בדיקת J5 גלקסי סמסונג: עצום פחות מ 280 יורו


אחרי גלקסי חדשני S8 ו גלקסי A3 ו- A5 אטרקטיבי, סמסונג משלים את הטווח שלו עם J5. חכם טווח קלט, שמטרתו למשוך תקציבים קטנים יותר. חוברות הן צנועות, עם מעבד שפועל במהירות 1.6 GHz, 2GB של זיכרון 16GB של אחסון (extendible). עבור 279 יורו, לעומת זאת, משלבת מסך AMOLED Super סמסונג של 5.2 אינץ ', חיישן טביעת אצבע ושתי מצלמות של 13 מגה פיקסל.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

עיצוב מוצלח יותר

מבחינת העיצוב, 2017 הייתה אחת לחידוש עבור סמסונג. ראשית עם A3 גלקסי גלקסי שלה ו- A5, העקומות העדינות מאשר קודמיהם. אז עם S8 גלקסי, ניצול מסך ענק ללא קצוות. בדרום קוריאה לא לשכוח הכניסה שלו. לאחר שחרור פלסטיק גלקסי J5 אותו לפני כשנה, היצרנית מתלבשת הורשה פגז מתכת. חלקו האחורי מציע את המותרות לקחת את העקמומיות מספינות הדגל של המותג. כל עם אנטנות מאוד לכאורה וחיישן צילום אשר מתמזג אלומיניום.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

J5 גלקסי אינו בפורמט גדול. עם המעוגלות שלה, היא מבטיחה אחיזה נוחה. יתרון אחיזה טוב זו של גימורי מתכת, שבהם שימוש זכוכית נוטה לגרור הסמארטפונים. ברמה במחיר הזה, אין שאלה של קצה אל קצה המסך. לוח האבן עדיין תופס מעל 70% של החזית הקדמית. לשם השוואה, הנתון עולה ל 72% עבור סמסונג גלקסי S7 ו- יורד ל 66% עבור אייפון 7.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

במסך, על הכפתור המרכזי משמש חיישן טביעת אצבע. הוא מוקף סמלי מסמל פונקציות ריבוי משימות ובחזרה. פרט נקי למכשירים זולים, אשר לא בהכרח לכבד J5. כפתורי קיבולים ניטראליים, שאחרת סייעו להפוך את שתי הפונקציות היו משמעותיים. עם עובי של 8 מ"מ ומשקל של 160 גרם, J5 גלקסי הוא לא קרוב במיוחד, ולא אור. אבל כמו במקרים רבים עם סמסונג, גימורים ואיכות הייצור הם ללא דופי.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

Super AMOLED HD בלי מלא

בשעה 279 יורו, J5 הוא פחות תחרותי מאשר Huawei P8 לייט נמכר 249 יורו. פרט לכך סמסונג היתרון של חברה בת בשם Display סמסונג, אשר מספקת מסכי Super AMOLED במחירים מעולים. J5 נהנה, עם איכות התצוגה שמתלווה: בניגוד אינסופי ובהירות נכונה - אבל אפשר לשפר - 441 cd / m². אפילו באור שמש ישיר, נוכל להשתמש החכם ללא קושי רב.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

בכל התחלה, הצבעים בהירים מאוד יכול להיות מזג מהגדרות המכשיר. נקודת התורפה האמיתית את הטלפון החכם מסוכמת שני מכתבים: HD. הרזולוציה של 282 dpi מסך 5.2 האינץ 'שלה הוא לא, זה נכון, לא רק משתק ומשקיפים עדינים סובלים מחוסר הקל של חדות של טקסטים. HD מלא עדיין היה יתרון.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

יתרון J5 גלקסי של הכיסוי החדש של סמסונג, המכונה Experience 8.1 ומבוסס על 7.0 אנדרואיד. עם השיפוץ החזותי שנעשה לרגל שחרורו של גלקסי S8, הסמלים הם יותר מודרניים התפריטים הופכים לפשוטים יותר. אנו מעריכים את קיצורי הדרך החדשות - כדי להציג את מגירת היישום על ידי נגיעה במסך הבית - כמו הישן - כדי לפתוח את המצלמה עם עיתונאים כפולים על כפתור הבית. חיישן טביעת אצבע היא עצמה מאוד קשוב, אפילו אם זה לא להגיע לביצועים מצוינים שיכולים להציע את הנייד Huawei בתחום.

ממשק סמסונג גלקסי J501net.com- ממשק סמסונג גלקסי J5

כל ניסיון סמסונג. ו- Google. ומיקרוסופט.

על ידי נגיעה במסך הראשי משמאל לימין, אחד מגיע Upday, שווה ערך של גוגל ניוז שנעשה על ידי סמסונג, אשר יש לו את הרגל המעצבנת של הצגת פרסום. יישום Launcher המשחק משולב גם. היא מאפשרת לבטל את מקשי המגע במהלך משחק או להקליט וידאו מסוים. למי להשתמש חכם עבור רמה מקצועית ואישית, תכונת הודעות כפולה מאפשרת לך שני חשבונות שיא על אפליקציות כמו פייסבוק, WhatsApp או סקייפ.

ממשק סמסונג גלקסי J501net.com- ממשק סמסונג גלקסי J5

למרות האיכויות הרבות שלה, כיסוי של סמסונג סובלת יותר מדי יישומים מותקנים מראש. בין ההשלכות של סמסונג, גוגל ומיקרוסופט, החזרות הן רבות. אתה מתחיל - בין היתר - עם שני דפדפנים, שתי תיבות דואר ... ושלושה שירותי אחסון מקוונים. למרבה הצער, יישומים אלה יכולים להיות מבוטלים אך לא הוסרו.

כוח מוגבל, סיבולת בלתי מוגבלת

לאחר שהצטרף בשנה שעברה 410 Snapdragon ב J5 הראשון שלו, סמסונג עכשיו עובר שבב בית, מעבד Exynos 7870 (8 ליבות ב 1.6 GHz). מעשה הדרום קוריאני לעבור סוף השותפות שלה עם Qualcomm, לפחות על אדמת צרפת. עם 2 GB של RAM, J5 שום נס. הטלפון החכם מצויד מספיק טוב כדי לנווט בין יישומים שונים, אבל לפעמים חסר דיג.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

סבלנו האטות בקביעות. ביום לצפצף כמו בפייסבוק, newsfeed יתפתח עם כמה מטומטמים. בזמנים קשים, בזמן פתיחת היישומים התובעניים ביותר יכול ללכת שלוש או ארבע שניות. במשחק, בהופעות J5 גלקסי הם מכובדות. בלי ליהנות מהרמה החזותית המשובח, כל הכותרות נשארו לשחק.

J5 סמסונג גלקסי01net.com- The J5 סמסונג גלקסי

במשך שנה, גלקסי כמו גלקסי J מבחינתנו נדהם האוטונומיה שלהם. שנת J5 עדיפה, הרבה יותר טוב מקודמו. בבדיקה עצמית תכליתית, הוא מת אחרי 5:03, 9:34 וחסרונות עבור J5 שוחררו בשנת 2016. הישג אשר מדרג את 5 העליון של הסמארטפונים העמיד ביותר עברו במעבדה. גלקסי A3 2017 - אחת האזכור - החזיק 02:32 אחה"צ .. J5 גלקסי הוא חית סיבולת שעשויה לרעות בימים של אוטונומיה. כדי להטעין, זה אולם יהיה תוכן עם כבל מיקרו USB.

סמסונג גלקסי J5 (2017) - אוטונומיה
יצירת תרשימים בר

תמונה למעלה איכות

בתמונת סמסונג בוחרת איזון עם אחורי מגה פיקסל 13 חיישן כמו בחלק הקדמי. בחירה המאפשרת ובפרט לשם השיג תמונות הסלפי באיכות גבוהה, בעוד החיישן הקדמי הוא פחות יעיל מאשר החיישן הראשי.

ראה תמונות שצולמו עם HD D5 סמסונג גלקסי

תמונה נלקחה עם J5 סמסונג גלקסי01net.comתמונה נלקחה עם J5 גלקסי סמסונג -

זו מנצלת שיפורים יפים על הגרסה הרשמית ב 2016, עם רמה גבוהה יותר של פירוט. הצבעים הם מציאותיים ואת הירי הוא מהיר. המגבלה העיקרית של החיישן היא הקיבולת הנמוכה שלה לנהל את הווריאציות הבהירות. יותר מדי אור ברקע להוביל יריות מאוזנות, עם סביבה חשופה מדי או נושא כהה מדי.

תמונה נלקחה עם J5 סמסונג גלקסי01net.comתמונה נלקחה עם J5 גלקסי סמסונג -

לאור נמוך, חשיפה נשארת טובה, למרות הפסד חד פירוט. חלק הווידאו סובל גם מניהול האור הקשה הזה. זה נשאר משביע רצון להקליט כמה זיכרונות וסיפורים פרסום Instagram או Snapchat.