מבחן: Samsung המצוינת פלוס גלקסי S6 Edge ב גדול, יותר יציב


ההבטחה של סמסונג גלקסי S6 אדג פלוס

פלוס אדג S6 גלקסי דומה מכל הבחינות אל אדג S6 גלקסי סמסונג לגבי עקמומיות של המסך. מודל זה מאמץ, אך במתכונת פאבלט עם digonale 5.7 אינץ 'גדול. חכם זה גם צוות סוללת קיבולת טובה יותר (3000 mAh), בעוד יתר הרכיבים אינם משתנים. הוא עבר את 01net.com בדיקות המעבדה כאן הוא פסק הדין שלנו.

מציאות סמסונג גלקסי S6 אדג פלוס

על העיצוב בצד, אשתו S6 יתרון על פני בדיוק את הטפסים של אדג S6, אך גדול יותר. ההופעות שלנו זהות. היתרונות הם בעיקר אסתטיים (שזה יפה, דק וקומפקטי) וחסרונות אינם משתנים עם חיישן תמונה כזו כי באביב קצת יותר מדי בערך הספינה.

באשר לטיפול, הוא נשאר קצת מבלבל, עם מנגנון הדפסה "מאוחר מדי" על הקצוות, קצת להרגיש אפקט "חיתוך". ואם זה פחות צעקות מ האח הקטן שלה הקצה, כי במהלך Edge הוא רחב יותר, לא שיפור זה הרגישלבסוף, רבים זהה המחשבה: המכשיר הוא הרבה יותר נוח להחזיק כאשר ועיקוליו חוזרים במגע עם הכף (שהוא גם במקרה של הערת גלקסי 5). עוד מטרד: השתקפויות מתמיד בצידי המעוקל של המסך. קשה להיפטר מה העמדה של המכשיר.

באשר לגודל פאבלט מכשיר, לדעתנו נותר ללא שינוי: המסך הגדול הוא נוח מאוד לשימוש, אך החכם דורש שתי ידיים כדי להתמודד.

חסינת תקלות חשמל

מעבד Samsung Exynos הוא עדיין היעיל ביותר של הרגע. מעבר הציונים המרשימים שלה בדיקות ביצועים השונות, הרים זה בעיקר בפועל אנו מעריכים את כוחה: הכח הוא פשוט סופר מהיר בכל הנסיבות, אפילו ריבוי משימות עם שטף מרשים בכל משחקי וידאו, את Merme המתקדמת ביותר. 

במהלך הבדיקה עם מצודת Epic יישום, היתרון על פני עולות בשמחה 50 fps למרות מסך High Definition.אין תלונות, פלוס אדג S6 היא המהירות ביותר מכל הסמארטפונים בשוק, המוכנים להסמיק בהנאת המשתמשים התובעניים ביותר גיימרים מטורפים יותר. אולם תבחן להיות מתסכל מאוד עבור אותם לא לגלות את הגירסה 32GB (25 GB זמין), לא קורא כרטיסי זיכרון ...

העליון Autonomy

S6 אדג פלוס הוא חזק, האוטונומיה שלה אינה מושפעת לרעה. זה אפילו גבוה משמעותית מזה של אדג S6, עם סוללה שצוברת 400 קיבולת mAh. הטלפון החכם מתנגד יותר 9 שעות במבחן החמור התכליתי שלנו, וכמעט 20 שעות של תקשורת קול. מה בעיקר יום ללא טעינה, אפילו בשימוש ממושך. רק מאוד במשחקי וידאו אינטנסיביים ייקצרו הסיבולת שלו, אבל הם לא יעשו יותר מדי חמים או. למעשה, זה נכון במיוחד כאשר הזזת המכשיר מתחמם ... כמו כל מגוון הסמארטפונים הנוכחי.

וזה צד לטעון מחדש, תחתון אדג S6 עדיין רשום! באמצעות המטען המצורף, הכוח הוא מ 5 ל 50% תשלום פחות מ 30 דקות והגיעו 100 מטען% בלבד 1 שעה ו 15 דקות! לאחר מכן הוא היה דולק ומחובר, אבל מעט בשימוש.

מסך מושלם

שוב, מסך AMOLED S6 אדג פלוס לא משנה לעומת S6 Edge: הוא עדיין מעולה! הבהירות שלו היא מאוד גבוהה, הניגוד הוא אינסופי, ההגדרה בשפע (515 dpi), מצב צילום בצבע מדויק מאוד אטרקטיבית מאוד במצב אוטומטי. הקריאות של מסך שמש היא אחד הטובים של הז'אנר. רק חסרון: לאופן פעולתו על ידי הבהוב יכול להיות מעייף למי שרוצה להשתמש במכשיר לקרוא. העין המיומנת ביותר עשויה לזהות את ההבהוב בזמנים. שום דבר לא יותר מדי מעצבן או. הפרט אחרון: רגישות מסך המגע היא חשובה מאוד (אופנת כפפה תמיד מופעלת), ולפעמים בעיה במקלדת המגע, עם שביתות מצופות בטעות.

תמונה מצוינת

הביצועים של התמונה פלוס אדג גלקסי S6 ווידאו זהים לזה של מעולה S6 סמסונג הראשון. עם זאת, הלב שלנו נקרע בין דוחות מדויק מאוד G4 LG ואלה S6 גלקסי מאוד חלק מאוד נקי. לאור הנמוך כולל G4 LG מספק תמונות בהירות יותר מעבר לקצה S6 ... אבל קצת הרועש.

מאוד חכם ממשק סמסונג

יש ממשק TouchWiz של סמסונג לא מעריצים בלבד. האסתטיקה שלו היא שנויה במחלוקת, אבל הטריקים ארגונומי הם באמת מעולים. ייחודי, multitasking חלון מצב הוא, למשל, תענוג אמיתי עבור המשתמשים האינטנסיביים ביותר.

תוספות התכונה "לנצל" את המסך המעוגל של המכשיר נשאר, ב אנקדוטיות שלנו (קיצורי דרך אנשי הקשר שלהם 5 ו 5 יישומים מועדפים) והם כמעט כל הופעלו על מסך שטוח קונבנציונלי! הגרסה העדכנית של Touchiz כיום ידוע היטב ומפורטת מן הבדיקות האחרונות שלנו של גלקסי S6. להתעקש על פשוט מתאים פונקציונלי סאונד שמע של סמסונג, פשוט מבריק כדי לשפר את הצליל תלוי באיכות של האוזניות ואת עור התוף שלך.