היישומים בחינם הטובים ביותר עבור אנדרואיד ו- הכרחי


Telecharger.com בחרה היישומים בחינם וביקורתיים הטובים ביותר לנצל בצורה הטובה ביותר את היכולות של הטלפון החכם שלך.

סמארטפון אנדרואיד שלך רק מחוץ לקופסה? לפני שאתם קופצים היישר לתוך הורדת יישומים חדשים, עשינו עבורכם מבחר של האפליקציות בחינם קריטיות הטובות ביותר להתחיל להשתמש ב- Android בישרה טובה.

ביקור ברשתות חברתיות

קשה להימלט רשתות חברתיות, אתרים ביקרו ביותר עבור טלפונים חכמים בדרך כלל בין יישומים שהורדו העליון. פייסבוק מאפשר לך לבדוק את החשבון שלך ולעשות חברים חדשים, המשפחה שלך, ומדוע לא עמיתיך.

אם הטלפון החכם שלך בקלות לשאת יישומים קצת כבדים מדי, לפנות פייסבוק לייט, גרסה קלה יותר של האפליקציה הרשמית שעובדת גם ב 4G Edge כי.

אוהדים של ציוץ יכול, בתורו, להשתמש ביישום טוויטר רשמי. היא מאפשרת לך להציג טוויטים מהעוקבים האחרונים שלך, אלא גם לעקוב אחר תוכן החדשות וחלק.

אם אתה יותר תמונה Instagram נדרשת ומנהיגה הבלתי מעורער של הרשת החברתית ציורית. אפליקציית מייפה את תמונות התינוק שלך, חיות חמודות, רגליים בזכות הברכה והמבורגרים כדי מסננים רבים. לאחר מכן תוכל לשלוח את התוצאה לשיקול דעתו של המנויים שלך.

לבסוף, Snapchat, כוכב של רשתות חברתיות בקרב בני נוער ומבוגרים צעירים, מאפשר לך לשלוח הודעות טקסט, תמונות וקטעי וידאו destructing מאז השותף שלך פתח את הודעתך. הקונספט מבוסס על הטבע הדינמי של סחר בקיזוז סיפורים אשר ניתן לגשת 24 שעות.

הורד פייסבוק עבור אנדרואיד (חינם)
הורד לייט פייסבוק (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Twitter for Android (חינם)
הורד Instagram עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Snapchat (APK) עבור אנדרואיד (חינם)

תקשר עם קרובי משפחה

סמרטפון דראמטי שינה את הדרך בה אנו מתקשרים. לפני בעוד כמה שנים, נייד ראשון לא מאפשר לנו להתקשר ולשלוח SMS עם קושי באמצעות לוח המקשים T9, מכשירים נוכחיים הסכים גדולות מסוגלים להציג מקלדת מלאה מושלמים צ'אט באמצעות יישומי מסרים מיידיים. גוגל ממחיש שוב עם פתרון תוצרת הבית שלו Hangouts עבור מפטפטים, שיתוף קבצים, אלא גם לבצע שיחות אודיו.

סקייפ ו WhatsApp שניהם חלופות לגיטימיות, כל אחד עם העוצמות שלהם. סקייפ, המציע פונקציות דומות לאלו שלHangouts, הוא נגיש מכל מחשב, Mac, Android, iPhone ו- iPad. WhatsApp הוא מבוסס על מודל שונה, שכן הוא קרוב יותר יישום SMS, למעט עובדת הודעות שנשלחו עוברות דרך האינטרנט. זמין בכל הפלטפורמות הניידות ומחשב השולחני, WhatsApp דורש מספר הטלפון שלך לשימוש כאשר סקייפ הוא מרוצה כתובת דוא"ל אחת.

אחת אינו שוכח Messenger, שירות הודעות מיידי שדרכו אתה מתקשר עם כל אנשי הקשר שלכם בפייסבוק. מצית, יישום לייט Messenger מוצא היעד שלה ב מבעלי הטלפונים החכמים ההזדקנות. בשני המקרים, אתה להחליף טקסט, תמונות, קטעי וידאו להתחבר בקלות עם אחד או אנשי קשר מקובצים יותר.

הורד Hangouts עבור אנדרואיד (חינם)
הורד סקייפ (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד WhatsApp (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Messenger עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Messenger (APK) Lite עבור אנדרואיד (חינם)

גלישה באינטרנט

ככל שיותר ויותר צרפתים מצוידים במחשב המחובר לאינטרנט, ברור שלכל אחד יש את הרגלי הקטן שלו של גלישה באינטרנט. הרגלים עכשיו תוכלו למצוא במכשיר אנדרואיד על ידי מעבר לדפדפן המתאים ביותר לאופן השימוש באינטרנט.

כדי לסנכרן חשבונות משתמשים ולאחזר נתונים מהמחשב אל הטלפון החכם או מחשב הלוח, אתה יכול לפנות כרום ו פיירפוקס. גרסאות Mobile של הדפדפנים שהמוניטין היא מבוססת היטב, יישומים אלה מאפשרים לך להתחבר לפרופיל השותף שלך. אתה להגיע לכל ההיסטוריה, הסימניות, הסיסמאות, לאחרונה נסגר כרטיסיות או צורות, ללא קשר לסוג המכשיר שממנו אתה גולש.

אם אתם מעדיפים להישאר עצמאיים של שני הענקים שהוזכרו לעיל, אתה יכול לבחור אופרה מיני. עוצב כדי לשפר את חוויית הגלישה שלך, יישום Opera Software יש תכונות מתקדמות פחות מאשר מתחרתה, כגון סנכרון התוכן שלך בכל המכשירים שלך, ההתאמה האישית של הדפדפן, חיסכון המועדף שלך, או איחוד נוסף של הורדות שהסתיימו. היתרון האמיתי שלאופרה מיני התכונה טורבו שלה היא מאיצה את הטעינה של דפי האינטרנט שבהם בקרו דחיסת הנתונים של השאילתות שלך.

הורד Google Chrome עבור Android (חינם)
הורד Mozilla Firefox עבור Android (חינם)
הורד Opera Mini עבור אנדרואיד (חינם)

קראו מיילים

אל תחכו כדי להשיג את ידיהם על מחשב עם חיבור לאינטרנט כדי לגשת לדואר שלך. יישומים רבים מאפשרים לכם היום כדי לבדוק את הדוא"ל שלך ישירות על הטלפון החכם שלך.

בין החיוני, הוא נופל Gmail ו Outlook, שני של שירותי הודעות השימושיים ביותר על ידי משתמשים. מצויד עם אותן התכונות כמו הדואר באינטרנט עמיתיהם, היישומים הן מציעים גישה ישירה אל תיבת הדואר הנכנס שלך, לקריאה קלה, כתיבת מייל שליחה. בנוסף סנכרון החשבונות, אפליקציות Gmail ו Outlook יוצא תוויות הקטגוריות מותאמות אישית שלך.

עם תיבת דואר נכנס, גוגל מציעה אלטרנטיבה לקוח הדואר המסורתי. היישום מבוסס Gmail כדי לשמור רק את האפשרויות דלילות חוויית המשתמש שלך. הודעות ממוינות לפי קטגוריות - מבצעים, מסעות קניות - עם האפשרות של יצירת קבוצות נושאיות חדשות. מייל התצוגה בתיבת הדואר הנכנס מייד מציגים מידע חשוב כגון משלוח ניטור של רכישה מקוונת. וניהול תזכורות נהנה גם תיקונים, שילוב אוטומטי את מידע חיפוש של גוגל כדי ההסתייגויות שלך וללכת למקומות.

אם אתם מעדיפים להפנות אל שירות הודעות עצמאי גוגל ומיקרוסופט, כחול Mail מציע ככלי שלם ומתפקד. תואם עם Gmail, iCloud, Yahoo! ואפילו Office 365, היישום מאפשר ניהול סימולטני של תיבות הדואר הנכנס שונים שלך. האינטרס האמיתי של כחול Mail טמון הודעות ואנשי קשר ניהולו כפי שאתה יכול להציג את רשימת האימיילים שלכם על ידי מגע. תכונה מגניבה נוספת: לבחור את avatar של איש קשר, אתה יכול לגשת המערך המפורט של חילופי הדברים שלכם, ובכך קלה יותר למצוא בשיחה מבלי להזדקק בהכרח בשדה החיפוש.

הורדת Gmail עבור אנדרואיד (חינם)
הורד בתיבת הדואר הנכנס של Gmail עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Outlook (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד הכחול Mail for Android (חינם)

ניהול הרשת המקצועית שלך

לצד יישומי רשתות חברתיות אישיות כמו LinkedIn להתמקד בקריירה שלך ולאפשר לך לקבל רשת של אנשי הקשר שלך כי אתה לא הוספת בפייסבוק. בנוסף לשמירה על הקשר עם העמיתים לשעבר שלך או העובדים הנוכחיים שלך LinkedIn מחבר אותך עם אנשי קשר של אנשי קשר, הכפלת הזדמנויות עסקיות, איחוד והארכת הרשת. אינטראקטיבית, הבקשה מבוססת גם על מערכת של המלצות שהוכנו על ידי חברי הרשת. שימושי כמו קורות החיים שלך, המלצות אלה מחזקים את האמינות ואת הנראות המקצועיות שלכם ברשת.

אם אתם מלאי רעיונות ואתה מרגיש צורך לחלוק עם עמיתים או נכסים אחרים, פונה סלאק. נועד לקדם סחר בתוך אותו צוות, אותה החברה או הרשת של עובדים פזורים, כלי שיתופי זה משמש כפלטפורמה עבור השיתוף של רעיונות או כל צורה אחרת של הצעות. תוכל לשלב קבוצות ציבוריות ופרטיות מבוססות על נושאים להתייחסות משתתפים מורשים, ועלול גם לדבר כי מסמכים להחלפה.

הורד LinkedIn עבור אנדרואיד (חינם)
הורד סלאק (APK) עבור אנדרואיד (חינם)

האזינו למוסיקה

שחקן המוזיקה השורשי מה- Android שלך לא מספק אותך? חנות Play מלאה חלופות פחות או יותר משכנעות. בין הטובים, נגן כפול של, אחד שחקני ההפניה עבור אנדרואיד, אחראי לנגן המוזיקה המאוחסנת באופן מקומי בזיכרון של הטלפון החכם שלך, והכל בממשק מעודן להפליא.

אם יש לך הרבה יותר MP3 כי אתה לא צריך מקום לאחסן במכשיר, הוא עשוי להיות טוב יותר כדי לפנות לשירות שבו אתה יכול להקשיב לכל הזרמת המוזיקה שלך. הפתרון הראשון מוצע עם Google Google Play Music. שירות זה מאפשר אחסון כמעט 50,000 שירים על חשבון Google שלך, שטח בלתי מוגבל. לאחר מכן תוכל לנגן שירי ההזרמה שלך מהסמארטפון שלכם, אלא גם מכל דפדפן אינטרנט.

למי יש רק מעט מאוד חתיכות, שירות כמו Spotify או Deezer כנראה הוא הבחירה הטובה ביותר. אם אתה לא יודע לשירות הסטרימינג של מוסיקה, יודע כי הם מציעים לך ליהנות ממוסיקה בחינם דרך האזנה כמה פרסומות, או בא רשימות השמעה שנוצרו באופן אקראי מהאמן על פי בחירתך.

אם כבר מדברים באופן ספציפי יותר למשתמשים שרוצים לעלות על עקבותיהם של כישרונות ידוע SoundCloud מציע פתרון לחידוש התרבות המוזיקלית שלך. ערבוב קהילה גדולה של מוזיקאים מקצועיים וחובבים, הפלטפורמה מאפשרת לך לנווט בין ז'אנרים שונים ולמצוא כמה חרוזים נדירים ובלתי תלויים. היישום יש את הכלים הדרושים כדי ליצור רשימות השמעה המאורגנות בקפידה ומאפשר לכם ליהנות בכל מקום שתהיה לך Wi-Fi או 3G / 4G.

הורד נגן כפול של (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד את Google Play Music עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Spotify עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Deezer (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד SoundCloud עבור אנדרואיד (חינם)

צפייה בקטעי וידאו

מהי הדרך הטובה ביותר לצפות בקטעי וידאו על הנייד שלהם? שוב, השאלה היא האם הטלפון החכם שלך יש מספיק שטח אחסון. אם זה לא המקרה, עדיף ליפול בחזרה לשירות הזרמת וידאו כמו YouTube או Dailymotion.

עם זאת, אם הזיכרון הפנימי של הטלפון החכם שלך יכול לאחסן מספר רב של קטעי וידאו, עדיף להיות זמין שחקן טוב. בין יותר תכליתי תמצא נגן MX או VLC, יישומי שניהם תואמים את רוב הפורמטים של היום וכתוביות תמיכה.

הורד YouTube עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Dailymotion עבור אנדרואיד (חינם)
הורד נגן MX (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד VLC עבור אנדרואיד (חינם)

צילום תמונות

כדי להשלים את פערי תצלום יישומי יליד מכשירי אנדרואיד שלך, גוגל מציעה יישום הביתה שלה.מצלמת Google יש ממשק פשוט להשתלט מבלי להזניח כמה תכונות מתקדמות. זה מאפשר לשחק על עומק השדה עם אפקט הפוקוס ומציע את ההזדמנות לעשות איכות יריות פנורמי.

מצלמת 51 נשאל בחירה חלופית אם אתה רוצה לעשות פורטרטים ממוסגרים בצורה מושלמת. היישום מציע את המסגור בצורה הטוב ביותר עם מדריך שנראה על גבי המסך, באופן בטוח כמעט להצליח התמונות שלך.

פתרון נוסף חינם ויעיל: מצלמת Open, מצלמה הכפלת האפשרויות שמציעה המצלמה האם שלך. בנוסף לאפשרויות המסורתיות שאינן עצמי ייצוב, זום multitouch, פוקוס אוטומטי או חשיפה, מצלמת Open יוצא תכונות בונוס מעניינות כגון התצורה עבור שמאל, תמיכת מיקרופונים חיצוניים וכלים מסגור בקביעה מקבילה לרצפה ואת הכיוון של המטרה.

הורד מצלמה Google עבור אנדרואיד (חינם)
מצלמת הורדה 51 עבור אנדרואיד (חינם)
הורד מצלמה פתוחה (APK) עבור אנדרואיד (חינם)

תמונות לרטש עם סגנון

מדי בהיר, מטשטש רצוי, חפצים פורצים, חלק מהתמונות שלך גם מגיעים קצת מגע קופץ דיסקרטי לזכות באיכות תמונה. דחיית נייד של פוטושופ המפורסם, Adobe Photoshop Express טוען מבחר של כלים בסיסיים שבה אתה לתקן את הפגמים הברורים של התמונות שלך. חיתוך, יישור, הפחתת עיניים אדומות, הסרת כתמים, שיפור צבע, הפחתת רעש, היישום משתלב מסננים אישית רבים כדי לעשות את התמונות שלך תמונות אמיתיות של אמנים. הפרויקטים שלך Adobe Photoshop Express מסונכרן עם חשבון ענן Creative שלך.

אוהדים של מסננים גם למצוא אושר שלהם עם יישומים Snapseed ו פריזמה. הראשון, שפותח על ידי גוגל, מציע מגוון רחב של כלי עריכה בסיסיים להתמקד בטיפול אינטואיטיבי. המסננים לייפות את התמונות שלך כי צוברים זוהר ודיוק ללא מאמץ. Snapseed מבוסס על שיפורי אלגוריתם אוטומטיים מוערכים על ידי המשתמשים אמידים פחות עם עריכת תמונות.

פריזמה, בינתיים, לשים על הרגישות האמנותית שלך להפוך כל ציור אמן קלישה. הרשת העצבית המלאכותית שלו בתבונה מנתחת את ההרכב של התמונות שלך באופן עמוק משנה את המבנה שלהם. מונק, פיקאסו, הוקוסאי, ציירים אשר השראה פריזמה להשקיע תמונות הסלפי והפאן שלך עבור עיבוד ציורי של מרשים ביותר.

הורד אקספרס פוטושופ Adobe (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Snapseed עבור אנדרואיד (חינם)
הורדת פריזמה עבור אנדרואיד (חינם)

שמור לסנכרן את התמונות שלך

לאחר התמונות שנתפסו ונערך שלך, לזכור לגבות באופן קבוע כדי לא לאבד אותם בטעות. כדי לעזור לך בזה, Flickr ירידות שירות האינטרנט שלה ואפליקציה לנייד מאפשר לך להעלות, נוף, לארגן, לערוך ולהעלות את התמונות שצולמו עם הטלפון החכם שלך ישירות לחשבון המשתמש שלך. הסנכרון מתבצע באופן אוטומטי או ידני, ויש לך שטח אחסון מקוון של 1000 GB לאחסון התמונות ולפנות מקום בטלפון.

המתחרה Flickr וקשור אנדרואיד, תמונות Google מציע פתרון סנכרון ומדיה הגיבוי שנתפסה ממכשיר אנדרואיד.

מציע אחסון בלתי מוגבל לתמונות עד 16 מגה פיקסל וסרטי וידאו ב- HD מלא 1080p, יישום Google מציעה גם את האפשרות לארגן את התמונות שלך כרצונך, כדי ליצור אלבומים, ליצור מונטאז וסיפורים אינטראקטיביים, או לשתף תוכן ספציפי עם אנשי קשר על פי בחירתך.

הורד Flickr עבור אנדרואיד (חינם)
הורדת אלבומי Google עבור Android (חינם)

מציאת הדרך שלך

מאז הפיצוץ של GPS ויישומי ניווט המשולב אחרים בחיי היומיום שלנו, עכשיו זה מן הנמנע לעשות מסע למקום בלתי ידוע מבלי להשתמש בהם. אם מפות גוגל הפניה היא על מכשירי אנדרואיד, ישנם יישומים במקביל יעילים באותה מידה למצוא את הדרך שלך.

Waze, אשר שואבת את כוחה מן הקהילה הליבה שלה, מודיע לך מצב התנועה בזמן אמת בשל משתמשים אחרים שיכולים לגבות תקריות. נתונים של מוזמנים, במיוחד אם השתמשת להתחמק הכובעים ביעילות על ידי חישוב מחדש תוואי חלופי אוטומטי.

אפשרות נוספת: כאן Wego. פתרון ניווט מקיף זה עובד גם ללא חיבור לאינטרנט, היישום להורדה למעשה מקומית הקלפים שאתה צריך.

לבסוף, אם אתם מעדיפים לעשות קצת פעילות גופנית לטייל באופניים Géovélo מציע שירות מיפוי נתיבים תוכננו באופן מלא עבור רוכבי אופניים. זמין עבור הערים פריז, ליון, נאנט, טולוז, רן, קאן, אורלינס, לה רושל ו ב טורן, היישום שיתאים לדרישות שלך ואת כישורי ספורט להגיש את המסלול המתאים ביותר שלך טיולים. עדיין יותר ספציפי, Géovélo גם אחראי להתוות צעדים ואת ההבדל בגובה שהופך את ההליכה שלך, ומספק מידע על האורך הכולל של הטיול שלך.

הורד גוגל מפות עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Waze עבור אנדרואיד (חינם)
הורד כאן Wego עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Géovélo פריז, ליון, נאנט, טולוז, רן, קאן, אורלינס, לה רושל, טורן עבור אנדרואיד (חינם)

ניהול קבצים פתוחים

אנדרואיד כולל מנהל קבצים מקומי שמוכיח קרובות מוגבל. אם אתה לא מרוצה לגמרי, אתה תמיד יכול לבחור סייר הקבצים ES או אסטרו, שני מנהלים רשומים טובים מאוד all-in-one מסוגל לפתוח קבצים בפורמטים שונים, אך בעיקר כדי להתחבר שטח אחסון מקוון כגון Dropbox, Google Drive או onedrive.

אם אתה צריך לפתוח קבצי PDF, ותסמן או לערוך, אתה יכול להשתמש בכלי היוצר שלה, Reader Adobe.

הורד ES סייר הקבצים (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד אסטרו עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Adobe Reader עבור אנדרואיד (חינם)

עבודה

עם איכות תצוגה גדולה ומרשימה מסכים ויותר, הסמארטפונים לאלתר תחנות עבודה נוספות בקלות לסיים כתיבת דו"ח או דו"ח. בתנאי, כמובן, יש את הכלים הנכונים. גוגל מציעה פתרון בביתו Google Docs עובד מקוון המאפשר למשתמשים לערוך קבצי Word.

ישנם פתרונות מלאים יותר כמו Microsoft Office Mobile ו משרד WPS כי לפתוח ולערוך Word, Excel או PowerPoint לפני שמירתם על שטח אחסון מקוון. יצירת חשבון Microsoft נדרש להשתמש Microsoft Office Mobile.

לבסוף, אם אי פעם צריך להתמודד עם מסמכים שנכתבו בשפות אחרות אבל אינך רב-לשוני כמו שאתה רוצה, תרגום מיקרוסופט אמור להיות מסוגל להוציא אותך. היישום הוא מסוגל, מתמונה פשוטה, לזהות טקסט התצוגה ותרגומה גבי.

היישום, אשר יכול גם לתרגם את מה מכתיב, תואם בשפות שישים ועובד גם כאשר אין לך חיבור לאינטרנט.

הורד Google Docs עבור אנדרואיד (חינם)
הורד נייד של Microsoft Office עבור אנדרואיד (חינם)
הורד משרד WPS עבור אנדרואיד (חינם)
הורד מתורגמן מיקרוסופט (APK) עבור אנדרואיד (חינם)

סריקת מסמכים

לפעמים חירום שעבורו יש לך לשלוח מסמכים באמצעות כל ממשל. למרבה הצער, אתה לא בבית ולא מסוגל לגשת למחשב. תרופת פלא: יש סורקי כף יד עם תכונות מתקדמות מספיק כדי לאפשר לך לסרוק מסמכים באמצעות מצלמת הטלפון החכם שלך, ואז לשלוח אותם אל הנמען שבחר.

זה נכון במיוחד במקרה סורק זעיר, יישום מלא מסוגל ליישר תמונה סרוקה מכופפת. כל שעליך לעשות הוא ידני לחתוך את סריקת האובייקט באמצעות פקדי מגע אינטואיטיבי. המסמכים ואז נשמרים בפורמט PDF, ואתה יכול לאחסן אותם בתיקיות ספציפיות עבור אחסון ללא רבב. יתר על כן, אפשרות לשיתוף גורם שליחת קבצים בדוא"ל מבלי לעזוב את היישום.

לא פחות מלא משרד עדשה חוסך לך את החיתוך הידני עם זיהוי אוטומטי של הקצוות של המסמך, אם דירה או מכופף. זה יהיה אז כדי לצלם את התמונה ולאחר מכן להמתין כמה רגעים כדי לגשת הקובץ הסרוק. חלק מאפשרויות נוספות, כגון הגדרת הרזולוציה או מצבי כיבוש שונים לעזור לך להתאים את איכות סריקות כדי שיתאים לצרכים שלך. לבסוף, אפשר לערוך את המסמכים הסרוקים באופן ידני לפני שמירתם מקומית או לייצא אותם ל- Microsoft Word, PowerPoint, OneNote ו- onedrive.

אם כל התכונות המרובות סורק זעיר ו משרד עדשה להפחיד אותך, לבחור את הפתרון PhotoScan. שפותח על ידי גוגל, יישום זה מציע את ההכרחי כדי לסרוק כלי קבצים, כלומר ללכוד חיתוך ידני. היתרון הגדול של PhotoScan היא להסיר בוהק יכולתה למשעי. מקום טוב למי שרוצה לסרוק את התמונות שפותחו שמירה על איכות ויזואלית של המסמך המקורי.

הורד סורק זעיר עבור אנדרואיד (חינם)
הורד משרד עדשה עבור אנדרואיד (חינם)
הורד עבור אנדרואיד PhotoScan (חינם)

התייעץ חשבון הבנק שלך

השעה שבמהלכו אתה צריך להוציא מנוי בתשלום כדי לקבל סיכום של חשבונות הבנק שלך באמצעות SMS נגמרה. עכשיו אתה יכול לעקוב אחר המצב של כל הכספים שלך מאפליקציית יחידה בסמארטפון שלכם בכל שעה משעות היום, ללא קשר למוסדות אליו אתה שייך.

יישום התייחסות לניהול תקציב, Bankin אתה יכול להקליט כמה שיותר חשבונות כפי שאתה רוצה לגשת היתרות והפרטים השונים שלך בעסקות בזמן אמת. בשנת האינטרסים של סודיות, גישת הסינתזה שלך מוגנת על ידי סיסמא ונתונים מוצפנים, הוא תנאים בטחוניים חיוניים מאז Bankin תומך העברות. כדי לעקוב טוב יותר של ההוצאות שלך, אתה יכול להגדיר התראות כאשר העסקאות נרשמות בסכום משמעותי, או כאשר החשבונות שלך ללכת מתחת לסף איזון מסוים.

שירות דומה Bankin, Linxo מספק ממשק לקריאה בלבד לניהול סימולטני של חשבונות הבנק השונים שלך. תוויות קצרות, מדויקות, הודעות משייכות יתר, אומדן תקציב, שהיישום תואם עם יותר מ 320 מוסדות מבטיחים את ביטחונם של פרטי חשבון הבנק שלך, האוסרים על העברה בתורו.

הורדת Bankin עבור אנדרואיד (חינם)
הורד עבור אנדרואיד Linxo (חינם)

אחסן קבצים בענן

אם הזיכרון של הטלפון החכם אנדרואיד שלך מוגבל ולא להארכה, עדיף לשמור את מסמכי משירותי אחסון מקוונים. לא רק אתה יכול לגשת אליו מהסמארטפון שלכם, אלא גם מכל מכשיר אחר המחובר לאינטרנט עם דפדפן. כונן Google, בהחלט משולב עם אנדרואיד, מציעה 15 GB של שטח אחסון בחינם.

שירותי אחסון מקוונים אחרים שהמוניטין הוא מבוסס היטב זמינים גם onedrive מיקרוסופט ו- שלה 5 GB של אחסון בחינם, או Dropbox, מוגבל רק 2 GB.

הורידו את Google Drive עבור אנדרואיד (חינם)
הורד onedrive (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
Dropbox הורדה (APK) עבור אנדרואיד (חינם)

לשמור לייעל אנדרואיד

ייתכן שיהיה לב כי הטלפון החכם היה מהיר קצת פחות לאחר מספר שבועות של שימוש? אולי הגיע הזמן לעשות את הבית. כדי לעשות זאת, אתה יכול להשתמש CCleaner או מאסטר נקי, שני כלי עזר כדי לייעל את המכשיר על ידי הסרת המכסה של היישומים שלך כדי לפנות שטח אחסון, או לאלץ את היישומים שפועלים ברקע והם חתירה הנייד שלך.

Greenify משחרר מעבד וזיכרון RAM של המכשיר, ROOTE או לא הטיל יישומים מיותרים שפועלים ברקע למצב שינה. כדי לא לעכב את היכולת המלאה של הסמארטפון או הטאבלט שלכם, האפליקציה מאפשרת לכם לבחור את הפריטים להקפיא פי מידת החשיבות שלהם. חוץ מזה עוזר לפנות משאבים, Greenify מאריך את חיי הסוללה בין טעינות.

איכות הרשת שאתה מחובר אליה אינה תלויה ישירות במכשיר אנדרואיד, אך ניתן לשפר באמצעות הטלפון החכם שלך. בין היישומים מהירות הבדיקה יעילה, 01net.com SpeedTest מנתח 3G / 4G / Wi-Fi והאמצעים שלך איכות רוחב הפס שלך. אתה לגשת למידע מפתח על מהירות שליחת הורדת נתונים, זמן התגובה (פינג) ואת עוצמת האות. בדיקות אלה מופיעות אז על ביצועי רשת מפת צרפתית כדי לעזור לך לבחור את הספק להציע את הכיסוי הטוב ביותר באזור שלך.

הורד CCleaner (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Clean Master עבור אנדרואיד (חינם)
הורד עבור אנדרואיד Greenify (חינם)
הורד 01net.com SpeedTest עבור אנדרואיד (חינם)

מזג אוויר בבדיקה

השמים היו כל כך כחול הבוקר, והנה נופל המבול. לרוע המזל בשבילך, הבגדים שלך הולם לתת מקלחות גשם מסנן, ואתה רטוב לגמרי. מצב שבו אתה יכול לברוח על ידי התקנת יישום מזג אוויר במכשיר אנדרואיד. בין הפתרונות היעילים ביותר כוללות Météociel. הנתונים שנתקבלו יותר ממאתיים תחנות מטאו-צרפת ממוקמות בצרפת ובאירופה, הבטיחו מידע מדויק ואמין. התחזית הפטורה מתעדכנת ארבע פעמים ביום, אבל אתה יכול ליהנות סקירה של מצב רבע שעת השמים עם מפות אינטראקטיביות.

מעודן יותר, Yahoo! מזג אוויר מתמקד יותר התאמה אישית נתונים מטאורולוגיים. זה כולל תחזיות עד עשרה ימים עבור הערים שציינו קודם. כאשר התיוג הגיאוגרפי מופעל, אתה מקבל את תחזית מקומית מבלי לחפש באופן ידני. כל מידע מפתח מקובצת על אותו הדף מסודר לפי סדר החשיבות בשבילך לאמץ את המהות של מזג האוויר במבט חטוף.

שימושי אם יש לך רגל של הולך אל ים או לעשות ספורט מים ואוויר, Windy מתמחה הרוחות. היישום מספק תחזית על D + 10 באור שמש ומספק מידע ספציפי על הרוחות כדי H + 3, מה שהופך אותו לכלי אמין ותחרותי. הנתונים פטורים כמעט 8000 תחנות מזג אוויר ולאפיין יותר מ -30,000 נקודות המתעדכנים באופן שוטף. בדרך זו, אתה הופך מודע האנרגיה של רוח, גאות ושפל, כיסוי עננים ואת הכח של גלים בזמן אמת, בכל מקום בעולם.

הורד עבור אנדרואיד Météociel (חינם)
הורד Yahoo! מזג עבור אנדרואיד (חינם)
הורדת Windy עבור אנדרואיד (חינם)

התמצאות טאון

בחירה אלטרנטיבית למכונית, תחבורה ציבורית הן פופולרי עם תושבי העיר ותיירים. עם CityMapper, לרכז חברות הובלה על נתונים זמינים בעירך לתכנן טיולים שלך בקלות, לפתח נתיבי שלך, מפות הרכבת התחתית גישה, אוטובוס, חשמלית, תחנת אופניים מחובר RER למצוא בשירות עצמי הקרובה . זמין בערים גדולות באירופה, היישום גם מכסה חלק של ארצות הברית.

אם אתה אלרגי הקהל, לכוון את עצמך ולא לשירותי נהג פרטיים Uber. 24h זמין / 24 ו 7/7, השירות הזה מתאים הרצונות שלך (בחירה של הרכב, בתיאום מראש) והוא אידיאלי לאחר לילה של שכרות או כאשר הציבור התחבורה כבר לא להסתובב.

קבלת מונית בכל עת, לזכור Beat, יישום נייד שמתפקד מוניות מסורתיות המאפשר לך לאתר ולסמן את נהג כמעט תלוי איפה אתה נמצא, הן בצרפת והן בחו"ל.

הורד עבור אנדרואיד CityMapper (חינם)
הורד Uber (APK) עבור אנדרואיד (חינם)
ביט הורדה עבור אנדרואיד (חינם)

שינוי הממשק של הטלפון החכם שלך

ממשק יליד סמארטפון אנדרואיד שלך יכול, לאורך זמן, להיות מייגע. מערכת ההפעלה הניידת גוגל מציעה את החופש להתאים אישית את הממשק לטלפון החכם שלך על ידי הורדת משגר אלטרנטיבה. המשגרים, או משגרי יישומים, עמוקות לשנות את הממשק של הטלפון שלך, המציעים תכונות חדשות, ולפעמים אפילו יכולים לאפשר לך יש טלפון חכם נוזל יותר ומגיב. Go Launcher הוא אחד משגרי השימושיות ביותר. זה ניתן להתאמה אישית מלאה (מעל 10,000 נושאים להורדה), כולל יותר מתריסר יישומונים ומציע מעברים ואפקטים מקוריים.

טוס, משגר שמציע יאהו, גם מפשט את הממשק של הטלפון החכם שלך. זה מסתגל השימוש שלך בכך שהוא מאפשר לך להגדיר את משגר כך שהוא מציג את היישומים הדרושים לך תלוי בזמן של היום.

כדי ליהנות מן עדכון הגדרת אנדרואיד O למרות אי ההתאמה של הטלפון החכם שלך, לשקול lawnchair. משגר זה נותן המכשיר מבט פיקסלים גורם לך ליהנות כמה תכונות שמורות עבור הטלפון החכם של גוגל, כמו גם את העדכון של אנדרואיד 8.0. חלק כלפי מעלה כדי לחשוף את לוח אפליקציות, קבצים מעגליים, הוספת נקודות גלולות והודעות פיקסל לצד אפשרויות אחרות כגון שינוי גודל אייקונים ושינוי שמה אפליקציות, מה שהופך lawnchair כלי יעיל.

לבסוף, חץ Launcher, משגר יישום שפותח על ידי מיקרוסופט, מציע פתרון כדי לפשט את החוויה שלך על אנדרואיד. אופטימלי כדי להגביל צריכת הסוללה ומשאבים, חץ Launcher הוא מסוגל להתאים לצרכים שלך. לימוד השימוש שלך, הכלי מארגן יישומים באופן אוטומטי. המסמכים האחרונים שלך מקובצים לגישה נוחה כמו גם קשר שאיתם אתה מתקשר בתדירות הגבוהה ביותר.

הורד EX Launcher Go for Android (חינם)
הורד טוס עבור אנדרואיד (חינם)
הורד עבור אנדרואיד Lawnchair (חינם)
הורד משגר חץ (APK) עבור אנדרואיד (חינם)

מציאת אינטרנט אלחוטי חינם

למרות הצעות ניידות יותר נדיבות, רבים מוצאים את עצמם אוזלים נתונים לפני סוף החודש. יישומים כמו Instabridge לאפשר להתחבר נקודות חמות של Wi-Fi חינם ומאובטחות. שמות משתמש וסיסמאות ניתנים על ידי חברי הקהילה המעוניינים לחלוק את הקשר שלהם עם אחרים. רשתות זמינות ממוקמות על מפה נתונה קוד צבע: ירוק להצביע על אדום אות פונקציונלי להראות אות פגומה.

WiFi Finder ו Avast WiFi Finder לפעול על מודל דומה. רשימת רשתות ציבוריות לצד רשתות אלה המשותפים לקהילה. בשני המקרים, האות הוא מאומתת ומאושרת. מהירות החיבור של כל נקודה חמה הוא הנושא של ניתוח מעמיק, המאפשר לך לבחור את הרשת תלוי בהופעות שלך ואת הצרכים הנתונים שלך. תכונת בונוס: WiFi Finder ו Avast WiFi Finder כל יש גם מודול הורדת מפות מקומיות. אז גם חיבור פרטי באינטרנט, אתה יכול להתייעץ עם המיקום של סובבי נקודות גישה ולחבר במהירות.

הורד עבור אנדרואיד Instabridge (חינם)
הורד מאתר WiFi עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Avast Finder WiFi עבור אנדרואיד (חינם)

אל תשכח שאתה יכול לעקוב אחרי כל החדשות עם יישומים NextRadioTV הקבוצה

קח את המידע ההייטק איתך מקום באמצעות האפליקציה 01net. מצא חדשות בעמוד הראשון, לסנן את החיפושים שלך לפי קטגוריות, וליהנות מכל התוכן 01net באופן רציף, אתה תוכנת חובבים, אוהד מכור הטלקום או תקשורת. אתה יכול לנגן קטעי וידאו ישירות שנצפו מהאפליקציה לגשת לכל התוכן של 01netTV.

בצע את החדשות עם כללי BFMTV ו RMC, ולמצוא הפגישות היומיות שלך פודקאסטים והתוכניות האהובות עליך בזמן או משחק חוזר אמיתיים. מצויד ממשקים אינטואיטיביים, יישומים אלה מאפשרים לך לנהל הזנות החדשות שלך וגישה למידע רלוונטי שמתאים לך.

חובבי הכלכלה למצוא האושר שלהם עם עסקי BFM, ערוץ כלכלי והפיננסי הראשון שדרכו אתה יכול לעקוב אחר החדשות הכלכליות החיות ותמונות.

אוהדי ספורט לא להיכשל להתעניין ספורט RMC, יישום שאוסף ומספק את כל חדשות הספורט, הפרשנות וניתח בזמן אמת. בצע את העצות ותחזיות של נבחרת חלומות RMC, וליהנות פודקאסטים להזרים חוזר השיא של הספורט.

הורדת 01net עבור אנדרואיד (חינם)
הורד עבור אנדרואיד BFMTV (חינם)
הורדת עסקי BFM עבור אנדרואיד (חינם)
RMC הורד עבור אנדרואיד (חינם)
הורדת ספורט RMC עבור אנדרואיד (חינם)