מבחן: S6 גלקסי סמסונג, התקומה של סמסונג בסופו של דבר הגבוה


סמסונג גלקסי S6: The Promise

הכוכב הבלתי מעורער של ברצלונה MWC האחרון סוף סוף עושה את הכניסה שלו על הבמה, בין מפעילי כמו בחנות! בא, ידע S5 גלקסי שלא לענות על ההצלחה הצפויה על ידי סמסונג, S6 גלקסי נמכר לנו על ידי אותו כקובץ חכם יוצא דופן היא מבחינת ביצועים ועיצוב. הבנו שיש כמה ימים של הבדיקות הראשונות עבור פחות מבטיח. אנו מספקים היום סקירה מלאה של ספינת הדגל החדש של סמסונג.

סמסונג גלקסי S6: מציאות

כל הזכוכית והמתכת, את S6 גלקסי הוא סמארטפון יפה ... ללא מהפכה בז'אנר מבחינת עיצוב. מצויד במסך של 5.1 אינץ 'כמו קודמו S5, היא שומרת 1 או 2 מ"מ סביב הממדים שלה אורך ורוחב. על מעללים לממתינים, גבול מסך דק להפליא, למשל, או עיצוב שונה לחלוטין ... לחזור בשנה הבאה! זה יהיה ליישב כאן דילול קל של גבולות הלוואי, וזה לא רע. באשר השראה, סמסונג כנראה למצוא חלק בתחרות. התחתי לקצץ המתכת נראה מפחיד כמו זה של האייפון האחרון 6 ו 6 פלוס.


מתכת גבולות S6 (משמאל) ו- iPhone 6 Plus (מימין)

באשר הזכוכית האחורית, זה מספר שנים הסימן המסחרי של סוני עבור מודלים מתקדמים שלה כמו Xperia Z3. הצורה של המקרה, לעומת זאת, נשאר קרוב מאוד לזה של S5, סמסונג יש בצד הזה לא להמציא את הגלגל.


לעומת S5 (משמאל), S6 זוכה 2 מ"מ רוחב ו החליף את כל
פלסטיק נגד מתכת זכוכית בעיגול. הדיור נשאר קרוב.

גלקסי S6, יוקרתי המשובחים
בכל מקרה, התוצאה היא מחמיאה לעין ובמיוחד סמסונג מצליח לחולל נס קטן על המגזר של high-end, הכיוון עדין מילימטר הטוב הדגל שלה. עם עובי של 6.8 מ"מ בלבד, S6 גלקסי הופך המודל העליון של הטווח המשובח של הרגע.


גלקסי S6 מראה עובי של 6.8 מ"מ נגד 8.1 עבור S5.

למרות 6 iPhone אינו מקנה לו מ 0.01 מ"מ, הביצוע הוא טוב מכיוון שהיצרן קוריאני הגביל את הקיפאון מקסימלית על הציוד. חיישן טביעת האצבע נשמר בפרט (ומשופר) ואת תמונה, 16 מגה פיקסל חיישן רוכש אותו ייצוב אופטי.

5.1 אינץ 'אבל תמיד ברזולוציה גבוהה מאוד

מבחינת איכות התצוגה, כפי שכבר צוין בבדיקות הראשוניות שלנו, סמסונג מכה קשה. בניגוד מוחלט עם טכנולוגיית Super AMOLED, בהירות מסך גבוהה HD Quad (High Definition נקודות 2560 x 1440 כמו G3 LG), סמסונג קורה כאן קורס חדש למען ההנאה של נאמן של המותג .


המסך אינץ 5.1 של S6 גלקסי מושגת עם רזולוציית HD Quad שלה, וככל
שוק ברזולוציה גבוה, או 576 נקודות לאינץ '.

אך S6 גלקסי הוא לא רק חגיגה לעיניים. המכשיר נוח מאוד ביד, קצת צר יותר לקצה S5 ומתכת עם תוספת נחמדה. סמסונג בחרה להישאר על לוח 5.1 אינץ 'והיה שמח תמרון.


גלקסי S6 יותר אך צר יותר S5: הטיפול הוא הקל.

עבור ענן ניהול זיכרון

ישנם שני ויתורים משמעותיים כי סמסונג נאלץ לבצע עבור S6 שלו מגיע לרמה של עידון. והם עולים כמה מקומות הסמארטפונים השוואתי המתמשכים שלנו מעל 450 יורו. S6 הזיכרון הראשון. נוח מאוד עם שלו 32 GB מתוכם 25 הם זמינים למשתמש, זה אולם לא ניתן להרחבה ללא קורא MicroSD. המיקום היחיד העומד לרשות המשתמש הוא האיש שקיבל את הנאנו SIM.


המיקום היחיד שבו למשתמש יש גישה: קורא SIM ננו.

ואם הדגמים זמינים 64 GB ו 128 GB, הם אינם משווקים בצרפת כרגע. התפוקה שלהם תהיה תלויה בביקוש בשוק, אומר סמסונג. משתמשים יכולים בינתיים לשמוח, הם לגשת בחינם למשך שנתיים עד 100GB על מיקרוסופט onedrive.

סיבולת היא מינוי

המענק השני הוא על הסוללה כי נמס כשהוא עובר 2800 כדי 2550 mAh. למרות זאת, אין לך מה לדאוג, את S6 גלקסי יש סיבולת קנס ראויה של הטלפונים חכמים המתקדמים ביותר. על השימושים הבסיסיים ביותר, אולם, אותו בחזרה הוא מול S5 עם 5:30 אַחַר הַצָהֳרַיִים כדי 13:30 על הערעור של השמעת וידאו (נגד 26h ו 15h). גלישת 4G, התוצאה לא זזה עם קצת יותר מ 17h. אפילו יותר מרגיע הבדיקה העצמית התכליתית שלנו מדמה יותר מציאותיים ובכך שימושים עתירי אנרגיה, את S6 עדיף, 8:30 (8 מתנגד עבור S5). אם משחק מוגזם במשאבי משחקים עתירי ההיפר, אפשר לעבור את מהלך היום בלי שום בעיות. והבונוס הוא כי S6 יהיה לטעון מהר יותר מאשר רוב הטלפונים החכמים. זה ובכך לוקח פחות משעה כדי לעבור בין 50 ל -100 אוטונומית%. וזה לא רק בגלל מגבר מטען 2 החזק שלו מאז באמצעות אחת אחת OnePlus (2.1 אמפר), זה נדרש רבע נוסף שעה.

כוח הבלתי שוויוני אבל מספיק בכלל

נותר רק לעורר את הכוח ואת היכולות תמונות S6 גלקסי. יש לנו כבר ברובו התייחס הנקודה הראשונה בהערכה הקודמת שלנו אבל זה היה בלתי אפשרי למדוד עם יישום Antutu. מבחן מסוג זה אינו בהכרח משקף נוחות משתמש שמציע סמארטפון אך רוב האנשים היי טק הם תמיד אוהבים כמה צעדים. הציון של S6 הוא בין 60,000 ו 69,000 וביצועים 3D מ 15 000 רק מעל 20000. זוהי בבירור את סדר שיא לסירוגין 3D, אתה צריך לקבל את הצד של נקסוס 6 או OnePlus אחד למצוא רמה זו של ביצועים. אז ראינו בצד של S6 מעבד בית החדש, כל זה לא ורוד. היחידה כפופה ויסות. הוא חייב להאט המעבד שלה, כדי למנוע טיפוס במעלות. מכאן הביצועים משתנים מעט. בפועל, תפריט הניווט באינטרנט הוא נוזל, לא נתקלו בשום בעיות האטות כולל משחקי 3D מתוחכמים היחיד מעולם מחומם מעל 40 מעלות. עבור המשתמש, מה עוד?

אלוף חדש נולד תמונה

מצילום סטילס ווידיאו, את S6 גלקסי עשה הרבה יותר טוב מקודמו. חיישנים משופרים (למשל מהיר), תוספת של ייצוב אופטי, HDR היעיל ... הטלפון החכם גם מראה עצמה מאשר פלוס 6 iPhone (מצויד גם עם ייצוב אופטי).


חיישן 16 מגה פיקסל הוא בולט מדי לטעמנו אבל זה
המחיר עבור איכות תמונה יוצאת דופן.

אנחנו אוהבים חדים, פרטים עשירים, צבעים די מחמיאים ואורות נמוכים טובים. S6 מגיע אפילו כפי שאנו לנהל טובים יותר במצבים מסוימים נגד האייפון. מלבד אולי וידאו או האפל האחרונה נותרה הורים עם רצפים נוזלים קצת יותר וחופשי של עיוות. לקבלת מידע נוסף על התמונה עיין תיקיית התמונות שלנו אשר רואה לנגד עיניה S6 גלקסי סמסונג אל LG G Flex 2 ו- iPhone 6 Plus. בינתיים, הטוב ביותר הוא עדיין לשקול כמה יריות.


דפוס ההתייחסות שלנו נלקח עם S6 גלקסי סמסונג.


באותה תמונה שצולמה עם Apple iPhone 6 Plus


המראה באור נמוך תמיד עם S6 סמסונג גלקסי


אז עם פלוס 6 iPhone של אפל.


תמונה בחוץ עם מצב HDR S6 גלקסי off.


תמונה בחוץ עם S6 גלקסי עם מצב HDR מופעלת. חלק
בצל חזית הוא מיד הרבה יותר בהיר!

S6 גלקסי סמסונג זמין ביום שישי הקרוב, 10 באפריל, בגרסתה 32 GB ב 710 יורו

צילום: אדריאן ברנקו