אורנג ‘מבטל חיובי נדידה היום


לקוחות אורנג 'ו Sosh ישתמשו כל החבילה שלהם ברחבי אירופה ללא נתונים נוספים או הגבלה. בסך 3G 4G ולא כפי שהוצע על ידי חינם Mobile ו- SFR.

סוף האשמות נדידה יתקיים ב -15 ביוני באירופה. אורנג מצפה המועד האחרון כי בכך שהוא מאפשר ללקוחותיה זה חמישי 18 מאי בחבילה שלהם באמצעות השכנים שלנו באירופה כאילו היו בצרפת. תנאי חדש חל גם על מנוי Sosh וכל החבילות. שיחות, SMS ו- MMS ושימוש באינטרנט הנייד ולכן יהיה ללא עלות נוספת עבור מדינות אירופה, שוויץ אנדורה לצרפת המטרופולין אלא גם אותן מדינות אירופיות.

אין הגבלת נתונים

אורנג 'קובע כי לא יהיה גבול נתונים. לשם השוואה, נייד חינם מציע כבר מאז המעטפה במרץ 5GB של נתונים לחודש לשימוש ב -35 מדינות. SFR מוגבלת לו את החיים של חבילות שביכולתו כדי 35 ימים בשנה, אבל את הצעת פרימיום שלה 79.99 יורו לחודש זמינים כל השנה. Bouygues טלקום היא בין 15 ימים בשנה עבור הקבוע האירופי שלה 20 GB ו 35 ימים לגבי החבילה האירופית שלה 50GB. ההצעה של אורנג 'ולכן נראית אפריורי עסקה טובה מאוד.

פרט לכך ב -15 ביוני, כל המפעילים חייבים לאפשר למנויים שלהם להשתמש בחבילה שלהם ללא עלות נוספת במהלך השנה באירופה. דלי הנתונים תלוי במחיר של נדידה סיטונאית. לנייד חינם, למשל, המנויים יקבלו GB 10 בסך הכל לחודש ב 35 מדינות. מה הופך את ההצעה פחות אורנג אטרקטיבי, אלא יש חבילה עם הרבה נתונים.

ללא תוספת תשלום פעם הגיע מהמכסה שלה

המכהן נמסר, כי היא אינה גובה עמלות פעם שהמשתמש מגיע נתונים מהמכסה שלה. התזרים יהיה רק ​​מופחת. זהו לא המקרה של נייד חינם, אשר כיום גובה 0.057 אירו / MB מעבר 5 GB. Bouygues טלקום גם הפחית את הזרימה כאשר מגבלת הנתונים הגיעה בתוך הזמן וחיובים בשיעור הנוכחי מחוץ התקופה המורשית.

אחרונה הבחנה, אורנג 'יציע 3G 4G ולא כפי חינם Mobile ו- SFR. הבחנה זו עולה בקנה אחד עם מה שהבוס שלו אמר סטפן ריצ'רד על הסט של 01netTV בתערוכת השלום בחודש שעבר. הרעיון של אורנג 'הוא לעמוד על איכות הרשת שלה:

לדברי סטפן ריצ'רד, מנוי צורכים רק 2 GB של נתונים על ממוצע נגד 4.9 ב חינם נייד 4.2 או Bouygues טלקום. אז זה לא לוקח סיכון על מנת לספק נתונים יותר באירופה, כמו לקוחות נוטים פחות להשתמש בו יותר מפעילים אחרים.