חינם משיק חבילת 4G עם 50 GB של אינטרנט נייד במחיר ללא תחרות


המפעיל גדל אריזתו של 20 GB ל 50 GB מבלי להגדיל את המחיר. אבל צריך להיזהר, ההצעה תקפה רק 4G ושימוש הוגן מצטמצם 3 אזור הכיסוי GB 3G!

עדכון 1 בספטמבר בשעה 00:00 : בניגוד לקבוע את תנאי ההצעה החדשה שלה, חינם הודיע ​​כי נרשם עם מסוף 4G גם ממשיך ליהנות מכסה של 20 GB כאשר באזור כיסוי 3G. ה -3 GB שמורים עבור לקוחות עם סמארטפון תואם רק עם 2G / 3G.

נתונים נוספים עדיין. עד כה, Bouygues טלקום ו- SFR התחרו חבילות ניידות 40GB, הגדול שימוש הוגן בשוק. יום שלישי זה, 1 בספטמבר נייד חינם הוא להעלות את ההימור על ידי השקת הצעה 50GB ללא מחויבות. אבל צריך להיזהר: זה עובד רק ב 4G, כלומר רשת משלה חינם, ולא על 3G, כאשר המנוי הוא הנדידה ב אורנג '. 

המפעיל הופך למציאות המנוי שלו 20 GB 50 GB ללא שינוי במחירי שנשארות של 15.99 יורו לחודש עבור המנויים Freebox ו 19.99 יורו לחודש עבור לקוחות חדשים. מחירים ללא תחרות: 40GB חבילת Sensation בלי כמויות מחויבותה של Bouygues טלקום בתוקף עד 69.99 יורו לחודש, או 50 הפרש היורו! ההבדל הוא פחות ברור עם SFR המציעה מציעה 40 GB עבור 25.99 יורו לחודש, למשך שנה אחת בלבד, ובתנאי להירשם בתיבת סיבים. אבל החבילות של Bouygues טלקום ו- SFR עבורם אך לא יוגבל 4G.

הצעה להילקח בזהירות רבה

נזכיר כי הרשת הסלולרית עדיין 4G חינם היא להיות פרוסים וכי כיום מכסה 50% מכלל האוכלוסייה. עדיף לבדוק במפה המוצגת באינטרנט על ידי חינם לפני נכנע לפיתוי ...

אבל זה לא הכל: כאתר המוביל Freenews, חוברת תעריף קובע כי שטח כיסוי 3G, שימוש הוגן מצטמצם 3 GB במקום 20 GB בעבר. זה ולכן יגרום רגרסיה עבור כל המנויים שאינם ממוקמים באזור מקורה ב 4G.

הודעה זו אינה מפתיעה, קסבייה ניאל הבטיחה מאז סוף השנה שעברה שזה ישבור שוב את המחיר של הנייד. אבל חיכינו במסיבת עיתונאים וכן חדשות חמות: זה מספיק להיות מאוכזב. אלא אם כן חינם עדיין מחזיק הפתעה בסתיו הזה?