כיצד למנוע התעוררות PC שלה במפתיע?


יש מחשבי Windows פונקצית שינה נוחה אבל לפעמים מתעוררים ללא התערבות משתמש. העצה שלנו כדי לפתור את הבעיה הזו.

אם יש לך מחשב נייד של Windows, אתה כנראה להשתמש בפונקצית השינה. תכונה זו היא נוחה מאוד כי היא צורכת מעט חשמל (רק ה- RAM של המחשב הוא מופעל) ומאפשרת לך כמעט למצוא העבודה באופן מיידי במצב שבו אתה נותר כבוי. זה נוח יותר מאשר להדליק את המחשב, לחכות עד Windows מתחילה, יישומי השקה, מסמכים וכו 'upload אבל לפעמים זה קורה כי המחשב כך במצב שינה זה בלי אזהרה. זה כמובן מעלה בעיה אם לא שמת לב, כי היא צורכת אנרגיה רבה שוב.

מה גורם פלטי מתנת פתע אלה? ישנם שני. ראשית, מיקרוסופט מתכננת "בעקבות-טיימרים" שיכול להעיר את המחשב לבצע פעולות מתוזמנת מתזמן המשימות (למשל איחוי הדיסק הקשיח). אם טיימרים פעילים, הם יכולים להעיר את המחשב. אבל הם לא לבד, ציוד היקפי כגון מקלדת ועכבר גם זה סוג של אישור. רשתות כרטיסי ביותר (אלחוטית או קווית). לפיכך, כאשר Wi-Fi פעיל, היא עשויה להביא את המחשב מחוץ למדינת השינה שלה.

הנה איך לפתור את שתי הבעיות בקלות:

1 - מתנת טיימרים פלט השבת

לחץ על לחצן העכבר הימני על סמל הכוח (סוללה) בפינה הימנית התחתונה של המסך (או ללכת דרך לוח הבקרה) ובחר "אפשרויות צריכת חשמל." לאחר מכן לחץ על "שנה הגדרות תוכנית" עבור מצב כוח פעיל, ולאחר מכן לחץ על "שנה הגדרות צריכת חשמל מתקדמות." במקטע המתנה, לבחור "שבת" של "allow-טיימרים בעקבות" ולחץ על הכפתורים "החל" ו "OK".

השבתת טיימרים השכמההשבתת טיימרים השכמה- טיימרים השכמת השבתה

2 - לשנות את המאפיינים אלחוטיים

לחץ על הלחצן הימני של העכבר על סמל ה- Wi-Fi בפינה הימנית התחתונה של המסך כדי לפתוח את מרכז הרשת והשיתוף. לחץ על השם של Wi-Fi ולחץ על כפתור "מאפיינים" בחלון סטטוס Wi-Fi. לחץ על הכפתור "Configure" בחלון של מאפיינים אלחוטיים. לבסוף, "ניהול כוח", בטל את "אפשר להתקן זה להעיר את המחשב ממצב שינה" ולחץ על הכרטיסייה "אישור". לפיכך, כרטיס Wi-Fi כבר לא יכול להעיר את המחשב בטעות.

שינוי ההגדרות של כרטיס Wi-Fiשינוי ההגדרות של כרטיס Wi-Fi- שינוי ההגדרות של כרטיס Wi-Fi