מבחן: אפל צפה סדרה 3, חזק מספיק כדי לנתק את קשריה עם ה- iPhone


אפל היא אצן. צפו הראשון שלו יצא לשוק מובר יותר ממה שהוא הפך הפניה. מדי Carrier ציפיות גבוהות, היא פשוט החטיאו. לא קל להגדיר שוק כי לא ממש יודע לאן זה הולך ולא יכול להוכיח העניין שלהם. זה קצת מוטעה, בין יוקרה וספורט. הסדרה 2 הייתה למצוא רוח והתאמות שניות. היא נטשה יוקרה - ובמקביל להרוויח מודל הרמס - לחזור למציאות ואת תפקידו השעון מחובר הצביע כלפי אלה שרוצים לשחק ספורט או לדאוג לבריאות שלהם.

עם הסדרה 3, אפל כנראה מצא את דרכו והגדיל את הקצב. כמה רחוק?

01net.com - ליונל Morillon- מהשמאל, הסדרה 2. מימין, הסדרה 3, עם הנקודה האדומה על הכתר הדיגיטלי, אשר מציינת כי מדובר במודל 4G.

לעולם לשנות צוות מנצח, זה מחזק

הוודאות הראשונה היא כי אפל הוא שוהה במהלך העיצוב המלבני המעוגל. זה זהה בשני הדורות הקודמים (תמיד זמין אלומיניום, פלדה מלוטשת - אחד נבדק כאן, מ"מ 38 או 42 קרמי). ליתר דיוק, החיישן עולה מעט מאוד, שווה ערך ל עובי של שני דפי נייר.
בכל מקרה, מי רצה סיבוב שעון יהיה מאוכזב. אבל אחרים שמחים לדעת כי הסיום הוא תמיד ללא דופי ושומרת 50m האטימה. הבריכות והעומקים ימשיכו להציע לך, שעון יד.

בחוץ לא משנה, זה מובן. תצוגת רשתית OLED (340x272 פיקסלים, עבור הדגם הקטן, ו 390 x 312 פיקסלים עבור דגם 42 מ"מ, נבדק כאן) דור שני ממשיך לפעום nits שלה 1000 בהירויות מקסימלית ועדיין מציעה ממשק מגע קשוב העשר את טכנולוגיית מגע החיל. זה מאפשר גישה לאפשרויות קשר "דוחף" את אצבעו על הכוס כדי לנקות הודעה למשל.

In Touch תמיד להוסיף הכתר הדיגיטלי ואת כפתור בצד, אשר ניתן להשתמש בהם בנפרד או ביחד, בהתאם ליישום ממשק או תצוגה. לחיצה על שני הכפתורים בו זמנית תשבור הגזע שלך ביישום ספורט השעונים. תוך כדי לחיצת פעמים בקצרה על הכפתור בצד יפעיל לשלם תפוח, תוך לחיצה ארוכה על הכתר להפעיל Siri.

01net.com - ליונל Morillon- לחיצה ארוכה של הכתר הדיגיטלי תמיד משיקה Siri. חידוש, העוזרת האישית עכשיו מדברת!

יתר על כן, העוזרת האישית של אפל מקבל ממד חדש לגמרי עם סדרת שעוני 3. בקיצור, הוא הופך להיות הרבה יותר קל להשתמש והולך במהירות הכרחית. למה? מכיוון Siri עכשיו מדבר. אין שאלה של רק כמה משפטים או מילים המוצגות על המסך, אשר אנו חשים לנהל שיח של חירשים עם בוט.
קול של גבר או אישה מגיבה לבקשות שלך ומבטיח כי אתה לא צריך לבוא ולראות את המסך הקטן. לפעמים כוונות טובות יצאה לו הרוח מהמפרשים, בעת הצורך, למשל, להציג רשימה של אפשרויות כדי לאמת אחת, אבל יש יותר טוב.

לטובה, אפילו. Siri יכול לתת לך את מזג האוויר בקלות בצד השני של הזכוכית או בעולם, משיקה השנה הפיננסית, סטופר, לפתוח את התמונות המאוחסנות על השעון או לחפש הפגישה הבאה שלך. אם לנשנש בלילה, אתה אפילו יכול לבקש ממנו למצוא במסעדה סמוכה והיא תקים מסלול ...

זהירות, לעומת זאת, סירים לא להיות כל יודעים ואם לזהות בצורה טובה יותר לבקשות שלכם, זה עדיין קורה לאבד שליטה או להראות את גבולותיה על כמה שאלות "מדויקות". לשאלה: "איזה שחקן משחק המאוחר ג'יימס בונד? "Siri שואל" מה הסרט? "והוא יציג כמה ג'יימס בונד, כולל סרטי תעודה על גיבור איאן פלמינג. לא רחוק לעוף, אבל לא לגמרי.

לבסוף, כמובן, הסירים הוא עדיין מסוגלים לקחת מסרי הכתבה עם פיסוק עדיף, ואז לשלוח אותם. זה גם יכול לפנות אליכם. ועם 3 סדרת שהעונים, אתה קורה לעתים קרובות יותר.

01net.com - ליונל Morillon- GPS + דגם נייד יכול לחיות באופן עצמאי של ה- iPhone, אם יש לך מנוי על אופציה עם הספק שלך.

עם 4G, משמר לחתוך את העוגן

מאז watchos 2, מהנדסים אפלים עכשיו נאבקים כדי להפוך המופעים העצמאיים שלהם iPhone. אפליקציות מקוריות כבר צעד. הגעתו של שבב יותר חזק, S2 בסדרה 2, הייתה אחרת. סדרת 3 בשום שינוי שלה קטן ב רשת יותר מאחד.

יש הראשון מודול 4G, נוכח מודלים "GPS + נייד" מ 449 יורו. זה גורם שעון עצמאי כי לא צריך להיות בטווח של האייפון שבה הוא מסונכרן או רשת Wi-Fi כדי לבצע / לקבל שיחה, להתחבר לאינטרנט או בקרוב הסרט שלך שירים אהובים מ- Music אפל (כאשר השירות זמין).

הגעתו של קשר 4G נותנת עומק חדש לצפייה. אפשר ללכת לקולנוע או לעשות קצת קניות בלי הטרחה של הטלפון. אחת הדרכים גמילה, בלי לחתוך את העולם.

למעשה, ההגדרה היא די פשוטה ומהירה. כמו עם כל ההגדרות החשובות, זה נעשה מן שעונים ביישום ב- iPhone. נפגשנו כמה באגים או תקלות לפעמים שימוש כי כנראה קשורים לעובדה שהשירות לא היה עדיין פרוס באופן רשמי.

בכל מקרה, נפגשנו לעיתים מסוגל לשלוח הודעת SMS כאשר הטלפון אינו נמצא בטווח. כמו כן מצאנו כי שהעונים שלנו לשים עד 40 שניות כדי להתחיל בחיבור 4G שלה כשהיתה מחוץ לטווח או iPhone מצא את אווירת היציאה מתחנת הרכבת התחתית, למשל. עדיף לא לקבל שיחות במהלך הזמן הזה ... אבל באופן כללי, אנחנו לא פגשנו בעית הניתוק, כפי שציינו כמה לעמיתינו האמריקאים, וגם לא ראה ניסיון חיבורים לא צפויים לפתוח רשתות Wi-Fi.
בכל מקרה, מבחינת הגמישות והחופש שאפשרות זו קשה להיות כתובת בררנים החסרונות הללו. הם יכולים לצפות הקשורים לנוער הקיצוני שלו.

העצמאות יש מחיר

אפשר היה לקוות כי מפעילים לעודד חפצים המחוברים באמצעות שיתוף החבילה ללא עלות נוספת. זה לא יהיה המקרה. כדי לנצל את החופש הזה, שהוא ישלם מנוי אופציה כי תוסיף החבילה שלך. לעת עתה, רק אורנג 'מציע את האפשרות הזאת בצרפת, משום המכהן היה רק ​​מבחינה טכנית מוכן. מתחרים ולכן צריכים להיות מסוגלים להצטרף לסיבוב בקרוב. בכל מקרה, ההצעה אורנג מורכב משישה חודשים חינם ולאחר מכן הוא ישלם חמישה יורו לחודש.

למרות העיקרון האלקטרוני, הווירטואלי, תעריף SIM הוא זהה SIM נוסף, צריכת נתונים אז נזקפת החבילה שלך. שימו לב אולם שעונים אינו תומך נדידה. שתי סיבות ניתנו לנו על זה. ראשית, כפי בחו"ל נדידת חיובים גבוהים עדיף למנוע הפתעות לא נעימות בשל נתוני צריכה הבלתי צפויים על ידי השעונים. יתר על כן, את השעון אפל בייעוד איכשהו. היא קיימת בשלוש הגירסות תואמות תדרים שונים, אשר מתאימים באופן נרחב בצפון אמריקה, אירופה, אוסטרליה יפנית וסיני.

S3, W2, נגע יצוק ...

צפו סדרה 3 גם גורם לך לזכות בחופש ה- iPhone, כי זה יותר נעים להשתמש. נוס לא כאן הוא השבב החדש מכפיל לב S3 להתקבל בברכה. אם אין כלי ספסל כדי למדוד את הביצועים של שעון מחובר, אולם ניתן לקבוע בודאות שהכל יהיה מהיר וקל יותר עם המנוע החדש. כל השאילתות שהוגשו Siri מעובדות מהר יותר. היישומים, אפילו לא אלה על הספסל הנאשם, אתה יכול להתחיל לטעון את הנתונים המוצגים בתוך זמן קצר. העצמאות בלי מהירות הביצוע היה לא אפשרי. אין מהירות חיבור לא. זה המקום בו שבב W2, קטן אחראי לחיבור בעולם השעונים. שיעורי הזרימה ב Wi-Fi, שאינם מדידים, הם הרבה יותר טוב בכל מקרה, כדי לראות כמה מהר לטעון תמונות או אפילו תכניות לכביש.

באמצעות GIPHY

מגבלה סופית ...

בין 4G, פרעושי S3 ו- W2, משמר הסדרה 3 היא הוגנת מסיר חלק מהחסמים אשר מאופק. בשנת שרידים, עם זאת, כי אוטונומיה.

ישנם שני בתי ספר במקרה הזה. מי אינו סובל צורך להטעין בשעונו מחובר כל לילה אחד אהב מחווה זו לשגרת השינה שלו. נציגים והחירוק הראשון של שיניים, משום שהעונים לא ייאפשרו לך לחרוג סביב שלושים שעות של חיי סוללה. ברור, הכל תלוי בשימוש עשה. אפל מכריזה 18h, אך שימוש מתון יאפשר לך להחזיק שלושים שעות. עם זאת, אם אתה מפעיל שעה בבוקר לפני שהוא הולך לעבודה באמצעות אופני GPS, לקחת כמה שיחות 4G ולקבל הודעות רבות, ברור כי בר 18h יהיה האופק שלך.

לבסוף, יש לציין כי אם ה- iPhone החדש תואם טעינה סטנדרטית ידי אינדוקצית Qi, המשמר נשאר מרותק טכנולוגיה משלה. זה אולם תוכל לגבות באמצעות הכח האווירי, האפל, כאשר זמין בשנה הבאה. אז אל תשכחו את המטען המגנטי שלה עד אז.

01net.com - ליונל Morillon- לצפות סדרה 3 עדיין בטעינה דרך מחבר מגנטי, ממתינים airpower, אשר יגיע בתחילת השנה הבאה.

"זה נס כדי הצליחו להתאים את הכל באותה קופסה," אנחנו להרפות נציג אפל בקופרטינו מאוד גאים במוצר שלה. הוא גם הבין שהכל חזק ב בקופסה הקטנה הזו ואינו מצפה גרירה על שעון היד שלו יציבות כפי תחרות לזמן ארוך. עם זאת, את השעון האפל צובר פיתוי כוח, כל יום.

צפו 3 סדרה, יותר ויותר ספורט

4 מונעים על ידי watchos, אשר מציג בין היתר מחייג חדש מזח חדש נוחה יותר, החדש ביותר של אפל צופה גם מחזק את נקודות החוזק שלה בתחום הספורט ובריאות. ההתראות אומרת לך לקום כל שעה הם רק חלק קטן של הקרחון.

חיישן הדופק כמובן תורם לעלייה זו. מהר להופיע בדיוק כפי מדויק, האמצעים שלה הם עכשיו פתחו טוב יותר. נגיש באמצעות סיבוך, אתה יכול לראות במבט אחד את המהירות של לב הפעימה שלך כרגע, אבל גם יודע כמה נמוך הוא לנצח במנוחה במהלך היום לרמתו הגבוהה ביותר בעת ההליכה . אפשר אפילו לראות התאוששות קצב הלב שלו לאחר האימון. אינדיקציה טובה לבריאות שלך ואת הכושר.

יתר על כן, נוח לאנשים עם מתח גבוה, אפשר לשאול את השעון כדי לקבל התראה כאשר קצב הלב עולה על סף מסוים, בזמן שאתה לא מתרגל פעילות גופנית.

בדומה לכך, המערכת של טבעות, אשר מעודדת אותך להגיע קלוריות נשרפה מטרות, פעילויות מתרוממות מדי יום, הוא עכשיו כל כך נועדה לעורר אותך לעשות קצת תוספת של מאמץ. במהלך היום, הודעות קטנות, מנוטרלות, ממליצות לך ולהודיע ​​לך על ההתקדמות שלך.

אבל כמובן, לעודד חיי היומיום פעילים הוא לא המטרה היחידה של הסדרה שעוני 3. השעון הזה גם מותאם יותר לתמוך ולמדוד פעילויות הספורט שלך. watchos 3 פתח את דלתות ברכה. צפה OS 4 ו סדרה 3 משכללת את הדברים. לפיכך, את המראה של מד גובה ברומטרי מאפשר במהלך הקניות שלך ברגל או באופניים כדי למדוד את חצו אחידים וטובים יותר לשים בפרופורציה את הנתונים שנאספו לב.

למי נמצא בתוך מבנה, אפל הודיעה שותפויות עם חברות OEM הגדולות בענף, כך השעון שלך יכול לתקשר עם הליכון שלהם, אליפטי שלהם, וכו '

כמו כן, מבלי להיות מעשי כמו שעונים מוקדשים כמו Forerunner Garmin, משמר הסדרה 3 כעת מאפשרת תרגילי פיצול מדד טוב יותר ואפילו בקלות לקשר סוגים השונים של פעילויות בתוך אותה הסדרה. בכך היא יכולה לעבור את המירוץ רכיבה על אופניים או שחייה ולצבור את כל הנתונים כדי לפקח על ההתקדמות.

חדשות טובות למי שעבר בספורט למוסיקה, למשמר החדש עכשיו מטביע 16 GB של אחסון, כנגד 8 בעבר. זה יהיה אפשרי לקחת יותר מוסיקה איתך.

01net.com - ליונל Morillon- חדש "לולאת ספורט" אפל מאוד נחמד לפעילות ספורטיבית. היא לוחצת את פרק כף היד בצורה מושלמת ומאפשרת לו לנשום.

לבסוף, זה יאות ספורט האבזם החדש, אשר מציג את העיקרון של צמיד ממילאנו, ויצר מפרק אבזם מתכוונן בקלות. זה מאוד נוח כאשר אנחנו רצים או עושים ספורט עם השעונים. מורכב סוג של רשת עמידה וניתן להרחבה מעט, זה נשמר נסגר על ידי חמש רצועות קטנות של הוולקרו. למען האמת אנחנו מעדיפים בהרבה על צמיד ספורט קלאסי. זה משאיר יותר לנשימה, תומך באופן מלא במים והרבה לכשתחלים במקום, המאפשר מדידות מדויקות של חיישן לב.