התוכנה החופשית הטובה ביותר כדי לנקות את המחשב שלך


גלה את הבחירה שלנו של תוכנה חופשית לעשות סדר למחשב.

התוכניות שלך נאבקות כדי להתחיל ודפי האינטרנט הם אחרו להופיע? אתה מרגיש שהמחשב שלך איטי? הכונן הקשיח שלך הוא כנראה עמוס עקב ההצטברות של אלף קבצים זמניים או יותר משמשים שנוצרו במהלך הפעילות היומית שלך: הורדות, התקנת תוכנה, גלישה באינטרנט, וכו '

אין צורך לחכות לאביב כדי לצאת נקי גדול! בחירה זו של תוכנה חופשית תעזור לך להסיר קבצים מיושנים תוכניות מיותרות, כדי למיין את הקבצים שלך, לנקות את הרישום, וכו ' כפי שרבי פעולות חיוניות לבריאות של הדיסק הקשיח ואת נוחות משתמש מחשב.


CCleaner: עקבות נקיות של גלישה באינטרנט ואת קבצי מערכת מיותרים

רב תכליתי, CCleaner סכין שוויצרי נדרש ניקוי ואופטימיזציה PC. הצלחתי להיפטר של קבצים מיותרים הם קבצים ורשימות זמניים של מסמכים שנפתחו לאחרונה, התכנית לא שוכחת להדגיש את הפרטיות של משתמשיה. תואם עם דפדפני אינטרנט רבים, זה מבטל כל העקבות של גלישה, פריקת הכונן הקשיח של ההיסטוריה, עוגיות המטמון שלך.

עוד יתרון גדול של CCleaner הוא היכולת לנקות את הרישום מבלי להסתכן נזק תמידי למכשיר שלכם. ידיות הכלי להסרת DLL חסר, תוכניות מיושנות, מפתחות חוקיים ושבילים קיימים. כמו הרבה נתונים מיותר להעמיס את המערכת שלך להאט את המחשב.

הורד CCleaner עבור Windows (חינם)
הורד Portable CCleaner עבור Windows (חינם)

AdwCleaner: להיפטר תוכנות פרסום לא רצויות

למרות CCleaner מתמחה הסרת קבצים זמניים מיותרים, זה אולם לא מסוגל להיפטר תוכניות לא רצויות. אם נגוע, אתה צריך להריץ סריקה של המחשב שלך בעזרתAdwCleaner. היתרון של התוכנית טמון הטלטלות. לכן אין צורך להתקין תוכנה נוספת במחשב שלך כבר הנשימה.

הניתוח מבוצע על ידי AdwCleaner הוא מהיר, נופל על ידי ממוקד קטגוריות פרסום, PUP / LPIS (ותוכנות לא רצויות), סרגלי כלי חוטפי דפדפן אחרים המותקנות במחשב. זהו פתרון המותאם עבור אלה אשר דף הבית בדפדפן מופנה כל זמן, או שסובלים הופעות מרובות מודעות קופצות מעצבנות. AdwCleaner יש גם דרך של הסרת התקנה כדי לבער את הבעיות שזוהו. כשתבחר מספר פריטים כדי להסיר לפני השקת ניקוי עיקרי שאמורים להקל את המחשב לאחר הפעלת המערכת מחדש.

הורד עבור Windows AdwCleaner (חינם)

Malwarebytes Anti-Malware: לבער זדוניות

למרות היעילות המוכחת של AdwCleaner, אתה לא בטוח מפני בא סרבן תוכנות לא רצויות שאליו הכלי היה קורה. לכן מומלץ בחום להתחיל את הסריקה בעקבות שימוש Malwarebytes Anti-Malware. בגרסה החופשית שלה, התכנית מבצעת ניתוח מעמיק של הדיסק הקשיח, אשר יכולה להימשך מספר דקות בהתאם לכמות של קבצים בדיסק.

Malwarebytes Anti-Malware מציין את הגור ותוכנות פרסום אשר חמק AdwCleaner, וכל תוכנה זדונית מותקנת במחשב שלך כמו סוסים טרויאניים, rootkits ותוכנות ריגול אחר. כברירת מחדל, האלמנטים הזדוניים שזוהו הם בהסגר. הנכם רשאים לקבוע מסוכנותו שלהם ולמחוק אותם. דרך הטבע הקפדני שלה Malwarebytes Anti-Malware היא בעלת ברית טובה עבור אנטי וירוס שלך, חזק כמו שזה הוא.

הורד Malwarebytes Anti-Malware עבור Windows (חינם)

PC Decrapifier: להסיר תוכניות וקבצים מקומיים

רכישת מחשב חדש צריך להבטיח מערכת נקייה כל התוכניות. עכשיו אין זה נדיר כי יצרני לשלב תוכנות ויישומים רצויים למכונות שלהם. כדי להיפטר ביעילות של אלמנטים מקומיים אלה, לזכור להשתמש ביישום לנייד PC Decrapifier.

לאחר שהושק, הוא סורק כונן ותוכניות רשימות קשיחים כדי להסיר. שים לב שהכלי מבוסס על אלגוריתם חכם ומציע מחיקת קבצי סמך התנהגות קהילה PC Decrapifier. אתה כן מוזהר מפורש של פריטים כדי למחוק בבטחה, ואלה לטפל בזהירות. אם למרות כל אמצעי הזהירות הללו תבצעו מניפולציה שקרית, PC Decrapifier באופן שיטתי מציע להגדיר נקודות שחזור כדי לשחזר את הנתונים שלך נמחקו בטעות.

הורד PC Decrapifier עבור Windows (חינם)

Unchecky: אוטומטי בטל עסקאות רצויות

By מנסה ללכת מהר מדי, זה עדיין קורה שאנחנו שוכחים לקרוא ולהוריד את הסימון כמה קופסאות קטנות בעת התקנה של תוכנה. התוצאה: אנו מוצאים עצמנו מוצפים במהירות על ידי תוכנות צד שלישי, סרגלי כלים ותוכנות פרסום כפי חשבו כבר זהיר. Lifeline של מום, Unchecky עושה את העבודה בשבילך, כשהוא מפנה את כל ההצעות נוספות הרצויות אוטומטי החליקו כבדרך אגב קוסמי ההתקנה.

כמו כן הנוגעים בדבר הצעות מטעות כי פשוט ללחוץ על כפתור קבלו. בתוך המהומה אתה חושב לדבוק תנאי. אתה פשוט להעניק את הסכמתו שלך עבור ההתקנה של סרגל כלים כזה בעייתי קשה להסיר. במקרים אלה, Unchecky להתריע באופן מיידי על אופי המודעה, המציע בעת ובעונה אחת את היכולת לחזור לפני שיהיה מאוחר מדי.

הורד עבור Windows Unchecky (חינם)

Autoruns: לנהל את התוכניות מופעלות בעת ובעונה אחת כמו Windows

אתה לא משמיד את כל העקבות של וירוסים ותוכנות זדוניים אחרים מהדיסק שלך. עם זאת, המחשב שלך עדיין נאבק כדי להתחיל, לפעמים מעורב דקות ארוכות לפני המציע ממשק שולחן עבודה מתפקד במלואה. זהו אולי שירותי גלישה החל בעת ובעונה אחת כי מערכת, אשר יש לו את ההשפעה של להאט באופן משמעותי את המחשב שלך.

תוכניות רבות כמו Autoruns מציע לנהל את כל התהליכים החלו באותו הזמן כמו Windows. ניתן למיין את האפליקציות הפוגעים לפי קטגוריות, להסתיר ערכים מקומיים ב- Windows, להפעיל או לבטל את הביצוע האוטומטי של תוכנה מוגדרת, ולאמת את תהליך עיבוד הזמנות. Autoruns כמובן לטפל בהם בזהירות. אם תבטל קלט חיוני לתפקודם התקין של Windows, המחשב שלך לא יכול לאתחל כראוי.

הורד Autoruns עבור Windows (חינם)

CleanMem Mick: מיק: RAM חינם

מחשב כי הרכבת הוא לעתים קרובות הקורבן של עומס של RAM. דיסקרטי אבל יעיל CleanMem Mick: מיק למצוא פתרונות לבעיות שלך, לשחרר משאבי מונופול שלא לצורך בלחיצה אחת. התוכנה כוללת כלי ניקוי, קופסא מיני-צג פרמטר עבור כל מי שרוצה אישית את האופן שבו RAM משתחרר.

כל שעליך לעשות הוא להפעיל את קובץ היישום CleanMem Mick: מיק מנקה את המשאבים הבאים את הגדרות ברירת המחדל של התוכנית. תצורה מפורטת של התוכנה נותנת לך את ידות על ניקוי המטמון ולעצור תהליכים רצים. ובאשר-המוניטור המיני, זה סוג של תמיד יישומון מוצג על השולחן וחזק הודיע ​​לך בזמן האמת של הזיכרון בשימוש. פשוט ללחוץ פעמיים על בועה, ומשאבים זמינים מבלי להשפיע פעולת המערכת.

הורדה CleanMem Mick: מיק עבור Windows (חינם)

הכל מנוע חיפוש: מיידי לשחזר קובץ משמה

מצא תוכן במחשב שלהם יכול להרתיע את הרפתקני יותר מהר, במיוחד כאשר כוננים קשיחים עולים על גדותיהם. שעת החיפוש קרובה לרעות שני הנצחים ולבסוף העדיפה לשמור המסמכים שלה בקץ אצבעותיך על שולחן העבודה, אפילו ליצור הפרעה יותר. בניגוד בכלי החיפוש המובנה ב- Windows, מנוע חיפוש הכל מבטיח לשבור שיאי מהירות כדי לאתר את הקובץ או ספרייה נחשקת. מדדי כלי שמות התוכן המאוחסן באופן מקומי או מקוון בתוך שניות, מה שמאפשר לך למצוא מסמך מיד.

כאשר אתה פותח את התוכנית, אתה יכול לגשת לכל התוכן באינדקס, או מאות אלפי קבצים. על ידי הזנת כל או חלק מהשם של המסמך הרצוי מנוע חיפוש הכל מייד להגביל את התוצאות לפי מסנן נומינלי מצוין. כמו כן ציין נתיבים, גודל ותאריך העדכון האחרון.

הורד מנוע חיפוש הכל עבור 32bit Windows (חינם)
הורד מנוע חיפוש הכל עבור 64bit Windows (חינם)

ספריות קבוצה ומסמכים תדירים תפריט קופץ: Popup לגישה מהירה

במקום מבלגנים במשרדך עם עשרות קיצורי דרך התוכן המועדף שלך, למה לא לשלב אותם בתפריט ייעודי? זה מה הצעות Popup לגישה מהירה, יישום קל ונגיש מתוך לחץ של גלגל העכבר.

כברירת מחדל, Popup לגישה מהירה גישה נוחה אל C: \ כונן בספריית Program Files, פרופיל המשתמש וחלק יישומי צד שלישי עם הדפדפן האהוב עליך. באפשרותך לשנות SEO זה כדי להוסיף ערכים חדשים ולמחוק את אלו שלדעתך מיותר. הגדרות יישום מתקדמות גם לאפשר יצירה של קיצורי מקשים לתיקיות וקבצים פתוחים במהירות יותר כי ההחלה בקביעות.

הורד לגישה מהירה Popup Windows (חינם)
הורד לגישה מהירה Popup Windows Mobile (חינם)

שכפל מנקה: לזהות ולהסיר קבצים כפולים

מנקה כפול בצע סקירה יסודית של הכוננים הקשיחים שלך כפילויות חיפוש זה מפרט ברשימה לא מאורגנת. החיפוש מרובה הקריטריונים יכול להצביע אלמנטים זהים לפי שם, גודל, תאריך יצירה והשינוי, או קבצים בודדים או ספריות שלמות.

בהתאם לצרכים שלך בפועל, אתה יכול להגביל את החיפוש דיסק או לספרייה מסוימת. מנקה כפול גם מציע הזדמנות למקד את החיפושים סביב הפורמט או הרחבה, ובמקביל הגבלת מספר קבצים כדי להבין. לאחר הניתוח הושלם, אתה רק צריך לבחור את הפעולות שיש להחיל כפילויות, לרבות למחוק, להעביר, להעתיק, או לשנות את השם של מסמכים משוכפלים.

הורד מנקה שכפל עבור Windows (חינם)

שינוי שם שירות גורף: שמות קבצים מרובים בבת אחת ללא מאמץ

יש לנקות את המחשב שלך לא אומר להסיר אלמנטים בלבד, אלא גם להשליט מעט סדר בין קבצי מוזנחים ארוכים. אידיאלי כדי לשנות מספר פריטים במהירות בבת אחת ללא כל מאמץ, שירות שינוי שם גורף מציע מגוון מקיף של כלים מסוגלים להתמודד עם דיסקים וספריות המכילים יותר מ 100 000 כניסות בשיעור של אלף קבצים לשניים. הממשק המוחלט שלו מאפשר לך לבצע קריטריון ממוקד כמה שיותר, תוך התחשבות בנתוני EXIF ​​של התמונות שלך ID3 metadata של קבצי השמע שלך.

בהופעתו המורכבת, שירות שינוי שם גורף סוף סוף מוכיח יותר קל לשימוש מאשר שזה נשמע, למרות שזה נועד אך ורק באנגלית. למי שמפחיד ממשק ולחפש פתרון צרפתי, LeRenommeur מבצע עבודות דומות למדי משביעות רצון.

הורדה גורפת שינוי שם השירות גירסת 32 סיביות עבור Windows (חינם)
הורדה גורפת שינוי שם השירות גירסת 64 סיביות עבור Windows (חינם)
הורדה גורפת שינוי שם השירות עבור Windows Mobile (חינם)
הורד עבור Windows LeRenommeur (חינם)

Cortex Razer Game Booster: לשפר את ביצועי המחשב למשחקים

עם התפתחות משחק יותר אינטנסיבי משאבים, אין זה נדיר לסבול שיהוי מתיש במהלך משחק. Cortex Razer Game Booster מציעה אוטומציה פתרון גיבוי עצירת שירותים ויישומים מיותר לרוץ במקביל של המשחק באותו זמן ומונעות את הביצועים הטובים של מעבד ו- RAM. וחוסך לך תצורות אופטימיזציה הידניות, התוכנה מונעת ממך בכוונה לבטל את התהליך החיוני לתפקוד התקין של המחשב שלך.

המלצות תקן Cortex Razer Game Booster ניתן מחדש בקלות למי שרוצה להתאים את מרב היתרונות של התוכנית. כמו כן מציין משחק ערבה מודול איחוי להגיש טעינה קצרה יותר. יתרונות נוספים של כלי האופטימיזציה: זה מתחיל באופן אוטומטי בעת ההשקה ומחזיר את ההגדרות המקוריות של המחשב בסוף הפעלות משחקי וידאו שלך.

הורד Cortex Razer Game Booster עבור Windows (חינם)

גיבוי Cobian: גיבוי אוטומטי של הנתונים שלך

גיבויים פונקציונליים הכפלה להבטיח את הביטחון של תוכן חשוב תוך פינוי מקום על הכונן הקשיח. כדי להפוך את התהליך, פנה אל גיבוי Cobian, קל לשימוש כלי למדי.

מציע סוגים שונים של גיבויים (מלא, מצטבר, דיפרנציאלי או דמה) גיבוי Cobian יוצר עותק של הקבצים והספריות בכונן הקשיח על פי בחירתך, בהתקן חיצוני, מחשב אחר המחובר לרשת או לשרת FTP. אם אפשר להמשיך באופן ידני, מציעה אפשרות תזמון לתזמן כל משימה בהתאם לתדר הרצוי (יומי, שבועי, חודשי, עם הפעלת המערכת), היום הרצוי של שבוע במועד מסוים.

הורד גיבוי Cobian עבור Windows (חינם)

UltraDefrag: לשלוט איחוי של דיסקים מ- A ל- Z

למי שרוצה לשלוט איחוי ועד סופו, UltraDefrag הוא כפתרון איכות. יש מהירה ואמינה, תוכנת קוד פתוחה שלושה ממשקים: גרפי, כדי לראות את מסוף כרטיס האיחוי לתזמן משימות, יליד, לבצע פעולות מורכבות בקווים פקודים.

לאחר התחלת התכנית, בחר את הפעולות שיש לנקוט דרך הכרטיסייה הייעודית (לנתח, Defrag, לייעל). UltraDefrag מציע להגדיר תצורות רבות, כגון פעולות לנקוט לאחר תהליך האיחוי, והשקת הניתוח של דיסק באתחול. שים לב כי משתמשים של Windows 7 ולאחר מכן יש יליד כלי רב עוצמה לחיסכון Windows כי השימוש באפליקציה של צד שלישי.

הורד גרסת 32 סיביות UltraDefrag עבור Windows (חינם)
הורד גרסת 64 סיביות UltraDefrag עבור Windows (חינם)