Xbox vs 4 פלייסטיישן One X Pro: “המבחן העיוור” הגדול


פורסם השבוע, ה- X אחת Xbox של מיקרוסופט היא היריבה הגדולה של פרו PS4. אפשר לה לברוח מעימות ישיר. אז מה דרך טובה יותר כדי לערער בפני המושבעים פניות להחליט בין שני הגיבורים הללו?

זוהי "קלאסיקו" בעולם של קונסולות משחקי וידאו. הפוסטר? מיקרוסופט נגד סוני. כל מיוצג על ידי האלוף האחרון שלה עד כה, Xbox One X בהתאמה עבור ארה"ב פלייסטיישן 4 Pro אל יפנית. האזור "הכי קונסולת העצמה של העולם" ב 2017 מול אחד שהחזיק אותה הכותרת, מאז סוף שנת 2016.

האתר שנבחר הוא אף קריד של Assassin אחר: Origins (ACO), הכותרת האחרונה הנפלאה ונשגבת מבית Ubisoft על מצרים העתיקה. אופטימליים עבור שתי הפלטפורמות, המשחק הזה הוא מסוגל לנצל עתודות כוח המחשוב שלהם.

בנוסף, ACO הצד Xbox מוסמכת 4K פי סטנדרטים של מיקרוסופט. דיוק שאינו להביא סוני בסיווג שלה ... חוץ מזה, בדרך כלל, את מכשירי הכח וגרפיקה צריך לאפשר PS4 פרו להתקרב קרוב.

מיקרוסופט Xbox One X לעומת Pro סוני פלייסטיישן 4LM / 01net.com- Microsoft Xbox One X vs Sony PlayStation 4 Pro

יתר על כן, קריד של Assassin: Origins הוא משחק שבו אפשר "לרמות" על הגדרות גרפיקה. למעשה, בבדיקות שלנו, אין אפשרות היא ביצועי התמקדות הוא הגרפיקה הייתה זמינה, בניגוד Gears of War 4 המשמש לבדיקות שלנו של X. האחת Xbox

אז מה הם הרכיבים אופטימיזציות שנעשו על ידי מפתחים אשר תמרון. הטכנולוגיה היחידה שיש לנו נכה על קונסולות ושני טלוויזיה סמסונג 65 אינץ QLED QE65Q8 היא HDR. המשכנו מצבי צבע ברירת מחדל של שני הסוגריים (RGB) ואנו מבטיחים כי הטלוויזיות נקבעו באותה הדרך לאחר תפריט. "מצב משחק" אלה גם נחתך.

כדי להבטיח סופית ששני הקונסולות הן "שוויון", הסתפקנו כל פריטי דעת קונסולות תפריטים עבור יציאת HDMI משדר זרם 4K (או דומה) על המסך.

שמונה זוגות עיניים טובים השנים מן האחד!

אוהד גדול, שחקנים מתונים, אליטיסטית, גיימרים מזדמנים, טירונים, ואפילו כמה נובים מלאים ... בטווח של גיימרים בניסוח 01net.com הוא רחבים מאוד. מושלם! זה בדיוק מה שאנחנו צריכים כדי ליצור מושבעים כנציג ככל האפשר של פרופילי שחקן השונים.

שמונה אנשים עד בסופו של דבר, פאנל של גיימרים שלנו. כל חבר המושבעים האחראים להערכת הנזילות ותנועה טבעית של רצף משחק בביצוע חי, בו זמנית משני מסכי הטלביזיה המוכנים לכך.
הם נדרשו גם לציין את איכות גרפית הכוללת של שני רצפים של המחזה ACO. תוסס ואת סטטי אחר. זה האחרון היה צילום מסך של אותה הסצנה נלקחת באותו הזמן במקום של המשחק, מצלמה מכוונת באותה צורה ...

המתנקש's Creed Origins Xbox One XAS / 01net.com- צילום מסך של Origins קריד של Assassin משחק 4K דוגמה ביצע שני X Xbox One, כי PS4 פרו

לחץ כאן כדי לראות את המסך הנ"ל בהגדרה מלאה.

ביקשנו גם המושבעים להתמקד באיכויות של פרטי התמונה, תמיד כמה תורות, לתת להם את ההזדמנות כדי להתקרב כמה שהם רוצים מסכים מתג מאחד אחר.

אנחנו סוף סוף שאל לנחש לאיזה מסך חוברה Xbox One X. כדי להפוך את זה "מבחן עיוור", אנו קונסולות מוסתרים כמובן למראה שרקנים שלנו. הם הושמו ספה דו טלוויזיות מטרים. ה- X Xbox One, היה מחובר לטלוויזיה ימין, PS4 פרו שמאלה. זכור זאת לעתיד!

כדי לפקח על הניהול התקין של ערכות, עבדך אינו מעורב ניקוד. עם זאת, היא לרתום את הניתוח, הידור תגובה על התוצאות, בדיעבד, מתן הבהרות טכניות בעת הצורך. הבהרות להתאושש בסוף כל חלק של ההערכה להלן ( "העין של הבוחן").

נזילות: יתרון Xbox One X

"התנועות של הכף בשל רוח צודק טבעי יותר ועזבתי." "אנימציה גמלים אופי יותר נוזלים תקין" או "שמאלה, נראה כי יש גמלים יותר קושי לטפס במדרון וימין." הנה מבחר קטן של הערות מיותרות ביטוי במהלך במבחן השטף שלנו.

אחרי שספרה של זרימת הערות, ה- X Xbox One זוכה בממוצע 4.5 / 5, בעוד פרו PS4, היא מקבלת רק 3.87 / 5.

חמשת המושבעים שלנו הוענקו סימני מלאת X Xbox One, (5/5), בעוד פרו PS4 ב יבול, הוענק על ידי אחד המושבעים "לא שחקנים." אבל אף אחד קונסולות אלה קיבלה דירוג נמוך מ 3/5. הוכחה כי אין האטה או השמטת תמונות בלבד הגיעו להכתים את חוויית הצפייה במהלך שלבי המשחק.

העין של הבוחן : הסצנה הנבחרת אינה אחת שיכול להביא קונסולות הקושי שני הגדולות שלנו, הדור של פוליגונים וטקסטורות חשוב עם זאת מספיק לחפש רכיבים מספיק.

זה נשאר יציג את חוויית המשחק כי תמיד בתנועה (מתנקש, זה מאוד קצר), מסביבה המדבר לזה של אזור עירונית-למחצה, הדמויות להשיר מנהל מחשב (NPCs), חיות, בצל כבד, תאורה טבעית או מלאכותית, וכו '

בניגוד Xbox One X, PS4 פרו קשה לעמוד בקצב. דפס האטה מופיע במיוחד כאשר נקודת מבט של שינויי מצלמה כמו תנועות של הדמות הראשית מתווספת לאלו של פעילויות נוף (רוח, זבובי חול, ...). זאת ההגדרה של התמונה תמיד נשארת יותר מ -1080 p, המציין כי פרו עדיין יש עתודות.

איכות התמונה הכוללת: יתרון Xbox One X

"במסך שמאלה [PS4 פרו], טשטוש או החלקה פעילה למדי בכל תמונה. ישנם פרטים אבל לעומת זכותו של טלוויזיה [Xbox One X], שהם יבלטו פחות. " "המרקם של השיער של גמלים, כפות ובגדים של הדמויות נראה יותר "תפור" וגדל ימינה ושמאלה. "שוב, הקונסולה החדשה של מיקרוסופט זכה קולות (4.3 / 5 נגד 3.8 / 5 עבור PS4 פרו) אבל לקצור פחות ציונים מקסימלית: שלושה נגד שניים פרו PS4.

לחץ כאן כדי להציג את הלכידה ברזולוציה מקורית

שני אנשים המלוחים שלנו עדיין מעדיפים מתן פרו PS4 בהחלט לשפוט אותו קצת "להחליק כפי שהיו דבוקים למתן קלה" או "קצת מטושטש" במקומות מסוימים (בעיקר על הרקע אבל) "הרבה יותר כיף לצפות." לדבריהם, העיבוד הגרפי של X Xbox One, היה גם "אגרסיווי" מאז הביא את פרטים רבים במקומות שונים אשר תלו עיניהם וכך היו מפריעים להם.

לעומת זאת, שלושת שרקנים שלנו (שחקנים בכירים) יש דירוג של 3/5 ל Pro PS4, לשפוט - ובצדק - כי "נמחקו והחליק" היבט בלט במיוחד, במיוחד האלמנטים השניים ו רמה שלישית, ואפילו יותר ברקע.

העין של הבוחן : צוות השופטים שלנו זיהו את ההבדלים הגלויים די בקלות. על ידי הצבת שתי תמונות זו לצד זו, הבדלי הכוחות בין שתי הקונסולות להתממש במידה רבה על ידי פרטי תצוגה מוגברים, תבליטי מתח (חומר, פריטים לקישוט, וכו ') . האפשרויות הן גדול יותר One X על Xbox מאשר PS4. והמפתחים Ubisoft הצליח לנצל את הכח הזמין של X ו- היטב להתממש ACO.

עם זאת, אף אחד המושבעים שלנו שם לב ... כי גודל תמונות משני הטלביזיה לא היה אותו הדבר! וזה למה: שתי קונסולות נקבעים להצגת 4K על טלוויזיות 4K, אבל זה לא אומר שהם שולחים לבית 4K "נכון" בתוך הצינורות.

ה- X Xbox One לוקח את בחדות גבוהה Ultra מקודש על סצינות כמעט כל נבדק, ולא נראה גם להנמיך את ההגדרה על לטוס ברוב המצבים. ה Pro PS4, אשר, על פי התצפיות שלנו, מצליח להציג את 4K האמיתי ופחות מלאכותי. זה אפילו די רחוק התצפיות שלנו (1440p, או קצת יותר), ואת משחקת עם גודל התמונה כדי לשמור על קצב זרימה מתמיד של 30 פריימים לשניים. עם זאת, קשה לומר מהי ההגדרה המדויקת של התמונה משני חוסר הקונסולות של כלי מדידה מאוד מיוחד.

דבר אחד בטוח בכל מקרה: כדי להשיג את האשליה של 4K, Pro PS4 קרובות מבצע יותר או פחות מובהק מתיח של התמונה, כמו האורך כי הגובה של המסך. זה כמעט בלתי מורגש לעין בלתי מזוינת כאשר בלהט הרגע (הקלעים של הלחימה, חדירה או אחרים) בגלל הגרפיקה עובד מאוד מהר והכל קורה במיקרו-שניות. אבל במטוס או תמונת סטילס, כבר זה לב קצת יותר.

לדוגמא, את ההשפעה של עומק פאר של הנוף היא פחות מובהקת על PS4. הכל נראה קצת ארוז. בנוסף, זה לפעמים חסר חתיכות קטנות של תמונה היקפית כאשר משווים את עיבוד של טלוויזיה למשנהו, על תמונה אחת, נלקח באותו זמן עם המצלמה מכוונת באותו אופן.

גרפיקת פרטי איכות: יתרון Xbox One X

כאן, אין תמונות נעות. צילומי מסך יחידים במשחק. העירוני, הנילוס, במדבר, בחרנו כמה סביבות נקיות במשחק, יש למקם את הגיבור באותה הדרך באותו המקום, עם אותה זווית המצלמה או 98% דומים והשאירו הבודקים שלנו להגיב על מה שהם ראו.

זהו "שלושער" עבור הקונסולה האחרונה מבית מיקרוסופט! אם graphics rendering בכלל זה מה שמבדיל זה נורמלי כי הדבר נכון גם לגבי כל מה שקשור לפרטים. היא זכתה הדירוג הממוצע של 4.6 / 5 ... אבל פרו PS4 נשאר במראה כפי שהוא מקבל 4/5!

Xbox One X מתנקש's Creed OriginsAS / 01net.com- זה לא בגלל X Xbox One, הוא חזק יותר מאשר פרו PS4 זה לא חסין "לִמְעוֹד" על באג גרפי גדול!פרו מתנקש PS4's Creed OriginsAS / 01net.com- תמונה זהה, נלקח על פרו PS4, לא באג אלא רושם מבוטא מתיחה של התמונה ולכן תבליטים ארוז קצת.

"הפרטים על המגן [הערת העורך: בחזית] הם מרשים להתבלט גם בימין בעוד שיש כבר קצת מחוספס בצד שמאל. "" העצים על הגבעה מרחוק, מופחתים למדינה פיקסל בצד שמאל, ימין, אשכולות מרובע בצבע הם רבים יותר יכולים לנחש בקלות שזה עץ. " "העיטורים של המושב של הגמלים החוצה היטב בשני המקרים, אך אלה מהימין הם בולטים יותר."

העין של הבוחן : הצעות מחיר עבור עצמם ולסכם כל מה שהייתי צריך לראות. ואכן, כאשר אחד לוקח את הזמן כדי להסתכל בתמונות, אתה מבין כי Xbox One X מצליח למצוא את הפרטים ברוב המכריע של המקרים.

ה Pro PS4 אולם אין להסיק מכך מתבייש חלק מהיתרונות שלו. לפיכך, על אחת תמונות המבחן שלנו, זה הצליח יותר לנהל טקסטורות צמחייה ממוקמות ירו בינוני-ארוך. נראה כי היא התרכזה באזור המסוים הזה הרחק ממקומות אחרים בזמן הזה, בעוד X Xbox One, נראה להקרין בכל מקום קל יותר, חזק יותר ... אבל לא בהכרח תמיד בחוכמה.

מסקנה: Xbox One X לוקח את כל Pro PS4 ממשיך לספק

הגיע הזמן לתת את הציון הסופי מן הממוצע של הציונים שניתנו על ידי חבר מושבעים שלנו. Xbox One X מקבל 4,46 / 5 ו פרו PS4 3.89 / 5.

תוצאה עקבית עם גולת הכותרת של להערכתנו שאל מושבעים כדי לענות על השאלה "X Xbox One, אם היא נמצאת משמאל או מימין? ". ביום שמונה, רק שתיים (לשחקן הלא) הצבעתי על המסך של פרו PS4, אחד שעזב לאחר היסוס ארוך (לא, אנחנו לא צוחקים שניים!).

זו מאשרת כי, עבור פלשתים או שחקנים תמימים מצליחים לעשות את ההבדל בין משחק על PS4 ו- Xbox One X Pro 4K או 4K אמר הוא לא כל כך ברור. אפילו בטלוויזיה UHD. זה חובה יש שתי תמונות מתחת לעיניים כדי לבדל בהצלחה ... אבל מעל עין (על) מאומנים לזהות את הפרטים הקטנים ביותר.

ארבע שנים לאחר פרסום של אחת Xbox הראשון, PS4 פחות פלט בעת ובעונה אחת, מיקרוסופט הופכת את הקערה על הצד הטכני. זה היה זמן. תעוזה ב הבדל במחיר ... $ 100 בין שתי הקונסולות.

עכשיו אנחנו צריכים בארה"ב תצליח בחיזוק קטלוג בלעדיות AAA שלה (פוטנציאל גבוה במשחק) כדי להשיג להאפיל סוני. שהרים אם היפנים לא יכולים לבנות על עמדת ההובלה של כוח, זה יכול להיות נבדל מתחרתה ידי VR (עם PSVR) ובמיוחד על ידי המספר המדהים של כותרים בלעדיים קרוב. מיקרוסופט ייאמר שהוא כבר במחצית הראשונה של 2018? לא בטוח ...