מבחן חכם A5 גלקסי סמסונג (2017): המצוינות הסבירות


זהו המבחן החכם סמסונג הראשון שנערך לאחר טביעתה של הערת גלקסי 7. השקה ב גרסת CES 2017 של A5 גלקסי שלה, היצרנית הייתה לשכוח את האכזבה הגדולה של פאבלט שלו. חדשות טובות, הרושם הראשון שנתן הטלפון החכם החדש הזה הוא די טוב.

אנחנו פשוט נמצאים העיצוב, מורשת הערת גלקסי 7 גם גלקסי S7. זו בולטת במיוחד בחלק האחורי של המכשיר - כל הזכוכית - עם קצוות מעוגלים המציעים אחיזה מאוד נעימה. אנחנו גם לציין כי עדשת המצלמה לא לבלוט מן הדיור אשר שומר על כל, בזכות זה, הקו הדק שלה. לבסוף, יש כמעט רזה כמו קודם, A5 גלקסי (2016), עם 7.9 מ"מ עובי.

01net.com- העיצוב של A5 גלקסי הוא מאוד מוצלח.

שכבה על TouchWiz המשפר

אין מעוקל ברמה זו של מסך סביר. ובכל זאת, סמסונג ממשיכה להתמקד פנל HD המלא בטכנולוגיית Super AMOLED עבור A5 ממשיך להפגין ביצועים טובים מאוד: בהירות מאוד משביעת רצון של 514 cd / m² ויחס ניגודיות אינסופי טמון עבור סוג זה של מסך. זה האחרון יהיה קריא לחלוטין בכל הנסיבות, לרבות מזג האוויר מאפשר זאת.

01net.com- העיצוב של A5 גלקסי הוא מאוד מסודר.

ממשק TouchWiz נבדק ביסודיות על ידי סמסונג. חדשות טובות כשהתחלנו למצוא קצת הזדקנות ישנה ובעיקר צפופה מדי. ההגדרות ובכך הופכות לפשוטות יותר עם תשומות פחות. קיצורים בברכה זמינים: בתמונת היישום, למשל, יכול לנוע בין החיישן הראשי לחיישן הקדמי, אצבע אנכית הזזה פשוטה על המסך. אם זה נעשה בצורה אופקית, הוא מציג את המסננים ואת הגדרות חיישן. זה מאוד נוח.
סמסונג שמרה מנקודת מבט זו, למיטב S7 וביאור 7 עבור הטלפון החכם החדש שלה.

01net.com- ביישום התמונה, לחץ לחיצה כפולה על כפתור הבית המחליף בין שני החיישנים.

חזקה ועצמאית

עם מעבד Exynos 7880 שלה שמונה ליבות ו שעט על 1.9 GHz, סמסונג עדיין כוח המותג במונחים של נקודות. כפי שהראינו באחיזה ראשונה, גלקסי A5 2017 בקלות עולה בשנה שעברה משווקי הבכור. אותו דבר ב -3 D איפה את הקפיצה הוא אפילו יותר גלוי: מציג MP3 T830 מאלי השבב הגרפי שלה עד 50 פריימים לשניה ב מבחן מצודת Epic כאשר קודמו ממצים את ב 30. אז Perfect לשחק בנוחות בכל משחק 3D קצת חמדן.

01net.com- בדיוק כמו הערה 7 הגלאקסי, A5 מצויד במחבר USB מסוג C.

למרות כוח מוגבר זה, אוטונומיה אינה מושפעת, להיפך. בעוד שהסוללה קצת יותר חזק (3000 mAh נגד 2900 עבור דגם 2016), אבל צריכה גבוהה של המעבד ואת השבב יכול היה להיות קטלני אל הסיבולת של גלקסי A5.
כל זה, להיפך, הבדיקות שלנו מראות כי שחרור 2017 עושה 13 h 50 ל מבחן תכליתי שלנו נגד 12 h 22 עבור מודל 2016 ואפילו רק 8 h 05 עבור 2015. בסרטון, העיתוי הוא הכל מעולה פשוט עם 18 h 10. בתקשורת, והתוצאה עולה ל 20 h 41. אפילו S7 גלקסי עלתה!

כמו כן תמונה גדולה

בצד של התמונה, אנו גם מציינים רווח איכות. מבחינה טכנית כבר, החיישן בין 13 ל -16 מגה פיקסל, ואילו החלק הקדמי הוא קפיצה משמעותית 5 כדי 16 מגה. זוהי הפעם הראשונה שבה סמסונג משתמשת בחיישן כהגדרתו עבור תמונות הסלפי. האופטי אולם לא להיות זהה החיישן האחורי, זה לא יהיה צפוי לצלם באיכות זהה.

01net.com- מול חיישני תמונה ותצוגה אחורית הגדרה של 16 מגה פיקסל.

החיישן העיקרי הוא אכן הצעת חוק טובה מאוד: בהירות גבוהה, זה לאט אבל בטוח גישה שיכולה לייצר S7 גלקסי, אבל עם פרטים מסוימים פחות. גלקסי A5 נשאר עדיין קצת על הטירחה באור נמוך. בסוג זה של מצב קיצוני, איכות סימון זמן, גם אם היריות הם עדיין די שמישות. עם זאת היינו מוערך עלייה של ממש באיכות לעומת הדגם של שנה שעברה וזה לא המקרה.
בסרטון ולבסוף dusmartphone פוקוס האוטומטי נוטה לדחוף את הפיתוח באופן רציף, וכתוצאה מכך השפעת משאבה גלויה על מדה. חבל, כי את השאר (נזילות, יציבות) הוא ברמה די.