Freebox, נייד חינם, ניטור הרשת … כאשר נאמנויות קסבייה ניאל


בשני ראיונות ששודרו יום ראשון 22 באוקטובר מייסד חינם חזרה על האסטרטגיה של הקבוצה שלו המסע האישי שלו. הוא גם מכיר כי Freebox יכול לשמש כדי לפקח, לאחר אישור של שופט.

מבצע תקשורת קסבייה ניאל. המייסד ובעל המניות עיקריות של Free-כלל מאוד קמצן עם המילים שלו - נתנו שני ראיונות זה יום ראשון 22 באוקטובר אחת בעיתון יום ראשון, ושני השידור לחץ יום ראשון על Canal +. Telecoms, תחנת F, תקשורת, רקע אישי, ניטור הכל הולך כמעט.

נייד חינם

הסיפור אומר כי פרנסואה פיון, ראש הממשלה, חתם על צו המאפשר יצירה של נייד חינם, יום שבו ניקולא סרקוזי - נשיא הרפובליקה ואת בניגוד הגעתו של מפעיל סלולרי רביעי - היו נוחות מחנק. מצחיק, קסבייה ניאל נראה לא להאמין לשמועה זו, אך שוב מברכת על התחרות הוא הביא לשוק הזה, "זה נהנה מנויים. עם הירידה במחיר, הוא 10 מיליארד יורו שנמצאו על ידי הצרפתים. "

תחנת F

"יש לנו 40% של נשים יזמיות תחנת פ למה? רק בגלל שהיא מכוונת על ידי אישה. כאשר אישה הופכת מנהיג, יש לנו יותר נשים, זה קסם ", הוא מתלהב. "נולדתי בפרברים קשים, ואחרים מדי ויש לי הצלחה גדולה, הוא המשיך להסביר את תכנית החממות מוקדשות מגוון. אנחנו חייבים לעזור ולדחוף אותו. "

Surveillance, בריגול פריצה

"עם האישור של הסכמי שופט או מנהלי, כן, ישנם מחזות סיכולים ואני מאמין שהם גדלו מאז נושאי ההפצצות. כל אמצעי התקשורת שלנו שהיא יכולה להיות הקשיב, "מודה קסבייה ניאל. זה גם שומר על מסתורין לגבי יחסיו עם המחלקה Surveillance (DST), הארגון האחראי על נגד ריגול בצרפת עד 2008. "הם אומרים שהיא לכאורה גייס אותי כשאני "היה 18 כי הייתי פיראט. אבל לא היה ריגול בצרפת, זה ידוע, "הוא ענה ביובש מאוד. "פירטיות יכולה גם לראות באופן חיובי, כאשר תלמיד מגיע לבית ספר לפרוץ 42, הוא התבקש לבוא לעבוד בשבילנו, זה אומר כי אלה נמצאים במקום לא טובים. "

Freebox, הטלקום והמדיה

מאוד קריטי של אסטרטגיית בראשות פטריק דרהי SFR * קסבייה ניאל לא נראה מעוניין להציע תכנים נוספים בחינם למנויים Freebox שלה. עם זאת, זה אומר "תמיד השקיע רב בעיתונות." "אני שמח להשתתף כלכלית בכמה תקשורת מבלי מלא. אני בעל מניות מיעוט Mediapart ואני לא מרגיש טוב במיוחד שטופלו על ידי האתר הזה, "הוא כיף. "מה שהופך את העיתונות החופשית מושמדת. ההצעה בתכנית טלפון, זה רק תרמית כדי להפיק תועלת מע"מ מופחת. היא מאיצה היעלמות העיתונות ולא עזרה, "הוא אומר.

תנאי עבודה מוקדים טלפוניים

חסר על ראיונות אלה היא תגובתו על תכנית התחקירים המזומנת על אחד המוקדים הטלפוניים שלהם. רק הוא מעורר את הנושא בעת תשובה לשאלה מ מולוד achour על ההחלפה האפשרית של חברי מועצה על ידי רובוטים. "המתחרים שלנו החליטו להעביר למיקור חוץ המוקדים הטלפוניים שלהם וגם לא בצרפת. אנחנו, בחרנו להתיישב בשכונות קשות שבו יש יותר מקומות עבודה, זה האחריות החברתית שלנו, "אומרת קסבייה ניאל. אף מלה על שני המקרים הספציפיים העלו ב -26 בספטמבר על ידי תכנית 2 צרפת, כולל אחד מהם ממוקם מרוקו ....

פילנטרופיה ו מסע אישי

"כשהגענו הון כזה (מוערך ב -9.4 מיליארד יורו, NDR), זה הפך לנחלת הכלל. נסה להמציא טריקים שונים, כדי לעזור לעולם שממנו אנחנו באים, כדי לעזור לחברה, "אמר קסבייה ניאל על הפרויקטים שלה, כגון בית ספר או תחנה 42 F. גם מכיר את החולשות שלו: "אני לא יודע איך לנהל אנשים. אנשים לעשות את מה שהם טובים, אני לא טוב שם. זו הסיבה שאני לא הפניית האיליאדה, אבל מניות הבמאי רוב האסטרטגיה. "

(*) 01net.com מתפרסם על ידי חברה בת של NextRadioTV, עצמה בבעלות 49% של SFR מדיה.