הסמארטפונים הכי בתמונה (אוגוסט 2017): Top 10


כמו מיליוני אנשים ברחבי העולם, הסמארטפון כנראה להיות המצלמה הראשית שלך. להלן Top 10 דגמי התמונה הטובים נבדקו עד אוגוסט, 2017.

האם מצלמות אמיתיות הסמארטפונים? השאלה אינה אפילו לדגמן יותר: כבר זמן כי המצלמה הפופולרית ביותר על פלטפורמת Flickr כבר לא מחובר Canon או Nikon. ובעוד בשוק הצילום ממקד מחדש על הדגמים המקצוענים ומומחים, גנרל כמעט קומפקטי ציבור שנעלם לטובת הסמארטפונים, הם רואים בהיקפי המכירות שלהם - ותקציבים שלהם R&D - להתפוצץ.

נקודת הצילום של טלפון חכם הפכה קריטית עד כדי שמותג כמו Huawei יצר שותפות עם ליקה הגרמני בתחילת השנה כדי להקים את אמינותו. נישואים זה נעלם מן לוגו שיווק על P9 Huawei הראשון לבניית מרכז אמיתי של R&D ליקה ביבשה נפוצה ווצלאר, גרמניה.

איכות מודול המצלמה היא עכשיו עליונה עבור קונים רבים פירושו סמארטפונים מתקדמים. פיסיקה להיות מה שהוא, בונים לא יכולים לעשות מה שהם רוצים חדשנות במיוחד לגבי רכיבי העומס. מגבלה שהטיל המגמה, מתחרה בתמונה לייצר טלפונים חכמים בסדר ויותר.

מאז הם לא יכולים לשלב חיישנים גדולים, יצרני אופטי מרשים מחפשים דרכים אחרות לשיפור: להוסיף חיישן תמונה שני, טכניקות ייצוב של אינטגרציה (אופטיקה, מכניקה, אלקטרוניקה), אופטי יותר ויותר עדין עיבוד אות בהיר, וכו ' אבל אם כל המותגים מתקדמים, זה לא אומר שכולם שווים. תנאים אידיאליים פורסמו ב היום, הבדלים בולטים להתרחש גם בקרב מכשירים בלמעלה מ 500 יוריו.

AF: איזון אחיד

באור היום, כל הסמארטפונים צטטו כאן - המודלים מתקדמים יקרים - מספקים צילומים יפים. יש לנו מופלים בהחלט, אבל ניתוח מיקרוסקופ: פרשנות צבע, ההערכה חדה 100% של התמונה, כוללים פגמים אופטיים חיפוש על הקצוות של התמונה, וכו ... אז שחקנו ניט-המוסקים - כי הוא התפקיד שלנו - אך ברור כי התמונות המיוצר על ידי מכשירים אלה הן כל משביע רצון.

מה שפחות ברור הוא הפיתוח של מהירות: ב פוקוס אוטומטי משתנה היום טלפונים חכמים אלו עוברים מאוד לא אחידים בתנאי תאורה נמוכה בהתאם לדגם. בשלב ההבדלים הללו הוא הוסיף כי היכולת לחייב את הירי, ללא כל בעיות בעיכול כמה ניידים בעוד שאחרים לוקחים את הזמן כדי לעכל כל תמונה, אשר יכול להיות מעצבן בסצנות פעולה, למשל.

האתגר של lowlights

אם אופטיקה הופך בהיר, המכשירים עדיין נדרשים, בהתאם למצב, דוחפים את הרגישות (ISO) כדי לספק תמונה חשופה כראוי. עלייה זו ISO כמו השפעה שלילית של משפילים לא רק את הפרטים, אלא גם את הצבעים. כיצד יש לפרש את האות מושפל היא מדע מסובך, מכיוון שכל זוג "מעבד תמונה חיישן +" מגיב באופן שונה בהתאם לדגם.

ושלא כמו פוקוס אוטומטי, מדידה אובייקטיבית של הביצועים שלה - ככל שזה הולך מהר, יותר טוב - צבעי הנתונות לפרשנות מאז התפיסה שלנו תלויה לא רק גנטיקה אבל גם את התרבות פרט.

האינטרס של החיישן הכפול

התוספת של מודול מצלמה שני היא אחד התחומים הנוכחיים של שיפור. לעת עתה, שתי פילוסופיות מתנגשות: המודול השני הוא גם מעשה כמו "קביים" של המודול העיקרי להוסיף פונקציות (רקע מטושטש, פוקוס אוטומטי משופר, שחור & לבן) או שהוא מביא מוקד שונה.

הגישה הראשונה היא Huawei, אשר מוסיפה חיישן מונוכרום למכשירים שלה, אפל ו- LG מעדיף את הדרך השנייה. אלה שנבחרו אכן שתי אפלי מוקד שונה זווית רחבה "נורמלי" אורך מוקד, מתאים פרטי דיוקנאות (56 שווה מ"מ), אולטרה LG שידגיש את הנופים (16 מ"מ שווה ערך).

א ב / 01net.com- החיישן השני של פלוס 7 iPhone מאפשר להציג דיוקנאות כתמיד בקרב הסמארטפונים.

התוספת של מוקד שני כמו לעשות אפל ו- LG, אנו מאמינים כי הדרך היעילה ביותר. כי אם מראה שחור & Huawei הלבן הוא חריץ קטן מעל מה מתחרים יכולים לייצר לא רק תוכנת פיתוח תמונה מאפשר להשיג תוצאות שווות ערך כמעט, אבל במיוחד את המוקד השני מביא אחר שדה ראייה מספק טוב פוטנציאל יצירתי יותר.

הוכחת פופולריזציה של החיישן הכפול: חמישה מסופי 10 מצוידים. ברגע 50% של טלפונים חכמים יהיו מצוידים מודולים מצלמות מוקד שונה, אנו discriminerons מי עשה את הבחירה של מודול הבודד (ואפילו אלה שיש להם כפולים באותו מודול המוקד) כמו העובדה שיש שתי זוויות צפייה שונות הוא תוספת נהדרת.

שיטת ההערכה שלנו

בניגוד בדירוג הקודם שבו שקלנו רק את איכות התמונות, לסיווג הפעם מבוססת על שלושה מרכיבים: איכות התמונה, מהירות פוקוס אוטומטי ארגונומיה התוכנה. איכות התמונה הטהורה היא טובה, אבל אם הטלפון הוא איטי כמו חילזון והוא תפריטים מפותלים, קשה לקחת את מלוא יתרונות.

לפיכך, אנו מסווגים טלפונים חכמים הקצו נקודות על פי הדירוג שלהם כל בדיקה: 10 הנקודות הראשונות, שני 9, וכו ' איכות התמונה כמו מהירות AF הוערכה בשני מקרים, לאור יום ולאור נמוך - לפעמים מכשירים טובים באור היום רואים קריסת האיכות או היענות תדמיתם כאשר אור חסר.

מדריכי תמונה 01net.com

- ניהול תמונות הדיוקן שלך
- ניהול התמונות שלך של העברת נושאים
- ניהול הנופים שלך
- ניהול תמונות הקונצרט שלך

במקרה אתה רוצה להפוך את הרעיון שלך ולהעריך את איכות התמונה פי הקריטריונים שלך, בקר אלבום Flickr שלנו שבו אתה יכול להציג ולהוריד את תמונות מבחן ברזולוציה מלאה.

הדיוק אחרון: להיות מצויד התחרות החכמה הטובה מעולם תגרום לך צלם טוב יותר. רק לספור את העין, עיתוי העבודה. אז אנחנו מקשיבים חוכמת הקדמונים: "הצילום הוא לשים על אותו קו הראיה הראש, העין ואת הלב." (אנרי קרטייה-ברסון).

10. P10 Huawei פלוס, הרבה בלה

קנה במחיר הטוב ביותר

ספינת הדגל Huawei הכזיב אותנו הוא, בלשון המעטה: הפוקוס האוטומטי הוא רך ואת איכות התמונה רחוקה, רחוק מה שמבטיח תג ליקה הוצג בגאווה. הצבעים הם כמו תפלים כמו iPhone 7, אשר מסוף Huawei נראה השראה. אם הטרמינל עצמו הוא די, ארגונומיה תוכנה היא שוב לחלוטין: אם תפעיל את הטלפון במצב אנכי כדי לגשת להציג את החלונית נגיש לחלוטין במצב אופקי. שברירת המחדל כבר כיום על P9 כי Huawei לא ראה לנכון לתקן. אבל זה נכון כי הם כבר צריכים לשקול פוקוס אוטומטי ואיכות תמונה.

המחיר ליצרן: 699 €
קראו את הביקורת המלאה של P10 Huawei נוסף

09. Asus Zenfone זום S, עיכובים

קנה במחיר הטוב ביותר

הזום 5x נתבע על ידי Zenfone זום S בהחלט דיגיטלי, אבל זה יכול לעזור. בחיים האמיתיים, נוכל להגביל את הזום x2.3 המייצג את הזום האופטי אמיתי. אורך המוקד הארוך מקביל 58 מ"מ, בקושי צר יותר פלוס 7 iPhone והוא מתאים מאוד עבור דיוקנאות ... לאור היום בנושאים המהווים, פוקוס אוטומטי בבירור לא להיות הנקודה חזק של הנייד הזה! איטיות זה של AF נמצאת ירי הרצף: הזמן בין כל תמונה הוא די אקראי אך ארוך יותר התחרות, עם שפל בולט גם באור נמוך. Asus יכול לשפר את איכות תמונה ואת האנגלי על ידי תוכנה, אך מכיוון שהדבר לא נעשה, ה- S זום Zenfone יכול לקחת מלא יתרון של שני אורכי המוקד שלה, אולם גם נבחר (25 מ"מ ו 58 מ"מ ). אחרון בעייתי, מסך באיכות ירודה: באור היום, שחורים הם מאוד שחור, לבן קרמר במהירות.

המחיר ליצרן: 499 €
קרא את הביקורת המלאה של Asus Zenfone זום S

08. XZ פרימיום Xperia סוני, אכזבה

קנה במחיר הטוב ביותר

הצללים הם רע, מאוד רע נייד הדגל האחרון של סוני: איכות התמונה ואת קריסת פוקוס אוטומטית ברגע הפוטונים היא הגזע. אם איכות תמונה באור היום היא טובה, זה רחוק מלהיות בראש התחרות, אשר עדיין בושה כאשר השם שלך הוא סוני שהיא מספקת יותר מ 50% של חיישני CMOS ב- בעולם הצילום! נוסף על כך הוא ארגונומיה תוכנה פגום: מערכת שינוי המצב (צילום אוטומטי, צילום ידני, וידאו) הוא אחד יותר מעצבן כי הוא, הגלגל הווירטואלי הפועל קשות שמוביל לתסכולים רבים.

המחיר ליצרן: 799 €
קראו את הביקורת המלאה של XZ פרימיום Xperia הסוני

07. פרו כבוד 8, spiritless

קנה במחיר הטוב ביותר

יפה גם מוגמר, Pro 8 Honor הוא אולי לא אחיו גלול ליקה P10 Huawei, אבל זה פיק תמונות טובות יותר בבדיקות שלנו ומצא הרבה יותר מהר. גם אם זה בביצועיו P10, זה לא רולס, כוח היחיד שלו הוא יריות באיכות טובה בתנאי תאורה נמוכה (AF אבל אז קצת רך). טיוח הצבע הוא הגון, אבל זה סובל נטיית יריות חשיפת יתר. ממשק התוכנה דומה P10, כלומר, הוא חשב להשתמש אנכי ולא אופקי - זה חייב לבדוק כל דבר. חבל. למזלו, עיצוב המכשיר וקל לשימוש.

המחיר ליצרן: 549 €
קראו את הביקורת המלאה של Pro כבוד 8

06. Xiaomi MI6, המעט מהר

קנה במחיר הטוב ביותר

לא ציפינו הרבה של E6 זה - מחווה ג'יימס בונד? - אבל הופתעו אנחנו לטובה הפוקוס האוטומטית שלה, יעיל מאוד ומאוד עקבי כפי שאנו יורים באור יום או בתאורה חלשה, תכונה נדירה, המאפשרת את התמונה בכל המחיר. אם איכות תמונה טהורה אינה העליונים 5, המחיצה אינה מגוחכת (רחוק מזה) ואת האיכות / מהירות / המחיר היא באמת מעניין. מקבילת המודול השנייה למצלמת 52 מ"מ מתאימה גם דיוקנאות. הפתעה נעימה למרות מטרד קטן: את סימן המים "ירו על מצלמה Dual Mi E6" היה מופעל כברירת מחדל והוא overprinted על כל התמונות שלנו. תארו לעצמכם מה קורה על התמונות חג ...

המחיר ליצרן: 490 €
קרא את הביקורת המלאה של Xiaomi E6

05. Apple iPhone 7 פלוס מתקרב לאבא קַל

קנה במחיר הטוב ביותר

אם עיבוד הצבע של פלוס iPhone 7 הוא לא מחמיא כמו מסופי prédécents אלה, עדיין יש חיישן השני שלה עם אורך מוקד "נורמלי" 56 מ"מ f / 2.8. מודול מצלמה המספק בבת אחת זום 2x (אופטית-דיגיטלית) אלא גם מוקד מותאם דיוקנאות ומסגרות הדוקים. מה OLED כפחות, בלוח LCD של הטלפון החכם הוא מואר יותר מאשר הדור 6S פלוס ואת ממשק התוכנה הוא עדיין פשוט. אפילו פשטני: האפשרויות הם עניות, כמעט אפס שינויי פרמטר, במצב הידני החסר ואתה צריך להשתמש ביישום צד שלישי כדי לאחזר את קובץ RAW. אפל יכול לעשות הרבה יותר טוב עבור צלמים.

מחיר יצרן: 1129 €
קרא את הביקורת המלאה של פלוס 7 iPhone של אפל

04. U11 HTC, איכות תמונת התייחסות החדשה

קנה במחיר הטוב ביותר

מה תשואה! אחרון טוב מיום 10 בדצמבר העליון שלנו 2016 10, HTC מציעה את התמונה הכי גבוהה U11 האיכות כמו תאורה חלשה, מופע שאליו לא ציפינו. אם יש לו את אותה רזולוציית תמונה בתור פלוס 7/7 iPhone, U11 להציע פרטים רק לא, קל יותר (חד) אבל גם צבעים טבעיים יותר - המבט הוא בראש ואת עיבוד תמונת משחקת במפה הטבעית. לאור נמוך, הוא בלתי פגיע: תמונותיו של תבנית הבדיקה שלנו הם בין המעטים לאפשר שמות כמו רבים של עיירות על הקצוות של הכרטיס. ממשק התוכנה הוא מהטובים בעת היותו מאוד מקורי. החולשה היחידה של U11 היא פוקוס אוטומטי, ברך רך כמו גם גבוה ב אורות נמוכים. אבל למרבה המזל, זה אלמנט קל יותר לשפר בתוכנה: עדכון קטן מר HTC?

המחיר ליצרן: 759 €
קרא את הביקורת המלאה של U11 HTC

3rd. OnePlus 5, מהיר וחזק

קנה במחיר הטוב ביותר

OnePlus דאג עותק שלה עבור 5 שלו, חיישן כפול המותג הטרמינל הראשון: החלק תמונה מוחק האיכות הירודה של OnePlus3 / 3T גישות 2 OnePlus אשר הוצב בזמנה, החלק העליון של הדירוג הזה . התמונות יפות, כל דבר פחות U11 G6 LG ו- HTC תפור, אבל במיוחד בתחום AF כי OnePlus מוגברת על ידי הצבת השני בתחרות בתחום זה, מתחת הפניה גלקסי S8. המסך הוא מאוד נוח מאוד בהיר, ארגונומיה תוכנה מחושבת ויעילה. אם החיישן השני מביא קצת יותר, 32mm המוקד שלה הוא לא הדק מספיק כדי להבקיע הבדל אמיתי למודול העיקרי הרחב.

המחיר ליצרן: 559 €
קרא את הביקורת המלאה של OnePlus 5

2nd LG G6 ולבסוף בוגרת

קנה במחיר הטוב ביותר

LG חוזרת העליון 3 עם ה- G6, גרסה משופרת של G5 אשר ממוקם שישי בסוף השנה שעברה. בהשוואת סבו, ה- G6 נהנה עיבוד תמונה טוב יותר המאפשר לו להציג חיישן 13 מגה פיקסל הגדול שלו. ארגונומיה התוכנה תשמח צלמים מומחים ומאפשרת גישה מהירה בסיסית (חשיפה, ISO, וכו ') ופונקציונלי יצירתי. בלי להיות FA הטוב ביותר הוא סוף הסוף טוב, את איכות התמונה היא שנייה ב U11 HTC ומסך באיכות גבוהה מאפשר לך למסגר אפילו כאשר השמש נמצאת בזנית. המצלמה בזווית השנייה מודול אולטרה-הרחבה שלו היא נשק מועדף על נופים, יתרון ייחודי בתחרות, למרות שהיינו מעדיף דגש חזק יותר על דיוקן. הצלחה גדולה.

המחיר ליצרן: 749 €
קרא את הביקורת המלאה של G6 LG

01. סמסונג גלקסי S8 פלוס הימור בטוח

קנה במחיר הטוב ביותר

תמיד מהר ככל גלקסי S7, S8 של מודול המצלמה גלקסי הוא לא פחות ולא יותר מאשר העתק / הדבק של קודמו. טוב עבור מהירות הפוקוס האוטומטית שלה גבוהה בתנאי תאורה נמוכה, עוזבת את התחרות כולה. איכות התמונה היא עדיין טובה, יותר מעורבות והחליק את היריות של HTC ו- LG, אשר, עם זאת, נראה יותר טבעי. האופי כמעט מיידי את הירי הוא הנשק מועדף על צלמי רחוב. החומרה (מסך, הבנייה) היא ארגונומיה דופי ותוכנה טוב, גם אם אנחנו נכנסים לתפריטים כדי לגשת לפונקציות מסוימות (הקלטת RAW). סופר יעיל, זה הוא המכשיר מועדף להכנת תמונות ילד נטו, וזה ללא ספק משמעת צילום התובעני ביותר!

המחיר ליצרן: 909 €
קרא את הביקורת המלאה של S8 גלקסי סמסונג נוסף

דירוג בדצמבר 2016

1. גלקסי S7
2. Asus Zenfone 3 דלוקס
3. Apple iPhone 7 פלוס
4. Apple iPhone OS
5. Sony Xperia XZ
6. LG G5
7. Mate Huawei 9
8. OnePlus 3T
9. אופנוע Lenovo Z
10. HTC 10

דירוג מסוים 2016

1. OnePlus 2
2. S6 סמסונג גלקסי
3. S7 סמסונג גלקסי
4. LG G4
נוסף 5. 6s iPhone של אפל
6. LG G5
7. Huawei P9
8. סוני Xperia Z5
9. נוסף F1 Oppo
10. HTC 10

הורדת תמונות המבחן!

ניתן להוריד את כל התמונות המבחן על ידי לחיצה על קישור זה שמוביל את האלבום Flickr שלנו.

פרסומת

מכור הנייד שלך

קורות חיים הנייד הישן שלך כדי 500 € עם 01net

הערכת השווי של הנייד שלך

מחזר גלקסי שלה - האייפון מכירת - המיחזור Lumia נוקיה שלה