מבחן Toshiba Satellite L50-B-17m: מחשב נייד נאות 500 יורו שלה שווה


Toshiba Satellite L50-B-17m: The Promise

הלוויין L50-B-17m טושיבה הוא מחשב נייד ארכיטיפי נמכר כיום 500 יורו. התצורה שלו מופיעה הומוגנית, עם אפשרויות אחסון טובות, שבב 3D ייעודי, מעבד חזק מד 15.6 אינץ פופולרי עם צרפתים. זה כרגע למכירה באתר של FNAC, אמזון ו- Ubaldi. בוא נראה מה הוא נותן בחום של הפעולה.

L50-B-17m בלוויין טושיבה: המציאות

תותח מחיר, תצורה פיזית מסודרת צדדית יחסית, Toshiba Satellite L50 הוא מחשב נייד 15.6 אינץ 'כי הוא תוכן כדי להבטיח לכל דורש מבלי להעז מחוץ למסלול. זהו מכשיר שתפקידו העיקרי הוא של התייעצות באינטרנט, התכתבות בדוא"ל וגלישה אינטנסיבית ברשתות חברתיות. חלק YouTube, קצת מוזיקה כדי ליהנות איכות מקובל של SkullCandy מוטבע בהריון, כמה קטעי וידאו HD או HD מלאה נרכשו כחוק על שירותי VOD הם גם בתפריט. אבל לשימושים ספציפיים יותר כגון עריכת תמונת דיוק 3D אינטנסיבי או עריכת וידאו ממהר FHD, הלווין הזה עשוי להראות בקרוב ... מוגבל. עם זאת, יש לציין כי תצורת המוטבע דומה לכל מכונות המתחרות הזמינות כרגע (כגון Acer Aspire E5-571G-67HR למשל). בפנים יש מעבד i3-4005U מעבד Intel Core, נתמך על ידי 8GB של זיכרון DDR3, כונן קשיח של 1TB לאחסון שבב גרפיקה קטן M230 R5 Radeon AMD. היא מציגה תמונות, ממשק Windows 8.1 וכל המשחקים 3D מצולע יעילה בצג 15.6 אינץ ', 1366 על ידי 768 פיקסלים.

ביצועים הגונים, לא יותר

על כל יישומי המבחן התיאורטי ומעשיים שלנו, מה להצהיר. אין הפתעות או: כל הרכיבים הם למעשה עקביים במחיר ובביצועים הן למפגש. לאוהבי משחק, כמו שחזינו, כרטיס גרפי AMD אינו תוהה. עם זאת, היא הצליחה לסובב שני המשחקים הישנים שלנו לבדוק קצת יותר מ 30 פריימים לשניים. אססין קריד: אחדות, בתחתית, הוא החמיץ אבל יש עדיין מספיק שרירים כדי לענות על הצרכים גרפיקה של הרבה כותרות, ובלבד שלא לעלות את הגרפיקה מעבר "בינוני" . מספיק משמעותי, 8GB של זיכרון לתת למערכת קצת גמישות המשיב מאז האפליקציות מקבלות גלובליות בקרוב. לבסוף, קשה בצד, מודל זה אינו מהירות מפלצת אבל זה מפצה עם השטח (870 GB הזמין). הערה, אתה לא יכול להוסיף זיכרון או לשנות בקלות את יחידת האחסון כי לא בוקע קיים מתחת למכונה.

סיבולת משמעותית

AMD בלוויין זה מטביע טכנולוגיה דומה Optimus Nvidia. ברור, המבוסס על דרישות כוח 3D של היישומים, זה הוא או בקר גרפיקת אינטל או את כרטיס המסך כי הוא אחראי הצגת תמונות. התהליך הוא שקוף לחלוטין למשתמש ו, למתקדמים יותר, אפשר להגיע מתחת למכסה המנוע ולשלב יישומים יד שבב גרפיקה בפרט. תכונות אחרות של AMD טכנו זו, צמצום הצריכה הכוללת של המכונה ולהגדיל סיבולת כאשר אתה לא צריך מפת 3D. אנחנו מדדנו 10 ואט גלישה נגד מאמץ מלא 45 ו, בשני מבחני האוטונומיה שלנו, פעמים להשתנות מן 4 שעות 30 דקות (גלישה, וידאו, דואר אלקטרוני, משרדים) ו 5: 45 בערב (לולאת 720p סרט). ניקוד הולם למדי עבור מכשיר בגודל הזה, למרות כמה נוודים מטבעם, יגלוש בקלות לתוך תיק גב גדול (2.2 ק"ג ו 2.5 ס"מ עובי) ומשמש לאמן וגם אם אין לך שקע חשמל בהישג יד.

מקלדת בעלות נמוכה, המסך לא בהיר מספיק

כוחות תקציב, טושיבה אינו מסתמך על מסך המגע כאן, זה כן יהיה להשתמש במקלדת מגע לשליטה על מערכת Microsoft. הערה כאן שהמקלדת של הלווין הזה היא מאוד מאכזבת. המפתחות הם מאוד נוחים ולהרגיש באמת פלסטיק. גרוע מכך, המקלדת של מכונת הבדיקה שלנו gondolait כך מקש הרווח היה גבוה יותר בצד אחד יותר מהשני. בנוסף, על כל אחד מהפריטים, מגש התומכים מפתחות שקע מעט. עזוב לאזור בררן, המחוון על הכפתור "Num Lock. "לוח מקשים לא מספיק לראות gpût שלנו. אז שכאשר נלחץ בטעות ולבטל אותו, אתה לא תראה את זה מיד.
עם זאת, מה שברור הוא יותר מ איכות המסך בינונית. פנל TN הוא לא טוב בכלל. זה לא בהיר למדי (172 cd / m2), ואילו יחס ניגודיות עצמו הוא גבוה (מעל 1000: 1) מאזן, לבן ואפור הם תפלים, כמה צבעים מעוותים ושחור, שרפו . טכנולוגיית תצוגת תקלות אחרת, קיימת הכרח להתאים את ההטיה של המסך כדי למנוע עיוות של התמונה או ההפחתה דרסטית נראה. דיוק אולטימטיבי, לווין L50-B-17m הוא יחסית רועש כשאתה לגייס את כל משאבה (כמעט 40 דציבלים) ואנחנו ציינו עם טמפרטורות סביב 46 מעלות צלזיוס במכונה: להיזהר לא לשרוף שלך ירכיים!