מבחן: LG G5, הוא מעלה אותו S7 גלקסי סמסונג?


G5 LG: ההבטחה

בשנת 2016, LG מציעה אתחול מחדש אמיתי של הפרמיה שלה. המתכת עשויה ההגעה שלה ואת הטלפון החכם יש מעבד אולטרה-עצמה. אבל שני חידושים להפוך את G5 מיוחד ביט: המודולריות שלו מצד אחד (סוללה נשלפת, היכולת להוסיף מודולים נוספים) וכן חיישן צילום בזווית רחבה שני 135 מעלות על אחרים.

G5 LG: המציאות

מאז ההשתלטות, אנחנו מרגישים רוח של LG. ואי אפשר שלא להודות כי G5 יש מעט מאוד לעשות עם שלושת הדורות האחרונים. לאחר הבחירה אלא clivants כמו שימוש פלסטיק או עור, היצרן בוחר חומר מסורתי יותר - לפחות high-end, כלומר המתכת. אבל אז שוב, שום דבר לא נעשה כמו אצל אחרים. פגז המתכת בעל חזות די פשוטה מאוד משעממת. ברמה זו, הנוף הוא מאוד סובייקטיבי אבל נהנינו העיצוב הזה.

עיצוב מאוד גולמי

על הגב, נפח לחצני השליטה עברו ונתקעו על הקצה השמאלי. הוא כבר לא נמצא כי על כפתור הפעלה / כיבוי, אשר גם בתי חיישן טביעת האצבע. מעל, חיישן התמונה הכפול נותן אפקט "פטישניים"קצת על התמונה 6P נקסוס. LG בחרה פגז מחבל סביב שני חיישנים, כנראה כדי להימנע ממראית העין הבולטת. זה מחזק את היבט הגלם של המנגנון.

בסך הכל, הבחירות שנעשו על ידי היצרן הקוריאני דרום משלמים. ביד, אנחנו באמת יש תחושה של סמארטפון פרמיה, בזכות הזכוכית המעוגלת שלה מעט גב עקום. קו בהיר מאוד רזה רק לכסות את הפרוסות. הפירוט נעים אבל הכישלון לתלות כמה אצבעות. לחצן עבור ניתוק הסוללה בתחתית בצד שמאל. זה מאוד שקט אבל לא מיושר לחלוטין עם שאר פרוס. קטן החמיץ ואנחנו מקווים לראות תיקן בסדרה הבאה היוצאת של המפעלים.

חלש יותר G4

גם השנה, LG החליט להקטין את גודל הדגל שלה, עם אלכסון של 5.3 אינץ 'לעומת 5.5 בשנה שעברה. עם הגדרה זהה לזה של G4 (2560 x 1440), רזולוציה גבוהה יותר מושגת באופן מכני (554 dpi נגד 538). הבדל מאוד קל פשוט בלתי נראה לעין בלתי המזוינת. עם זאת, אופיו של המסך השתנה. יחס ניגודיות שלה טס 1643: 1. קשה לנצח מבלי להשתמש AMOLED. עם זאת, את הבהירות ירדה ל 378 cd / m².

אם המסך הוא נעים מאוד לשימוש, היינו הערכתי luminosié קצת יותר, במיוחד כאשר אחד הוא בחוץ. פעמים רבות אנו התפתינו לעלות על בר ההתאמה לפני שהבין שהיא כבר הייתה 100%. ברמה זו, G5 מפסיד בקרב מול S7 גלקסי - התצוגה המפוארת - ובמידה פחותה נגד HTC 10. כפי סמסונג, Always On שבוצע בעצם ההגעה שלה. גם כאשר המסך כבוי ונעול, הוא מציג את התאריך כמה הודעות. המידע הוא הרבה יותר דיסקרטי על המכשיר מבית LG ויהיה כמעט בלתי נראה בשמש. אבל כל יום, העדפנו את גרסת G5 שמוכיח פחות מעצבן ... ולא מקפץ על המסך בכל 30 שניות.

מאוד יעיל, אלא מתמשך

כמו מתחרתה, המכשיר מגיע ישירות תחת מרשמלו אנדרואיד, עם הכיסוי שלה LG Home. זמן בדימוס, במגירת היישום הוא בסופו של דבר באותו המשחק אם הוא לא מופעל כברירת מחדל. התכונות החדשות הם נדירים, ואנו היה מעריך מראה מעודן יותר. כמו סמסונג, סמלים מסוימים מתחילים היכרויות וכמה תפריטים כגון הפרמטרים יש הופעת עומס מספיק. עם זאת, LG מציעה רמה מתקדמת למדי של התאמה אישית.

כמו HTC 10, את G5 כולל Snapdragon 820 ו 4GB של זיכרון RAM. מבחן ה- 6 Antutu, התוצאות הן כמובן מצוין (132,454 51,270 נקודות ב -3 D), די ציונים קרוב מאלה של HTC המתחרים הישירים שלו גלקסי 10 S7. זה מראה אפילו מעט גבוה ב -3 D, HTC להגיע רק 47,241 נקודות ואת סמסונג 40,573 נקודות). עם יישום מצודת Epic, הוא פועל בממוצע ב 57 פריימים לשניים, כמו שני יריביו. שלושת המכשירים ללא ספק הם מירוץ מכונות. כפי שניתן היה לצפות, חכם LG יהיה שמח לכל הגיימרים ו פנינה אמיתית של נזילות לאחרים.

היבול השנה של ספינות הדגל קיבל אותנו הפתעות רבות במונחים של אוטונומיה. ההבדלים בין גלקסי ואת 10 HTC S7 מאוד מרשימים, כאשר הראשון הוא סבלניים יותר מן השני. את g5 מושם גם מעט למטה לעומת המתחרה הדרום קוריאנית שלה. תקשורת (9:08 בצהריים), אינטרנט גלישה (2:25 בצהריים) ווידאו (11:04), תוצאותיה במקום זה מהטובים. עם זאת, האוטונומיה התכליתית שלה - אשר מערבבת את כל סוגי שימושים, כמה הרבה יותר עתירי משאבים - צמרות החוצה 07:00. 10:04 אל מול S7 גלקסי, אין השוואה.

אבל G5 שוחרר הקסם שלו על ידי הפיכתו בשימוש במכשירים מתקדמים הראשון יש סוללה נשלפת. אין ספק הפרט המעניין ביותר של ממד מודולרית - מודולים האחרים ייבחנו בהמשך. למי יש את המקום ואת הרצון לשאת סוללה נוספת איתם, G5 הוא ללא ספק הבחירה הטובה ביותר.

תמונה חדשנית

כפי P9 Huawei, את G5 עזב את העולם העיוור עם הגעתו של חיישן שני "ראשוני". אבל שלא כמו הדגם הסיני, המצלמה הנוספת לא עשתה לעבוד בהרמוניה עם הראשון (16 מגה פיקסל), אבל כדי להשלים את זה עם אופטיקה זווית אולטרה רחבה. פלא אמיתי לאוהבי נופים.

תחזור האיכות הטהורה הקשה, התמונה מעורבת יותר. אם יש מצלמה בטלפון טוב מאוד - בדירוג 6 2016 שלנו עליון 10 - את G5 הוא לא טוב כמו G4, במיוחד בצללים. עדשת הזווית הרחבה היא לא יותר מעולה עם רק 8 מגה פיקסל. זה יותר היצע המצרפי אשר לפתות את האיכות הפנימית של שני חיישנים. בסרטון, את G5 הוא תלמיד טוב עם ייצוב מעולה. עם זאת מצאנו כמה בעיות של יישום בנקודה לא מתאימה במהלך הקלטה.

מאז עצמאותה, בתמונה מושפעת המודולריות של G5, כוללים מודול LG מצלם הפלוס. זה מוצע לעתים קרובות עם המכשיר, וזה עדיף ככה. האביזר מורכב למעשה סוללה נוספת ולחצן כדי לצלם תמונה מחזיק את המצלמה במצב הנוף. ידידותית, אבל בהחלט לא מספיק כדי לשלם מאות יורו.