מה עומד מאחורי רחוב Montgallet מחיר שבור?


לאחר שירות ומכירות אפסי, שוליים זעירים, אסיה לחיות יבוא: לתרגל במחירים תחרותיים, משווקים IT מותקן ברובע י"ב פריז להכפיל טריקים. מותיר ליפול לפעמים באופן לא חוקי.

מחירים המוצגים על גיליונות מודבקי חלון ראווה אפילו, עשרות לקוחות הנוהרים לחנויות כמה מטרים רבועים במחירי מציאה על כל ציוד המחשב. ברוכים הבאים 'Chinastreet' או, ליתר דיוק, במחוז Montgallet, הממוקמת"בלב הרובע השנים-עשר של פריז. זהו במגזר זה שמקיף Montgallet ו- Rue de שרנטון, קרוב Surcouf, מצאו את המחיר הנמוך ביותר בצרפת לקנות ציוד היי-טק. שפטו בעצמכם נגן MP3 iRiver כדי 185 יורו על צ'ארלי 12 נגד 230 יורו Surcouf, כונן קשיח של Western Digital 120 GB ל 88 יורו ב E Soph במקום 149 יורו ב Fnac או צורב DVD Plextor כדי 129 יורו נגד 169 יורו LCDIN תמיד Fnac. ואפשר להכפיל דוגמאות הגבלת זמן כזה. ובכל זאת, אם המציאות הן משוש קונים, הם גם מתחילים לעצבן. חנות מחשבי בוס, ממוקם מחוץ למחוז Montgallet אומרת: ' הפסקתי לעשות כניסה משום שכבר לא יכולתי לבצע את תעריפי הרחוב Montgallet. הם הפכו נמוכים יותר ממחיר הרכישה שלי! "הנה הנס של מחוז זה יותר ויותר פופולרי: מחירי השוק לפעמים נמוכים מהשיעורים עבור סיטונאים. נוס או בלוף אחד גדול?

טריקים יותר או פחות משפטי

מנהל בבית מפיץ ייעודי של מותגים גדולים של מדפסות החליט להתריע בפני DRCCRF (מנהלת אזורי תחרות, צריכה והונאות). ' זה מהווה בעיה אמיתית לי כי הלקוחות שלי למצוא מחירים נמוכים יותר בחנויות האלה ממני אז אני מוכר סיטונאי "אם העוגיה עושה elle.Pour להציע מחירים נמוכים כאלה, ספקים Chinastreet הגבירו טיפים. חלקם חוקי לחלוטין ולאפשר להם להוריד את המחירים של כ 10% מוצרים. אחרים הרבה פחות Montgallet Rue, ישנם אלה שאינם trafiquent בכלל ואלה לסחור על כל "אומר בעל חנות בשכונה. אניני החלק של המערכת, את המתכון להוריד מחירים הם פשוט: בחנויות לא תמיד משלמות מע"מ, אשר מאפשר להם להציע הנחה של 20% על מחיר המכירה. הסבר: כמה מוכרים היו לקבל אספקה ​​בהולנד או איטליה. כללי הסחר בתוך האיחוד האירופי אכן לאפשר סחר חובה בין שתי החברות. הטובין יגורש צרפת וחנויות מתיימרות לייצא מחדש, תמיד החובה, למדינות אחרות באירופה. חשבוניות פיקטיביות שהנפיק "חברות Shell" יתר יבוא-יצוא להונות את הממשל הצרפתי. למעשה, המוצרים נמכרים בפריז במחיר ללא תחרות! פרקטיקות אלה גדלו מאז תחילת 2000, לערב סיטונאים כמה. תחת חוזה המותגים שהם מייצגים, הם צריכים למכור למכסה מסוימת של חתיכות לחודש. מה להסית פשרות רבות כאשר מכירות להאט. ' עבורנו, העסק הוא קשה יותר ויותר בשל תנועה! "מאשר הבוס של אחד ברובע הקניות הוותיק, מאחורי Surcouf. ' ואני מדווח בקביעות ליצרנים, אבל שום דבר לא משתנה ... "למה פלאות אחת היצרניות לא לקחו את השור בקרניו. כמה שבכל זאת לפקח על המחירים בפועל טעונים בחנויות נראים טוב מאוד להיות מרוצה מהמצב. במציאות, הם אינם מושפעים ישירות על ידי המעילה של מע"מ; במקרה הזה, זה המדינה כי מאבדת השפעה. יתר על כן, את המוניטין של הרחוב הוא כזה שהם ייהנו גם לזרום תחת מניות מוצרי מותגים גנריות באיכות נמוכה כי הם לא רוצים לשייך את שמם. רחוב Montgallet מאפשר להם להרוויח את זה בשתי דרכים: למכור את המוצרים ואת הפסולת שלהם. זה לא מונע מהם להיות קשובים המחירים שגובים המאספים.

תעשייני עין עיוורת

לפיכך, יצרנית לוח האם גדולות מינתה אדם להעלות מחירים באופן קבוע. אבל הוא אינו מתערב כאשר הוא מציין את המחירים הנמוכים להפליא ... יצרנית של TFT להודות בכך, לשמור על יחסים טובים עם הסוחרים שלה רובע שנים-עשר " חנויות מסוימות למכור המסכים פחות היקרים שלנו מאפשר יותר קונה לגלות המוצרים שלנו! . אז לא משנה כמה, כל עוד הרחוב ונותן לו חשיפת יצרנים המאפשר להם למכור את המוצרים שלהם ... כמו Surcouf פסקל Griot, מנהל השיווק, מעדיפים להאמין כי הקרבה של הרחוב Montgallet יוצרת תופעה סימביוטי ולא טפיל. ' מאספים לקוחות תמיד בסופו של דבר בא לראות אותנו! "הוא אומר. Voire. החנות עשויה לראות ירידה במכירותיה של מוצר ספציפי. ' אנחנו נשארים ערניים ולבדוק את המחיר לפחות פעם בשבוע, ואנחנו להתאים במידת הצורך. זה גם יכול לקרות לנו ליצור קשר עם יצרן כדי להתלונן נמוך מדי רחוב מחיר Montgallet ולקבל הסתגלות של תנאי הרכישה שלנו. "אבל זה לא נכון לגבי כולם, ואת סוחר המותקן עבור שבע עשר שנים, יש, בינתיים, סגר לאחרונה חנות" זה כבר לא אפשרי עבורי לעשות את העבודה שלי כמו שצריך בגבולות חוקיים. ואני לא אלך לכלא! '

לדעתנו

נראה שכולם מרוצים כמה מוכרי טריקים של רחוב Montgallet. לא לוזר אחד: הצרכן מקבל מחיר טוב, יצרנית מוכרת מוצרים וחנויות שלה לפרוח. רק האזרחים יכולים לשאול את המדינה יותר בקפדנות מלאת ספקים Chinastreet.

עדיף לא לקנות יקר ושבריר כמו, מסכי TFT, מעבדים ולוחות אם זמינים בגרסת OEM (ללא קופסא). במקרה של בעיות, לאחר שירות ומכירות יהיה מוגבל ללקוח מרוצה חייב להחזיר את הציוד ליצרן בדואר.

קנה לוקח את סיכון האיכות ממוצעת נותר חישוב טוב מתכלה וחומרה מסוימת מיושנת במהירות כמו כונני התקליטורים ו- DVD. עוד לפני תום האחריות שלהם, הם יוכלו הוחלפו דגמים חדשים.

האתר-Rue Montgallet: מידע או קידום?

הכל מתחיל עם פורום דיון שבו חובבי מחשב לשתף שנחשפו הטיפים שלהם בקרב מאספי רובע שנים-עשר של פריז. בסוף 2000, המספר במחירים פורסם תיעוד של 4 000. רומיין Guillard ואוליבייה מולן, המייסדים החלו לשאול שאלות ... ולגלות כי אנשים שנכנסים מחירים בפורומים שאינם בגדר סוחרים! הם החליטו ליצור אתר המאפשר להם להציג השיעורים שלהם. Rue-montgallet.com נולד; עכשיו האתר מושך 2.4 מיליון מבקרים בחודש. עם זאת אסור לנו לרמות, הרחוב-Montgallet היא תמיכת זיכוי עבור חנויות באזור כי מטרת השוואה ומחירים עצמאיים. 250 יורו כולל מסים: הסכום ששולם על ידי כל חנות להירשם ולהודיע ​​המחירים שלה למשך חודש. באשר החנויות שאינם משלמת, יש להם באופן תיאורטי את היכולת להיכנס המחירים שלהם באתר והם אז הציגו ... תחתונים. במציאות, כל החנויות באתר ללכת לקופה! בשיעור של 35 000 מחירים מתעדכנים מדי יום ו 40 חנויות שדרנים של 56 המרכיבים את האזור, כיצד להבטיח כי שיעורי מפורסם טובים? זה המקום שבו קבור הכלב. אחראי על קשרים עם חנויות, אוליבייה אומר לעבור כל יום בשכונה לבדוק את המחיר. עם זאת, זה לא יכול לשלוט בם וכמה מבקרים לעתים קרובות אומללים שלא לראות את שיעורי מפורסם בחנות. מלבד חנויות המציגות מחיר נמוך יותר לגמור בראש הרשימה ...

טיפים משפטיים של רחוב סוחרי Montgallet ...

למכור הרבה

מאחורי סימנים רבים של הרחוב Montgallet, יש כמה בעלים בלבד, כל עם שתיים עד שש חנויות. דוגמה: חנויות EDI ב 104 שדרת Daumesnil ו Megarama ב 82, boulevard דידרו שייכים לאותו מנהל, אריק Do. עובר הזמנה גדולה של חנויות רבות, בעלים לקבל הנחות מהסיטונאים שלהם.

פזר מוצרים מחודשים

חנויות מסוימות למכור מוצרים "משופץ" (בעיקר מכשירים וכוננים קשיחים); זה ציוד חזר לשירות הבא בעיה, קונה עם יצרנים גדולים, הציגו כדי עבודה מושלמת, עם הסמכה. זוהי מיוחדת של מותג Nikimi, אשר לאחר מכן מוכר את המוצרים האלה במחיר נמוך עם אחריות לשנה.

לשלם במזומן

יצרני אסיה, כמו כמה סיטונאים צרפתים רוצים להיות משולמים במזומן, ללא דיחוי. בתמורה לתמיכה זו המאפשרת להם לרכוש או לייצר חומרים אחרים, הם נותנים לפעמים הנחות גדולות מאוד.

מוצרי OEM קמעונאות

שקית פלסטיק לוח האם, CD-R בלי קרטון בלי תוכנת צריבה? נמכר זול על ידי יצרן לחנות מאשר גרסת עמיתיהם ה"תבניות", מוצרים אלה מיועדים בדרך כלל עבור ההרכבה (או OEM, יצרנית ציוד מקורית). כאשר חנות שמוכרת אותם לחדר, היא עבירה על ההסכמים המסחריים בין היצרנים, לעתים קרובות השאננים.

צמצם שוליים

Chinastreet החנויות מסתפקות בשולי 3%. לא ניתן להחזיק עבור חנות קונבנציונלית, אשר רק מינימום של 5% הוא בת קיימא.

מוצרי שוק לא ממותג

הם נקראים "אין שם". זה יכול להיות של עודפים באיכות גבוהות, אלא גם מכר את מוצרים מדרגה שנייה על ידי מותגים גדולים מעריכים את תדמיתם. מסכי דוגמא עם יותר מ 3 פיקסלים מתים, מודולי זיכרון עם שבבים הורידו, וכו ' מוצרים אלה הם בדרך כלל זולים יותר מ -10 ל -15% אך היצרן, המבקש להישאר דיסקרטי, מספק מוגבלים מאוד רק לאחר השירות ומכירות.

יבוא מאסיה

על ידי בא ביחד, סוחרים יכולים לקנות רכיבים אסיה מספיק כדי למלא מיכל ולהימנע עובר סיטונאי ובכך לשלם לו עמלה. כדי לזהות היבוא הללו, מדד לא טעות: בהיעדר מדריך למשתמש בשפה הצרפתית.

ניהול בזמן אמת

מניות מעטים, משלוחים בכמויות קטנות עד שלוש פעמים ביום (ולילה!) והרבה מכירות, וזה מה מקבל חיסון לתנודות במחיר אלא גם מגדילה מאולתרת של הדולר.

שירות לקוחות הזנחה

נהוג לומר כי רחוב Montgallet, האחריות תקפה עד הדלת של החנות! למעשה, הכל אפשרי: מ 10 ימים עד 3 שנים מודולי זיכרון למחשבים ניידים מסוימים. האחריות שמספקת החנות היא בדרך כלל קצרה הקונה חזר היצרן. דרך טובה להפחית עלויות ולהחזיר עלויות כוח אדם בשירות.

... ורמאים לעקוף חוקים

הונאת מע"מ

העיקרון של "קרוסל מע"מ" הוא לקנות עוד חובה משלוחים מדינה אירופית, כפי שמתיר החוק. סוחר מכן מוכרת את המוצרים בצרפת, תוך העמדת פנים כי הממשל מחדש מיוצא למדינות אירופיות אחרות.

Repackage מוצרים כבר בשימוש

מחשב נייד בחבילה כי לא נראה מקורי? זה יכול להיות מוצר שנשלח לתיקון. המתוקן או פשוט יישרו את ההדורים ביניהם, הוא מוצג כמו חדש. טריק קשה לזהות: לבדוק את המספר הסידורי לא נרשם עם היצרן.

מכירת זיופים

התקפים מזויפים מחשב במכס מתרבים. הוא נמצא מתכלה בעיקר (במיוחד עבור מדפסות), אשר יובילו בחדרים האחוריים של כמה חנויות חסרות מצפון.

הפניית Sorecop

CD-R 100 ל -35 יורו, בעוד המס על מדיה ריקה הסתכם 0,356 יורו ליחידה: למרות הבקרות המכס, ואנו נמשיך לחפש ברחוב Montgallet CD-R שעליו מס זו לא נכללה הודה. שנרכשו במדינות אירופיות אחרות בהן האשמות אלה הן נמוכות, כגון בלגיה, גרמניה וספרד, הם מוצעים במחירים מעולים!

טיפים: אמצעי זהירות

לקבל מידע

הנה הסוד הקטן של רחוב קבוע Montgallet. קראו ביקור העיתונות Rue Montgallet-מנת לקבל מושג כללי של מחירים ולדעת מה התייחסות ספציפית אתה תבחר. אל תצפו למצוא עצות.

היזהרו OEM

אם אתה לא מומחה, opt טוב יותר עבור גרסת רכיבים ה"תבניות". אל תהססו אז כדי לפתוח את החבילה על ידי הסימון כי הדבק יש את הלוגו של היצרנית, לסקור את המוצר, האביזרים שלה. לפעמים יש אפשרות לבדוק חומרה בחנות.

אל תשכחו את החשבון

זה יהיה שימושי כדי לטעון את הערבות המשפטית ליקויים נסתרים, מוגבלים בזמן. שים לב לפרטים של ערבות חוזית חייבים להופיע בבירור על הצד האחורי של החשבון שלך. לדוגמה: ' 3 חודשים בחנות אחריות אחריות יצרן למשך שנה אחת . חשוב לשאול את פרטי ההתקשרות של היצרן (ואולי לקבל אחריות בהמשך) וגם להבטיח את המספר הסידורי על המוצר (לא קרטון) הוא זהה לזה שדווח על הצעת החוק.

למד על חילופי

מספר החנויות מציע להחליף את המוצר תוך שבעה ימים (לא יותר!) לאחר הרכישה. מעניין אם יש לך בעיה של חוסר תאימות.

קנה את כל הרכיבים באותה חנות

במקרה של סכסוך בין שני מרכיבים, הפתרון יהיה קל יותר למצוא.

בנה תצורת באתר

לעתים קרובות זהו בחינם, וזה עוזר לבדוק את פעולת המכונה בחנות. בנוסף, האורחים מקבלים אחריות יתרון נוסף ...

עקוב אחר

אם חזר לשירות לאחר מכירה, טוען מסמך המציין את המשך והקיבוע של המוצר שלך, אשר ירחיב גם את משך האחריות שלך.