איך להיות בטוח ניתן לשחזר את המידע לאחר שאבד או השתנה נייד


גניבה, אובדן, וירוסים או כישלון ... אימוץ סמארטפון חדש דורש מחדש להתקין ולהגדיר יישומים ונתונים אישיים מסוימים לייבא מחדש. הנה כמה טיפים כדי להפוך מבצעי בהקדם האפשרי!

אם אתם קוראים את זה לאחר שהפסיד הנייד שלך, זה עלול להיות קצת מאוחר לקוות למצוא את כל הנתונים. אבל עם קצת ראית נולד, אתה יכול להיות מבצעי בתוך דקות. סינכרון עם חשבון Google שלך ​​שירותי הענן שלך, גיבוי תוכן הטלפון החכם באמצעות אפליקציה ייעודית כמו MyBackup פרו, הנה כיצד להכניס את הנתונים שלך בטוח ולשחזר אנשי קשר, הודעות, היסטוריית שיחות ו- SMS זמן מגיע.

להפקיד את האימיילים שלכם ל- webmail

זהו בהחלט אלמנט קל לשחזר, שכן הדוא"ל הוא השירות המקוון הנפוץ ביותר. בעת הפעלת מכשיר אנדרואיד על, אתה מתבקש לשייך אותו לחשבון Google. ידי קישור הטלפון החדש שלך עם חשבון Google שבשימוש במכשיר שנגנב או נשבר, אתה מייד למצוא את תוכן תיבת Gmail שלך, לפחות המסרים מאוחסנים בשרתים של גוגל. כמובן, אם אתה משתמש ב- webmail אחר כגון הוטמייל, יאהו או המפעיל שלך, פשוט להגדיר מחדש יישום הדוא"ל שלך (Gmail כברירת מחדל על אנדרואיד) כדי למצוא התיבה שלך במצב שבו אתה נותר כבוי.

תמונות Sync, אנשי קשר ויישומים

למעשה, גוגל החשבון לסנכרן ולגבות כמעט כל נתונים חכמים. לשם כך, עבור אל הגדרות, פתח את הקטע והחשבונות משתמשים ולוודא את האפשרות של סינכרון האוטומטי מופעלת. לאחר מכן בחר חשבון Google שלך, הקש על חשבון הכותרת Sync ולציין את התוכן שאתה רוצה למצוא במכשיר זה: לוח שנה, אנשי קשר, כונן, שחק מוסיקה, שמור, המסלולים שלי ', וכו'

באשר לתמונות שצולמו באמצעות הטלפון, הגיבוי הגדרת מתמונות האפליקציה של אנדרואיד. היכנס באמצעות חשבון Google שלך, לפתוח את התפריט, קש על הפקודה ולסנכרן השמורים וגרור את הסמן במצב הפעיל.

השתמש ענן

שירותים כגון Dropbox, Google Drive, או Hubic onedrive לשמור מסמכים שלך בשרתים מרוחקים, כך שתוכל לגשת אליהם מכל מקום ומכל מכשיר. עבור הנתונים שלך לא נעלם יחד עם הטלפון שלך, פשוט להירשם לחשבון חינם עם שירות ענן, להתקין את האפליקציה לנייד בטלפון וליצור תיקייה שבו תוכלו למקם את המסמכים. כדי לגשת לתוכן זה בטלפון נייד חדש, דבר פשוט יותר: פשוט להתקין מחדש את אפליקצית הענן המועדפת עליך.

לבצע גיבוי מלא

יש אפשרויות סנכרון Google מספר מגבלות, מחייב העסקת יישומים מיוחדים לגבות ולשחזר נתונים כגון SMS, להתקשר תצורת היסטוריה או יישומי נתונים. התקן למשל MyBackup פרו ולאחר מכן לבחור את הפריטים לכלול בגיבוי ואת המיקום שבו הקבצים יישמרו (על כרטיס זיכרון, מחשב או בענן). במידת הצורך, אתה רק צריך להוריד את האפליקציה על המכשיר החדש ולשחזר את הגיבוי.