סקירה: Logitech MX מאסטר העכבר של חובבי משרדי ריטוש


Logitech Wireless Mouse MX מאסטרס: The Promise

לאחרונה סופר מתקדמת עכבר Logitech, העכבר האלחוטי מאסטר MX מצטרף ביצועים MX בטווח של עכברים כדי 100 יורו היצרן השוויצרי. המומחיות של המודל הזה הוא לא משחק אבל במשרד במינונים גבוהים. אחרי כמה שבועות להתהלך גרירה על שולחננו, הזמן לקחת את המניה.

מאסטרס MX עכבר אלחוטי Logitech: המציאות

העכבר האלחוטי מאסטר MX היא ספינת הדגל החדשה של מגוון Logitech. זה מכוסה פלסטיק נחמד למגע, ומרקמו על ידי המיקום. מעוגל קווים מתאר צורה קדימה, מאסטר נלקח ביד אינטואיטיבית מאוד. הערה, עם זאת, כי זה מיועד ימני בלבד.לפיכך, נשען מעט לאחור הנכונה היא להחזיק טובה בכף, האצבע והאמה ליפול באופן טבעי על קליקים ימינה ושמאלה, ולבסוף האגודל אוהב טבעי במקומו, מוכן להשתמש בפקדים הממוקם בכנף שמאל. לבסוף, ריבונו MX לגלוש היטב ללא קשר המשטח, מבלי לאבד להצביע דיוק.

חיוג העיקרי כמעט אינטליגנטי ...

כמו מהפכת MX או את ביצועי MX, הפעלת החיוג הראשי ניתן מחורצים או בחינם, התנתקו כרצונו. המאסטר מרחיק לכת כי הוא מסוגל להתאים את ההתנהגות שלו על ההגה של המשתמש: כאשר המצב המשונן עוסק יריות אצבע גדולות מקבלות למעלה או למטה, מצב חופשי מופעל באופן אוטומטי (טכנולוגית SmartShift Logitech) כדי להאיץ את הגלילה במסמך. ההתנהגות ההפוכה עם זאת היא לא אפשרית.


ובאשר הידית הקטנה בצד של העכבר, כמובן שלה הוא חופשי ואינו ניתנים לשינוי. באמצעות נהג Logitech שהצבנו זום פנימה / החוצה על דפי אינטרנט או תמונות. ולמרות בצורה משוננת הייתה השיא עבור דיוק כבר להתאמן במדינה. ובקרוב להתרגל: על ידי החזרתם העכבר הרגיל שלנו, הרגשנו כמו ... חוסר.

...הלחצנים בצד להתאמה אישיים

ובכל זאת על צלעו העכבר, שני לחצנים ליד הכפתור יהיה לאלף כי כוח לשימוש אינטנסיבי. ואכן, העובדה שהם נמצאים זה מעל זה, כי הצורה שלהם היא זוויתית יחסית, סוף סוף, גודלם משתנה לא עוזר האצבע להבדיל מלכתחילה.


ואם במראה, רק שני הכפתורים האלה גלויים, חשבון מאסטר עוד, חבוי בם האגודל נח. האחרון עשוי גם להיות מוקצה פונקציה מסוימת באמצעות הנהג Logitech.

עם או אלחוטי, לך!

Left להיות שום אפשרות, מאסטר הוא גם קווית ואלחוטית. במקרה הראשון, הוא מתחבר באמצעות USB למחשב, שגובה סוללה הקטנה (נשלף) באותו הזמן. יתר על כן, שלוש דיודות קטנה הממוקמת בצומת של שאר האגודל בצד לציין את רמת הטעינה. הם נדלקים רק אם actuation של מתג "הפעלה / כיבוי" על הבטן של העכבר.בשנת אלחוטיות, שיח אמן עם Windows או Mac OS X באמצעות מקלט USB זעיר האחדת לסטנדרט. לסיכום, הטכנולוגיה הזו מאפשרת Logitech להתאים מכשירים בו זמנית לאותו מקלט להימנע כובש כל יציאות USB של המכשיר. מוסיף את מאסטר MX עשויה גם התאמה עם שלושה קולטנים שונים, מוכרת באופן אוטומטי בעת הפעילה את עכבר השדה.