G4 LG, טלפון חכם מסוגנן, עצמת צילום מחונן: המבחן


G4 LG: ההבטחה

אחרי חצי אכזבה G Flex 2 LG נאלץ Cartoning עם מגוון הדגל החדש שלה, G4. מכשיר מאמצת מעבד Snapdragon 808 (לא 810, וזה דבר טוב), שופך מסך IPS הדור האחרון חדש ובעיקר מצלמה בחזית של מה שקורה במגזר. שלא לדבר עור הקליפה שלה, כמובן, נכון הראשונה בתחום הסמארטפונים. בדקנו את זה בהתלהבות רבה!

G4 LG: המציאות

בצד העיצוב, העור האמיתי האחורי המושב לא לרצות את כולם, אבל הסיום הוא למופת. התחושה שזה נותן הוא חדש לגמרי, מאוד נוח לטפל. מבחינה אסתטית, כמה אהבו במעבדה 01net.com, ואחרים פחות. בכל אופן, אנחנו לוקחים את הכובעים שלנו עבור נועז, ואת איכות הביצוע של כמעט זה רעיון מטורף. אכזבה אחת, בפריפריה של היחידה נשארת פלסטיק, עם ציפוי חלק אשר מציין כי מעמדו של העור. המראה מעט המעוגל של המכשיר הוא כמעט בלתי מורגש, אך מאפשר, אנחנו הבטחנו, לשפר את הכח של היחידה.

שיעור מסך ניגודיות מדהים

המסך של G4 LG הוא מן הדור החדש של לוחות שפותחו על ידי LG תצוגה. הוא מציג רזולוציה qHD (2560 x 1440 פיקסלים) די והותר, במיוחד מכסה מגוון של צבעים רחב יותר. זה מרחיק לכת עוד בירוק ואדום, אך לפי הבדיקה שלנו, זה אינו מכסה את טווח תקן sRGB כולו. הנאמנות של הצבעים הוא לא מופתי, אבל המשתמש יהיה לסנוור את העיניים!

למעשה, אם גמא מוגדר (2,22), תיקו אפור מדי כחול, כמו סוני, עם טמפרטורה ממוצעת של 8900 ° ק LG מציעה שום תפריט הגדרות כדי לשנות טמפרטורה זו. אבל, שוב, המסך הוא מאוד נעים לעין, במיוחד בזכות יחס ניגודיות הענק של בין 1713 ו 1991: 1 על פי החיישנים שלנו! זה בלתי מתקבל על הדעת עבור טכנולוגיית IPS, אשר מציעה, בנוסף, עותקים זוויות הצפייה במסך זה. השחורים הם אכן עומק תהומי, אבל את בהירות המסך המקסימלי נשאר קצת הוגן: 458 cd / m². בחלק התנאים בהירים בחוץ, זה עשוי להיות פחות קריא.

צלם הלם

זה המקום בו G4 במיוחד נשימה משם! חיישן התמונה שלו עובד פלאים על הרדאר שלנו. הרבה יותר טוב מאשר פלוס 6 iPhone ומפורט יותר מאשר S6 גלקסי (אם כי קצת רועש). זה במיוחד לאור הנמוך G4 בולט בצורה הברורה ביותר: תמונות מפורטות להפליא ובהירים, במיוחד המצלמה תמיד יורה מהר!

בפועל, כמה תמונות הם החמיצו, עם נגיעה ולפעמים גם נוכח בהירות גבוהה (אפקט "פסטל"). מצב HDR הוא קצת זהיר מדי לדעתנו, צריך להכריח אותו, במיוחד שכן הוא מאוד מהיר מאפשר לך לקחת העברת נושאים ללא כפילות תמונה. פרטים כי ניתן לתקן על ידי עדכון, לדעתנו.

בסרטון מצד שני, אם התוצאה היא מאוד נקייה וזורמת, עלינו להצטער על העדרו של מצבי HDR בזמן אמת HD מלא ב 60 פריימים לשניה. זה די רע עבור מכשיר מתקדם, בידיעת Sony Xperia Z3 מציעה שני הפונקציות במשך שנה עם תוצאות מצוינות. הפרט האחרון, קטעי הווידאו הם הרבה יותר מדי נוטים "אפקט ג'לי", אשר מעווה את התמונה על יריות מעקב מהירות.

פלאי נזילות והיענות

השתמש G4 הוא תענוג אמיתי. ראשית, בגלל הממשק שלה הוא מודל של נזילות והיענות לכל היישומים. כמובן, המכשיר אינו מפלצת של כוח (פחות מ 50 000 נקודות ב Antutu), אבל מעבד Snapdragon שלה 808 הוא די והותר עבור כל סוג של שימוש. במשחקי וידאו, למרות השבב הגרפי "ממוצע" ביצועי Adreno 418, אשר חייב לספוג את הגדרת מסך QHD הכבדה, הכל רץ בצורה מושלמת (GTA: Vice City הוא וידאו נוזל ללא הגבלות כלשהן). למעשה, ליבות Cortex-A57 עוצמה השניים מעט מאוד בשימוש, אפילו במשחקי וידאו, מה שמעלה את השאלה של הערך האמיתי שלהם, במיוחד לאור העובדה שהם נוטים לצרוך הרבה אנרגיה.

היחידה ולבסוף מחמם למדי במשחקים (מקסימום 45 ° C) נעה בין 39 כדי 32 פריימים לשנייה ב מבחן Epic Citadel לאחר 20 דקות של טעינה, אשר נשאר משביע רצון. אופציה "למטב המשחק" תציל את הסוללה. לא ראינו השפעותיו לעין ולכן תמיד ממליצים להיות, גם אם זה לא נראה כדי לשפר את הביצועים של המכשיר. לדברי LG, אפשרות זו מגבילה כמה משחקי HD מלא לא להסס יותר מדי QHD המכשיר.

אוטונומיה מאכזבת

זה מקום שבו המצלמה מאכזבת. בעוד שהיא מציעה חיי סוללה טובים כאשר הוא משמש מעט מאוד: 19:31 דקות קול, כיבוי מסך, ויותר מ 12 שעות של שימוש מאוד קל, מסך מואר. אך המשתמשים הקדחתניים יתאכזבו מהר ככל סוללה מתרוקנת G4 במהירות כאשר בפעילות בפועל: רק 5 שעות 24 דקות במבחן האוטונומיה התכליתית שלנו. בפועל, אם המכשיר בקלות להחזיק יום ארוך של שימוש באור, זה יפעיל את המטען בשעות הערב המוקדם אם בשימוש אינטנסיבי יותר. למעשה, שתי ליבות Cortex-A57 מדי יעילות. אנחנו גם מופתע כי G4 לא הופך את לבם של המעבד כאשר לא בשימוש (הם לקפוא על השמרים רק בתדר מינימום).קרדיט צילום: לורי Gouars