נייד חינם: כי הוא חבילת 50 GB החדש להתחרות?


יש לנו הוקרננו הנתונים ביותר שמספקים הצעות מפעילות צרפתיות. תאריכים, מחירים, תנאי ההתקשרות, הנה כל הפרטים.

חינם השיק זה 1 בספטמבר תכנית ניידת חדשה 4G 50GB. החלטנו להשוות את המבצעים הקרובים המוצעים על ידי מתחריה. מולו, כך שאין 40GB SFR סדרה מוגבלת אספקת חשמל חבילות B&אתה 24/24 40 24/24 GB ו 40 GB תחושה של Bouygues טלקום, כמו גם להציע אוריגמי Jet 20GB אורנג. מי ינצח במשחק? 

אינטרנט נייד: יתרון Bouygues טלקום

נייד חינם : 3G 20GB 4G 50GB עבור מסוף 4G, 3GB למסופים אחרים באזורי 3G.

SFR: 40GB על 4G ורשתות מובילות כפולות עבור מנויי סיבים, 20GB עבור לקוחות ADSL

Bouygues טלקום 40 GB 3G / 4G / 4G +

תפוז 20 GB של רשת 4G ו- 4G +

אם חינם מציע $ שיא שימוש הוגן, 50 GB מותנים העובדה של להיות באזור 4G, תוך הרשת שלה כיום מכסה רק 50% מכלל האוכלוסייה. Bouygues טלקום היא המפעילה היחידה להשתמש בכל 40 שלה GB 3G גם. והרשת שלה היא הרבה יותר צפופה עם 72% מכלל האוכלוסייה המכוסית ...

מחיר: חינם לתועלתו

נייד חינם 19.99 לחודש עבור לקוחות חדשים, 15.99 למנויים Freebox. מנצחים.

SFR 25.99 יורו לחודש במשך שנה, ואז המחיר קופץ ל 35.99 יורו לחודש, ו 45.99 אם אתה רוצה טלפון חדש. אזהרה, את ההצעה תקפה עד 5 באוקטובר.

Bouygues טלקום 69.99 יורו לחודש עבור חבילה B&אתה, 89.99 הורה לחודש עבור החבילה עם תחושה ניידת.

תפוז 69.99 יורו לחודש, 89,99 יורו לחודש עם הנייד. ההנפקה ניתן בשילוב עם מנוי לאינטרנט טלוויזיה-טלפון, המאפשרת להוריד את העלויות של הנייד כדי 52 יורו לחודש 72 עם הנייד, מלבד השכרת של Livebox 3 יורו לחודש.

מחויב: חינם Bouygues צוואר וצוואר

נייד חינם : בלי מחויבות.

SFR : חובה להיות סיבי לקוח להתחייב 12 חודשים לפחות עבור ניידים.

Bouygues טלקום : B בלי מחויבות&אתה, מחויבות חודשים 24 לחבילת התחושה.

תפוז : מחויבות מינימום של 12 חודשים הצעה עבור לקוחות Livebox Jet.

שיחות / SMS / MMS מצרפת: הזוכה Bouygues

נייד חינם : שיחות ללא הגבלה ב צרפת, לעבור לארצות הברית, קנדה, אלסקה, הוואי, סין, DOM ו- קבוע 100 יעדים. SMS ללא הגבלה מן המטרופולין צרפת מצרפת המטרופולין ומחלקות בחו"ל. MMS ללא הגבלה בצרפת.

SFR : שיחות ללא הגבלה ב צרפת ואל SMS ו- MMS DOM + ללא הגבלה בצרפת.

Bouygues טלקום : שיחות ללא הגבלה לטלפונים קוויים וניידים. SMS / MMS ללא הגבלה בצרפת, ו- SMS אל DOM. שיחות ללא הגבלה ל Mobile USA, קנדה וסין. 10:00 ל קבוע אלג'יריה ובלתי מוגבלת לטלפונים קוויים 120 יעדים.

תפוז : שיחות ללא הגבלה ב צרפת ולמחלקות בחו"ל הצרפתיות מוביילים באירופה, בארה"ב / קנדה וסין, לטלפונים קוויים יותר מ -100 יעדי מוביילים בארה"ב / קנדה. SMS ו- MMS ללא הגבלה בצרפת מטרופולין ומחלקות בחו"ל.

השתמשו מחו"ל: ראש Bouygues

חינם SMS ללא הגבלה מאירופה באזור דום אל מפעילי סלולר צרפתית:. "יעד Pass" (נדידה חינם): שימוש בחבילה ללא עלות נוספת 35 ימים בשנה מ 28 מדינות האיחוד האירופי.

SFR : חבילת שמיש 15 ימים בשנה מאירופה בחו"ל. 

Bouygues טלקום : שימוש באינטרנט במהלך השנה מאירופה בחו"ל, שיחות ללא הגבלה ו- SMS. 

תפוז אינטרנט נייד (7 GB / שנה), שיחות ללא הגבלה ו SMS / MMS ללא הגבלה כדי המטרופולין צרפת, אירופה ומחוצה לה:.

הצעות חינם, בהחלט, לשחרר נדידה ברחבי אירופה 35 ימים בשנה. אבל Bouygues טלקום עושה טוב יותר על ידי מתן זהה לאורך כל השנה. 

תכנים ושירותים כלולים בחבילה: יתרון SFR 

חינם : צריכת ופרסום Blocking.

SFR SFR ענן 100GB, טלוויזיה SFR (130 ערוצים), Multisurf, 1 המלך לבחירה Canalplay, iCoyote, צוות, נאפסטר, או SFR LeKiosk משחקים.

Bouygues טלקום מניות מוצע על יישום כרטיס SIM שני ועידת B.Cloud 20 GB, 3 כיוונים, בונוס לבחירת Spotify, Canalplay Gameloft או B.tv (70 ערוצים):.

תפוז : טלביזיה ניידת אורנג '(70 ערוצים), A מוטי-SIM (על פי בקשה זמינה), ביטוח שביר, גניבת חמצון, 100GB הענן הכתום.

מפעיל ראשון להציע בונוס תוספות, SFR ממשיך לעשות את הבדל מבחינת תוכן ושירותים עם אחסון סוגר בענן וערוצים 130 נגישים של טלביזיה. חינם, לעומת זאת, מאופיין בחוסר כמעט המוחלט של תכנים ושירותים נוספים.

לסיכום, ניתן לומר כי הוא חינם מנצח על מחיר ומחויב ... אבל היצע Bouygues טלקום מעניין יותר מבחינת רשתות ושירותים, בתנאי שהם באמת צריכים לצרוך פחות נתונים.

SFR ממשיך להילחם בתחום התוכן, ואילו אורנג 'בחר שלא לעשות מבחינת הצעות אינטרנט ניידות, בהתחשב כי צריכת הנתונים החודשית הממוצעת של המנויים שלה מסתכמת רק 1.9 לך על רמה כזו של אינטרנט נייד לא מתאימה למציאות שימוש.