הפוך לבדוק למעלה מוחלטת של המחשב


אתה צריך מידע על המחשב כדי לפתור או לשפר אותו? למותר לפתוח: חינם תוכנה מסייע לך לזהות את כל האלמנטים כדי למדוד את הביצועים שלהם לזהות בעיות פוטנציאליות!

  • הפוך לבדוק למעלה מוחלטת של המחשב
  • סקירת תצורת החומרה שלך
  • קח את המלאי של רכיבי התוכנה שלך
  • Windows Décrassez
  • ערכו אבחנה כללית של המחשב
  • השוואת ביצועים
  • בדוק את כרטיס המסך

גם אם אתה לא מעוניין הטכניקה, לדעת את ההרכב של המחשב שלך יכול להיות שימושי במצבים שונים: כישלון, צריך להודיע ​​לאדם שמגיע באמצעות הטלפון, לפני זיהוי מרכיב של לבצע עדכון, או לשנות אלמנט - כדי להגדיל את זיכרון RAM, כרטיס המסך לשנות, להוסיף כונן קשיח ... כמובן, Windows כבר יכול לתת לך המון מידע - כמות ה- RAM, סוג מעבד, וכו ' - עם מנהל ההתקנים, אך נתונים אלה אינם שלמים ולפעמים לא מדויקים. ואת התיעוד המסופק עם כמה PC - כאשר אתה עדיין צריך! - אולי חסרים פרטים ...

אין צורך להיות מומחה או אפילו לפתוח את התיק של המחשב כדי לדעת הכל על המעיים שלו. ישנן מספר תוכנות - אשר אינה כרוכה בתשלום נוסף - אפשרות למנות את כל החומרה והתוכנה של המחשב שלך. שום דבר מזה, אז אתה יכול לדעת את הדגם ואת סוג שקע מעבד, מהירות סיכות RAM זמין, המוצא ואת מספר גרסת ה- BIOS, תדירות החלפת נתונים על לוח האם Windows, תיקונים מותקנים, או הגירסות המדויקות ואף תוכנה המספרים סידוריים. מידע בעל ערך רב על מנת לשמור לקובץ ולהדפיס להראות להם מומחה במידת הצורך. Better, תוכנה מיוחדת יותר מסוגלת לבצע בדיקות כדי לציין חוסר עקביות כלשהי (רכיבים מתאימים, הותקנו כראוי, מוגדרים כראוי) או כדי לטפל בבעיות ביצועים (השוואה אלה של המחשב לדגמים אלה המצוידים ברכיבים זהה או דומה). בעזרת מידע זה, אתה תהיה מסוגל לעשות כמה עדכוני תוכנה או לדמיין שיפורים מהותיים. מטרת מדריך זה היא לעזור לך עם זה "בדיקת בריאות". שים לב, אתה חייב להיות מינימום של ידע - במיוחד על תפקידם של רכיבי חומרה - וידע כולל התקנת התוכנה, פעולה שאנחנו לא אפרט.

הורד והתקן את התוכנה

לפני שתתחיל, להשיג את התוכנה מהרשימה הבאה של www.telecharger.com. כדי לעשות זאת, פשוט הקלד את השם שלהם בתחום הורדה ובצע את שלבי ההתקנה בשמירה על אפשרויות ברירת המחדל.

TestLAB 2008 הוא הגרסה החדשה של אחת תוכנות אבחון הטובות. אתה יכול להשתמש בו בחינם במשך שלושים יום (או לקנות אותו באינטרנט עבור 39.90 יורו); זה יהיה הכלי העיקרי שלנו.

סנדרה לייט (חינם) היא תוכנת ניתוח מפרטת את התצורה המלאה של המחשב.

O&Defrag O 8.5 (שמיש בחינם במשך שלושים יום) הוא מומחה אופטימיזציה של כוננים קשיחים.

Nero CD-DVD Speed ​​4.60 (חינם) מודד את מהירות הקריאה של נגני תקליטורים.

1.1.0 3DMark06 (חינם) הוא כלי עזר עבור הערכת ביצועי גרפיקה PC. זה מאפשר לקבוע במדויק את היכולות של המחשב בתחום הגיימינג. היזהרו, את קובץ ההתקנה שוקל 580 מגה! עם חיבור ADSL סטנדרטי, זה לוקח יותר מחצי שעה כדי להוריד.

יש להוריד כלי עזר אחרים ישירות מאתרי מו"ל:

יועץ Belarc (Www.belarc.com) לחץ הורדה חינם. Belarc מנתחת את תצורות חומרה ותוכנה ומציגה את הפרטים - באנגלית - ב דף של דפדפן האינטרנט שלך.

CCleaner (Www.ccleaner.com) לחץ על החלק העליון הורדה, אז הורד מהאתר של FileHippo.com ו בעמודה הימנית הורד המהדורה האחרונה. CCleaner מתמחה ניקוי ואופטימיזציה של Windows.