מיקרוסופט Lumia 650: האחרון לפני הגעתו של טלפון פינת Lumia?


הווה שנערך בפברואר מיקרוסופט Lumia מוקדם חדש. יש היו וכך יהיה שום הכרזות מתוכננות Mobile World Congress. 650 זה יכול להיות המודל האחרון של הטווח לפני הגעתו של אזור טלפון.

Lumia סופי של הכביש? מיקרוסופט תחשוף Lumia החדש שלה 650 ב -1 בפברואר. מודל אמצע הטווח הזה צריך לשלב 10 Windows לבוא לתמוך הסוף המתקדם XL שוחרר Lumia 950 ו- Lumia 950 של 2015. אבל זה בעיקר המודל האחרון באמצעות הסימן הישן של נוקיה לפני שחרורו של טלפון Surface הראשון.

לדברי Windows המרכזית, Lumia 650 יהיה מצויד במסך 5 אינץ ', מעבד Snapdragon 210 או 212, 1GB של RAM, microSD לאחסון להרחבה 8GB ושני חיישנים 8 ו 5 מגה פיקסל.

אין כרזות ב Mobile World Congress?

עם הכרזה זו עם פוסט פשוט שפורסם בבלוג Lumia 1 בפברואר שום מוצר חדש שיוצג בכנס ה- Mobile World בברצלונה החל ב -22 בפברואר. זמן צפוי, Lumia 750 ו- 850 בוטלו, על פי Windows המרכזית.

ואכן, מיקרוסופט plancherait כבר בטלפון Surface Windows Mobile 10 אשר יחליף את המותג Lumia, ירש הגאולה נוקיה. פרמיה זו ניתן יהיה ירד בהדרגה מגוון רחב היה לסמן את היעלמותם ההדרגתית של Lumia.

מיקרוסופט לנצל את שטח התווית שבה יש משוב חיובי למדי לגבי / מחשב הלוח ההיברידי שלה. עם כ רק 3% נתח משוק הטלפונים החכמים ברחבי העולם (על פי המכון הבינתחומי), מיקרוסופט יכולה לשחק בחוץ הדומיננטיות שלו שכולן פונות של אפל וגוגל במגזר.

פרסומת

מכור הנייד שלך

קורות חיים הנייד הישן שלך כדי 500 € עם 01net

הערכת השווי של הנייד שלך

מחזר גלקסי שלה - האייפון מכירת - המיחזור Lumia נוקיה שלה