מבחן: HP ספקטר X360 13, תצוגת OLED האולטרא-נייד הראשונה שעושה לעוף


HP ספקטר X360 13 (13-4204nf): The Promise

ב- CES 2016, HP הודיעה על הגעתה של גרסה חדשה של X360 ספקטר 13 האולטרא-נייד שלה, מעוטר מסך OLED. מבחינתנו - סוף סוף! - את הניגודים האינסופיים או צבעים בהירים! עם כמה חודשים מאוחר, ספקטר צריך, למעשה, להראות את קצה המקלדת הנוכחית שלו אוגוסט עולה 1800 יורו. OLED זהב? בואו לראות את זה ביחד.

HP ספקטר X360 13 (13-4204nf) למציאות

כאשר HP אישר כי הגירסה OLED של X360 ספקטר 13 היה בדרכו מעבדת 01net.com, אנו חיכך את ידיו. תצורה חדשה, גימור חדש, טכנולוגיית תצוגה חדשה עבור מסך 13.3 האינץ ... התכונות שהוזכרו ב- CES האחרון היו מרובות. ההבטחה עבורנו לבחון אחת הגירסות-הסוף הגבוה ביותר של הרגע, תחת הפנית 13-4204nf. בהגיעם של קרטון, אנחנו כל כך ממהרים לפרוק את החיה. ואיש הקשר הראשון היה הלם. במובן הטוב, היה סמוך ובטוח.

שחור וברונזה הכלאה שיק

השינוי הראשון, שסיים במעטה המתכת. במילה אחת: הצלחה. פחות מפוכח ופחות "פרו" מלבד Dell XPS 13 אבל בז'אנר שלה, גרסה זו ומשהו הצעת המעוגלות שלה. הצדדים האפורים הכסופים המוברשים ומבריקים נתנו דרך השחורה מאט על גב, המגש התחתון ומקלדת. המגע הוא נחמד, סאטן מעט, וכל הנחה מרגיש מוצק למדי חזקה.

צבע אחר הזה עומד בניגוד בחדר החשוך, ברונזה רוזה. זוהי צביעה עשה בצידי ultrafine מתכת אנודייז של המכונה (מקסימום 1.65 ס"מ.). שהבצירים מכסה מסך הפלסטיק, לציין כי הצבע בהיר. יש לקוות כל להזדקן כמו שצריך!

אם הצבעים לשנות על המהלכים החשובים כלום טופס. המקלדת היא מפתחות עם תאורה אחורית תמיד נחמד ללכת תפיסת ו 2.0 פעילויות "בכתב יד" אחרים. בצד של משטח המגע, עדיין יש לנו כל כך הרבה צרות להבין מדוע היא תופסת שטח רב ככל שעל משענת כף היד. וגם, למרות תגובתי, למה זה לא יכול עדיין להתאים כמה מודלים תחרותיים.

באשר לקישוריות, זה גם לא זז כמלוא נימה. זה תמיד מורכב משלושה שקעים 3.0 USB בגודל מלא, שתי יציאות וידאו (HDMI ו MiniDisplay פורט), פלט סטריאו מיקרופון שקע משולב / וגם חריץ כרטיס SD. עבור חיבורים אלחוטיים, Wi-Fi ו- Bluetooth 4.0 AC הם בתפריט. עם זאת, ל- HP יש את הטעם הטוב להחליק כרטיס מתאם USB / Ethernet עבור אוהבי חוטית! עם זאת, אין USB מסוג C על נזק האופק.


לבסוף היא מדווחת, שוב, בנוכחות של לחצן הדלקה בצד שמאל של המכשיר, אשר ממשיכים בשמחה לגעת בטעות כאשר אנו לוקחים את המכונה היד כולה. מפתחות פיזיים אחרים, בתפריט של אפשרויות אריח ושל שליטה על עוצמת הקול ממוקם בצד ימין של תיבת, הן שימושיות בעת השימוש בהתקן במצב כרית Windows 10 מגע.

צג OLED כי משכנע?

עוסק בסחר חליפין X360 ספקטר על שחרור זה, פאנל IPS שלה נגד מודל OLED. גע בסוג המסך, התצוגה בהירה ותמיד מייצרת כל כך הרבה השתקפויות!

עם זאת, בין הישן לבין לוח חדש, ההבדל הוא לראות בעין בלתי מזוינת. הנה, שחורים הם יותר בולטים, מאוד עמוקים צבעים מרהיבים בלי לים. שלא לדבר על זוויות צפייה, פתוח לחלוטין כדי להבטיח חשיפה מעולה, לא משנה מה הנטייה של המסך.

עם זאת, התמונות והסרטים שאנחנו בדרך כלל רואים, בהירות נראה במבט ראשון קצת קצר של הציפיות שלנו. וגם בדיקת הבדיקה אשרה הרושם שלנו! בצד של הניגוד, אין הפתעה יש "אינסוף" (כלומר 999 999: 1 ב החללית שלנו). בהירות, לעומת זאת, הוא מרותק 307 cd / m2 צנוע (ממוצע של מספר נקודות). ציפינו בכל זאת קצת יותר!

בשימוש, הטכנולוגיה בכל זאת מציגה 2560 על ידי 1440 פיקסלים של הלוח, עם חדות תמונה אמיתיות, כי אוהדים יעריכו. ואת שניהם תמונות וסרטי וידאו. הריבית נמוכה למשחק מאז X360 ספקטר לא הפך למכונת גיימר או מולטימדיה בין שתי חזרות. היברידית זה נשאר האולטרא-נייד חזק בהחלט ... אבל מוגבל משימות שגרתיות.

חומר: ספקטרום זה משחק במגרש של הגדולים

לדבוק בסטנדרטים הקיימים מתקדמים, HP אין ברירה אלא להשתיל רכיבים לגובה של המקלדת. החל עם מעבד Core i7-6560U האחרונה דור אינטל, שעט על בהספק 2.2GHz על שתי ליבות (ארבעה אשכולות) והוא יכול לסמוך על התמיכה של 8GB של זיכרון (DDR3 בלבד) כדי להפעיל את Windows 10 ו- אפליקציות יומיות. עבור אחסון, HP מסתמך על סמסונג SSD 512 GB (סוג NVMe), עולה בקנה אחד עם הסטנדרט הנוכחי בעולם של סל מעל המחשב האולטרא-נייד. בכתב, כפי בקריאה, שהיא מציעה ביצועים טובים ומאפשרת העברת קבצים במהירות תכנית מתחילה במהירות תאומן


הגרפיקה עצמם מוגבלים איריס גרפיקת 540, המעבד של בקר הגרפיקה. ואם לסובב את כל משחקי 3D האחרונים הוא בכלל לא בחבלים שלו, יודע שזה עדיין אפשרי לרוץ כמה שירים מפעמים לפעם, ברזולוציה נמוכה (1280 על ידי 720 פיקסלים), עם איכות גרפיקת סט "נמוך" או "בינוני". היזהרו, אם אתה עולה על המלצות אלה, ייתכן בקרוב לשמוע את המאוורר (35 dB מקסימום.). רעש כי בהריון יתקשה לשכוח, כפי שהם באיכות ירודה. בנוסף, כספית לטפס במהירות מתחת למכונה להגיע 45.5 מעלות צלזיוס חם ירה על הירכיים מובטחת!

שעות של סיבולת נוספת!

בדרך כלל עם "כמו" סוללה מכאנית, רזה צריכה הרבה מה לעשות. על הגרסה המתקדמת הקודמת של המכונה, ביצוע בדיקות שונות של אוטונומיה שאפשרו לנו להעריך את הספקטרום נשאר ער בין 4 pm ו 6 pm 45 30. ציונים לשבח אך מעט מתחת מה שציפינו מכונת נמכר 1700 יורו.

הקשת הרחבה החדשה היא קצת יותר חזק (מתוצאות הבדיקה האנליטית שלנו) אבל היא מצוידת לוח מסך צריך לצרוך באופן הגיוני פחות. וזה! נצחנו סיבולת 2 שעה עם המחשב האולטרא-נייד החדש הזה, כמעט 9 שעות של השמעת וידאו, ופשוט תחת 6 שעות 45 אוטונומיה תכליתית. לאחר לפתוח את מכסה המנוע של המכונה, אחד מבין כי הסוללה תופסת גם יותר מקום מאשר כל הרכיבים. HP ולכן יש לשים את החבילה לספק X360 ספקטרום 13 אינץ 'עד ביצועי הנפקה מתקדם כדי נקוב. נותר רק לראות מה מציעים המתחרים בספטמבר נגד המתקפה הגדולה הזאת.