מבחן: Foscam FI9928P, מצלמה ממונעת מנטרת הגינה שלך


עם משקל קרוב של 2 קילו מתכת מחוספסת, FI9928P היא מצלמת מעקב שאינו נעלמה מעיניו. עמיד (IP66), זה נועד בעיקר כדי להיות מותקן בחוץ, למשל לפקח בגנו. על ספרו זה Foscam 4 ברגים תקעים להרכבה בקיר מפתח אלן כדי לפתוח את הגישה נותן הדלת לקורא כרטיס microSD (לא מסופק). חנויות הכרטיס מקומית תמונות וסרטי וידאו.

Foscam FI9928Pליונל Morillon- Foscam FI9928P

מצלמת Foscam מתאפיינת בצריח הסיבובי שלה אשר ניתן לשלוט מרחוק אשר סורק עד 355 מעלות אופקיות ו 78 ° אנכי. היתרון של חיישן 2 מגה פיקסל, מסוגל להקליט קטעי וידאו ותמונות ב -1080 p, זום אופטי 4x ושש נוריות אינפרא אדומות כדי לספק ראיית לילה באיכות.

Foscam FI9928P

מחברי הצד, ניתן FI9928P כוללת קלט ו פלט שמע, לשקע חשמל (מתאם AC מגיע), יציאת Ethernet ו מחבר I / O לחיבור מרכז אזעקה.

Foscam FI9928P

ספר FOSCAM גם אנטנה להקמת רשת Wi-Fi (b / g / n) עם הבית.

Foscam FI9928P

המיצב שמשתמש בקוד QR

נהנינו קלות ההתקנה של המצלמה. Foscam ממליצה ללכת תחילה דרך חיבור קווים, מה שעשינו ידי חיבור המצלמה אל הנתב שלנו. ואז אנו הורדנו יישום Foscam על טאבלט Galaxy Tab של סמסונג המשמש לבדיקות שלנו. בעת הוספת מצלמה חדשה, האפליקציה משתמשת בחיישן התמונה של המכשיר הנייד עבור קריאת קוד QR הממוקם למרגלות FI9928P, ובכך מזוהה באופן אוטומטי. אז פשוט לציין את שם הרשת האלחוטית ואת הסיסמה עבור המצלמה להתחבר אליו. אז אנו יכולים להסיר את כבל הרשת.

נקודה טובה, האפליקציה מציעה לשנות את השם והסיסמה של מנהל, להילחם נגד ניסיונות פריצה אפשרית.

אפליקציה לנייד מתוכנן היטב

ניתן להשתמש באפליקציית מוכיח מאוד פשוט. סדרה של כפתורים נותנת גישה לפונקציות שונות, אלא גם כדי לצלם תמונות וסרטוני וידאו שמורים אז על המכשיר הנייד.

אפליקציית כוללת כרית כיוונית לשלוט הסיבוב של הצריח והמלאך שלו. נהנינו כפתור זה מפעיל אוטומטית סיבוב מלא, כדי לסרוק את הסביבה. המעבר ממצב היום לראיית הלילה הוא אוטומטית, אבל אפשר ידני מתוך האפליקציה באמצעות כפתור.

עם מיקרופון ורמקול קטן, המצלמה יכולה לתפקד כמו במכשיר אלחוט לתקשר מהסמארטפון שלהם עם אדם קרוב למצלמה. Foscam גם סיפק שני סוגים של איתור להפעיל אזעקה או על ידי שלו או על ידי תנועה. במקרה של התראה, תישלח התראה למכשיר הנייד. F9928P יכול גם לצלם תמונה או להקליט סרטון וידאו קצר אבל זה דורש ממך להכניס כרטיס microSD או להשתמש באחסון Foscam ענן שלמרבה הצער אינו חופשי (מ 5 יורו לחודש כדי לשמור על ההיסטוריה של 7 ימים).

גישה באמצעות דפדפן אינטרנט מוכיחה מסובכת

בנוסף האפליקציה לנייד, אתה גם יכול לגשת למצלמה מדפדפן האינטרנט על ידי מעבר לאתר myfoscam.com. אבוי, דברים משתבשים ברצינות מכיוון שהיא דורשת התקנת רחבה שעובדת עם Internet Explorer 32-bit, Firefox ו- Safari. לא יעלה על הדעת ש- Chrome ו- Edge אינם נתמכים. אין צורך לנסות את מזלו מבית קפה סייבר.

לבסוף, F9928P יש אתר פנימי עבור הממשל שלו, אבל שוב אתה צריך קודם להתקין רחבה (עוד!) במחשב שמופיע הפכפך (למרות שיכולנו לגרום לזה לעבוד עם כרום). ממשק האינטרנט מופיע חזק מאוד, אך מורכב מדי למתחילים. אנחנו בכל זאת ציינו כמה תכונות מעניינות כגון הגדרת האזורים ספציפיים עבור אזעקת תנועה.

בשנת התכונות המוצעות על ידי ממשק הניהול, גם נהנינו שליחת הודעות דוא"ל במקרה חירום, כמו גם קטעי וידאו לצפייה השמורים בכרטיס microSD.