מבחן: S7 גלקסי סמסונג, הטלפון החכם אנדרואיד הטוב ביותר


סמסונג גלקסי S7: ההבטחה

אחרי דגל מוצלח ביותר 2015, סמסונג ממשיכה את המומנטום שלה על ידי מתן במה שנראה כמו אבולוציה של S6 גלקסי. עם זאת, אנו מוצאים עיצוב חדש מעט, יותר כוח, מעט מאוד פונקציות צפויות ובעיקר חיישן תמונה חדש.

סמסונג גלקסי S7: מציאות

במבט ראשון, קשה להבחין בין גלקסי S7 של קודמו. המתכת והזכוכית עדיין על הפרק, אך בעוד המכשיר שיצא בשנה שעברה היה שטוח לחלוטין בשני הצדדים, החלק האחורי של חנות הדגל החדשה הוא מעוקל מעט. וגם במונחים של אחיזה, הוא משתנה כמעט כל דבר. בנוסף המראה החזותי שלה לא נעים, גימור זה מאפשר הסמארטפון חזק הרבה יותר טוב. ביטוח הפירוט והמעבר צריך להיות פחות קריטיים הפעם, במיוחד עבור אלה שלא רצו להגן על המכשיר שלהם עם קליפה.

מסך מושלם עדיין

בחלקו האחורי, המצלמת מזדקרת הרבה פחות מאשר S6. סמסונג היא הצליחה להקטין את גודלו? אין ספק. היצרן עשוי גם (מאוד) רימה מעט על ידי הוספת עובי שכבה קטנה של הטלפונים החכמים (בקושי 1 מ"מ נוסף). S7 הוא קצת יותר כבד S6 עם 152 גרם נגד 138 גרם. ביד, זה לא להפריע לשום דבר. באופן כללי, עלינו לפנות אל הגלוי לעין. הוא ניצב שם בהחלט בשוק הטלפונים החכמים אנדרואיד הטוב ביותר, הקצה S7 גלקסי בנפרד.

למרות גודל מסך - 5.1 אינץ '- בדומה למודל הקודם, סמסונג הצליח להציע יחידה משמעותית צרה ופחות עליונה. אי לכך אפילו פחות שטח מבוזבז סביב לוח Super AMOLED Quad HD. המסך אינו שונה מהותית מזו של S6 גלקסי אבל אחרי הכל, למה לשנות משהו כבר קרוב לשלמות?

באופן לא מפתיע, התמונה היא יפה, מאוד מפורט ומאוד צבעוני. יחס ניגודיות האינסופי והבהירות מגיעים 600 cd / m² להפוך נוחות אופטימלית, אפילו כשמדובר לקרוא או לצפות בסרטונים בשמש מלאה. אמנם זה לא לממדים גדולים מאוד, את S7 גלקסי צריך גם לשכנע צרכנים גדולים של קטעי וידאו, אלא נוטה פאבלט

השחקנים באים לראות מה

עם זאת, יש שינוי בצד המעבד. בצרפת, אנו זכאים GHz 2.3 החדש Exynos 8890 יחד עם 4GB של זיכרון RAM, כנגד 2.1 Ghz Exynos עם 3GB בשנה שעברה. סמסונג מתגאה לספק מנגנון 30% מהר יותר מאשר קודם, עם רווח של כוח הגרפיקה 64%. מאז שאנחנו חייבים לדבר במספרים, השווינו את אמות AnTuTu. עם הציון הכללי גדל המפתח של 32% ו 53% ב -3 D. אז נוכל לומר כי היצרנית כבר די מציאותית באומדנים שלה.

עם רמה כזו של ביצועים, הוא מן הסתם לא להגביל את הסאגה Candy Crush. יתר על כן, המכשיר מיועד בבירור לשחק עם דרך Launcher המשחק החדשה שלו לאחד את כל המשחקים שלה במקום אחד. תחת מצודת Epic, נמצא ליד 60 מסגרות לשנייה. בסופו של דבר תוצאות קרוב מאוד לאלה של גלקסי S6. כותרות גורמה כמו ריאל ראסינג 3 או אספלט 8 תפעלנה ללא תקלות. זה בהחלט ייקח חודשים רבים - שנים אפילו - לפני S7 מוצא נסיעה המוגבלת מדי בשביל להריץ משחק בתנאים טובים.

כל הרכיבים מתקדמים אלה כמובן להפוך את חוויית המשתמש תענוג, כמו התפריטים הם נוזל ריאגנטים. זיכרון RAM מאפשר לקחת את מלוא היתרונות של ריבוי משימות, ללא האטה. השאלה היא רק - בהיר מאוד - בא מן חיישן טביעת אצבע שטוח. לאחר הגעתו של מכשירים כמו 5X 5X נקסוס או כבוד, ציפינו שחרור כמעט מיידי פעם את האצבע על כפתור הבית. אך עדיין קיים עיכוב קל, אף אחד לא יכול להסביר.

השלוש ההפתעות החיוביות מבית סמסונג

עם זאת, סמסונג הזמין הפתעות של ממש על ציוד S7 גלקסי. התשואה של החותם, ואפילו השיפור שלה עם IP68 המאפשר טבילה תחת 1.5 של מים במשך 30 דקות. בלי להיכנס להתקלח עם הסמארטפון שלו, יש לו מספיק כדי להתמודד עם מקלחות גשם.

אוטונומיה גם כבר עבדה, כולל סוללה העובר מן 2550-3000 מיליאמפר. תוצאות המדידות שלנו הן עד הפער הזה. כאשר גלקסי S6 08:33 שנערך אוטונומיה רבה, זה עתה עובר מעל 10 שעות. בשנת הפעלת הווידאו, את הדגם העדכני ביותר הוא 4:30 אַחַר הַצָהֳרַיִים כדי 1:30 אַחַר הַצָהֳרַיִים נגד קודמו. באשר לגלישה באינטרנט, זה גובל נגד אחה"צ 20h 05:30 עבור S6. עם ההתפתחויות הללו, סמסונג מכה קשה בתחום אחד שמעורר ציפייה יותר מצד המשתמשים.

ההפתעה הנחמדה השלישית היא חזרתו של חריץ microSD עבור הוספה עד 200 GB של אחסון נוסף. עם הצעה כי הוא מרותק דגם של 32GB של אחסון - 7 מתוכם נלקחים על ידי מערכת ההפעלה, לא מותרות. סמסונג לעומת זאת אינה משולב מסתגלת חפצים מוצעים Marshamallow אנדרואיד. אפשרות למזג את אחסון microSD עם אחסון פנימי ובכך להתקין אפליקציות ישירות על המפה. המותג מצדיק את החלטתו על ידי הפחד שלו שמשתמש להסיר נתונים חשובים מהמכשיר שלהם בטעות. היינו עם זאת אהבתי את הבחירה, במיוחד כאשר צורכים הרבה מוסיקה שאנחנו אוהבים להוריד Spotify או תוכן Deezer להקשיב מחובר.

תוכנת הכיסוי קרובה אף הוא הדגם הקודם, עם גרסה של מרשמלו מבוסס TouchWiz. צר לנו כי סמסונג ממשיכה להטיל העיצוב שלה, רחוק מדי לרוח עיצוב חומר Google. יש גם את האפשרות Always On המציג אלמנטים מסוימים כל הזמן על המסך, גם כאשר הוא נעול. מבלי להיות מהפכני, תוכנת הכיסוי מציעה כמה התקדמות מעניינת, דברנו עוד על מבחן ייעודי.

צילום אכזבה קטן

אם היו זוכרים רק דבר אחד ממסיבת העיתונאים של סמסונג - מלבד ההגעה Rockstar מארק צוקרברג, זה בהחלט שינוי בתמונה. In מ 16 עד 12 מגה פיקסל, המותג עשה בחירה חזקה, כדי לצמצם את ההגדרה להתמקד צמצם photosites גדול יותר וטוב יותר (f / 1.7). כל מנת להציע את התוצאה הטובה ביותר האפשרית באור נמוך.

אחרי תמונות המבחן שלנו, התוצאה היא לא חותכת. אם תמונות הן למעשה בהירות בתנאי חושך, הוא מאבד מעט בפירוט. לבסוף, איכות כוללת טובה נשארת המינוי, עם סוגים שונים של ליקויים.
כאשר הסצנה מוארת היטב, חלקה המופעל על ידי התוכנה לפעמים מתקדמת מדי, המציע עשה פחות טבעי מאשר על S6 גלקסי סמסונג. אנחנו גם לציין הפסד קל של איכות בשולי התמונה. לגבי החלקה, יש לקוות כי פגם זה, ובוודאי בהקשר עם התוכנה לעיבוד יתוקן מאוחר יותר. לסיכום, S7 גלקסי הוא מעולה צילום, בהחלט בין הטובים. אבל נראה כי תמונות שצולמו בתנאים טובים סובלות מעט מאמצים כדי לנהל את הסביבות הכהות. לבסוף, כפי הודיע ​​על ידי סמסונג, ההתפתחות נעשית במהירות מרשימה. אבל העשיריות האלה מעטים הרוויחו הם שווים את המאמץ? כדי לברר זאת, השווינו את המצלמה עם התחרות האחרונה סמסונג מבחן ייעודי.

מצידה, הסרטון עדיין מאוד משביע רצון, נוזל, התייצב גם ופרטים עשירים. לכידתו 4K זה, די מרשים. למרות תנועות עיוות קלות, הרשום הוא מאוד ברור, עם הצבעים הצליחו באופן מושלם.