מבחן: A5 גלקסי סמסונג (2016), הסטנדרט החדש בינוני הסמארטפונים


סמסונג גלקסי A5 (2016): The Promise

עם בשנה שעברה גלקסי A5 שוחרר שלה, היה סמסונג הצלחה אמיתית עם מודל אמצע הטווח הזה. גרסה חדשה זו ב 2016 נראה מבטיח יותר על הנייר. מה באמת? 

סמסונג גלקסי A5 (2016): המציאות

כפי שהסברנו האחיזה הראשונה שלנו, התכנון וההרכבה של A5 גלקסי החדש הם פשוט מושלמים. הגב הוא עכשיו זכוכית ורואה דומה לזה של גלקסי S6. עבור טלפון חכם כדי 409 יוריו, סמסונג ובכך מעמיד הבר גבוה.

אפשר לומר את אותו הדבר על מסך AMOLED Super שלה HD מלאה (1080 x 1920 פיקסלים) המציג cd / m² 634 בהירות יפה שחור מושלם כמובן. אם הבחירה של ההגדרה היא מחמיא ונותנת החלטה מאוד נאה של 424 פיקסלים לאינץ ', אולם זה משמעותי מעכבת ביצועים.

אוטונומיה שטנית

מעבד Exynos 7580 תוכנן על ידי סמסונג עדיין מצליח להציג סביב 30 מסגרות לשנייה כאשר נבדק משחקי 3D, מספיק עבור מרוצי ריאל 3 - אשר מותקף עדיין קצת - אבל בעייתי למשחקים יותר אניני טעם כגון מלח טריגר 2. ובכל זאת, A5 גלקסי מספק ביצועים מכובדים, די הציפיות כי יכול להיות אחד מודל של אמצע טווח.

עם זאת, סמסונג הוא הרבה יותר טוב מאשר המתחרה ומכה קשה בצד של אוטונומיה. A5 החדש והגיע 24:22 שימוש סיבוב רציף. בטווח הזה של מסך אלכסוני, רק קומפקטי Z3 Xperia סוני (4.6 אינצ ') הסתדרו טוב יותר, אבל הוא מצויד רק עם פאנל HD, בהכרח פחות תובענית. A5 גלקסי ולכן נדרש מלכתחילה ברמה ועושה זריקה מאוד נחמדת.

המצב הוא הרבה פחות מרשימה תמונת וידאו. 13 מגה פיקסל החיישן שלו מייצר תמונות הגונות מבלי לעשות הרבה יותר טוב מאשר המתחרים. מעט גבוהה בהירות משביעת רצון, דברים מתקלקלים באור נמוך. בצד וידאו, בתמונה הוא התייצב היטב (ייצוב אופטי תודה), אבל היא חסרה נזילות ונוטה לעוות על נסיעות מהר מדי.


שמאל, גרסת HDR של ביעילות חושפת פרטים של התמונה.