מבחן: Huawei Honor 7, הטלפון החכם יש כמעט הכל נהדר


Huawei Honor 7: The Promise

באוגוסט האחרון, כבוד, המותג הקטן שעולה Huawei, רשם ההשקה האירופית של התוספת האחרונה שלה, הכבוד 7. מאוד מבטיח על ידי הציוד שלה high-end עיצוב, החכם הזה הוא 5.2 סנטימטר הגודל המשווקים על מחירים תחרותיים. ואכן, מאז השקתה, יצרנית חל על צרפת, ירידה של 50 יורו אשר מביא את מחיר הכבוד 7 רק 300 יורו! האם עלינו למהר בפזיזות?

Huawei Honor 7: מציאות

אמנם לא דק וקל כמו בת דודה שלה, את P8 Huawei (500 יורו) מצויד גם עם מסך 5.2 אינץ 'Full HD, את כבודו 7 (8.5 מ"מ עבה שוקל 180g על סולמות ) נהנה כמעט כמו עיצוב מתוחכם.

זכוכית החזית מצופית לחלוטין, קצות מסך די רזים (כמו P8), והגיבו מרקם כפול חיסון משופע מתכת (חולים ידי התזת שכבת קרמיקה לחלק האחורית, רמת כרום השיפוע) ...

השלם הוא יותר אלגנטים, גימור טוב, כדי כפתורים המעוצבים להפליא. אפילו קצה פלסטיק שני הקצוות והתחתון של הגב, כדי להקל על אנטנות קליטה, אינם יוצרים, למראה ולמגעי, דירוג חזותי מכוער. הערה זאת כי עבור חיישן תמונה הטהרנים, הקצה קצת החריף, יוצר בליטה של ​​כ 1 מ"מ.

זה יהיה מוערך או לא אבל כבוד הוא לפחות במובן טוב כדי להגן על העדשה דרך זכוכית ספיר קריסטל.

SIM או microSD בחירה כפולה

של קישוריות קישוריות כמעט ללא רבב. כמובן, הסוללה אינה נשלפת אבל זה חריץ כפול עבור כרטיסי נאנו SIM, את אדיב השני במקום ננו שנייה כרטיס MicroSD עד 128GB להרחבת זיכרון פנימי של 16 GB (כולל 10 4 GB משתמש זמין). הטלפון החכם עומד בסטנדרטים האחרונים: WiFi n / ac, Bluetooth 4.1 ו- לקטגורית תאימות 4G כמובן 6 (עד 300 מגה ביט / שניית קבלה תיאורטית). רק חסרון, המצלמה אינה תומכת ב- NFC.

מסך מושלם

IPS-NEO הטכנולוגיה (שפותחה על ידי היפנים JDI), כבד את המסך נשאר כנראה כרטיס הביקור הטוב ביותר שלו. של HD מלא, זה מספק רזולוציה גבוהה של 424 נקודות לאינץ 'ראוי של הסמארטפונים הטובים ביותר בשוק. וזה בהיר וניגודיות בהתאמה להגיע 510 cd / m² ו 1 עבור 1700, מודד להשוות את כבודו המעולה 6 פלוס. במילים אחרות, 7 Honor המסך נשאר פונקציונלי לחלוטין ברוב התנאים וצפויה להציג באופן מושלם ביותר של תוכן יפורסמו.

מסוגלים להתמודד עם כל כמעט תרחישים

העבודות 7 כבוד עם אחת הגרסאות העדכניות של אנדרואיד (5.0.2), יחד עם מעיל EMUI 3.1 (כמו על P8). יתרון מובהק נגד כבודו שלו קודם 6 ו פלוס Honor 6, עדיין תקוע על KitKat (הכבוד לא נראה מאוד קשוב העדכונים, לפחות בצרפת, אבל זה לא יכול להימשך זמן רב מדי). מצויד בית המעבד המאוחר, קירין 935 (שמונה ליבות 2.20 GHz), אות הכבוד 7 הוא לא המפלצת של כוח, כי אפשר להניח. בנוח ברוב המשימות העצומות, במיוחד בזכות ריבוי משימות על RAM 3GB נדיב, הכבוד מציע רמה טובה של שליטה. עם אותו השבב הגרפי Mali T628 שדורנו, לעומת זאת, קצת צרות נוספות עם משחקי 3D משאבים וחמדניים כמו GTA Vice City. חוץ מזה, במבחן מצודת Epic, זה מראה רק 31-32 fps. מן ההסדר של P8 או אפילו סמסונג גלקסי A7. מערך השבבים כבר נאבקים בבירור לנהל את מסך HD מלא. ביקוש גבוה, 7 Honor מחמם קצת אבל בלי שזה יהיה בלתי נסבל. וביצועים הם לא מופחתים.

סיבולת אור קטנה

אבל זה בעיקר סיבולת מ 7 Honor היה קצת מאוכזב. גלישת 4G, אין דאגות, החכמה היא יותר מ 12 שעות. השמעה וידאו ובמיוחד בערעור, הוא נשאר עם זאת "משביע רצון" אבל רק (הרבה יותר טוב) עם שעון האוקיינוס ​​9 ו 01:25 בהתאמה. חבל, כי המבחן האינטנסיבי שלנו יותר ידוע אוטונומיה תכליתית, יחידת המכבה רק אחרי 8 בערב, הופעה טובה אשר דווקא מעמידה את בטווח העליון.

חיישן טביעות אצבע ו כפתור חכם

מעבר להופעות האלה "טהורים", אוהדים של תוספות ייהנו תכונות רבות המוצעות על ידי 7 הכבוד, במיוחד במונחים של נעילה: על ידי קוד, תרשים על המסך או טוב יותר באמצעות החיישן טביעת אצבע הממוקמת תחת חיישן התמונה. כדי לבצע שיחה, אתה יכול אפילו ברד ניידים (מבלי לפתוח, זיהוי קול) אבל זה גאדג'ט די, במיוחד לאור העובדה שהוא חייב להיעשות באנגלית.

אנחנו אוהבים הרבה יותר פונקציות הקשורות חיישן טביעת האצבע (ראה צילום המסך שלנו בהמשך). לדוגמא, אחד יכול לקבל שיחה עם עיתונאים ארוכים פשוטים על החיישן הזה. כנ"ל לגבי כפתור חכם על פרוסה של הנייד (להבדיל על לחצן שינה) שאליו נוכל לשייך תכונות ויישומים האהובים עליהם (ראה תופס שלנו 2 ו 3).


כפתור חכם שמאלה יכול לפעמים להיות קשה להשגה עבור ידיים קטנות.

לחיצה על הכפתור, זה לוקח תמונה, שני לחצים שאנו עושים צילום מסך, לחיצה ארוכה תשיק מפות. במקום זאת כל הכבוד!

צילום וידאו, עובד כראוי

מספר מגה פיקסל חיישן (של סוני) הוא לא הכל. עם חיישן 20 מגה פיקסל שלה, כבודו 7 אינו תמונה גרועה אבל זה בבירור לא טוב כמו המותג הסיני עולה. לשם כך היה נדרש כי אופטי מיוצב, אשר היו משפר בבירור בתמונות ובסרטוני תאורה חלשות. עם זאת, עבור מודל 300 יורו, איכות עיבוד היא עדיין מעל הממוצע. תמונות הסלפי אוהבים יהיו, בתורו, להעביר את חיישן 8 מגה פיקסל בחזית.