מהי מסוג C USB?


ה- USB מסוג C יהיה השפעה משמעותית על הרגלי הקטן שלנו של חיי היומיום: זה הפיך והוא יכול לשאת נתונים, וידאו או נוכחי.

ב הכרזת 12 האינץ האחרון שלו MacBook, Apple מופתע הבחירה של מחברים. אין USB המסורתי או Thunderbolt, אבל רק מחבר אחד קטן עם חיבור USB מסוג C הסטנדרטי. וגוגל אחריו במהירות חליפה עם ההכרזה החדשה שלה ה- Chromebook יש גם תוספת C USB.

הוכרז בספטמבר 2014 על ידי ארגון ה- USB-IF (פורום Implementers USB), מחבר זה יש את התכונה של להיות הפיך. אנחנו יכולים לחבר קשר לנטייה שלה. זה קטן כמו 2.0 מחבר מיקרו USB (8.3 x 2 5 מ"מ) ועוד חזקים מאשר מחבר USB 3.0 מיקרו. זה כן הופך אותו לאידיאלי עבור טלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים ניידים ultrathin. שים לב יציאות USB המסורתיים אינם נזנחו. הגעתו של תקן חדש זה תהיה גם יש את החלקה של לחצים, שכן הוא לא תואם לאחור עם פורמטים קודמים. Impossible ובכך לחבר התקן USB סטנדרטי ביציאה חדשה זו. זה בהכרח ילך באמצעות מתאם (ראה להלן).

יציאת USB מסוג C על MacBook אינץ 12יציאת USB מסוג C על MacBook אינץ 12- יציאת USB מסוג C על MacBook 12 אינץ '

המטרה: לעצב רב תכליתי כבל USB

ה- USB מסוג C נופל בעיקר בתוך במטרה להציע כבל USB שיכול לשדר נתונים, וידאו נוכחי. באפשרות השנייה, את IF USB מודיע כי הכבל יכול להגיע 60 W או 100 W (משלוח כוח מפרט USB 2.0), כנגד רק 4.5 W עבור USB 3.0 ו- 2.5 W עבור USB 2.0 . המחבר הוא גם תואם לתקן 3.1 USB החדש המספק קצבי נתונים של עד 10 ג'יגה ביט / s (USB 3.1 מצב Gen2), נגד 5 ג'יגה ביט / s עבור USB 3.0.

לוגו USB 3.1 10 ג'יגה ביט / sלוגו USB 3.1 10 ג'יגה ביט / s- לוגו USB 3.1 10 ג'יגה ביט / s

עם תכונה חדשה בשם מצב חלופי, כבל USB משמש גם כבל וידאו. לדוגמה, אפשר להעביר את אולטרה HD (4K) של מחשב נייד כדי לפקח. עידון, USB 3.1 יש גם מצב Gen1 וזה בדיוק כמו USB 3.0 ובכך מציעה קצב של 5 Gb / s. USB מחברים מסוג C עשוי אפוא פונקציה ב USB 3.0 או USB 2.0. שים לב שהם מצוידים במעגלים אלקטרוניים קטנים שמשרתים כמזהה ומציינים המאפיינים שלהם (מהירות מקסימלית כוח מרבי). עיצוב מורכב יותר כי צריך לשקול באופן הגיוני על הצעת החוק, לפחות בהתחלה.

מעגל'identification dans la priseמעגל זיהוי בהחלטה- זיהוי Circuit בהחלטה

צי הפעלה מוגבל אף יותר

ה- USB מסוג C זמין כעת עם 12 אינץ MacBook (מצב Gen1 או מהירות דומה USB 3.0) ויהיה נוכח על 2 פיקסל Chromebook גוגל, כמו גם את לוח נוקיה N1 החדש. אפל מציעה עבור 19 יורו מסוג C כבל USB ל- USB בתקן (socket) למשל לחיבור כונן USB. אפל מציעה גם עבור 89 יורו קופסת חשמל / USB / VGA או כוח / USB / HDMI. היצרן בלקין תכניות לקיץ מגוון רחב של כבלים מתאם שמחיריהם צריך להיות בין 20 ו 30 יורו. עוד מפתיע, גוגל תהיה גם להשיק סדרה של כבלי Chromebook עם שקעי USB (13 דולרים), HDMI (40 $), DisplayPort (40 $) וכן מתאם מתח 60 ואט (60 $).

מתאמים המוצעים על ידי Googleמתאמים המוצעים על ידי Googleמתאמים שמציעים גוגל -

אחסון סייד, LaCie הודיעה גרסה חדשה של עיצוב פורשה כונן קשיח נייד עם כבל USB ולוח סנדיסק סוג C על מפתח USB לסמארטפונים ולטאבלטים. יצרן PKparis מצידה צריך להתחיל בקיץ PK K'isauve, דיור משמש USB ומטען. כזה הוא מצב העניינים בעת פרסום מאמר זה, אבל יש הימור בטוח כי הכרזות נוספות תעבורנה עד הקיץ.