התוכנה לשחזור נתונים הטובה


Telecharger.com מציג מבחר של התוכנה שלה כדי לנסות לשחזר נתונים איבד שלך ו / או נמחקו בטעות.

טיפול מסכן, כשל בכונן קשיח, התקפת וירוס ... אף אחד אינו חסין מפני אובדן נתונים. אל תיכנס לפאניקה! בחירת התוכנה שלנו מאפשרת לך לשחזר את רוב הנתונים שלך - מסמכים, תמונות, מוסיקה, הודעות, סיסמות - ללא קשר מדיית אחסון: פנימי או כונן קשיח חיצוני, כונן USB, כרטיס זיכרון, iPhone, iPod ... עדיף: כמה WebApps להציע ישירות גיבוי הנתונים המאוחסנים על השירותים המקוונים הגדולים. אם הפתרונים לא עובדים, התאוששות היא לא 100% מובטחים.

למתחילים או משתמש מנוסה, לאחזר את כל הנתונים שלך

RecuvaRecuva- Recuva

כלי שחזור נתונים פשוטים ויעילים Recuva, מותאם באופן מושלם למתחילים. היישום הוא מסוגל לשחזר את כל סוגי הקבצים, כולל מסמכים, תמונות, קטעי וידאו, קבצי מוזיקה, אימיילים, וכו ' Recuva תומך בסוגים שונים של אחסון: כוננים קשיחים, כונן קשיח חיצוני, כונן USB, כרטיס זיכרון, iPod, נגן MP3, וכו '
כדי להקל על השימוש ביישום, האשף Recuva בכוונת לעזור לך לשחזר קבצים שנמחקו שלך. בשביל זה אתה פשוט לענות על מספר שאלות Recuva יעשה את השאר. בחר את סוג הקבצים שאתה מנסה להתאושש (תמונות, מוסיקה, מסמכים, וידאו, קבצים דחוסים או בדואר). ניתן גם להציג את כל סוגי קבצי השבה. ואז תצטרך לבחור את מיקום הקובץ. Recuva יכול להסתכל במיוחד עבור קבצים שנמחקו על כל הכוננים הנשלפים, תיקיית מסמכים משתמש או לפח. אתה גם יכול להסתכל על המחשב שלך.
ברגע האחרון את הפעולות הבאות, לחץ על לחצן "התחלה" כדי להתחיל את החיפוש. לאחר החיפוש, תוכל לראות רשימה של קבצים שנמצאה Recuva. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הקבצים שברצונך לשחזר ולחץ על הכפתור "לשחזר".
אם אתה לא רוצה להשתמש באשף ההתאוששות Recuva, פשוט לחצו על הכפתור "לבטל" כדי להשתמש Recuva במצב המתקדם שלה למשתמשים מנוסים יותר.
אם ניתוח קודם נכשל בחיפוש אחר קבצים, אתה יכול לאפשר ניתוח נוסף. שימו לב שזה עלול לקחת כמה שעות עבור כוננים גדולים.

הורדה Recuva עבור Windows (חינם)
הורדה Portable Recuva עבור Windows (חינם)

DiskDrillDiskDrill- DiskDrill

ובכן ידוע משתמשי מקינטוש, DiskDrill זמין כעת במחשב. יש נתוני שירות התאוששות זו יתרון: ממשק פשוט ואינטואיטיבי, נגיש לכל. זיהוי שני כוננים פנימיים כמו התקני אחסון חיצוני (מקלות USB, כרטיסי זיכרון, ואפילו iPod) DiskDrill יש מספר אלגוריתמים התאוששות ומבצע סריקה מהירה ניתוח מעמיק במידת הצורך, עד שכל הקבצים ההשבה נמצאים. לאחר הניתוח הושלם, זה פשוט לבחור את ספריית הגיבוי, ולאחר מכן לחץ על כפתור "שחזור" כדי להפעיל את שחזור קבצים.

הורד עבור Windows DiskDrill (חינם)
הורד עבור Mac DiskDrill (חינם)

שחזור קבצים למחשב המפקח משחזרת את הנתונים ממערכות קבצים FAT 12/16/32 ו- NTFS (כוננים קשיחים, כונן USB, וכו '). היא מאתרת מחיצות באופן אוטומטי, גם אם את סקטור האתחול - Boot Sector - או טבלת הקצאת קבצים חסר או פגום. הוא מסוגל לשחזר שפע של פורמטים של קבצים - כולל DOC, AVI, EXE, GIF, HTML, LZH, MID, MOV, PDF, RTF, TAR, WAV, ZIP ... - עם תאריך שלהם וזמן ממוצא. שחזור קבצים למחשב המפקח מציע שלוש שיטות התאוששות: לחפש קבצים שנמחקו, לשחזר קבצים אבודים ולבסוף לאחזר דיסק. הערה: היא מציעה גם את האפשרות לגבות את הנתונים לכונן רשת.

הורד PC Inspector File Recovery עבור Windows (חינם)

UndeleteMyFilesUndeleteMyFiles- UndeleteMyFiles

UndeleteMyFiles פרו הוא, למרות שמו, תוכנה חופשית לחלוטין. ממשק התוכנה הוא בפיכחון, וכן, לאחר לחיצת הצלת קובץ יכול לבחור בכרך שבו אתה רוצה לשחזר נתונים שנמחקו (דיסק קשיח, כונן USB, וכו ') UndeleteMyFiles פרו מתחיל סריקה מהירה. ברגע שזה יושלם, מוקפץ מופיע ומראה את מספר המסמכים גילה כי אפשר לשחזר. כדי לגשת אליו, אז פשוט לבחור את הנפח בעמודה השמאלית, ולאחר מכן בחר את הקבצים שאתה יכול להשיג על ידי לחיצת שחזור, ולאחר מכן לבחור את תיקיית יעד. פשוט ויעיל.

UndeleteMyFiles הורדה Pro עבור Windows (חינם)

פנדורהפנדורה- פנדורה

פנדורה השחזור לוקח אותך ביד מההתחלה. ואכן, לפני הצלילה היישר לתוך שחזור הקבצים, השירות שואל אותך כמה שאלות באמצעות האסיסטנט שלו. אתה מוצא את רשימת המכשירים שאותרו (כוננים קשיחים, כונני USB, כרטיסי זיכרון, וכו ') בטור בצד שמאל. לאחר בחירת המדיה שעליו עקבות נתונים חסרים פנדורה השחזור מתחייב לבצע סריקה מהירה של נתוני ההשבה. חשוב לציין, עבור קבצים תואמים, כגון תמונות, ניתן להציג תצוגה מקדימה ממוקמות בחלק התחתון של חלון תוכנה על ידי לחיצה עליו. לאחר מכן אתה צריך לבחור את כל המסמכים שאתה צריך ולאחר מכן לחץ על סמל ההתאוששות המיוצג על ידי אשפה אשר משאירה חץ אדום, ולאחר מכן ציין ספריית גיבוי הנתונים שלך כדי להופיע שוב כמו על ידי קסם.

הורד פנדורה שחזור עבור Windows (חינם)

שחזור קבצים Puran, בינתיים, ניתן לבצע מחקר מעמיק כדי למצוא את כל הקבצים כי עדיין ניתן לשחזר על כונן קשיח או התקן אחסון חיצוני (כונני פלאש USB, כרטיסי זיכרון, וכו ') כדי FAT12 / 16/32 ו- NTFS. פשוט מאוד לשימוש, שחזור קבצים Puran רק מבקשים מכם לבחור את אמצעי האחסון שעליו שהקבצים נמחקו, ואז לבחור את סוג החיפוש לבצע. לאחר ביצוע ניתוח ראשון מהיר, הכלי מציג את הפריטים שנמצאו התאוששו. לא מן הנמנע להחיות ניתוח נוסף על ידי סימון התיבה המתאימה כדי למצוא פריטים נוספים. סוג של מחקר זה הוא ללא ספק זמן רב יותר מאשר בניתוח הקלסי, אבל מכפיל את הסיכויים שלך לאחזור הנתונים שלך. רשימת קבצי השבה נמצאה אז מופיעה בחלון התחתון של התכנית. אפשר גם, על ידי סימון התיבה שהופרשה לשם כך, להציג את הקבצים שנמצאו עם העצים המקומיים שלהם.

השחזור הוא אז מאוד בקלות, על ידי בחירת מה לגבות ולאחר מכן לחיצה על הכפתור Retrieve.


הורד Puran שחזור קבצים עבור Windows (חינם)

תמיכה במערכות קבצים רבים (NTFS, FAT, EFS, וכו ') Glary ביטול מחיק אפילו הוא מסוגל לשחזר נתונים אם הם היו דחוסים או מוצפנים, הם על הכונן הקשיח הפנימי של כונני מחשב ה- USB שלך, כוננים או כרטיסי זיכרון קשיחים חיצוניים. ופעולתו לכולם שכן הוא מספיק כדי לציין את התקן האחסון שעליו אתה רוצה לשחזר קבצים להתחיל לרוץ. המחקר שבוצע על ידי Glary ביטול מחיק מציג בזמן אמת את מספר קבצי השבה פוטנציאל מזוהה. בתום תהליך המחקר, כל הפריטים שנמצאו על ידי התוכנה מוצגים ברשימה בחלונית הראשית של התכנית. ניתן לסנן את התוצאות כדי להקל על החיפוש אחר סוג קובץ או קובץ מסוים. השירות אז מבקש ממך לבחור פריטים להתאושש ולחצו על הכפתור "לשחזר" כדי להתחיל את החזרה של אובדן נתונים.

הורד Glary ביטול מחיק עבור Windows (חינם)

מי טוב יותר מאשר יצרנית של התקני אחסון לספק כלי שחזור נתונים? Transcend עושה הפגנה מושלמת עם השירות שלה RecoveRX, שימוש בתוכנת התאוששות קל ובראשונה לציבור הרחב. תואם עם שני כונני USB כוננים הקשיחים SSD, זיכרון כרטיס ואחרים, RecoveRX הוא מסוגל לשחזר את כל סוגי פורמטים של קבצים: תמונות, קטעי וידאו, מסמכים, וכו ' הנכס העיקרי שלה הוא ממשק אינטואיטיבי שילוב קוסם התאוששות אמיתית שמנחה אותך לאורך השלבים השונים של התהליך. ואכן, מן הפתיחה, RecoveRX מציג רשימה של התקנים זוהה שעליו הוא מסוגל לחפש קבצים שנמחקו. השלב הבא מאפשר לך לבחור סיומות קבצים כדי לחפש עדיפות עבור כל סוג קובץ. כל התאוששו הפריטים על ידי RecoveRX אוטומטית נשמרים לשורש כונן המערכת של המחשב בספריית קבצים שנמצאה שנקראה. אבל לזכור לבחור ספרייה או דיסק מערכת התקן גיבוי שונה כדי להימנע לשכתב אותו ולקחת את הסיכון כדי לבטל את הסיכויים שלך לאחזור קבצים שנמחקו.

הורד עבור Windows RecoveRX (חינם)
הורד עבור Mac RecoveRX (חינם)

בין אם זה מפתח USB פשוט או כונן קשיח חיצוני, Tokiwa Datarecovery הוא מסוגל לנתח את התוכן של כל התקני האחסון המחוברים דיסק של המחשב, כולל המערכת. היתרון העיקרי של תוכנית זו אינה דורשת התקנה וניתן לפתוח מכונן USB ייעודי למטרה זו. Tokiwa Datarecovery המלון מציע גישה מיידית אל דיסקים שמזהה וידיות להסתכל לעומק את כל הקבצים שנמחקו משאיר לך להגדיר מסנן כדי להגביל, למשל, לחפש סוג מסוים של קובץ. התאוששות הקובץ הפשוטה היא אחרת מאז די כדי להדגיש את האלמנטים להתאושש, לחץ על לחצן "שחזר "ואז לציין את התיקייה בה את הנתונים התאוששו יישמרו.

הורדת Tokiwa Datarecovery עבור Windows (חינם)

כלי השחזור שחזור נתונים וייז הוא מסוגל לשלוף נתונים על כוננים קשיחים הכונן הקשיח של המחשב וחיצוני כאחד התקני אחסון כמו מקלות USB, כרטיסי זיכרון חיצוניים. מאוד קל לשימוש בזכות הממשק האינטואיטיבי שלו באופן מושלם, שחזור נתונים וייז פועל על כל סוג של קובץ.

אתה יכול לשחזר את המסמכים, תמונות, קטעי וידאו בקלות רבה לאחר תחילת הניתוח של התמיכה המודאגת. כדי להבטיח כי שחזור נתונים מתבצע כראוי, שחזור נתונים וייז מחייב אותך להשתמש אמצעי אחסון אחר כדי לשחזר נתונים שנמחקו, כדי לוודא ששום ניתן לכתוב נתונים למדיום המקור, אשר יוביל לאובדן הקבוע של קבצים שנפרצו. לבסוף, יש לציין כי אם שחזור נתונים וייז מאפשר לך לשחזר קבצים שנמחקו שלך בנפרד, הוא גם מסוגל לשחזר ספריות שלמות.

הורד שחזור נתונים וייז עבור Windows (חינם)
הורד שחזור נתונים וייז עבור Windows Mobile (חינם)

שחזר סיסמאות WiFi

לעתים קרובות אפשר לשכוח את הסיסמה של Wi-Fi בבית כאשר הוא רצוי כדי לחבר התקן נייד, כגון סמארטפון, טאבלט או מחשב כף יד. אם אפשר למצוא את הסיסמה Wi-Fi ב- Windows, מניפולציה כדי להגיע לשם היא רחוקה מלהיות אינטואיטיבי.
אנחנו חייבים להיכנס לתפריט הגדרות חיבור מרובה לפני סוף הסוף למצוא את הסיסמה ולהיות מסוגל להראות בבירור על המסך. כדי למנוע זאת, ישנם כלי עזר שנטענות בשבילך כדי לשחזר את סיסמת הכניסה מהר מאוד. זה מה יש, למשל, השירות Revealer סיסמה WiFi.
לאחר הפתיחה, התוכנית היא אחראית למציאת כל הסיסמאות WiFi (WEP / WPA), כי אתה יכול להיכנס ולשמור במחשב שלך. Revealer סיסמה WiFi אפילו מאפשר לך להעתיק סיסמא שנבחרה ישירות ולהדביק אותו ישירות לתוך חלון הכניסה, שימושי אם אתם רגילים לדמיין סיסמות רחבות, אולם, ערבות של אבטחה עבור החיבור שלך.


הורד סיסמת Wi-Fi Revealer Windows (חינם)

חלופה אפשרית אחרת לשחזר את הסיסמה עבור ה- Wi-Fi: WirelessKeyView. שירות חינם זה עובד באותה צורה כמו הסיסמה revealer Wi-Fi. WirelessKeyView גם ימשוך ישירות לתוך המורכבויות של המחשב כדי לשחזר סיסמאות Wi-Fi של ההיסטוריה נשמרה בהגדרות החיבור למחשב.
השימוש בו הוא כמו ילדותי כמו WirelessKeyView מציג את כל שמות המשתמש והסיסמאות המאוחסנות ישירות במחשב שלך. אתה צריך אז להעתיק את הסיסמה הנדרשת כדי להדביק אותו ישירות לתוך חלון ההתחברות שלך. אם אתה רוצה לשמור עותק פיזי של סיסמאות Wi-Fi שלך, WirelessKeyView מציע לייצא אותם לקובץ טקסט שניתן ואז להדפיס. עם זאת זהיר כדי לאבטח אחסון של מידע רגיש כדי למנוע הפתעות לא נעימות.

הורד WirelessKeyView עבור Windows (חינם)

שחזר סיסמאות ותוכנות מספרים סידוריים

RECALLRECALL- תזכיר

RECALL היא תוכנה מיוחדת במספרים סידוריים סיסמאות ותוכנות מתאושש. שוב לתכנית לוקחת אותך ביד ידי מתן אשף דואג הכל, כמעט. המחשב שלך הוא נתח באופן מלא את כל פריטי ההשבה מופיעים ברשימה עם שם היישום, את מזהה ההתחברות לחשבון התאושש והסיסמה, וכן, במקרה של תוכנה, הקלטת מפתחות כי תוכל להתקין ולהפעיל אותם שוב במחשב. לאחר כל הנתונים נמצאים, RECALL מציע לייצא אותם לקובץ (טקסט, HTML, CSV, וכו ') שיכולים להיבדק מאוחר.

הורד תזכיר עבור Windows (חינם)


גבה את הנתונים שלך על שירותי Google

שירות מקוון זה מציע למשתמשי כלי גוגל לגבות את כל הנתונים שלהם. Google להוצאה מפיק, במחשב, לגבות את הנתונים שברצונך לשמור מן המוצרים הבאים: גוגל 1, מעגלי Google+, אנשי קשר, כונן, מועדף, Fit, Feed Google, Google Voice, או פרופיל YouTube. כאשר הארכיון הוא מוכן להוריד Google להוצאה מודיע לך באמצעות דואר אלקטרוני.

השתמש בשירות המקוון של Google להוצאה (חינם)

שחזור ו / או תיקון אבד או פגום מחיצות

MinitoolMinitool- Minitool

טיפול לא נכון וזו דרמה, אתה פשוט בטעות למחוק מחיצה שלמה של הכונן הקשיח. עם זאת, אתה יכול בקלות לשחזר אותו באמצעות שחזור מחיצה MiniTool. כלי זה מתמחה מתאושש מחיצות שנמחקו, פגומים או שאינם נגישים, יאפשר לך כמה קליקים, לחזור ולהשיב את ערכם של הנתונים. פשוט עקוב אחר הצעדים המוצעים על ידי אשף התוכנה (באנגלית), כדי למצוא במהירות את המחיצות החסרות.

הורד שחזור מחיצה MiniTool עבור Windows (חינם)


כשהתוכנה הקודמת לא יכלה לקבל תוצאת מסיבות שונות, testdisk יהיה זה. אבל בשביל זה תצטרך להראות סבלנות וטכניקה. כלי שחזור נתונים מתקדמים testdisk מיועד בעיקר עבור משתמשים מתקדמים ומומחים.
היישום מתשאל את מערכת BIOS או הפעלה כדי לזהות את הכוננים הקשיחים ומאפייניהם (גודל LBA וגיאומטריה CHS). testdisk מבצע בדיקה מהירה של מבנה הדיסק כדי לזהות שגיאות עשרות השולחן. אם עשרות השולחן מכיל שגיאות, testdisk ניתן לתקן.
היישום מאחזרת לאיבוד נתוני מחיצה או לתקן את מערכת הקבצים של כונן קשיח, כונן USB, כרטיס זיכרון, וכו ' testdisk פועל בחלון "MS-DOS". בעת ההשקה של היישום, בחר "צור" כדי ליצור קובץ "יומן" אשר מכיל מידע ותוצאות טכניים שונים המיוצרים על ידי testdisk. בחר את המחיצה שבה הדיסק מוטל על הנתונים שאבדו. בחר את סוג טבלת המחיצות, בדרך כלל ברירת המחדל היא טובה כי testdisk נהל זיהוי אוטומטי. בחר "מתקדם" כדי לגשת נתוני השירות התאוששות. בחר בדיסק שלך ותפריט המשנה "Undelete" כדי להציג נתונים שנמחקו לאחרונה. לבסוף, בחר את הקבצים שברצונך לשחזר. כדי לשפר את סיכויי החלמה, מומלץ לשחזר את הקבצים במחיצה אחרת (USB, כרטיס נשלף, דיסק שני, וכו ').

הורדת testdisk עבור Windows (חינם)
הורדת testdisk עבור Mac (חינם)
הורדה testdisk לינוקס (חינם)

אפשרות נוספת כי הוא הציע לך, GParted. התוכנית, המכונה משתמשי לינוקס לנהל מחיצות בכונן הקשיח, הוא גם מסוגל לשחזר מחיצות אבודות. וזה דרך הגרסה חי להבין גרסת אתחול מכונן CD או USB, אתה יכול להשתמש GParted חי כדי לשחזר שנמחקה מחיצה או לתקן מחיצה פגומה בטעות. אתה פשוט צריך ליצור את אתחול CD או USB באמצעות תמונת דיסק ISO המקבילה ולאחר מכן להתחיל במחשב. GParted חי אז פועל בסביבה משלה ומאפשר לך להציג טבלאות המחיצה שלך לתמרן.

הורד GParted LiveCD (חינם)
הורד GParted LiveUSB (חינם)

אחזור נתונים במחשב unbootable

דוּגמָה וְמוֹפֵתדוּגמָה וְמוֹפֵת- פרגון

פרגון חילוץ קיט חינם מאפשר לך לתת את החיים למחשב שלא ניתן לאתחל. הכלי יוצר תקליטור או כונן USB אתחול שבה אתה יכול לאתחל נתונים למחשב וגישה כדי לגבות. מתאים חופשי, אך נדרש הרשמה באתר האינטרנט של המו"ל שלו, הפרגון, אשר ישלח לך מפתח הרשמה בדוא"ל כדי להפעיל את התוכנה. לאחר שהמחשב הסרבן התחיל עם CD או USB פרגון חילוץ קיט חינם, אתה יכול לגבות את הנתונים מן הדיסקים שלך, לשחזר דיסק, מחיצה, או כמה קבצים, להעביר קבצים מדיום אחסון חיצוני, לתקן את המגפיים המערכת, לערוך את הרישום או סיסמאות המשתמש של Windows נקי הסרת כל סיסמא מנהל למשתמש.

פרגון חילוץ קיט חינם עבור Windows (חינם)

איסוף נתונים על טלפון חכם אנדרואיד או אייפון

Undeleter שחזור קבצים ונתוניםUndeleter שחזור קבצים ונתונים- שחזור קבצים ונתונים undeleter

היישום הנייד Undeleter לשחזר קבצים & נתונים מתמחה שחזור נתונים על אנדרואיד. כדי לעבוד, זה מחייב ROOTE סמארטפון אנדרואיד, אך מאפשר לך לשחזר מסמכים שנמחקו בטעות מהסמארטפון שלכם. אפליקציית עושה את זה כדי סריקת ספרייה אמרת לו מראש (על כרטיס זיכרון microSD או הפנימי) ומציגה את רשימת פריטים שנמחקו כי ניתן לשחזר. הערה זאת כי הגרסה החינמית שלה, Undeleter לשחזר קבצים & נתונים רק מאפשר לך לשחזר כמו קבצי תמונה. לאחר מכן תוכל לבחור לשמור את הקבצים שנמצאו על זיכרון הטלפון, או פשוט להעלות אותם ל- Google Drive Dropbox.

הורד לשחזר קבצים undeleter & נתונים עבור אנדרואיד (חינם)


פתרון נוסף משכנע כדי לשחזר נתונים על טלפון חכם או iPhone Android: MoboMarket. תכנית זו נועדה כדי לנהל קבצים ומסמכים המאוחסנים במכשירים שלך, אבל יש גם ערכת כלי מעניינת במיוחד. היא מאפשרת לאחזר נתונים המאוחסנים טלפונים חכמים כדי להציל אותם למחשב להעברה מאוחר למכשיר חדש. "ארגז כלים " של MoboMarket ויוצר גיבויים קבצים רבים: אנשי קשר, SMS, יומן שיחות, תמונות, אפליקציות, ואפילו מוסיקה, אפשרות נוחה מאוד במיוחד עבור משתמשי iPhone שרוצה להזרים מוסיקה המאוחסן על הטלפון שלהם למחשב שלהם . כדי לעשות זאת, בחר את סוג הפריטים להציל, MoboMarket מטפל ליצור גיבוי מלא של הנתונים הוא מאחסן בספרייה ייעודית.

הורד עבור Windows MoboMarket (חינם)

לעולם מפני טיפול לא נכון, זה יכול לקרות כי תסיר שלא בכוונה את תמונות יקרות מאוחסנות דרך הסמארטפון או הטאבלט שלכם. היה סמוך ובטוח, עם זאת, שום דבר לא אבוד בהחלט. התאוששות צילום DiskDigger מציע לשחזר תמונות שנמחקו בטעות בעוד כמה שלבים מהירים.
הפעלה ללא צורך Rooter המכשיר, התאוששות צילום DiskDigger כדי לנתח את תוכן הטלפון החכם שלך ולאחר מכן להציג את כל הקבצים שנמחקו זה מאותר אפשר לשחזר. כדי למצוא את התמונות שלך, פשוט לבחור את הפריטים כדי לאחזר ולספר התאוששות צילום DiskDigger המיקום שבו אתה רוצה לשחזר נתונים. תשמור על עצמך כדי לבחור מדריך כי אתה בטוח למצוא בין קבצים רבים בזיכרון של המכשיר.

הורד התאוששות צילום DiskDigger עבור אנדרואיד (חינם)

בפורום שיחה