היישומים בחינם הטובים ביותר עבור iPhone ו- הכרחי


מבחר אפליקציות בחינם קריטיות להוריד ליהנות iPhone שלך.

שימוש iPhone ללא יישום זה כמו לנסות לנהוג עם תקרים: אחד לא מגיע רחוק. עם יותר מ -1.3 מיליון יישומים זמינים, את App Store מציעה לאחד מהקטלוגים הגדולים ביותר של יישומים ניידים. ביצענו עבור מבחר של יישומים בחינם הטובה וחיוני כדי לעזור לך למנף את הטלפון החכם משתמש pomme.

ביקור ברשתות חברתיות

הפיצוץ של הסמארטפונים תרם במידה רבה ברשתות החברתיות בקרו מרבית אתרים מטלפון נייד. בין המנהיגים, שם הם בלתי מנוצחים פייסבוק שדרכו אתה יכול להתעדכן בקלות עם החברים והמכרים שלך. היישום מאפשר שיחות פרטיות עם חברים, להוריד ספקו Messenger פייסבוק, היישום המסר המיידי מנדט על ידי הרשת החברתית.

אפשר לוותר על היישום הרשמי, לעתים קרובות ביקורת על המורכבות ועל הנטייה שלו כדי להתנפל על חיי הסוללה של האייפון שלך. פרנדלי, יישום חינם, מתמצת את גרסת האינטרנט הניידת של אתר פייסבוק. אז אתה מוצא את הרשת החברתית ומסרים מיידיים בתוך יישום. פרנדלי שואף לעצב מחדש בצורה מאוד מוצלחת הממשק פייסבוק על ידי הוספת תכונות נוספות: נעדרות הבקשה הרשמית ברשת החברתית. הוא מציע גם את האפשרות לחבר מספר חשבונות פייסבוק, אלא גם כדי לנהל חשבונות טוויטר Instagram שלכם.

מועמד נוסף להצטרף לרשתות חברתיות 3 העליונות: טוויטר. אתר microblogging שבו המידע עובר מהר יותר מאשר בכל מקום, יש יישום הרשמי שלה כדי שתוכלו לצפות ציר הזמן שלך, חסידיו שלך ציוץ מחדש או לשתף את תמונת הוויראליים האחרונה.

גם קשה להתעלם Instagram, רשת חברתית מוקדשת צילום שאתה יכול לייפות את התמונות שלך באמצעות מסננים, אשר היו בחיתוליו זמינים ב- iPhone.

ונערץ על ידי בני נוער, Snapchat לא תמיד מובן על ידי המבוגרים כי לא מנעו ממנו להיות יישום חיוני. ומכיוון תמונות, קטעי וידאו והודעות עם Snapchat הם חולפים ולא משאירים עקבות של (כמעט) מאז הודעה פתוחה זמין רק כמה שניות.

הורד פייסבוק לאייפון (חינם)
הורד פייסבוק Messenger עבור iPhone (חינם)
הורד עבור iPhone ידידותית (חינם)
הורד Twitter for iPhone (חינם)
הורד Instagram עבור iPhone (חינם)
הורד Snapchat לאייפון (חינם)

תקשר עם קרובי משפחה

ה iPhone יש מקורי כמעט הכל כדי לתקשר. iOS משתלב אכן פונקצית iMessage, מסרים מיידיים מעין מיושמים באופן ישיר ביישום SMS iPhone, אשר מאפשר לשלוח הודעות בחינם על ידי הפיכתם לעבור דרך האינטרנט. אפל גם משולבים במערכת השמע שלה שיחות וידאו דרך האינטרנט, FaceTime, שהשימוש בהם הוא חופשי לחלוטין. פונקציות אלה, אולם, מוגבלות למשתמשי מכשיר אפלים בלבד. בניסיון לפתור סוגיה זו, אתה יכול לפנות סקייפ המאפשר לך לשלוח הודעות טקסט, אלא גם לקרוא שמע או וידאו עם המספר הגבוה ביותר מאז היישום זמין על כל הפלטפורמות הניידות כמו גם PC ו- Mac.

גוגל מציעה אלטרנטיבה מעניינת עם Hangouts, ליישום יש המאפשר לשלוח הודעות מיידיות, להתקשר כדי לקיים שיחת ועידה בוידאו, אך בהכרח מחייבת חשבון Gmail. לבסוף, אם אתם מעדיפים הודעות כמו SMS, Messenger WhatsApp יצא כמו הפתרון האידיאלי. יישום זה זמין בכל הפלטפורמות הסלולריות מציע את היכולת לשלוח הודעות בחינם לאנשי הקשר שלך, בתנאי שהם מחוברים לאינטרנט.

הורד סקייפ לאייפון (חינם)
הורד את Hangouts ל- iPhone (חינם)
הורד WhatsApp לאייפון (חינם)

ניהול הרשת המקצועית שלך

גלישה ברשתות חברתיות אינה מוגבלת רק כדי לעקוב אחרי החברים שלך או המשפחה שלך. ישנם אכן חברתית רשת דומה לפייסבוק, אבל מיוחדת בעולם המקצועי. אתה יכול ליצור את הפרופיל שלך ואת קורות החיים שלך באינטרנט, להוסיף את הקולגות שלך, לפתח את הרשת, וכן, למה לא, למצוא הזדמנויות עסקיות חדשות שיכולות להעניק חיים חדשים בקריירה שלך. הידוע ביותר של כל הוא ללא ספק LinkedIn, הרשת החברתית אמריקנית המשמשת אנשי ברחבי העולם וכי אתה יכול להודיע ​​מגייסי פוטנציאל של כישוריך באמצעות, למשל, כדי המלצות פורסמו על הפרופיל שלך על ידי העובדים לשעבר שלך.

אפשרות נוספת כי מוצעת לך: Viadeo. הרשת החברתית צרפתית, אשר נחשב לו כמו מקצוע ברחבי העולם, אוסף קהילה צרפתית גדולה של משתמשים עושים קריירה בתחום העסקים הקטנים והבינוניים ו VSE.

לבסוף, אם אתם מחפשים כלי תקשורת שיתופיים כדי להחליף הרעיונות האחרונים שלך בקלות על פרויקט מתמשך עם עמיתים, סלאק צריך לעמוד בציפיות שלך. הכלי מאפשר גם לדון בם כי קבצים חילופיים לתוך מחרוזות שיכולות להיות גם הציבור מוגבל רק מעט משתמשים.

הורד LinkedIn עבור iPhone (חינם)
הורד Viadeo לאייפון (חינם)
הורדת סלאק לאייפון (חינם)

גלישה באינטרנט

ה- iPhone ו- iPad מקורי המשלב ספארי נייד, הבית של דפדפן האינטרנט של אפל. אם זה בהצלחה משלים את המשימות שהופקדו בידיה, ואם אפשר, מסיבות מעשיות, אתה רוצה למצוא אותו דפדפן האינטרנט שאתה משתמש במחשב שלך. לדוגמה אתה יכול ליהנות סינכרון הנתונים עם ניווט Google Chrome, או מאוחר יותר, פיירפוקס. לאחר החשבונות שלך מחוברים הדפדפנים הללו, תוכל למצוא ב- iPhone ו iPad ההיסטוריה, המועדף או אפילו כרטיסיות פתוחות במכשירים האחרים שלך.

באשר אופרה מיני, גרסת iOS של חברת הדפדפן הנורווגית עצמה כבחירה הראשונה עבור פתרון סיבה טובה. אם הדפדפן מציע פחות או יותר את אותן תכונות כמו מתחרותיה, אופרה מיני יש נכס אולטימטיבי כי הוא לא אחר מאשר טורבו שלו, מסוגל לדחוס דפי אינטרנט על ידי הפיכתם לעבור על השרתים של האופרה כדי לחסוך לך תכנית הנתונים שלך.

הורד Google Chrome עבור iPhone / iPad (חינם)
הורדת Firefox עבור iPhone / iPad (חינם)
הורד Opera Mini עבור iPhone / iPad (חינם)

האזינו למוסיקה

אם אתה או את תיק ההשקעות שלך יש העדיפו iPhone 16GB, ייתכן במרירות מתחרט בחירתך כאשר המוסיקה הסנכרון במכשיר. שטח האחסון של ה- iPhone אינו ניתן להרחבה, אתה צריך ללמוד איך לנהל כראוי את הקבצים שברצונך לשמור על הטלפון החכם שלך. מוסיקה, תמונות וקטעי וידאו הם למעשה שלושה אלמנטים חמדן במיוחד לזכרו. עבור מוזיקה, זה למרבה המזל ניתן לפנות יישומי הזרמת. בין הידועים ביותר בשימוש נרחב, הם המנהיגים Spotify ו Deezer. שני השירותים מאפשרים לך להקשיב לשחרר את המוזיקה שאתה רוצה, ללא הגבלה, על הקשבה בחלק מהמודעות.

עם זאת, גוגל מציעה אלטרנטיבה מעניינת עם Google Play Music. שירות חינמי זה זמין לכל מי שיש לו חשבון Gmail יכול לאחסן עד 20,000 שירים מהמחשב על האחסון המקוון מ- Google. תוכל לא רק נגן המוזיקה האישית שלך הזרמת מהאייפון שלכם, אלא גם מכל מכשיר מחובר עם דפדפן אינטרנט.

לבסוף, אתה יכול לגלות מוסיקה חדשה, חתיכות ייחודיות של האמנים האהובים עליכם, אלא גם זמרים חדשים וקבוצות דרך SoundCloud. פלטפורמת שיתוף מוזיקה אמיתית, SoundCloud מלא שירים שלא שוחררו שאתה יכול לגלות על ידי ביצוע החדש, שנעשה על ידי אמנים אתם עוקבים. לאחר מכן אתה פשוט צריך ליצור רשימת ההשמעה האולטימטיבית שלך כי אתה יכול לחלוק עם החברים שלך.

הורד Spotify עבור iPhone (חינם)
Deezer הורד iPhone (חינם)
הורד Google Music עבור iPhone (חינם)
הורד SoundCloud iPhone (חינם)

צפייה בקטעי וידאו

אתה נהנה צפייה בסרטונים ארוך או קצר, בכל שעה משעות היום? קשה אז אל תפספסו את ענקית של המגזר, YouTube. היישום מאפשר לך לצפות lolcats סרטונים המצחיק, אלא גם להירשם podcasters האהוב שלך כדי להיות בטוח שלא יפספסו הסרטונים האחרונים שלהם.

ואם אתה לא רוצה להרוג נתוני השימוש ההוגנים כדי לצפות בוידאו הזרמה, אתה עדיין יכול לצפות בקטעי וידאו מאוחסנים מקומית iPhone שלך VLC. עם זאת, שים לב שאתה צריך מאמץ נוסף כדי לצפות בקטעי וידאו מאז אתה צריך ללכת דרך iTunes קובץ יישומי שיתוף הממוקם בחלון סנכרון להעברת וידאו מהכונן הקשיח של המחשב שלך ל- iPhone.

לבסוף, עבור מי שלא יכול לעשות בלי טלוויזיה שלהם, תבערה מציע להם חופשיים כדי להציג את השלושים ערוצים בשידור החיים. היישום מבוסס על ממשק שיכול להילקח במהירות ואף מתחדשת תוכנית מההתחלה אם זה כבר התחיל. שים לב שאם הבקשה בנוסחה הבסיסית שלה נותר חופשי, זה מחייב אותך ליצור חשבון משתמש להצטרף אליהם כדי ליהנות טלוויזיה על iPhone שלך.

הורד YouTube ל- iPhone (חינם)
הורד VLC לאייפון (חינם)
הורד תבערה iPhone (חינם)

בדוק את תיבת הדוא"ל

מיילים לקרוא על האייפון הוא אחת משימות רבות לקחת את הזמן הכי היום. אם דואר, לקוח iOS ילידים מאוד מקיף, אבל זה לא חינם של פגמים קטנים. חשבונות משתמשים Gmail אולי למשל מעדיפה את האפליקציה הרשמית Gmail המוצעים על ידי גוגל. זה יכול לנהל חשבונות מרובים Gmail מאוד בקלות ולוקח בממשק שלה כל הקודים של גרסת האינטרנט של השירות, נקודה טובה עבור אלה שלא אוהבים לשנות את ההרגלים שלהם. היישום של גוגל, לעומת זאת, נשאר שמורה רק עבור חשבונות Google.

Yahoo Mail נשאל בחירה חלופית אם אתה צריך לנהל תיבות דואר מרובות מספקים שונים. היישום הוא תואם עם Gmail, Outlook, AOL ו- Yahoo ברור. ממשק היישום הוא מחושב, אלקטרוני ניתן למיין בקלות עם נוף אינטליגנטי הודעות וקבצים מצורפים ניתן לגשת במהירות באמצעות מנוע חיפוש רב עוצמה.

לבסוף, Outlook הוא כנראה אחד היישומים Apple Mail הפנים השלם ביותר. לקוח הדואר של מיקרוסופט תומך Exchange, Office 365 Outlook.com, iCloud, Gmail ו- Yahoo Mail! מלבד ממשק לגמרי מסורתי, Outlook מסווג באופן אוטומטי הודעות דואר אלקטרוניים נכנסים הדגשה החשובה ביותר, אבל מעל לכל, היישום משתלב בלוח השנה כדי להזכיר לכם את הפעילויות והפגישות שלך. שים לב גם כי ההנהלה לצרף קבצים Outlook היא מאוד פשוטה. אפליקציית מתחברת חשבונות onedrive שלך, Dropbox ו- Google Drive מאפשר לך לצרף קבצים בכל גודל גם אם אתה לא לאחסן אותם באופן מקומי על האייפון שלכם.

הורדת Gmail iPhone (חינם)
הורד Yahoo Mail for iPhone (חינם)
הורד Outlook עבור iPhone (חינם)

מציאת הדרך שלך

בואו נהיה כנים, אפל מפות, יישום מיפוי של אפל, עדיין יש כמה פערים מול המתחרים. לעתים קרובות, המבקש ברחוב סמוך, היישום האפל בעקשנות להציע לך ברחוב באותו השם הממוקם במרחק 300 קילומטר. אם אתה כן לא מרוצה לחלוטין, אתה יכול לפנות מפות גוגל. המוניטין של יישום המיפוי של גוגל על ​​דיוק ואיכות המידע שהיא מספקת הוא ראשון במעלה.

עבור נסיעה ברכב ולקבל מידע על מצב מפורט תנועה בזמן אמת, Waze כנראה הוא הפתרון הטוב ביותר. יישום קהילה זו מבוסס על מספר הגולשים שלה ולדיווחיהם של תקריות, לספר לך את מעמדה של תנועה בזמן האמת ולהציע תוואי חלופי במקרה של סגירה.

אתה יכול גם לבחור עבור כאן Wego, יישום ה- GPS עם מיפוי נוקיה משובץ. כמו כן עושה טוב לשמש GPS עבור המכונית והולכי הרגל, כאן Wego המדינה מאפשרת לך להוריד את המפות שתרצה לאחסן אותם באופן מקומי על iPhone ולאפשר לכם אינטרנט לשימוש חופשי. היישום כולל מיפוי של איכות גבוהה עם ניווט פנייה אחר פנייה, ההנחיה הקולית ואפילו מאפשר לך לבדוק את המסעות בתחבורה ציבורית.

לבסוף, אם המצפון הירוק שלך לדחוף אותך לדווש לזוז, להיות מודע לכך יש פתרון ייעודי כדי להדריך אותך אופניים. Géovélo, זה השם שלו, הוא שירות מיפוי נתיבים שפותח במיוחד עבור אוהדים של טיול אופניים. היישום מציע מסלולים בערים מרכזיות כגון פריז, סיורים, קאן, נאנט, טולוז, או רן, ומוכיח גם מסוגל להציע מסלולי מספר מותאמים במיוחד עבור רוכבי אופניים.

הורד Google Maps עבור iPhone (חינם)
הורד Waze לאייפון (חינם)
הורד כאן Wego iPhone (חינם)
הורד GéoVélo פריז, ליון, טורן, קאן, נאנט, טולוז, רן iPhone (חינם)

עבודה

עם המסך הגדול שלה, ה- iPhone 6 ו- iPhone 6 Plus נמצאים כעת קלים יותר לשימוש לעבוד על המהלך. אם אתה צריך לערוך מסמך במהירות Word או לכתוב דקות לפגישה חטופה, Pages, אפל מעבד התמלילים יהיה בן לוויה מושלמת. היישום הוא להורדה בחינם מאפל אם יש לך iPhone אחרונה. זה יאפשר לך לשמור את הקבצים שנוצרו ב- iCloud לשליפה קלה של Mac.

מיקרוסופט עלתה חבילת Office שלה לאחרונה על האייפון. אתה יכול להשתמש Word אשר לרשום הערות או לערוך קובץ במהירות שהתקבל בדוא"ל. לבסוף, אם אתה משתמש בכלים של Google, להיות מודע כי הצעות החברה Google Docs, יישום שבה אתה יכול ליצור או לערוך מסמכים שמורים כבר ב- Google Drive.

אם לעומת זאת אתה צריך לקרות כדי לעבוד עם מסמכים כתובים בשפה שאתה לא מדבר, אתה יכול להשתמש תרגום מיקרוסופט כדי לתת לך יד. יישום התרגום של מיקרוסופט הוא מסוגל לתרגם על טקסט הזבוב בכתב או מוכתב בשפה אחרת, פשוט על ידי צילום תמונה. לאחר נושא התמונה לבקשה, היא מנתחת את התוכן שלה וכותבת את התרגום על גבי התמונה.

הורדת דפים לאייפון (חינם)
הורד Microsoft Word עבור iPhone (חינם)
הורד Google Docs עבור iPhone (חינם)
הורד מיקרוסופט מתרגם ל- iPhone (חינם)

פתחו מסמכים

בניגוד אנדרואיד, אפל עדיין בעקשנות מסרב לשלב קובץ מנהל ראוי לשמו על האייפון. פתיחה, שמירה או לערוך החזקות רבות שהתקבלו בדוא"ל הוא יצטרך להשתמש ביישום. iPhone אולר שוויצרי מקורי, מסמכים 6 הוא פתרון אוניברסלי, המסוגל לפתוח קבצים בפורמטים שונים: טקסט, PDF, אודיו, תמונות, וידאו, ודחוס אפילו קבצים בפורמט ZIP.

אם אתה רוצה להיצמד קבצי PDF, שני פתרונות זמינים לך. היא הראשונה iBooks, קוראים הספר האלקטרוני של אפל אשר יכול לקרוא ולהוריד ספרים אלקטרוניים, הוא גם מסוגל לנהל ולשמור קבצי PDF בספרייתו שתפתחו. השני, הרבה יותר שלם, הוא Reader Adobe. אתה יכול הודות פתוח שלה, ותסמן ולערוך את כל קבצי PDF שלך.

מסמכים להורדה לאייפון 6 (חינם)
iBooks להורדה לאייפון (חינם)
הורד Adobe Reader עבור iPhone (חינם)

סריקת מסמכים

המצלמה של ה- iPhone עשויה היטב, אפשר להשתמש בו כדי לסרוק מסמכים על ידי לקיחת תמונות מהם. יישומים אחדים גם מתמחים בנושא כמו סריקת גאון אשר, מן תמונה אחת שנתפסה על לטוס, כדי ליצור גרסה דיגיטלית של הקובץ. התמונה של המסמך ניתן גזוז בקלות עם ידיות מראות את הגבולות. באמצעות אלגוריתמים חזקים, היישום הוא אחראי לתקן את המסמך הסרוק, אלא גם כדי לשפר את עיבוד קריאות לגרום לו לקנא סורק שולחני שלך. סריקת גאון גם הוא מסוגל לסרוק מסמכים מרובי עמודים שיכול לארגן מחדש כרצונו. כל הסריקות ניתן לייצא ב JPEG או בפורמט PDF אז להיות משותף באמצעות דואר אלקטרוני או נפתחו ביישום חיצוני.

לחלופין, אתה יכול גם לבחור עבור משרד עדשה. היישום של ענקית ברדמונד יש שילוב נהדר עם כלים אחרים של Microsoft כגון OneNote, onedrive, Word, PowerPoint או Outlook שאליה עדשה הוא מסוגל לשלוח את הקבצים שאתה לסרוק. משרד עדשה גם מציע לייצא מסמכים בפורמט PDF בתנאי שאתה מתחבר לחשבון Microsoft שלך. אחרת אתה יכול לבחור לייצא סריקת PDF שלך שולחת אותם בדואר אלקטרוני, או JPEG ישירות לפורמט ספריית תמונות iOS.

לבסוף, אם אתה רוצה להחיות תמונות הכסף שלך, אנו ממליצים לך לפנות Google PhotoScan. החברה במאונטיין וויו יצרה במיוחד ביישום זה כדי להקל על סריקת התמונות הישנות שלך לפני שאתה משתף אותם עם חברים. הכלי גם עוזר לשמר את הזיכרונות שלך Harm זמן. מאוד קל ופשוט להבנה, PhotoScan שהבטחת לספרת הקלישאות הישנות שלך ללא השתקפות, לחתוך, אלא גם כדי לשפר אותם כדי לסובב באופן אוטומטי בכיוון הנכון. Google PhotoScan גם מציע דרך מצוינת לשמר את הזיכרונות שלך במקום אחד בלי בסכנת הכחדה בגלל אפשר לשלוח את כל התמונות סרוקות ישירות לאלבומי Google שלך.

הורד סריקת גאון לאייפון (חינם)
הורד משרד עדשה עבור iPhone (חינם)
הורד Google Photoscan iPhone (חינם)

התייעץ חשבון הבנק שלך

ניהול כספים הוא לא משחק ילדים, במיוחד אם יש לך חשבונות בכמה בנקים. למרבה המזל, היום ישנם יישומים המאפשרים לך לפקוח עין על הכספים שלך, ולקבל התראות במקרה של לוי גילה ומעלה. Bankin בהחלק ומאפשר לך לסנכרן את כל חשבונות הבנקאות היומיים שלך בתוך ממשק אחד. היישום הוא תואם עם יותר מ 350 מוסדות פיננסיים והוא אחראי ליצירת ניתוח אוטומטי על תשומות ותפוקות הכסף שלך. הפעלה כמו קוסם פיננסי אמיתי, זה מאפשר לך להגדיר הודעות חכמות, מתריעות לפני שגילית או כאשר מדגם חריג נלקח.

המציע פונקציות דומות, Linxo 150 תואם בנקים יכולים להתמודד עם כל סוגי החשבונות. שוב, הודעות נשלחות כאשר הוצאה גדולה או הסיכון של משיכת יתר מזוהים. כל העסקאות שלך יסווגו אוטומטית, נקודת המפתח כדי לעזור לך לזהות את סעיפי ההוצאות החשובות ביותר.

הורדת Bankin לאייפון (חינם)
הורדת Linxo לאייפון (חינם)

אחסן קבצים באופן מקוון

הזכרנו לעיל, הזיכרון שלא ניתן להרחבה של ה- iPhone יכול לגרום לבעיות במהירות, במיוחד אם בחרת דגם 16GB (13 GB של שטח אחסון בפועל). עדיף לגרש כמה קבצים גדולים שלך שטח אחסון מקוון. פתרונות רבים קיימים ומציעים אחסון פחות או יותר חופשי. בין הנפוצים ביותר, תמצא Dropbox. השירות מציע רק 2GB של שטח לקבלת חשבון חינם אך מרחיב את כמות השטח ע"י הפניית משתמשים חדשים, או על ידי התקנת היישום ב- iPhone שלך, אשר תקבל 3 GB נוסף .

onedrive, הפתרון של מיקרוסופט מציע אחסון של 5GB בחינם, והוא יכול לסנכרן את תמונות באופן אוטומטי מתוך המצלמה שלך, אידיאליות לשמור גיבוי של התמונות שלך, אבל במיוחד בשבילך לעשות קצת מקום במכשיר .

באשר Google, היישום שלה כונן Google מציע 15GB של שטח אחסון בחינם כדי לאחסן את המסמכים.

הורד Dropbox עבור iPhone (חינם)
הורדת onedrive לאייפון (חינם)
הורד Google Drive ל- iPhone (חינם)

צילום תמונות

אין זה מקרה כי הסמארטפונים הפכו הנפוצות ביותר במצלמות בעולם. המכשירים שיפור ביצועי ההגדלה, היכולת לאלתר כדי להציג קלישה, המזעור של מכשירים, אלא גם לשיפור חיישני תמונת ההתקדמות המדהימה של הטיפול של התמונה הניידת תרמו רבה הנטישה תקני קומפקטי לטובת הסמארטפון. יתכן כי התמונה iPhone למכשיר ילידי הארץ הפכו מספיקות הפנים צימאונך יצירתיות. בניסיון לפתור סוגיה זו, VSCO מציע לתת ממד חברתי למצלמה שלך על ידי הצעה הוא יישום של צילום ריטוש, אבל גם מרחב משותף כדי לפרסם את התמונות הטובות ביותר שלכם. VSCO משלבת קבועה מראש רבים המאפשרים לך להתאים את ההגדרות של היריות שלך לעדן.

אפשרות נוספת כי הוא הציע לך להחליף את הבקשה המקורית עבור iOS Retrica. יישום זה מספק מודול המצלמה שילוב לא פחות מאשר מסננים מוגדרים מראש מאות מיושם בזמן אמת במהלך לכידת. Retrica גם הופך את iPhone לתוך תא תצלום ספר ישן אמיתי מסוגל ללכוד מספר יריות בזו אחר זו כדי ליצור חוברת המכילה את כל התמונות.

לבסוף, אתה יכול לממש את כישורי הצילום שלכם על ידי המתמחה לך שחור על גבי לבן לנקה. לגמרי זה ייעודי ליישום תמונה בשחור לבן הוא מסוגל להחיל התאמות בזמן אמת בנושא להצטלם. באפשרותך לשנות את הבהירות, לשנות את הפוקוס, לבחור שחור לבן חם או קר על ידי שינוי טמפרטורת הצבע של התמונה, או לשחק עם ניגודיות.

הורדת VSCO לאייפון (חינם)
Retrica הורד עבור iPhone (חינם)
לנקה הורד עבור iPhone (חינם)

שמור לסנכרן את התמונות שלך

מחפש דרך בטוחה לשמור את כל תמונות מ- iPhone שלך, מבלי לעשות כלום, או כמעט? תמונת Google הוא יישום עבור אחסון מרכזי עבור תמונות וסרטי וידאו שנתפסו עם האייפון שלך. לאחר ההתקנה במכשיר, היריות וקליפים שלכם מגובים באופן אוטומטי באינטרנט בחשבונך. אין מגבלה למספר של תמונות וקטעי וידאו מוטלת כשהם מאוחסנים באיכות גבוהה, בזמן שאתה תוגבל 15 GB של שטח אחסון בגודל המקורי שלה. תמונת Google אתה משחרר את שטח אחסון במכשיר ה- iPhone שלך, התמונות וקטעי הווידאו שלך נגישים מכל מקום באמצעות חיבור לאינטרנט, ואפילו טוב יותר, היישום יוצר אנימציות אוטומטיות מצרפי וידאו המתוכן שלך .

אפשרות נוספת לבצע גיבוי בזמן אמת מעודכן של התמונות שלך, Flickr. אתר שיתוף תמונות מציע יישום אחראי לשליחה בחשבונך Flickr כל התמונות וסרטי הווידאו שלך. אתה יכול לשחרר את האחסון הפנימי של האייפון שלך ולשמור הסרט שלך על הענן Flickr הצעת 1TB של אחסון בחינם.

הורדת אלבומי Google עבור iPhone (חינם)
הורד Flickr עבור iPhone (חינם)


עריכת וידאו ערוך

במקום לשמור את קטעי וידאו שאתה להקליט על הסרט של האייפון שלך לא להציג, למה אתה לא לוקח כמה דקות לעלות סרטים קטנים לחלוק עם משפחה וחברים? יישומי עריכת וידאו ב- iPhone בשפע ויכולים לאכלס videographers החובבים הם מנוסה יותר. יישום ההתייחסות בתחום זה הוא ללא ספק iMovie.
כבר מוכר משתמשי מקינטוש, iMovie לאחרונה הפך בחינם רשמי עבור כל מכשירי ה- iOS. מאוד שלם, מציע היישום, מאז ממשק מעודן מושלם לערוך סרטים ללא צורך בידע טכני בהכרח בעניין.
iMovie גם מספק תבניות מוגדרות מראש, כי אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור וידאו הסופי שלך. כלי העריכה הם פשוטים מאוד לטפל והר וידאו הוא כמעט אינטואיטיבי. iMovie מאפשר לך להכניס בין כל תופעות המעבר קליפ, לקצץ קליפים שלכם בקלות לשמור רק את מה שחיוני להעשיר רצועות מוסיקה וסרטים החשובים שלכם, או להוסיף תגובה שמע משלך. סרטים עם רכוב iMovie לאחר מכן ניתן לשתף בקלות עם דואר או דואר, נשמר בספריית התמונות שלך, ואפילו משותף על פלטפורמות מקוונות כמו YouTube, Vimeo ופייסבוק.

המוצע על ידי GoPro אִחוּי עומד בתור חלופה איכותית iMovie. היישום הוא גם קל לטפל מציע קליפים שזיפים קלים להוסיף הייצור שלך. אִחוּי גם מציע לייבא רצועות שמע אחרות כדי לספק רקע מוזיקלי לסרט או סתם להוסיף תגובה שמע משלך. הטיפול של יישום אינפנטילית והמימוש של הרכבה מתבצע באופן אינטואיטיבי, כמו iMovie. אִחוּי גם מאפשר להחיל מסננים לקליפים, אלא גם כדי להתאים את צבע האורינטציה או רקע או להחיל אפקטים מעבר לייעול העבודה שלך. שוברי הקופות שניתן ליצור עם אִחוּי ניתן לשתף ב- YouTube, Instagram, פייסבוק ו- Vimeo, אלא גם לשלוח בדוא"ל, הודעות ועוד.

לבסוף, עבור פחות אמיץ שאינם רוצים לצלול במשך שעות בפיתוח עריכת וידאו מותאמים אישית, יודע כי יש פתרון, כי הוא מוקדש במלואו לך: Quik. הצעה שוב על ידי GoPro Quik הוא עבור כל אלה שרוצים עריכת וידאו מקצועית מבלי לעשות שום מאמץ. אחרי שהוא בפשטות קליפים ותמונות שברצונך שיופיע בסרט שלך, Quik היא מסוגלת לייצר עריכה מוכנה להיות משותפת סופית. היישום מנתח את התמונות שאתה שולח אותו ושומר רק את הרגעים הטובים שזה מוסיף ציר הזמן. שפעות מעבר מתווספות באופן אוטומטי את הפלט הסופי מסונכרן לקצב המוזיקה שנבחרה מבלי שתצטרך לנקוף אצבע.

הורד iMovie עבור iPhone (חינם)
הורד אחוי לאייפון (חינם)
הורדת Quik לאייפון (חינם)

מזג אוויר בבדיקה

כדי לעזור לך לבחור מה שאתה תשים על הגב במלתחה שלך, זה כנראה נבון לבדוק את תחזית מזג האוויר ליום. אם iOS מקורי מציע אפליקציית מזג אוויר פונקציונלית, הוא נשאר מוגבל בסכום של מידע המסופק. לקבלת מידע נוסף על מזג האוויר של היום או למחרת, אתה יכול לזרוק את הלב על Météociel.
תחת הלחנים שלו פשטניים, יישום זה הוא מקיף מאוד ומספק ממשק פשוט להשתלט ומתן נראה מיידי של תחזיות של היום. Météociel תחזיות סיפקו במרווחים של שלוש שעות בכל פעם עם הופעתו של השמים, טמפרטורה, לחץ אטמוספרי, לחות, כיוון ומהירות הרוח, ועוד.

לחלופין, היישום של ערוץ מזג האוויר. מאוד להשלים את הבקשה ומציגה את מזג האוויר הכולל ברחבי צרפת, כמו גם עבור הערים שאתה בבית יהיה מצוין מראש. ערוץ מזג האוויר מציע שני עלונים מקיפים אותך שבועות ואף מציע את ההזדמנות לראות את תחזית מזג האוויר של היום וידאו.

לבסוף, אם אתה רוצה לשמור על פשטות יישום מזג האוויר האם בזמן שיש ממשק אסתטי ומודרני, פונה מזג יאהו. האפליקציה היא ויזואלית די קרובה לזה מובנה בתוך ה- iPhone, אך כולל פרטים נוספים על תנאי מזג האוויר. במבט אפשר לדעת את מזג האוויר מקומי באמצעות טפטים שמציעים מקומות חזותיים מרהיבים או מונומנטים באזור שלך. מחווה פשוטה מעלה מאפשרת לך לחשוף פרטים של הניוזלטר של היום. מזג אוויר יאהו מציע שעת תחזיות שעה במשך היום, ומראה מגמות עד 10 ימים. תוכל גם להיות מודע תחזית משקעים במשך היום, אבל גם לסכם במהירות ובלחץ, או של זריחה ושקיעה.

Météociel הורד עבור iPhone (חינם)
הורד יאהו מזג לאייפון (חינם)
הורד ערוץ מזג האוויר עבור iPhone (חינם)

מצא מסעדה או לקחת לחדר לידה

אתה מקבל רעב ומחפש אוכל טוב לערב בלתי נשכח עם חברים? לצאת להליכה על לְיַלֵל, אתה יכול לחפש את המוסדות המקיפים מדורגים על ידי משתמשים, ולסנן את התוצאות על בסיס המחיר, הפופולריות של מיקום או מרחק. באותה רוח, lafourchette הוא אחראי על המציאה לך שולחנות המחיר הטובים ביותר. הסתייגות שנעשתה מאז היישום יכולה לאפשר לך לקבל עד 50% על הצעת החוק.

החיפזון יכול לסמוך HungryNow כי מייד מאתרת מזון מהיר קרוב. לבסוף, אם אתה יותר מסוג עצלן, Alloresto דואג להביא את המסעדה ישירות אליך מאז השירות הזה מתמחה באספקת ארוחות בבית.

אם, לעומת זאת, הרצון צהריים או ערב במסעדה האהובה שלך הוא חזק מדי, אבל המוטיבציה שלך לעבור מדי מעורבת, אתה תמיד יכול לבחור לך לספק התפריט שלך UberEATS. זמין עבור השעה בפריז (ובערים גדולות אחרות ברחבי העולם), היישום מציע להעביר את המסעדות הטובות ביותר בזמן שיא. היישום מציע מנות יומיות שניתן לספק באופן מיידי.

הורדת LaFourchette לאייפון (חינם)
Alloresto להורדה לאייפון (חינם)
הורד Yelp עבור iPhone (חינם)
HungryNow הורד עבור iPhone (חינם)
הורדת UberEATS לאייפון (חינם)

התמצאות טאון

אתה מתכנן לבקר בעיר גדולה ואתה רוצה לעבור בתחבורה ציבורית? CityMapper עובד בערים רבות, כולל פריז, ברצלונה, לונדון, רומא, ברלין וניו יורק. היא מאפשרת לך למצוא את המסלול שלך בקלות בתחבורה ציבורית על ידי מתן לך עם מידע בזמן אמת.

אם אתה יותר את הסוג לנוע במונית, Beat אתה יכול למצוא מונית בקלות אבל בעיקר כדי לבחור בהתאם לצרכים שלך (תשלום באמצעות כרטיס אשראי, WiFi, התינוק במושב, וכו ...) וכי בחמש מדינות, כולל צרפת (פריז). זה גם יכול להפנות אותך לאתר שירות VTC, כלי תחבורה אלה עם נהג. המנהיג, Uber, מאפשר לך למצוא נהג סמוך ולהירשם כרטיס אשראי לתשלום אוטומטי לאחר הריצה שלך. הווה בחמישים מדינות, Uber מספק מראש, להעריך את המחיר של הגזע אשר יחסוך לכם הפתעות רבות.

ואם אתה אוהב את הנוחות של מרוץ לקנות הנייד שלך, יודע שזה עתה ניתן להזמין מונית כפי שהיית עושה עם VTC. הפועלים בכל רחבי צרפת, Tako מציע לך להזמין מונית מהסמארטפון שלכם מתוך למעלה מ 50,000 מוניות מופצות ברחבי השטח. עצמאי וחופשי, Tako מבטיח לקבל שירות דומה למה שקיים VTC עם ההבדל שאתה חייב לשלם הגזע שלך מן הנהג. היישום geolocates לך לפני המציין מוניות זמינות סביבך ואתה. בלחיצה אחת הריצה שלך נשלטת ויש לך בוודאות כי הנהג יגיע עם 0 יורו לדלפק.

CityMapper הורד עבור iPhone (חינם)
הורד ביט iPhone (חינם)
הורד Uber iPhone (חינם)
הורד Tako iPhone (חינם)

ניהול כרטיסי הנאמנות שלך

כמו אלף צרפתית, יהיו כנראה עשרות כרטיסי נאמנות כי בסופו של דבר לאי סדר בתיק שלך בנקודה לא מצליח לסגור. כדי לתקן בעיה זו, זה בהחלט אפשרי "לסרוק" כרטיסי הנאמנות שלך החכם שלך. אתה למשוך יתרון כפול: אתה משמעותי תרומם את הארנק שלך על ידי dematerializing כרטיסי הנאמנות שלך, אבל אתה גם מציע הזדמנות עבור המשפחה שלך כדי ליהנות. בין היישומים המיוחדים של המגזר, Stocard הוא בולט. הבקשה כוללת כ -300 כרטיסים מראש רשומים מאפשרת לך לשמור את הכרטיסים ומנותקים מכל ידני. הסריקה מתבצעת באמצעות המצלמה של הטלפון החכם שלך אתה מוצא את כל הקלפים שלך מחזיק כרטיס וירטואלי. כרטיס נאמנות כל הרשומות ביישום, Stocard מציע הצעות מחוברות אליהם. Stocard נתוני גיבוי מקומי ולא דורש רישום. אפשר להתחבר לחשבון הפייסבוק או Google שלך ​​כדי לגבות את הנתונים שלך ולשחזר אותו למכשיר אחר.

לחילופין, אתם יכולים לפנות Fidall. היישום דורש חשבון לפעול שכן הוא מציע לגבות באופן אוטומטי את כל הקלפים שלך, כך שאתה יכול בקלות למצוא אותם בלי קשר למכשיר שבו אתה משתמש. כפי Stocard, Fidall ניתן ליהנות תוכניות טובות אבל מרחיק לכת בכך שהוא מאפשר לך להוסיף קופונים להציל באפליקצית iOS ארנק הילידים. Fidall באותו מציע שיעורי החזר המבוססים על פעילות שוטפת, פשוט על ידי מצלם את הקבלה.

היישום FidMe הולך עוד יותר על ידי הכללה, בנוסף כרטיסי נאמנות, קופוני הנחה ומבצעי הנחה, כרטיסי רפידות מסוחרים שותף. לכן, אתה יכול לחסוך להחתים כרטיס הקרטון מסורתי לטובת כרטיס ווירטואלי עם המאגרים שלך מתווספים במזומן לאחר שיש לך הבזיק ברקוד מסופק על ידי הסוחר.

Stocard הורד עבור iPhone (חינם)
Fidall הורד עבור iPhone (חינם)
הורדת FidMe לאייפון (חינם)

חוסך כסף

אם אתה אוהד של קניות מהטלפון הנייד שלך, אולי אתה מחפש דרכים לחסוך קצת כסף. מעבדה אמיתית של טיפים, Dealabs הוא מציאות סיירי קהילת צרכן שמטפלת שתפו עם חברים, מבצעים אחרים, מכירות בזק ומבצעים גדולים אחרים המופיעים על גבי האינטרנט, כמו גם בחנויות פיסיות. מיטב שפורסם ביום Dealabs להשפיע בכל התחומים, במקרה של עסקאות בחנויות פיזיות, הן על מיקומים גיאוגרפיים.

כדי להמשיך לרכוב על הגל של מציאות iGraal מציע גישה קלה את הקודים של כל מיני בלמעלה מ 1500 סוחרים מקוונים. אבל השירות הולך הרבה יותר רחוק מזה מאז המומחיות שלiGraal הוא לגרום לכם ליהנות בחזרה: על כל קנייה שנעשתה שותף סוחר באמצעות הפלטפורמה, אחוז מכלל תושבי העיר מקבלת אותך מוחזר על פני קיטי. לאחר שכבר צברו לפחות 20 יורו, iGraal מאפשר לך לבקש את העברת הכסף ישירות לחשבון הבנק שלך או חשבון PayPal.

כדי להשלים ערכת כלים זו של טיפים, Shopmium ו רשת קופון ללוות אותך ברכישות היומיום שלך על ידי משלם לך ללכת לקניות. שני היישומים הם מהפכת השימוש קופונים ידי הצעת נזכר החזר של מוצרים צריכים.

כדי לנצל פריטים רבים במחירים מוזלים, פשוט לשלוח את התצלום של קבלה, יחד עם מוצר אחד או יותר מוצע בקמפיין החזר. Shopmium ו רשת קופון אתה אז תפצה ישירות לחשבון PayPal שלך או כרטיס האשראי שלך.

הורדת Dealabs לאייפון (חינם)
IGraal הורד עבור iPhone (חינם)
הורדת Shopmium לאייפון (חינם)
רשת קופון להורדה לאייפון (חינם)

אל תשכח שאתה יכול לעקוב אחרי כל החדשות עם יישומים NextRadioTV הקבוצה

יישומים של קבוצת NextRadioTV לאפשר לך לבצע את כל החדשות האחרונות. 01net מאפשר לך להתחבר לחדשות הייטק ידי ביצוע החדשות האחרונות המפורסמות באתר, אלא גם כדי לגשת לכל וידאו 01netTV.

לקבלת מידע כללי, BFMTV מציעה לך את ההזדמנות כדי לעקוב אחר החדשות בצרפת ומחוצה לה ללא הרף באמצעות מאמרים שפורסמו על BFMTV.com אלא גם את שרשרת ישיר. החדשות הכלכליות ופיננסיות הן אותו לנגיש על האפליקציה עסקי BFM אשר מספק גישה למאמרים המסווגים לפי נושאים ופעל חי ברדיו עסקי BFM וידאו חי של השרשרת. היישום RMC אתה יכול להקשיב לחיות שידורים, להאזין CMJ מציגה עם פודקאסטים אלא גם לגשת לחדשות חוט כתיבה. לבסוף, כל חדשות הספורט ניתן בעקבות מ ספורט RMC.

הורדת 01net לאייפון (חינם)
הורדת BFMTV לאייפון (חינם)
הורדת עסקי BFM לאייפון (חינם)
הורדת RMC לאייפון (חינם)
הורד RMC Sport for iPhone (חינם)