ניו נינטנדו DSi XL, וידאו תצוגה מקדימה


איטרציה המבקש יכול למצוא כדי לספק לכם, DSi XL פונה מראש עם מסך גדול ונוחות משופרת. גלה את התמונות.

השמועה של HD DSi קצר יותר, עם מעבד Tegra של Nvidia ומציג רזולוציה גבוהה ... בינתיים המהפכה הבאה "האמיתית" של נינטנדו, החברה היפנית מציעה לנו - אחרי החגים בקווי הרוחב שלנו - של גרסה חדשה של המסך הכפול קונסולת כף יד שלה.

קונסולת המבקשת

מוצג בתחילה כמו הקונסולה הניידת לקשישים, בגלל המסכים הגדול יותר שלהם, XL DSi כעת ממקד קהל שונה, רחב יותר וכנראה יותר "זוהר" מבחינת שיווק, המשתמש הנייד שמשחק שלו טרקלין. עבור נינטנדו מכריז בקול רם וברור, את DSi XL הוא "בחדר הקונסולה הניידת הראשונה."

לוליינות כי לחייך אבל גם תואם מציאות מסוימת: לא כל לשחק בתחבורה ציבורית. חלק לשחק עם משפחה או חברים בסלון שלהם. לשם כך, אנחנו צריכים מסכים גדולים יותר ונפח גבוה. כך שכולם יוכלו לראות ולשמוע. למרבה המזל, DSi להדביק את התיאור הזה.

Autonomy (כמעט) XL

וכמו כן להיות בבית, אנחנו לא רוצים לזוז מהספה, את DSi XL ניתנת להימשך זמן רב יותר מאשר DSi הרחק לשקע חשמל. יש, איפה תאורה ממוצעת, DSi החזיק רק 6-9 שעות DSi מחזיקה בבר בין 9 ו 11 שעות. רווח משמעותי.

עם זאת, נינטנדו הגדול האחרון הוא מסוגל להתאים את לייט DS במונחים של אוטונומיה, שהאחרון שמירת שעות נוספים להתמודד עם השרוול שלו, מה כוח התאורה. מי אמר אוטונומיה מוגברת, אמרה סוללה גדולה יותר. היא מתרחשת בעת שקילה. DSi XL הוא כבד יותר DSi או לייט DS. גלה את כל ההבדלים דמויים בתיבה שלנו בהמשך.

פלט וידאו

אם אחד התחיל עם כמה לפני גילוי הקונסולה החדשה הזאת שנראית צופה או לפחות לקבל היעד שלו, המבט החטוף אחד קבלנו בסופו של דבר די נוח. זה יהיה כמובן להיבדק לפני אם זה שווה לראות. תאריך שחרור רשמי בקווי הרוחב שלנו צריך להיות ידוע וברור ב -16 בינואר. בזמן ההמתנה לשחק, לגלות את זה על וידאו.

לייט DS, DSi, DSi XL: הבדלים בנתונים

גודל מסך
DS Lite: 3 אינץ '(7.62 ס"מ)
DSi: 3.25 אינץ '(8.25 ס"מ)
DSi: 4.2 אינץ '(10.7 ס"מ)

גודל של הקונסולה
לייט DS (רוחב X גובה X עומק): 133 x 73.9 x 21.5 מ"מ
DSi (רוחב x עומק x גובה): 137 x 74.9 x 18.9 מ"מ
DSi XL (רוחב X גובה X עומק): 161 x 94.4 x 21.2 מ"מ

משקל של קונסולה
DS Lite: 218 גרם
DSi: 214 גרם
DSi: 314 גרם

חיי סוללה ממוצעים וסוללת זמן טעינה
DS Lite: N / 03:00
DSi: 6-9 h / 2 h 30
DSi: 9 עד 11 שעות / 3 שעות