MacBook Pro 13 ” נגד 13 ה- MacBook Air Retina ”: במה לבחור?


על ידי טשטוש הגבולות בין שתיים 13 אינץ המחשבים הניידים, אפל לא עושה את הבחירה. בדקנו אותם ולעזור לך להחליט איזה הוא הטוב ביותר עבורך.

לונג הם הלכו ימים כאשר ה- MacBook Air (MBA) היה הבחירה של הנוסע המחובר ניידים. השעה כאשר המחשב האולטרא-נייד שעדיין שוקל 1.35 ק"ג נראה הרבה דקים וקלים יותר מאשר אחיו יותר חזק ומלא, ה- MacBook Pro (MBP) 13 אינץ '. במשך כשנתיים, אפל טישטש את ההבדלים בין שני טווחי. 13 אינץ Pro MacBook הפך דק וקל, כדי להגיע "רק" 1.58 קילו. עד כדי כך ה- MacBook Air הוא לא בהכרח החלופה אמינה רק עבור משתמשים ניידים. במיוחד עם העיצוב מחדש של התיק שלה, ה- MacBook Pro טופל בירה עודכן: לוח רשתית באמת יותר גבולות מסך דיסקרטיים. מבחינה הגיונית, אפשר לתהות אם ה- MacBook Air עדיין יש טריקים בשרוול? אז, מה הנייד של אפל לבחור? ה- MacBook Air או 13 אינץ MacBook Pro Retina 13 אינץ '? תרחישי סקירה.

אי להתאים את הארגונומיה

מכונה שניהם מספקים את אותו הסוג של מקלדת ההקלדה הרכה ונוחה. זה של תאורה אחורית כמובן להשתמש בו יומם ולילה. בצד של משטח המגע, את 13 אינץ Pro MacBook משלב מגע חיל טכנולוגיה חדש. היא מסוגלת "להרגיש" את ההבדלים בלחץ למימוש. זה מאפשר, בין תמיכה אחרת כדי להאיץ בהדרגה יותר או פחות גלילת וידאו או להציג את התצוגה המקדימה של מסמך. עם זאת, זה יהיה להתרגל החידוש הזה. גרור ושחרר מסמך בתיקייה דורש לא לדכא, כמו שהיינו רגילים לעשות עד כה, למשל.

מקרה 1: אתה מצפה תצוגת רשתית על ה- MacBook Air

כאשר אתה מבלה שעות עבודה מול מחשב, המסך הופך חשוב כמו המהירות שבה אתה יכול לבצע כמה משימות. בתחום זה, לוח ההזדקנות ה- MacBook Air קיווינו מוחלף עם לוח Retina לא יכול באמת להילחם. זה פחות בהיר יותר Retina 13 אינץ Pro MacBook (322 נגד 364 cd / m2, על פי המדידות שלנו), ומציע ניגודיות טובה פחות (826: 1 נגד 979: 1) אבל הוא הרבה פחות מדויק ומציג צבעים פחות חם. ההבדל בהגדרה הוא משוועת: 1440x900 פיקסלים 2560x1600 פיקסלים נגד. ככל ברזולוציה 128 dpi ו 227 MBA dpi עבור MBPR. תאמינו לנו, כל יום, זה עושה את ההבדל. במיוחד כאשר Retina 13 אינץ Pro MacBook מציע להגדיל את סביבת העבודה (על ידי הקטנת הגודל של אשר מוצג) כדי לשים בסמוך בנוחות שני צד חלון זה לצד זה, ובכך לעבוד ללא צג חיצוני. קשה אם לא בלתי אפשרי עם 13 אינץ 'של ה- MacBook Air. בעניין זה, הזוכה הוא ללא ספק המחשבים הניידים של אפל פרו הקטן. הוא אתה. או לאמץ את MacBook החדש (12 אינץ '), שהוא גם אולטרה-נייד וכולל לוח Retina. עם זאת זה יהיה הבדיקה שלנו ...

מקרה 2: אתה רוצה כוח

על הנייר, את התצורה של ה- MacBook Air הוא נמוך בהרבה מזה של ה- MacBook Pro. למעשה, הוא מציע ביצועים מעולים, אבל לא תמיד בהרבה, על פי הבדיקות השונות שלנו.

* מעבד ו- RAM

שבבי Broadwell של אינטל לספק הראשון עלייה קלה לעומת הדור הקודם. אמנם זה לא תמיד שיטתי, ואת ה- MacBook Air 2015 הוא קצת פחות מקודמו במבחן הקידוד שלנו עם בלם יד. אבל בלי ספק זה עניין של תוכנת אופטימיזציה, להמרת וידאו לתוך iMovie הוא כמעט 70% יותר מהר על ה- MacBook Air שפורסם השנה.

בתרגיל זה, ה- MacBook Pro הוא גם מעלה לעומת הבכור (29%), אך רק 18.5% מהר יותר מאשר MBA 13 אינץ '. על יישומים המגדילים את הביקוש על זיכרון RAM ו CPU, הפער בביצועים מתרחב. ה- MacBook Pro הוא אפוא 30% מהר יותר מאשר ה- MacBook Air על טיפולי תמונות כבדות ומסנני חמדן משאבי יישומים.

שני-דור ביצועי ה- MacBook Air ו- Pro 13 אינץ '| צור אינפוגרפיקה

בסופו של דבר, הנכס העיקרי של תצורת MBP הוא שזה משתלב מחדל 8GB של זיכרון RAM, וזה לא המקרה של ה- MacBook Air. המשתמש יקבל הודעה על הסכום של רם האולטרא-נייד מספר מרבי, 8 GB, לנוחות יותר בחיי היומיום. זה יעלה לו 100 יורו יותר. כפי הורה רבים ינוכו ההבדל במחיר בתחילה מוצג.

* שבב גרפי
מבחינת ביצועי גרפיקה, שתי המכונות מצוידות בשבב מעבד משולב. אל תצפו לעשות מכונות משחק או 3D rendering ורעמי מלחמה. ב- Mac OS X, ה- MacBook Pro פירסמה ביצועים 10% יותר מזו של ה- MacBook Air למשחקים. עם זאת, Windows (8 0.1) להפוך את המגמה בכבדות. אין ספק שהאשמה לבקר של תצוגת הרשתית כי הוא פחות טוב והצליח. בשנת occurrrence, על Windows, הוא הופך להיות פחות קל לשחק על ה- MacBook Pro ...

* אחסון SSD
מיטב ואת הגרוע ביותר. אם אנחנו יכולים רק להצדיע ביצועים של כונני SSD שמרו בשני המכונות, אשר מראות פסגות יציבות לקרוא 1341 MB / s ולכתוב 1193 MB / s, הוא יכול להתחרט זאת כי אפל עדיין הצעות דיסק 128GB בשנת 2015. לאור האבולוציה של גודל הקבצים בשימוש ונסחר, המספר שלהם, את 256 GB שהן סדרו קיבולת מקסימלית מופיע מינימאלי. SSD 512 GB אז הופך את יכולת הטווח המקסימלי.

בסך הכל, אם המשחק היה יכול ללכת אפס, כי הוא פרו MacBook כי ינצח היום. אבל אם אתה באמת רוצה מחברת עוצמה מבית Apple, שום אשליות, זה יהפוך למודל 15 אינץ '.

מקרה 3: בשבילך, ניידות חייבת לנצח!

ראינו, בגרסת Retina Pro MacBook שלה עשתה התקדמות גדולה מבחינת ניידות. עד כדי כך, למרות עבה, הוא צר וארוך יותר מאשר MBA. 230 גרם של ההבדל בין שני המכשירים גם ישלם על קשרים. ה- MacBook Air מציע רק שתי יציאות USB 3.0 ויציאת Thunderbolt, שבו Retina Pro MacBook מוסיף יציאת HDMI ומחבר Thunderbolt השני.

לבסוף, מבחינת הניידות, ה- MacBook Pro שנראה ששורר גם משום שהיא מהווה פשרה קצת פחות. ואם הפשרה אינה חוסמת אותך, אם צמצם את החיבורים המינימאליים לא דוחה אותך, מלך ultraportabilité אפל כבר לא ה- MacBook Air, אך MacBook, המציע בנוסף לוח Retina.

המסקנה

בסופו של דבר, את הדו-הקרב מראה כיצד ה- MacBook Air, עזב בור בתחתית כמו בטופס זה זמן, אוזל האוויר. למרות כל התצורה שלו נשארה חזקה וזה עדיין שומר לו אוטונומיה רבה. ה- MacBook Air קיימה 08:34 בבדיקות שלנו שבו Retina Pro MacBook יש לכבות לאחר 07:05. שעה וחצי שיכולים לעשות את ההבדל. נוסף על כך, המחיר. ה- MacBook Air 13 אינץ ', נמכר 1099 יורו זול יותר מאשר כניסת Retina Pro MacBook כדי 1449 יורו.

13 אינץ Pro MacBook ימשוך למי שרוצה קצת יותר במכונת כתיבה 2.0 או רוצה לרצות עיניהם. זה דחוף כי MBA מתחיל עם רשתית, אלא אם המטרה היא לקדם את MacBook, ספינת הדגל החדשה של ultraportabilité עבור אפל.

ובכל זאת, אם את התצורה הבסיסית של שני ה- MacBook Air הוא די שמיש כל יום בשעה זו, כדי להבטיח נוחות יותר על בטווח הבינוני והארוך, קצת את השרירים טובים יותר. כתוצאה מכך, המחיר האמיתי של MBA הוא 1449 יורו, המחיר של הדגם עם 256GB של אחסון 8GB של זיכרון RAM. אם אנחנו מיישמים אותם כללים עם Retina Pro MacBook, שהגיע 1649 יורו. ההבדל הוא קטן MBP מציע הזדמנויות יותר.

עם הגעתו של MacBook, MacBook Air הוא מיקומו בבירור המוצר רשומה בין, למרות נצטרך לבדוק את המחשב האולטרא-נייד החדש אם הוא נפגע כל כך הרבה זה שלו בכור. רשתית 13 אינץ Pro MacBook מאשרת עמדת התא שלה בצומת של עסק ובית. שתי מכונות יפות, מבוגר קצת אחד.