גוגל: א פיקסל Chromebook חדש ובית מיני הקלפים?


החברה תחשוף את המטוס החדש לרגל כנס בסתיו הקרוב. זה יכול גם לנצל את ההזדמנות כדי להציג את האוזניות המחוברות בראשות עוזר.

חשבנו Google מתח קו מתחת Chromebook Pixel. בחודש פברואר האחרון, ריק אוסטרלו, אנא חומרה בתוך החברה רמזה TechCrunch כי אין לו כוונה לשחרר גרסה חדשה של סוג זה של המכשיר. מאז, דברים כנראה השתנו. מקור אתר AndroidPolice, גוגל צפוי להציג פיקסל Chromebook חדש לרגל אירוע נפילה שבו גם יוכרז שני פיקסלים הסמארטפונים חדשים. תאריך Chromebook Pixel הראשון של 2013. גוגל פרסם גרסה שנייה בשנת 2015. אבל אף אחד הדגמים האלה נמכרו בצרפת.

אין מפרטים זמינים לעת עתה, אבל AndroidPolice משער נייד חדש זה יכול לרוץ על אנדרומדה, היפוטתי למזג Android OS ו- Chrome OS. הקיום שלה נדחה לנו על ידי הירושי Lockheimer, בשנה שעברה בוס אנדרואיד. בחודש ספטמבר 2016, באתר החדשות חשף את קיומו של פרויקט פיתוח בשם "ביזון", שהיה דווקא ליצור מחשב נייד ultrathin באנדרומדה, עם מסך 12.3 אינץ 'במצב טאבלט להמרה. לדברי המקורות AndroidPolice, המחשב הזה ישוחרר ברבעון השלישי 2017, שהינה מושלם בקנה אחד עם המידע על Chromebook Pixel החדש. הבעיה היא כי הפרויקט ביזון לא היה מלכתחילה נועד להיות משולב בטווח Chromebook. בקיצור, אנחנו חייבים לחכות כדי ללמוד עוד על זה.

ואולי אפילו אוזניות אינטליגנטיות?

אבל זה לא הכל. לדברי AndroidPolice, גוגל צריכה גם ליהנות באירוע הבא להשיק גרסה קלה של אשף Home שלה. שוב, אין מפרט טכני זמין, אך סביר להניח כי היצרן הוא בכיוון לייחס כבר על ידי אמזון. ענקית הקמעונאות המקוונת השיקה עוזר אקו שלה בשנת 2014 ושוחרר בשנת 2016 Dot Echo, גרסה זולה יותר, אך נטול הדובר.

לבסוף, גוגל נראית לשים לב אוזניות חכמות. הידור את הגירסה העדכנית של אפליקציית Google, באתר 9to5Google נמצא אזכור של קוד על קו חדש של אוזניות שנקרא "Bisto" שתשלב עוזר Google. קווים אלה של קוד אינם ראיות השקה קרובה של המוצר. עם זאת, אם מכשיר כזה הוא בהכנה בגוגל, זה יהיה הגיוני להכניס אותו יחד עם חומר חדש אחר. כך בכנס הסתיו יכול להיות עשיר.