התוכנה החופשית הטובה ביותר עבור Windows ו- הכרחית


אתה פשוט רכוש מחשב חדש או שאתה פשוט מעוצב המכונה שלך? מצא מבחר של תוכנות חינם וחיוניות עבור Windows להתחיל ברגל ימין.

אם רכשת מחשב חדש או לגמרי לא מחדש אחד כבר יש לך, עדיף להבטיח את הגב על ידי התקנת היישומים התקינים. הנה רשימה של תוכנות חינם וחיוניות העליונות להתקין במחשב שלך כדי להימנע מפתאומיויות

גלישה באינטרנט

למרות ש- Windows מקורי המשלב אינטרנט אקספלורר, אל תהססו לבחור דפדפן אינטרנט חדש יותר עוצמה, ומעודכנים בתדירות גבוהה יותר כמו Mozilla Firefox או Google Chrome.

פיירפוקס, הוא דפדפן אינטרנט חופשי שפותח על ידי קרן מוזילה. עם עדכונים שוטפים, והוא מציע תכונות כדי להגן על הפרטיות שלך בכך שהוא מאפשר לך לבחור כמה נתוני הניווט שלך נמצאים בשימוש על ידי אתרים אתה מבקר.

כרום הוא דפדפן אינטרנט שפותח על ידי גוגל. הוא מציג יתרון משמעותי שכן הוא מחובר שירותי מנוע החיפוש השונים. אתה יכול להתחבר לחשבון Gmail שלך כדי לסנכרן מפגש בין מכשירים באמצעות Google Chrome כמו בסמארטפון או בטאבלט כדי למצוא את הכרטיסיות הפתוחות, אלא גם את המועדפים האינטרנט שלך בכל המכשירים שלכם.

באשר אופרה, הדפדפן של החברה הנורבגית באותו השם מתבסס גם על מנוע עיבוד Chromium. כמו מתחרותיה, זה ישמור את כל הנתונים ניווט מסונכרן בין מכשירים שונים שבהם אתה משתמש כל עוד החשבון שלך מחובר. יתר על כן, אופרה כולל מצב טורבו עבור גלישה מהירה, אפילו על כמה מחשב חלקלק ידי דחיסת דפי אינטרנט.

שפותח על ידי תוכנת אופרה לשעבר, ויואלדי הוא דפדפן אינטרנט חדשני שרוצה להיות קרוב אל המשתמש על ידי מתן זמן פנוי על התאמה אישית של ממשק. ואכן, ויואלדי מציעה חופש רב למשתמש ומתאים לצרכימים שלה: ניהול הכרטיסיות להגדרה מאל"ף ועד ת"ו, המשתמש יכול להתאים את הצבע של כל התפריטים או להשתמש נושא מוגדר מראש, ליצור מחוות קיצור עם העכבר או המקלדת או לסדר את הכרטיסיות בערימות. אחרים גרסו אפשרויות התאמה אישיות טובות מאוד זמינות כגון היכולת להשתמש בפקודות מהירות לחפש תוכן ספציפי לאיבוד כרטיסייה. ויואלדי גם מציע כלי רישום הערות בשימוש במהלך ניווט אפשרי בפרט לכלול צילומי מסך.

לבסוף, עבור אלה שמחפשים דפדפן בעל ביצועים גבוהים כי Google Chrome אבל מציע אפשרויות אבטחה מתקדמת יותר, דפדפן UR צריך בהחלט להתאים את הצעת החוק. פותח על ידי AdaptiveBee, חברה צרפתית, דפדפן UR כרום בונה על ומשלב אפשרויות רבות להגנה על הפרטיות שלך. בעת ההפעלה הראשונה, הדפדפן מבקש ממך לבחור מנוע חיפוש מוגדר כברירת מחדל מרשימה המסופקת שבו כל מנוע הראה לו כרטיס תיאורים, פתק על איכות התוצאות זה אספקת פתק להערכת תואר הכבוד לפרטיות שלך. הדפדפן גם מציע להשתמש בכמה רמת פרופילי ניווט פונקציה של פרטיות שאתה צריך. בנוסף הקמת ניתוב אוטומטי ל- HTTPS עבור גלישה מאובטחת, דפדפן UR בלוקי אתרים זדוניים ומאפשר לך, באמצעות המצב "נינג'ה" שלה כדי לפתוח כרטיסיות ניווט לצד הכרטיסיות המסורתיות בתוך חלון בודד.

הורד Mozilla Firefox (חינם)
הורד Google Chrome (חינם)
הורד אופרה (חינם)
הורד ויואלדי (חינם)
הורד דפדפן Ur (חינם)

הגן על המחשב שלך

מפני וירוסים, סוסים טרויאניים, תוכנות זדוניות ומה לא פשוט מחכה להדביק את המחשב שלך, אתה יכול לבחור Avast Free Antivirus. אנטי וירוס חינם זה מזהה איומי וירוס וידיות לאבטח את הרשת הביתית על ידי סריקת המערכת כדי לזהות פגיעויות אבטחה. Avast Free Antivirus גם מאפשר גדול ונקי ידי הסרת סרגלי כלים לא רצויים או מודולים לשנות את מנוע החיפוש של דפדפן האינטרנט שלך.

כדי להמשיך הלאה להגן על המחשב שלך, אתה יכול להשתמש בנוסף IObit Malware פייטר. השירות מאפשר לך לסרוק את המחשב כדי לגלות ולהסיר תוכנות פרסום, סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול, rootkits, keyloggers ואפילו כופרים. IObit Malware פייטר גם מפעילה ניתוח מפורט בזמן אמת של קבצים שאתה מוריד תכנים באינטרנט, כמו גם התקני אחסון USB שתחבר למחשב שלך. לבסוף, התוכנית מספקת הגנה מפני גישה לא מורשית אל מצלמת האינטרנט של המחשב שלך, מה שמבטיח לך לא יראו ללא ידיעתך.

הורדה Avast Free Antivirus (חינם)
הורד IObit Malware פייטר עבור Windows (חינם)


ניקוי ותחזוקת המחשב

מחשב Decrapifier משמש בשעות השימוש הראשונות של המחשב שלך. כלי זה מאפשר למחוק את התוכנה המותקנת מראש כי אתה לא משתמש וזה עלול לעכב את התפקוד התקין של המחשב על ידי ההאטה.

AdwCleaner יכול לשמש בנוסף Avast לסרוק את התוכן של המחשב שלך. כלי זה סורק את המחשב כדי לאתר ולהסיר תוכנות פרסום, תוכנות לא רצויות, סרגלי כלים חוטפים אחרים שמשנה את דף הבית של דפדפן האינטרנט שלך בעורמה.

במקביל, אתה יכול לבצע מדי פעם לסרוק את המחשב שלך עם Malwarebyte Anti-Malware, כלי למעקב אחר תוכנות זדוניות ולמחוק הן טרויאניים.

התחזוקה הכללית של המערכת שלך יכולה להיעשות עם CCleaner. שירות ניקוי ואופטימיזציה זה מסיר קבצים מיותרים כי תופס שטח בדיסק הקשיח, כגון דפדפני אינטרנט נתוני ניווט וקבצים זמניים, וכן מתגבר השגיאות ברישום של Windows. CCleaner גם הוא מסוגל להשבית את התוכנה להפעלה בפתיחה ו להאט את המחשב שלך.

Booster הנהג יהיה לעזר רב כדי לוודא שכל הרכיבים של המחשב שלך מעודכנים. כלי זה הוא למעשה סורק אחראי המחשב שלך כדי לאתר נהגי מכשיר מיושנים. אם אחד נמצא, התוכנה פשוט להוריד ולהתקין אותם באופן אוטומטי עבורך, והכל בלחיצה אחת.

אתה כבר לא משתמש בתוכנה מסוימת והם מחפשים דרך יעילה כדי להסיר אותם? IObit Uninstaller עסקאות בשבילך כדי להסיר כל תוכנה על ידי מחיקת חלוף כל הקבצים שיורית שעשויים להישאר במחשב ללא צורך לכבוש הכונן הקשיח. התכנית מאורגנת כמנהל ותוכנה אמיתי יכול לשמש גם כדי להסיר לצמיתות תוכנות זדוניות או holdouts המסרב לפנות את עצמם באמצעות מודול ההסרה המקורי של Windows.

הורדה מחשב Decrapifier (חינם)
הורד AdwCleaner (חינם)
הורד Malwarebytes Anti-Malware חינם (חינם)
הורדה CCleaner (חינם)
הורדה Booster הנהג (חינם)
הורד IOBit Uninstaller (חינם)

מעקב אחר ביצועי מחשב

לשים עין על הביצועים של המחשב שלך יכול לעזור לך למנוע בעיות רציניות. גבוהה מדי טמפרטורה של המעבד עלולה להיות הגורם לבעיות רבות, עדיף להבטיח כי מרכז העצבים של המחשב שלך נשאר בכושר. כדי לנטר את הטמפרטורה של המעבד שלך ואת הלבבות שלה שונים, לכוון את עצמך נדל טמפ. כלי זה מיד מראה את הטמפרטורות של הליבות השונות המרכיבות את המעבד שלך, כולל מינימום טמפרטורות המקסימום ואת והשעות בהן נאספו נתונים. נדל טמפ אחר זה ברור אם הנתונים נורמלים ידי הצגת המצב עבור כל ליבות נבדקו. במקרה של התחממות יתר חריג, שירות מפעיל אזעקה כי צריך להיות מוזנחת בשום פנים ואופן.

כדי להשלים את הציוד של הרופא, SpeedFan תוכל לתת קצת אוויר למעבד מאז התוכנה המאפשרת זה גם לנטר את הטמפרטורה של המחשב שלך היא מסוגלת לפעול באופן ישיר על המהירות של אוהדי המחשב שלך. זה מאוד קל להאיץ את מהירות המאוורר לרגע של המחשב כדי מהר יותר לקרר את הציוד. כאשר טמפרטורות נורמליות משוחזרות, SpeedFan ניתן להפחית את מהירות המאוורר מאפשרים לך להפחית את צריכת החשמל, אך מעל הרעש שנוצר.

אם המחשב שלך יוכיח סורר, אתה כנראה רוצה דרך לפקוח עין פעילה על ביצועיו. מה טוב יותר מדוע יישומון ייעודי לגמרי? גאדג'טים כוח אינטל הוא כלי שנועד למכונות באמצעות מעבדי אינטל Core המאפשר להציג ניטור בזמן אמת של מדינת רכיבי המחשב: צריכת חשמל, תדירות הפעלת מעבד וטמפרטורה של המכונה. ערכים מיידיים של נתונים אלה לאחר מכן ניתן להשוות בקלות עם הערכים המקסימאליים שהוא יכול להגיע תלוי בסוג של רכיב נבדק.

הורד נדל טמפ עבור Windows (חינם)
הורד SpeedFan עבור Windows (חינם)
הורד אינטל כוח גאדג'ט 32bit Windows (חינם)
הורד גאדג'ט כוח 64-bit של אינטל עבור Windows (חינם)

מעקב אחר יקיריכם

אתה מחפש פתרון פשוט להשלים עבור שמירה על קשר עם החברים שלך? סקייפ הוא כנראה הפתרון השלם ביותר. דרוש חשבון סקייפ או חשבון מיקרוסופט (כתובת הדוא"ל Hotmail, Live, או Outlook), סקייפ מאפשרת לך לשלוח הודעות מיידיות, לבצע שיחות קוליות, ואפילו שיחות וידאו משופרות בקבוצות. היתרון העיקרי של פתרון זה, הוא זמין כמעט על כל ההתקנים המחוברים לאינטרנט (PC, מחשבי Mac, בטאבלטים, סמארטפונים), מספיק כדי לשמור על קשר עם המספר הגדול ביותר.

חלופה רצינית סקייפ, Viber מאפשר גם לשלוח הודעות מיידיות יקיריכם, קורא להם, או לנהל שיחות ועידה בוידאו. כמו סקייפ, Viber זמין בכל הפלטפורמות, PC, Mac ו- mobile.

עם זאת, אם אתה כבר משתמש WhatsApp בסמארטפון שלכם, לדעת שזה אפשרי לחלוטין למצוא את היישום במחשב. לשירות ההודעות המיידיות מסונכרן לחלוטין עם הטלפון כי הוא גם הכרחי כדי להתחבר מהמחשב. עבור גרסת שולחן העבודה של WhatsApp הוא לא פחות ולא יותר מאשר רחב של היישומים הניידים, הודעות מיידיות צריכות לחבר את מספר הטלפון הנייד שלך. אז אתה יכול למצוא על קשרי מחשב והודעות מסונכרנים לחלוטין עם הטלפון שיכול בסופו של דבר להישאר חם בכיס. עם זאת, יש לציין כי WhatsApp עבור Windows מוגבל אך ורק להודעות טקסט ושאתם חייבים לצייר הנייד שלך אם אתה רוצה לקרוא המשפחה שלך או לבצע שיחת וידאו עם אותם.

אבל לשמור על קשר עם יקיריכם יכול במקרים רבים אומר שאתה צריך להתחבר למגוון שירותי הודעות מיידיות כדי להיות מסוגל לדבר עם כולם. אם התקנת לקוח ייעודי או לפתוח כרטיסייה חדשה בדפדפן מן הנמנע, פתרון זה רחוק מלהיות מעשי לפקח על כל השיחות שלך. פרנץ פותר את הבעיה בכך שהוא מאפשר לך לחפש בתוך ממשק אחד, כל השליחים המיידיים כי אתה משתמש. התוכנית היא מסוגלת להתחבר ל- Hangouts, פייסבוק Messenger ו- Skype, אלא גם כדי WhatsApp, מברק, סלאק, WeChat ועוד. אתה כן תוכל להעמיד פנים כי החמצת את הגעתו של מסר הסיר הדבק לחברך.

הורד סקייפ (חינם)
הורד Viber (חינם)
הורד WhatsApp עבור Windows 32-bit (חינם)
הורד WhatsApp עבור Windows 64-bit (חינם)
הורד פרנץ 32bit (חינם)
הורד פרנץ 64bit (חינם)

שליחה וקבלה של מיילים

אם יותר ויותר אנשים מסתפקים משתמש ב- webmail מספק הדוא"ל שלהם, לקוחות דואר אלקטרוניים הם מאוד שימושיים כדי לבדוק גישה לא מקוונת ההודעות שלך כל תיבות הדואר מתוך ממשק יחיד, או תועלת פונקציות נוספות .

דואר אופרה, האופרה לקוח הדואר ידועה אפשרויות קלילות, מהירות והתאמה אישית שלה. הוא מציע פונקציות מחשבות כדי להקל על קריאה וניהול ההודעות שלך את היכולת לפתוח מספר הודעות בו זמנית בכרטיסיות נפרדות בשבילך כך בקלות לנווט בין האחת לשנייה. הודעות הדוא"ל שלך מאורגנים בצורה חכמה בדיון בן שדרכו אתה יכול להציג הודעות קודמות במהירות בשיחה לחזור על נושא. דואר אופרה גם מאפשר לך ליצור כללים לארגן ולמיין מיילים אוטומטית מתיבת הדואר הנכנס שלך. לקוח האימייל יכול להכיל מספר תיבות דואר במקביל ומשלבת קורא RSS כדי שתוכלו לעקוב האתרים המועדפים עליך מבלי לצאת מתיבת הדואר שלך.

לקוח eM נשאל בחירת אלטרנטיבת האופרה Mail. לקוח דואר זה, בחינם לשימוש לא מסחרי יכול להתמודד ב מעלה הגרסה החינמית שלה לשתי תיבות דואר. ניצול ממשק מעודן להפליא, לקוח EM תומך בשירותי הדוא"ל ביותר כמו Gmail, Exchange, iCloud או Outlook.com. מטרת התכנית היא מסוגלת לייבא נתונים מלקוחות הדוא"ל שלישיים ויש לו את הכשרון של כולל לוח זמנים המאפשרים לך לנהל הפגישות שלך בקלות. לקוח eM יש גם מנהל קשר אמיתי ואפילו מצליח להתחבר לשירותי מסרים מיידיים כמו Hangouts ו ג'אבר, כך שתוכל לשוחח עם אנשי הקשר שלך.

לבסוף, אם שתי ההצעות הראשונות לא היו משביעות רצון, אתה יכול תמיד להתקשר Thunderbird, קוד פתוח לקוח הדוא"ל שפותחה על ידי קרן מוזילה, אשר מהווה התייחסות בעולם של לקוחות דואר אלקטרוני. ומכיוון התוכנה מציעה ממשק פשוט, ברור וקל להבנה, אשר ניתן להשוות ל Outlook. הגדרת תיבת דואר היא ילדותית כי בדרך כלל פשוט להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך, Thunderdird טעינה יהיה לאחזר את הגדרות התצורה באופן אוטומטי. זה יהיה למצוא את תכולת תיבת הדואר הנכנס שלך, אלא גם את כל הקבצים כי מבנה תיבת הדואר שלך. Thunderbird גם משלב קלנדרית לכלול האירועים שלכם ופגישות אחרות. לבסוף, מודול כדי להתחבר לשירותי IM מרובים (Hangouts, פייסבוק, טוויטר, וכו ') מסופק כדי לאפשר לך לשוחח בזמן אמת עם אנשי הקשר שלך.

הורד Opera Mail (חינם)
הורד לקוח EM (חינם)
הורד Thunderbird (חינם)

עבודה

צריך חבילת Office שלמה לעבוד? ללכת בלי היסוס LibreOffice, חבילה חינם מלאה במשרד המשלבת מספר תוכנות כולל מעבד מפתח מילה, גיליון אלקטרוני תואם גיליונות Excel, כלי מצגת PowerPoint הסוג, השווה מודול מסד הנתונים Access, כלי ציור דומים כדי מו"ל ועורך של משוואות מתמטיות.

אלטרנטיבה מעניינת אם אתה לא רוצה את הטרחה של התקנה נוספת, מיקרוסופט מספקת מספר כלים כדי חבילת Office שלה באינטרנט, בתנאי שיש לכם חשבון Microsoft (Hotmail, Live, או Outlook). בנוסף לשירות ההודעות Outlook.com, office Online מאפשר לך להשתמש ב- Word, Excel, PowerPoint ו- OneNote באינטרנט מכל דפדפן ותמצא העבודה שלך בכל מקום מאז הקבצים שנוצרו נשמרים על מיקרוסופט הענן המצורף לחשבונך, onedrive.

ואם אתה מעדיף להקליד שורות קוד במקום לכתוב את האוטוביוגרפיה שלך, Notepad ++ בולטת כעורך חובה קוד. מקודד ב- C ++, היא אינה משאב רעב, תומך בשפות מרובות ומספק תכונות שכל מפתח שמכבד מעריך, כגון הדגשת תחביר, יכולת לפתוח קבצים מרובים בכרטיסיות, או פונקציה עבור לעבוד על שתי גרסאות של אותו קובץ בו זמנית.

LibreOffice הורדה (חינם)
Office Online, השתמש (חינם)
הורד Notepad ++ עבור Windows (חינם)

קרא PDF

סומטרה PDF הוא כנראה קורא PDF בין הפשוט לשימוש. ניידת מהירה במיוחד על מקל USB, היא אינה דורשת התקנה ועושה בדיוק מה מתבקש לקרוא PDF להדפסה. שים לב גם כי הוא מסוגל לקרוא ספרים אלקטרוניים (ePub, Mobi) או אפילו קומיקס (CBZ, CBR).

דרך נוספת לקרוא מסמכי PDF, מנהיג Reader Adobe, יחידה אחת יותר אך גם יותר מסובך. קורא PDF של Adobe מאפשר בין היתר כדי להוסיף הערות למסמכים או להזין טקסט, במיוחד אם הוא יוצר.

לבסוף, Foxit Reader עצמה בחירה אלטרנטיבית. יש קורא PDF קל זה ממשק פשוט וברור כי אין שום מקנא מכלי Adobe, ומציע פונקציות רבות. בין אלה, אנו שומרים לעצמנו את השירות ליצירת קבצי PDF עמידים בסטנדרטים. היא כוללת, למשל, בתור plug-in בתוך חבילת התוכנות המשרדית שלך לייצא מסמכים ישירות ל- PDF, ויש לו יחידת סריקה הפועלות ישירות עם הסורק שלך.

הורדה סומטרה PDF (חינם)
הורד סומטרה PDF Portable (חינם)
הורדה Reader Adobe (חינם)
Foxit Reader עבור Windows (חינם)

צפייה בקטעי וידאו

כיצד להפעיל סרטונים מבלי לדאוג בפורמט הקידוד? באמצעות נגן מדיה VLC או דף בית קלאסי Media Player קולנוע. יש נגני וידאו שני אלה תכונה לקרוא כמעט כל וידאו, ללא קשר לפורמט, מבלי להתקין קודקים נוספים.

אם לעומת זאת אתה מרגיש את הדחף לצפות בטלוויזיה, יודע שזה אפשרי לחלוטין מהמחשב דרך Molotov.tv. יישום זה מבקש בתוקף לתת לך לגשת מהמחשב לכל הערוצים זמינים DTT. אז אתה יכול ליהנות שרשרת המידע באופן רציף או התכנית הקולינרית האהובה עליך בזמן פנוי על העסק שלך באינטרנט. Molotov.tv חינם ומאפשר לך לצפות בשידור חי בכל הערוצים הזמינים. וגם במקרה פספסתם את תחילתה של תוכנית, תבערה מאפשר לך לחדש את התוכנית בשידור חי מההתחלה.

הורד גרסת 32 סיביות VLC (חינם)
הורד VLC Version 64 סיביות (חינם)
הורד נגן מדיה קלאסי 32bit קולנוע (חינם)
הורד נגן מדיה קלאסי 64bit קולנוע (חינם)
הורד עבור Windows Molotov.tv (חינם)

האזינו למוסיקה

MusicBee הוא נגן אודיו כדי לנהל את ספריית המוסיקה שלך כמו נגן המדיה iTunes או Windows. היישום תומך פודקאסטים רדיו באינטרנט, ובאופן אוטומטי לאחזר את המידע החסר מן השירים שלך על ידי הורדת אותם מהאינטרנט.

אם אין לך ענן מוסיקה במחשב, אתה תמיד יכול לפנות פתרון הזרמה כמו Spotify. ספריית המוסיקה המקוונת הזו מאפשרת לכם להאזין למיליוני שירים של האמנים האהובים עליך תגלו חדשים מבלי להוריד שום דבר בדרך משפטית לגמרי.


לבסוף, אם אתה רוצה לגשת את הטוב שבשני העולמות, גַרזֶן צריך לספק אתכם באופן מלא. שחקן זה הוא אכן שניהם יכולים לשחק ספריית המוסיקה מאוחסן באופן מקומי על הכונן הקשיח של המחשב, שמוסיקה זורמת משחק ממקורות מרובים כמו YouTube, Spotify, SoundCloud, ואפילו גוגל מיוזיק.


הורד MusicBee (חינם)
הורד MusicBee הנייד (חינם)
הורד Spotify (חינם)
הורד Tomahawk Player עבור Windows (חינם)


תמונה ערוכה

גזירה של תמונה, להסיר עיניים אדומות, לשפר את הבהירות של תמונת חשיפה החסרה, הנה שינויים רבים פשוט יחסית לעשות אבל לא נגיש אם אתה לא צריך את הכלי הנכון. PhotoFiltre ו Paint.NET שני הם כמו אמין ונגיש לכל פתרונות עבור עריכת תמונות. התוכנה גם כוללת את כל הכלים הדרושים כדי לשפר את התמונות שלך ואפילו יכול להיות בשימוש על ידי טירונים.

משתמשים מתקדמים, בינתיים, מעדיפים GIMP, כלי גרפי ליצירה ועריכת תמונה חזקה מאוד. בנוסף מודולים עריכת תמונות קלסיות GIMP כולל כלים גרפיים רבים נמצאים בדרך כלל פתרונות מקצועיים כמו Adobe Photoshop, עם ההבדל כי GIMP היא תוכנה חופשית. עם זאת, אתה יכול לעשות את השינויים הפשוטים כמו photomontages המשוכלל ביותר.

לבסוף, אם תערוך את תמונות ככה מזדמן או אם אתה צריך לרטש תמונה ממחשב שבו אתה לא צריך זכויות להתקין תוכנה, אתה יכול לפנות Pixlr. webapp זה נגיש מכל דפדפן אינטרנט הצעות משופרות טיוח יריות שלך באמצעות כלים מדויקים ורבי עוצמה עבור ממשק דומה למתחרים עריכת תוכנה. Pixrl כולל כלים שבהם ניתן למצוא בסוויטות מקצועי כמו שכבות Photoshop ואת משתמשת במערכת כדי לאפשר לך לנהל טוב יותר כל ריטוש שברצונך להחיל.

הורד PhotoFiltre (חינם)
הורד Paint.NET (חינם)
הורד GIMP עבור Windows (חינם)
להשתמש Pixlr (חינם)

ולכווץ קבצים

להקטין את הגודל של קבצים לשחרר לחץ מסמכים, זה מה הוא 7-zip. כלי דחיסה ונתוני דקומפרסיה זהו קוד פתוח יכולים לתפעל קבצים דחוסים בפורמטים נפוצים כמו ZIP או RAR.

בחירה נוספת ניתן לנהל קבצים הדחוסים שלך, Bandizip. כלי החילוץ זו תומכת בפורמטים הארכיון הנפוץ ביותר, ארכיונים מאחזרת לחתוך תומך גרור ושחרר. אם היא מוגבלת רק כמה פורמטים עבור אחסון ואחזור (Zip, ZipX, 7z, LZH, TAR, tgz, ISO, EXE), הוא יודע מאידך ליצור ארכיונים בפורמטים רבים.

לבסוף, אם שני כלי עזר הקודם לא שכנעו אתכם, PeaZip צריך להיות מסוגל לעמוד בציפיות שלכם. התכנית תומכת החילוץ של יותר מ 150 פורמטים כולל אלה ארכיונים בפורמט RAR, ותומך קבצים דחוסים לגזור מוצפן הארכיונים.

הורד 7-zip 32 סיביות (חינם)
הורד 7-zip גרסה 64 סיביות (חינם)
הורד עבור Windows Bandizip (חינם)
הורד עבור 32-bit Windows PeaZip (חינם) 
הורד Windows 64-bit PeaZip (חינם)


באינטרנט שמור

קשה לפספס Dropbox, אחד את קובץ הגיבוי המקוון המוביל. השירות מציע בחינם 2GB של שטח אחסון על שלה ענן מציעה תוכנת PC שלה המאפשר לך לסנכרן קבצים המאוחסנים במחשב לחשבון Dropbox שלך, דרך מצוינת לקבל נתונים איבד שלך במקרה של התרסקות שלך HDD.

כונן Google ו onedrive שתי חלופות Dropbox משכנע לא פחות ובעיקר נדיבה, שכן החשבון הבסיסי מאפשר לשני השירותים הללו, לאחסן עד 15GB של קבצים באינטרנט.


הורד Dropbox (חינם)
הורדה כונן Google (חינם)
הורדה onedrive (חינם)

שמרו את התמונות שלכם

אם מציאת שטח אחסון מקוון חינם, המציע מספיק מקום כדי לאחסן המסמכים שלה לא קלה, לזכור שזה בהחלט אפשרי לבחור פתרון ייעודי עבור התמונות שלך. על ידי הפרדת הגיבוי של המסמכים שלך והתמונות שלך ישחרר מקום לאחסן את המסמכים על שירותי הרגיל שלהם.

ואכן, ישנם מספר שירותים המציעים להציל את כל התמונות שלך באינטרנט ללא הגבלה של גודל כמעט. זהו המקרה של גוגל והשירות שלה תמונות Google אשר מציעה החנות חינם ללא הגבלה התמונות שלך לא יעלה על 16 מגה פיקסל ווידאו HD 1080, ו בתוך מגבלת תמונות 15GB וסרטונים בגודל המקורי שלהם. בנוסף להיות נדיב, תמונות Google בין המנות: מנהל תמונה אמיתית שבה אפשר ליצור אלבומים, ליצור עריכת תמונות ווידאו, או ליצור אנימציות מתמונות שנתפסו על ידי ירי מתמשך.

אפשרות נוספת לשמור גיבוי של היריות היפות שלך, Flickr. עוד מתמחה תמונות יפות שיתוף, שירות Yahoo מציע 1TB של שטח אחסון עבור התמונות שלך. בדיוק כמו גוגל תמונות Flickr מספק כלים כדי ליצור אלבומי תמונות, לערוך את התמונות, אלא גם לשתף אותם בקלות עם יקיריכם.


השתמשתי תמונת Google (חינם)
להשתמש Flickr (חינם)

צריבת תקליטורים ו- DVD

למרות שהם נוטים להיעלם מן המחשבים, צורבי CD ו- DVD יכול לעזור בכל זאת. הם, לעומת זאת, כלי יחסית אם אין לך תוכנה ספציפית להשתמש. ישנם מספר פתרונות חינמיים ויעילים לשרוף את המסמכים, תמונות או קטעי וידאו על פרוסות פלסטיק. BurnAware ו CDBurnerXP שני פתרונות תוכנת משלימים יבצעו משימה זו בקלות.

הורדה BurnAware (חינם)
הורדה CDBurnerXP (חינם)

קראו ספרים אלקטרוניים

קראו ספרים אלקטרוניים אינו שמורה רק לבעלי טבליות או מנורות קריאה ייעודיות. ואכן, זה בהחלט אפשרי לקרוא ספרים אלקטרוניים במחשב ויש לה את הכשרון יש מספר יתרונות: היכולת ליהנות ממסך גדול לקרוא בנוחות רבה יותר, אך גם להשתמש בכלי ביאור משולבים, למרות קל יותר להשתמש במחשב ולוח.

כדי לנהל ולקרוא ספרים אלקטרוניים שלך במחשב, אתה לא יכול לפספס קליבר. הפוך הפניה בתחום, תוכנה זו סיפקה את הכלים הנכונים כדי לנהל את הספרייה ביעילות וכמובן משלבת ומנורת קריאה ליהנות ספרים אלקטרוניים שלך במחשב. תואם עם כמות גדולה של פורמטי ספר אלקטרוני (EPUB, MOBI, AZW, CBZ, PDF ועוד רבים אחרים), קליבר יכול לסנכרן ספרים אלקטרוניים שלך עם כמעט כל המכשירים הניידים מסוגלים לקרוא ספרים אלקטרוניים, ואפילו יכול להמיר את הספרים שלך בפורמטים אחרים.

בעלי קינדל בתורו יכול להסתכל לבית המוצע היישום על ידי אמזון, לקדוח למחשב. בנוסף לסנכרן הספרייה שלך עם קינדל שלך, זה מאפשר לך הורדה מחדש את האלקטרונים שנרכשו אמזון אלא גם כדי לקרוא אותם. התוכנה פשוטה למדי להבין, משלבת פנקס שבו אתה יכול לכתוב את כל ההערות שלך. כל הסימניות נשמרות גם מסונכרנות במכשירים שונים עם היישום קינדל ואורות קריאת קינדל.

לבסוף, אם אתם מחפשים כלי פשוט שבו אתה לא רוצה פתיחה כי ופשוט להציג את האלקטרונים, פונה ב- Adobe Digital Editions. כלי זה מוצע על ידי Adobe הוא קל מאוד לשימוש ומציע אין פונקציה מיותר. תואם עם שני קבצי EPUB עם PDF, ב- Adobe Digital Editions הוא מסוגל להעביר ומנורות קריאת ebook שלך (Nook, חיפוש נכנס על תנאי, קובו, Sony Reader, וכו '). יש כלי מצב השמעה מסך מלא ומאפשר לך לחפש טקסט, להוסיף הערות, טקסט גולת הכותרת או להוסיף סימניות.

קליבר להורדה (חינם)
הורד לקדוח למחשב (חינם)
הורד Adobe Digital Editions (חינם)

לעשות צילומי מסך

אם Windows כולל לכידת מסך כלי ברירת מחדל, ברור שזה לא אינטואיטיבי. אם אתם מחפשים כלי פשוט ונוח יותר לשימוש, אתה יכול להעיף מבט מיקרוסופט חיתוך. פרויקט מהמוסך מיקרוסופט, מעבדה ניסיונית שבה מפתחי מיקרוסופט להציע את הרעיונות שלהם, מיקרוסופט חיתוך יעיל הוא כלי לכידת מסך פשוט. לאחר התקנה במחשב שלך, התכנית מתבצעת דיסקרטי מופחת בפינת חלון תוך שמירה זמינה לכל צורך.

הושק באופן אוטומטי עם הפעלת Windows, מיקרוסופט חיתוך פוגש את מפתח הדפס מסך אבל יכול גם להיות מופעל באופן ידני עם העכבר. הכלי יכול ללכוד חלון מלא, כמו גם אזור המוגדר מראש ומתחייב לשמור כל לכידה בספרייה ייעודית. כל התופס עם הכלי ולכן נשמר וניתן לגשת שוב בעת צורך. תוסיפו לזה כי מיקרוסופט חיתוך כלים מספק לביאור תופס רשמה ואתה מקבל את הבקשה לכידת מסך האולטימטיבי.

באשר למקרה הספציפי של צילומי מסך של אתרי אינטרנט, יודע שזה קיים תוסף לפיירפוקס Google Chrome Mozilla מוקדש לתרגול הזה. FireShot, זה השם שלו, מתרחש כפתור מורכבים דיסקרטי ליד שורת הכתובת בדפדפן ומאפשר לך, בלחיצה אחת, לבצע צילום מסך של האתר בקר.

FireShot כמובן יודע לוכד אזור מוגדר או אזור גלוי, אך המעניין ביותר הוא ללא ספק ביכולתה ללכוד לגובה מלא של דף האינטרנט, ללא כל חיתוך. אתה יכול בקלות לקבל תמונת מצב של דף אינטרנט שלם ליצוא ל JPEG, PNG ואפילו PDF.

הורד מיקרוסופט חיתוך (חינם)
הורד FireShot עבור Google Chrome (חינם)
הורד FireShot עבור Firefox (חינם)

העברת קבצים

אם אתה צריך להעביר קבצים להעלות מותג הבלוג שלך חדש או שאתה רוצה פתרון להעלות את המסמכים על שרת מרוחק, FileZilla צריך לעמוד בציפיות שלך. אמת מידה אמיתית של לקוח ה- FTP, FileZilla תומך גרור ושחרר וכן ניתן לחדש העברת קובץ קטוע שבו עצרה.

מסוגל להתמודד עם יותר קבצי 4GB, FileZilla כולל מנהל החיבור שבו נרשמות כל התעודות וסיסמאות של שרתים אתה צריך להתחבר. לחלופין, אתה יכול גם לפנות WinSCP, קוד פתוח לקוח FTP כמו FileZilla.

הצעת פונקציונליות דומה, Cyberduck מציע ממשק פחות צנוע. בנוסף להיות מסוגל להעביר קבצים בין שרתים מרוחקים באמצעות פרוטוקולי ה- FTP ו- SFTP, Cyberduck הידוע גם להתחבר שטח אחסון בענן כגון Amazon S3, Google Cloud Storage, Google Drive או Dropbox. שוב, העברת מסמכים מהמחשב שלך לשרת המרוחק יכולה להתבצע באמצעות גרירה ושחרור פשוטה.

הורדה 32bit FileZilla (חינם)
הורדה 64bit FileZilla (חינם)
הורדה Cyberduck (חינם)
הורדה WinSCP (חינם)

מסמכי סריקה והדפסה

סרוק מסמכים כדי לשלוח אותם או להדפיס אותם יכול להפוך במהירות לסיוט, במיוחד אם אין לך את התוכנה המתאימה. iCopy הוא כנראה אחד הפתרונים הפשוטים והיעילים ביותר. התוכנה, הקוד פתוח, מציעה ממשק סריקה קלה מאוד הגדרות לניהול על ידי רב. התוכנה מספקת את היכולת לסרוק את המסמכים וכן את הטפסים של תמונות מתוך קבצי PDF ו יכול להתמודד מסמכים מרובים.

לחלופין, אתה יכול לבחור NAPS2, תכנית שוב קוד פתוח, המציעה אפשרויות מתקדמות יותר. השירות מאפשר לך ליצור פרופילי הגדרות המבוססים על כל מכשיר אתה משתמש ואף מאפשר לך לבחור את מנהל ההתקן המתאים ביותר לעבוד עם החומרה שלך.
NAPS2, כמו מקבילתה iCopy, מאפשר לך לבחור את הגדרות הסריקה שלך, כולל רזולוציית התמונה, את גודל הדף, וכו ' כל התמונות שנסרקו עם התוכנית ניתן מחדש ישירות האחרון שכולל את היכולת לחתוך, לסובב, ועוד. עבור מסמכים המכילים טקסט, NAPS2 הוא מסוגל לזהות את הטקסט באמצעות מודול זיהוי תווים אופטי, וכך יתאפשר לך לחפש מילה או ביטוי PDF שלך בקלות, ללא קשר לשפה השתמשה בקובץ, NAPS2 היכולת להכיר יותר ממאה בשפות אחד.

לבסוף, אם אתם מחפשים פתרון פשוט כל כך מהר, לפנות WinScan2PDF. ארכיטקטורת התכנית על ממשק מינימליסטי אולטרה, הוא קל מאוד ולא דורשת התקנה. מבוקש מספר מניות מאוד מוגבלות WinScan2PDF מיועד בעיקר עבור אנשים שצריכים לסרוק ולהדפיס מסמכים רק מדי פעם.

הורדה iCopy (חינם)
הורדה NAPS2 (חינם)
WinScan2PDF להורדה (חינם)