מבחן: שזפירוס ROG Asus, הוא (כמעט) כל המשחקים למחשב נייד רב-עוצמה של חלומותינו


מוצג ב Computex, את שזפירוס ROG Asus הוא משחק מחשב הנייד הראשון לפגוש את המפרט של עיצוב Nvidia מקס-Q, כולל שבב גרפיקה חדש. אתגר ארגונומיה עיצוב Asus מיהר לציין.
הטייוואנים ולכן עבדו על מודל והולידו את הכינוי שזפירוס ROG GX501V מפלצת בסדר כפי שפורסמה "היעיל ביותר מסוגו" (התחלה אשר ממהר אנחנו לציין). היינו שמחים לקבל עותק (שאינו סופי) בניסוח, ההזדמנות לחוות את זה, אלא גם כדי להכיר את השבב הגרפי מתקדם Nvidia.
במבוא, לציין כי בתחילת שזפירוס להגיע לחנויות בגרסה פחות מאובזר מ נבדק וכי המחיר הנקוב הינו (כבר) של 3200 יורו ... אאוץ '!

עדכון 2017/09/29:

הגרסה בדקנו זמינה עבור הזמנה מראש על כמה אתרים מיוחדים, כמו שם קוד GX501VI-GZ025T. המחיר הוא 4000 יורו.

Asus ROG שזפירוס GX501Vליונל Morillon / 01net.com-

עד עתה, כאשר מדברים על "מכונות משחק משובח וחזק", בלייד Razer 14 ו, ובמידה פחותה, ה- MSI GS43VR התמקמו מהר למדי בראש הרשימה. ה- Dell Alienware 13 אז הגיע, אז כמה Gigabyte PC (לא נבדק על ידינו) ואז הגיע.

עכשיו, אנחנו צריכים להביא בחשבון את שזפירוס ROG Asus. על הנייר, זה מחשב נייד 15.6 יש הכל כדי להיות התייחסות. זה פותח במיוחד בדרך למכונות רבות אחרות שעומדות על Nvidia עיצוב מקס-Q. בבדיקה זו, אנו לא נחזור ולא-Q מקס, ועוד פחות מכך על כל הדקויות ארגונומי של GX501V כי כבר הללו כבר בחנו נרחבים במאמר הקודם שלנו. אם אתה רוצה לדעת יותר על מקס-Q, נסביר הכל כאן.

המפתח קדימה, touchpad בצד

ארגונומיה של שזפירוס Asus היא מפתיעה! אז מה הופך את מקלדת כך קרובה לקצה המגש הפנימי? התשובה היא די פשוטה. ראשית, זה על גבי המקלדת כי היצרנית להציב שניים מתוך ארבעת הדוברים (עיבוד הוגן). מצד השני, Asus רוצה לשחזר את הפריסה של למקלדת מחשב שולחני כלומר יותר למשתמש.

Asus ROG שזפירוס GX501VLM / 01net.com- גיימר רביעיית WASD מסומן בבירור לזיהוי כמו להיות מואר בצבע שונה מן הכפתורים האחרים.

מי מפחד לא למצוא תנוחה נוחה ניתן הרגיע, שאר יד מרופדת מעט מוטה קדימה מלווה במידת צורך. אם היינו קצת לדחות בהתחלה, זה לא לקח לנו זמן להתרגל לעדינות למצוא בנוח.
תחושה של נוחות הוכחנו גם כאשר האצבעות שלנו החל פורטות את המפתחות. עם תאורה אחורית להתאמה אישית בשלושת פרופילים, הם מאוד נעימים להציע משבץ קצר מאוד, די לטעמנו למשחק פחות לטקסט להיכנס, שעות ארוכות.

Asus ROG שזפירוס GX501VAS / 01net.com-בצד של המגע, שוב, ההוראה שלה אינה כרגיל למדי. הסט את הצד הימני של המקלדת, ולמזג עם מקלדת מגע הפכה לאירוע, שהיא מציעה משטח החלקה צר במקצת, המסייע החוצה כאשר אין לך עכבר חיצוני שימושי. יתר על כן, יש לציין כי הקרטון הוא מצביע אימפקט גיימינג Asus, אבזר מבורך למדי.Asus ROG שזפירוס GX501VLM / 01net.com-

אנחנו בסופו של הסיור של המחבר. זה מוגבל ל 4 יציאות USB 3.0, יציאת וידאו USB מסוג C Thunderbolt תואם 3 HDMI ו לאוזניות.

Asus ROG שזפירוס GX501VLM / 01net.com-

לחיבורים ברשת קווית, Asus מספקת מתאם USB Ethernet / Gigabit ו, לחובבים אלחוטיים, WiFi הקלסי עכשיו n / ac הוא המסע. עם זאת, צלמים יהיו התעוותו ככל ללא קורא כרטיסי SD הוא חלק מהחבר.

מסך G-Sync של איכות הוגנת

מכונת משחק דורשת 15.6 אינץ של שזפירוס יש ציפוי מט כדי למנוע השתקפות רצויה ינחה בזמן הגרוע ביותר עבור מפלגה. לא לשים את GeForce GTX 1080 מקס-Q ב קושי ולאפשר הטכנולוגיה G-Sync NVIDIA לתת את הטוב ביותר של עצמו, בלוח TN מוגבלת HD מלאה (1920 על ידי 1080 פיקסלים), והוא רענון 120 הרץ.

מבחינה טכנית, TN לא ידוע יחס בהירות או ניגודיות יוצאת דופן שלה עבור עוצר נשימה. התוצאות של הבדיקות שלנו לאשר את הכח הממוצע של התאורה האחורית הוא 285 cd / m2 אשר אינו גבוהה בכלל, או מאוד פשוט לשחק במקומות בהירים.
יחס ניגודיות, הוא עושה גישה טובה יותר מאז 1170: 1. זה מספק שחורים פריכים, עמוק, אם רוב הצבע מדויק יחסית, צבעים כהים מאוד עדיין שטוחים בזמנים. אפקט זה הוא ציין סרטים בחדות גבוהה אבל, וזה טוב כמעט, הרבה פחות משחקים.

אל תסמכו על הקווים החכמים שלו

עד כה, שזפירוס להצליח כמעט להתחזות ultrabook 15.6 אינץ 'גדול. עבור מותני הצרעה לה (2 סנטימטר) ומשקל נמוך (2.25 קילו) ולהפוך אותו לטיול מתחרה מושלם, החליק לתוך תרמיל. ובכל זאת, המתאם מגיע למשיסה מעט למסיבה עבור הבחור שוקל כמעט 840 גרם, והוא די מרשים. בנוסף, על סוללה, GX501V לא משכנע כלל מאז זה לוקח 2 שעות 23 השמעת וידאו מקסימלית שעות בלבד לעירוב שימושים. לא, באמת, מחשב נייד זה אינו נווד ... אולם, יש לו את מושלמת גיימר ארסנל שלם.

Asus ROG שזפירוס GX501VLM / 01net.com-

דחוס במקרה האלומיניום השחור מאוד קשה להגיע אפילו לשחק את המברג במשך דקות, תצורה מרשימה. הוא מורכב זעקת i7 האחרונה Intel Core, 24 GB של זיכרון DDR4 (8 GB מולחמים ללוח האם רצועת 16 GB) ו 1 TB של SSD (M.2 NVMe). ברור, את עוצמת המחשוב היא במקום הפגישה, ככל שקיבולת האחסון יתברר שאכן הוא עקבי מהיר כבזק.

חשוב כמו מעבד בתוך מכונת משחקים, החלק הגרפי, מצד, המסופק על ידי GTX GeForce 1080 עיצוב מקס-Q, מעבד Nvidia המתקדם המיועד למשחק PC ultrathin.

!הפונקציה (E, t, s, i) {var n ="InfogramEmbeds"O = e.getElementsByTagName ("תסריט"), D = o [0], r = / ^ http: / מבחן (e.location).?"http:":"https:"; אם (/ ^ \ / {2} / מבחן (i).&&(אני = r + i), חלון [n]&&חלון [n] .initialized) חלון [n] .process&&חלון [n] .process (); (! e.getElementById (ים)) אחר אם {a var = e.createElement ("תסריט"); A.async = 1, s = a.id, a.src = i, d.parentNode.insertBefore (א, ד)}} (מסמך, 0,"Infogram-סינכרוני","//e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js"מקס-ש GTX GeForce) VS GeForce GTX

שים לב כי תוכנת מבחן 3DMark במצב Firestrike אקסטרים, התוצאה הגרפית עבור נקודת 1080 GTX מקס-Q ישירות תחת מודל GTX הקלסי 1080. עם זאת, בסמן עדן, היא מספקת את אותו מספר של מסגרות לשנייה מאשר GTX 1070.
תצפית זה נכון ברוב משחקי המבחן שלנו (The Rise אגף DX11 של DX12 טומב ריידר) שבו מקס-Q 1080 ועכשיו הוא נושך האצבעות של 1080, לפעמים לשים כמה פריימים לשניה 1070.

Asus ROG שזפירוס GX501VAS / 01net.com- במרכז משחק, אתה יכול לשחרר את הסוסים חלקית! במקרה זה, כל הסוסים הם כמעט במנוחה.

Asus מציעה ממשק תוכנה שנקרא מרכז משחק המאפשר בלחיצה להגביר את הביצועים הכוללים של המכונה. So Far מצב, שזפירוס מצליח להגיע לרמה - או אפילו לעלות - תצורות מצוידות GTX GeForce 1080.
לפיכך בחטיבה, ב- HD מלא, אולטרה שונה מעט על ידינו Mode, את 1080 מקס-Q מספקת 88.2 fps בעוד GTX 1080 G701VI ומציג אותו, 90 פריימים לשנייה. לעומת זאת, בשנת עלייתו של טומב ריידר, תמיד ב- HD מלא, הכל ביסודיות DX12, שבו G701VI מציגה 97.3 FPS, ultrathin מחברת Asus מייצר 118!

בקיצור, שזפירוס מנוהלת היטב משחקים. כדי לקבל את הביצועים הטובים ממנו, עדיף להשאיר את הפרופילים של ניסיון GeForce לנהל את ההצגה, הרבה של האפקטיביות של קונספט עיצוב מקס-Q מבוססות על אלה. יתר על כן, אפילו התעלמות ההמלצות ידי הגדרת רמת מחוון בפירוט עד גבוה מאוד או Ultra, המכונה לא מראה סימנים של חולשה.

הכי חזק היה ידוע ו (הרבה) יותר חם

בדרך כלל, כאשר מחשב נמצאת מעטפה דקה מאוד לתצורת משחקים, אוורור צריך להיעשות במהירות הופך נשמע. זהו זמן הרועש ביותר, עד כדי כך מד קול ברמה שלנו לפעמים שובר שיאים. חשבנו שזפירוס תהיה שום יוצא מן הכלל. אנחנו רימינו קצת!

Asus ROG שזפירוס GX501VLM / 01net.com-

זה לא אוורור אולטרה-שקט אבל לא נותן קול שלא לצורך. זיהינו 45 מבחן לחץ אינטנסיבי dB, עם צליל עמום למדי ולא צעקני כמו רוב האוהדים הנוכחיים. שים לב גם כי WhisperMode (WM) Nvidia, עוד מרכיב תוכנה גדול של מקס-Q, לא יושם עדיין בפיילוט של יחידת הבדיקה שלנו. אי אפשר להפיל את הרעש 40 dB, ערך היעד המהולל ידי GeForce המעצב.

Asus ROG שזפירוס GX501VLM / 01net.com-ראיות כי מערכת אוורור Asus מתוכננת היטב, כספית נשארו בערכים סבירים עבור מחשב של ודומיו זה. מצאנו את הטמפרטורה בכמה מקומות של המקרה.

על החלק הממוקם מעל המקלדת, שציינו מקסימום של 51 מעלות צלסיוס על פני השטח של לוח הטיית המכונית מעט בהקדם המסך נפרס, כספית מציג 40.3 ° C לכל היותר, וזה בסדר.Asus ROG שזפירוס GX501VLM / 01net.com-על ידי הסרתו ולהפוך מדידת טמפרטורה על המקרה, הדו"ח שלנו מראה טמפרטורה מקסימלית של 55 ° C. זה כבר חם אך הסיכויים כי הירכיים שלך נמצאות בקשר ישיר עם החלק הזה הם אפס.

קריאה נלקח השלישי והאחרון, הטמפרטורות של הרכיבים בתוך המכשיר באמצעות בדיקות אלה תוכנות כמו 3D מארק או hwinfo. ברוב הבדיקות שלנו, המעבד יכול לעלות 82 ° C אך לא לחנוק בכל עת. ה- GPU, מצידה, הוא בין 60 לבין 70 מעלות צלזיוס בתרחיש המשחק. במצבים מלחיצים המורחבת מאוד, אז הגיעה 1080 צמרות החוצה 80 מעלות צלזיוס אבל התדרים הבסיסיים נשמרים.