מפרץ הפירטים לקחת למבקרים בו כדי לערער את cryptomonnaie


גשש ביטורנט להתנסות עם דרך חדשה לייצר רווחי הקהל שלה על ידי שילוב קוד JavaScript המשתמש קיבולת המחשוב של המחשב כדי לערער moneros, מטבע מתחרה ביטקוין.

ישנם שני ימים, משתמשים של מפרץ הפיראטים, גשש ביטורנט הפופולרי היה הפתעה לא נעימה לראות את הגידול עומס CPU דרמטי בעת ביקור באתר זה. התעלומה הוסרה במהירות: זה היה קוד JavaScript אשר נועד לערער את moneros cryptomonnaie נוצר ב 2014 אשר נמצא כעת אחד הנפוץ ביותר באינטרנט (עמדת שווי שוק -9 כמו Coinmarketcap.com).

TorrentFreakסקריפט מוכנס לתוך מפרץ הפיראטים -

התסריט מדובר מגיע פרויקט קהילתי Coinhive בשם שמטרתו להציע אתרי אלטרנטיבת רווחי הקהל שלהם. רעיון לגמרי מקוריים, אבל משתמשים של מפרץ הפירטים לא אהבו בהתחלה, כי הם לא הוזהרו. מחאה מיד פרצה בפורומים. חלק חוסמי התסריט נופף כגון NoScript להיפטר.

ביום שבת אחר הצהריים, דירקטורים של מפרץ הפירטים ולבסוף לפצל הודעת הסבר. "כפי שאתם רואים, אנחנו בודקים Monero Javascript קטין. זהו רק מבחן. אנחנו באמת רוצים להיפטר מכל הפאבים האלה. אבל אנחנו גם צריכים מספיק כסף כדי לשמור על האתר. ספר לנו מה אתה חושב. האם אתה רוצה לראות את הפאבים או לתת כמה מחזורי CPU בכל פעם שאתה מבקר באתר? "ניתן לקרוא על מפרץ הפיראטים.

בסופו של דבר, משתמשים למצוא את הרעיון מושך

הדירקטורים גם להצהיר כי חלה באג בגרסה הראשונה של התסריט. תיאורטית, זה צריך להיות מוגבל ל 20-30% של יכולת המעבד של המכשיר. בגלל "קליפה" בקוד, הוא לצערי כרעו כל. יתר על כן, הוא יסתובב רק אחת כרטיסייה פתוחה. נכון לעכשיו, את התסריט אינו נכלל עוד בעמודים של מפרץ הפירטים. לדברי TorrentFreak, המבחן נמשך רק 24 שעות.

הוא יהיה להפעיל מחדש את הגשש ביטורנט? זה אפשרי, כי משתמשים - פעם הפתעה בעבר - נראה די בעד מדד זה. "אם זו דרך מעשית לתמוך באתר זה מבלי לראות פורנו, אני מסכים," משיב המשתמש "התעבות" אחרי הודעות למנהלי. פרשן אחר חושב שאנחנו צריכים אולי לעזוב משתמשי בחירה בין הראייה בפאב ולערער moneros. "אם אתה הולך TorrentFreak או באתרים אחרים, אנשים הם די חיוביים על זה. בסופו של דבר, מי מוריד גם לשלם בדרך זו או אחרת, "אמר משתמש אחר.

פוטנציאל כספי גדול

טכניקה זו יכולה באמת לייצר הרבה כסף? אֶפְשָׁר. מפרץ הפירטים הוא האתר 87 ביקר ביותר בעולם (מקור: אלקסה) ויש לו מיליוני משתמשים. יוצרי הפרויקט Coinhive בחנו את התסריט על pr0gramm.com פורום דימוי ידוע יחסית, אבל רק מסווג עמדה 4093 על אלקסה. עם זאת, הם הצליחו לערער moneros 60 בעוד שבועיים, המקבילה של כ 6000 $. הדבר מצביע על כך מפרץ הפירטים יעשה הרבה יותר טוב.

ברור, זה לא אמור להיות שמחיר monero מתמוטט. האפקטיבי של התסריט הוא קשור בטבורו cryptomonnaie האלגוריתם הבסיסי הזה נעשה עבור "טוֹבָה על מחשבי מיינסטרים," כפי Coinhive.com אמר. כמו רוב cryptomonnaies, אימות של monero עסקות נעשתה באמצעות חישוב הצפנה (CryptoNote). אבל זה דורש הרבה זיכרון כדי להפעיל, מה היקף מעבד PC, אבל גרוע להתאים את הארכיטקטורה של שבב גרפי (GPU) או מעגל ייעודי (ASIC). זו הסיבה מדוע יוצרי monero מאמינים כי חישוב זה הוא "שוויוני". לעומת זאת, Bitcoin ו Ethereum להשתמש באלגוריתם SHA-256, שאינו דורש הרבה זיכרון. זו הסיבה המטבעות הללו יצרו GPUs העומס ואת ASICs. בקיצור, אי אפשר לערער Ethereum של ביטקוין או עם Javascript.