מבחן: Petcube, מצלמת המעקב כי כלבים וחתולים יאהבו


Petcube Petcube: ההבטחה

כלב או חתול כי הוא משועמם בבית בזמן שאתה בעבודה? עם Petcube, אפשר לקחת ממנו מן סמארטפון או טאבלט. וגם לדבר איתו או לשחק איתו! בואו לראות איך מצלמת מעקב אלחוטית המקורי הזה מתנהג.

Petcube Petcube: מציאות

קובייה זו של צד 10 ​​סנטימטרים מתגלה בהתחלה עם האלומיניום המוברש החזק שלה. למרות שזה עלול להינזק אם ירד, אבל לסחוב לא לפגוע בו. הוא מגיע עם כבל USB ומתאם AC. פשוט חברו אותו לשקע החשמל והפעל אותו על מנת להיות מוכן להגדיר.

המבצע דורש יישום הורדת Petcube על הסמארטפון או הטאבלט כדי ליצור חשבון, ולאחר מכן ללחוץ על כפתור ההפעלה / כיבוי למשך מספר שניות.

הנורית הקדמית משנה צבע Petcube זמנית מייצרת רשת משלה Wi-Fi יש לחבר את המכשיר הנייד. ואז המדריכים היישום המשתמש לא לשדר את רשת ה- Wi-Fi נתונים Petcube הביתה.

המבצע הוא פשוט אפריורי אבל העותק קבלנו התרסק כאשר הגדרת Wi-Fi והיה צריך להמשיך, בעזרת תמיכה טכנית, מנהל הקושחה מעודכנת. לאחר שלב זה הושלם, Petcube מחובר לרשת Wi-Fi או תיבת נתב.

צפיית זווית רחבה

לאחר מכן הוא הופך אפשרי לגשת אליו בכל מקום בו אתה להיות עם המכשיר הנייד שלהם באמצעות היישום, בתנאי שהם מחוברים לאינטרנט. איכות הווידאו מופיעה ממוצעת ו תלוי במהירות החיבור. עם זאת, את זווית הצפייה היא רחבה מספיק כדי לראות הרבה של החדר כמו המצלמה נשארת קבועה.

Petcube יש לייזר שיכול להזיז את הקורה עם App. זה עובד די טוב אבל "הנקודה האדומה" מצער מאוד גלויה כשהחדר מואר היטב ובחשכה, התצוגה מידרדר בחדות, המצלמה ללא מצב ראיית לילה. בעזרת היישום אפשר לדבר הכלב או החתול שלכם ולשמוע משום Petcube מצויד מיקרופון ורמקול. איכות הקול היא מאוד ממוצעת, אבל מספיק בשביל כלב וחתול.

פונקציה של שיתוף אוהד

לבסוף, היישום יכול לתת את השליטה במצלמה למשתמשים Petcube אחרים, עם או בלי קול. הוא גם מספק גישה מצלמות ברחבי העולם, אשר יכול לעקוב אחר מגוון חיות מחמד על פני כדור הארץ.


השתלטות Petcube של בר חתול

היצרן גם לא חשב על לכידת תמונות שניתן לשמור על המכשיר הנייד או שתף ברשתות חברתיות,.

זיכויי תמונה של Petcube ליונל Morillon