מבחן: 4G הזול Wiko, קשה מאוד אם לא Hyper תגובתי


Wiko הזולה 4G: The Promise

עם העיסה 4G, הסמארטפון מרסיי Wiko מציע עיצוב חכם ותצורה מספיקה לשימוש בחיי היומיום. אם ההתקן אינו מרשים במיוחד, היצרנית מציגה זאת איזון טוב, אשר מתאימה את עצמה את המספר הגדול ביותר. לוח Snapdragon מעבד 410 מגיע עם 2 GB של RAM, אשר משאיר תקווה עבור מכשיר חזק יותר.

4G הזול Wiko: מציאות

כרגיל, אנחנו Wiko מציע סמארטפון שמגיע בצבעים רבים עם עיצוב משוכלל. הפעם, זה היה בחלק האחורי של הצורך החכם להעיף מבט. ככל 4G Fab הזול, יש פלסטיק מחקה למדי עור בכבוד. לגעת, לא יותר ולא נס, אבל הטיפול הוא מאוד נחמד. עם זאת, המכשיר שוקל במשקל שלו, במיוחד עבור 5 סנטימטרים. 151 הגרם רחוק מלהיות בלתי עביר, אבל המותג הרגיל אותנו כדי מעט בהיר.

לאחר ההצתה, שני דברים הנוגעים לנו. ראשית, פסים שחורים רחבים הנמצאים מעל ומתחת למסך ולתת רושם לא נעים של שטח מבוזבז. עם זאת, בלוח HD מספק רזולוציה מספקת של 294 dpi, עם יחס ניגודיות של 1285: 1 ו בהירות עולה ל 501 cd / m². דמויות מרשות להתחרות במסכי הכניסה הטובים נעו, כמו Lumia 640 XL או רידג Fab 4G, גם בבית Wiko. למרבה הצער, את איזון הצבעים הוא חלקית לקלקל את המסיבה. בשנת משייכת האור הכחול חזק מאוד קר. כדי העין, זה לא מאוד נעים.

ממשק סייד Wiko מציע לנו שוב הביתה מעילו (Wiko IU), אשר יש לו את הכשרון של להיות מפוכחת למדי. הסדרת הערת סמלים (מעוגלת פרוסים בעמודים אלה) שמזכיר iOS. המעטים הוסיפו תכונות - המחווה חכם ערה חכמה - הם רלוונטיים, עם פעולות שימושיות רבות כגון הקש פעמים כדי להפעיל את המסך, או לצלם ידי נגיעת האריח. אף על פי כן, קיים Lollipop 5.1.1 Android מלוטש במקום.

לאחר 4G Up קשת מפתה, המותג בדק את התצורה הטכנית במגמת העלייה, במחיר שווה. המעבד (ארבע ליבות) משתנה מיום 1 כדי 1.2 GHz, עם זיכרון RAM בנפח 2GB בונוס נגד אחד לפני. למרות זאת, מסך המגע הוא איטי באופן מפתיע להגיב על האצבע. לפעמים אתה צריך לנסות כמה פעמים כדי לקבל את הפעולה הרצויה ייכנס לתוקף. פגם אשר הופך כבד כפי שאנו לתפעל את המכשיר. לבסוף, לילה חביון זה במידה רבה את חוויית המשתמש.

הפתעה לא נעימה זו כל נזק רב יותר מאשר Wiko זולה 4G הוא די טוב ב 3D. המסך הוא פשוט הגדרה גבוהה (1280 x 720 נקודות), רוב המשחקים לרוץ בצורה חלקה, ובלבד אחד לא לדחוף את הפרטים הגרפיים ביסודיות. עם 32 פריימים לשנייה על מצודת Epic באיכות מקסימלית, הטלפון החכם הוא לא נס, אבל שומר על ההבטחות של היצרן. בניגוד למה שהיה אפשר לצפות, זה בצד השימושים הבסיסיים ביותר כי Wiko המתסכל ביותר.

למרבה המזל, המכשיר גם מלא הפתעות, כולל חיי הסוללה הארוכים שלה. בחירת סוללה 2500 mAh משלם. בתקשורת, קיימנו 26h28 (יותר מאשר הבטחה של היצרן), כנגד 11:34 ב גלישה באינטרנט 09:32 וידאו. במהלך אוטונומית המדידה התכליתית שלנו, הזול 4G יתקיים 08:16. ציון די מדהים בטווח המחירים הזה.

בתמונה, חיישן 13 מגה פיקסל הוכח גם. כאשר האור הוא טוב, עד הנקודה היא מהירה יותר את הזריקה היא בפוקוס. צבעים גם ניתנים גם. לאור נמוך, הוא מעורב יותר עם רעש בכמויות גדולות. האיכות נשארת מקובלת. הווידאו (1080) מנוהל היטב. בלי להתרשם רמת הפירוט, את 4G הזול להפיק צבעים היטב ובמהירות מסתגל הבדלי בהירות. למרות העדר מייצב, המטוסים כבר אין את bougeote, תיקון דרך אחת המגרעות של זולה Fab 4G.