לדעת המחברים


כבלי פחות, מחברים פחות: עבור המשתמש, הכל הופך להיות קל יותר להבין ולהפעיל.

S / PDIF אוזן דיגיטלית

מה שנקרא S / PDIF (עבור Sony / Philips Digital InterFace) הוא לא מדבר סוג תקע בקפדנות. זהו פורמט שפותח על ידי חילופי יצרני סוני ופיליפס לשאת קולבצורה דיגיטלית. סוג של החלטה זו מצוי בכך על CD, DVD, נגני מינידיסק, Hi-Fi רשת, ויותר ויותר על מיקרופונים כרטיסי אודיו. בריח ו- S / PDIF כבלים מגיעים בשתי צורות כי הוא לאלדור בכפיפה אחת נדירה, כולל מחשבי PC: כבל קואקסיאלי הופסק בשל תקע RCA או סיב אופטי מצויד במחבר TOSLINK.

SUB-D15, את "צילום VGA"

אתה אף פעם לא שמעת את השם הזה תפוס? אין פלא: הבלבול בין המחבר לבין האות שהוא מספק הוא אחיזת SUB-D15 כדי להיות הרבה יותר טוב המכונה בשם VGA. בדרך כלל צבעכחול, זה מציידת מסכי מחשב, והוא נידון להיעלם לטובת מחבר DVI. ואכן, למרות הדימוי של תצוגה הוא דיגיטלי בטבע (פיקסל פיזי מתאים פיקסל של התמונה), אות VGA היאטבע ... analogique.Depuis כניסתו של תמונת וידאו בטלפונים ניידים, זה כיף לראות כי אזכור VGA מופיע על המכשירים האלה: בחזרה להגדרה המקורית של תצוגת תקן זה, זה מצביע על כיתמונות הן של 640 x 480 פיקסלים.

DVI, התמונה הדיגיטלית (ואנלוגי)

המראה של DVI (ממשק חזותי דיגיטלי) משקף דאגה למקסם תצוגות מקרני LCD באיכות דיגיטלית. בניגוד VGA לאותת כי הרכבתמונות בצורה אנלוגית, ההעברה ידי DVI נעשתה באופן דיגיטלי על איכות תצוגה טובה יותר. אבל הצליל אינו נתמך: הוא חייב אז לעבור S / PDIF או, במקרה הגרוע, על ידי RCAמיקרופונים analogiques.Nombre, טלוויזיות חפיסות וידאו עכשיו מצוידים עם מחבר DVI. זה מגיע בשתי גרסאות: DVI-D, אשר נושאת זרם דיגיטלי, ו- DVI-I גם יכול להעביר זרםאנלוגי. כדי להכיר אותו, לאתר את תקע המיקום של הפינים השטוחים. אם הוא מיוצג על ידי ארבעה פינים מרובעים הוא שקע DVI-I. ביום מיקרו מצויד החלטה כזו, אתה עדיין יכול להתחברצג VGA עם מתאם.

HDMI, כל-דיגיטלי קל

כמו שקע Scart זה מוצג בתור המקבילה הדיגיטלית, תפוקות מחבר HDMI הוא איכות התמונה והשמע. בנוסף סטריאו, הוא מטפל רב ערוצית, עד 7.1. פישוט כבלים המאפשרHDMI מבטיח עתיד מזהיר היום עם הגעתו הודיעה HDTV. מחבר זה נקרא לצייד כל מוצרי וידאו הדיגיטליים שלנו: נגני DVD, מכשירי וידאו, מקרנים, טלביזיות ...בנוסף, המחבר הוא דיסקרטי: אין מתאם תקע USB.Moyennant quune גדול, HDMI ו- DVI הוא גם תואמים. אבל אם אתה מחבר יציאת HDMI קלט DVI, אתה מאבד קול כמובן.