הורדה: התוכנה עשר אפליקציות של השבוע


כתיבה מציעה מבחר השבועי שלו של יישומים ועדכוני תוכנה חדשים. התוכנית עבור מהדורת 10 בנובמבר, 2017: אופרה, Go קבצים, קבל טדי, PES 2018 ...

1. אופרה

אופרה, דפדפן האינטרנט של החברה הנורבגית תוכנת אופרה נהנה עדכון ועכשיו בגרסה 49. זה פותח שיפורים רבים לרענן פונקציות שכבר קיימות בתוך הדפדפן ואפילו יותר טוב קצת לפשט את חוויית המשתמש של פונקציות אחרות.

Snapshot, הכלי מוקדש מסך משולב אופרה, כעת מציע יותר אפשרויות באמצעות שילוב כלי עריכה כדי להתאים אישית לפני נתח לתפוס. עכשיו ניתן להוסיף חצים כדי להדגיש אלמנט של מלכוד, לטשטש מידע שאתה לא רוצה להופיע, וגם, אפילו יותר טוב, להוסיף סלף ומדבקות.

אם לשים את הידיים מלוכלך הוא לא כוס התה שלך, אופרה 49 מפשט גישה התאמות בסיסיות ידי השתלת כפתור גישה מהירה בחלק הימני העליון של הדף "קישורים מהירים" שעליו מקובצים האתרים המועדפים שלך. לפיכך, הגישה את המודעה חוסם, ערכות נושא וטפטים הוא כעת בהישג יד.

גרסה חדשה זו של הדפדפן גם נהנתה סרטוני התמיכה ב VR. הבעלים המאושרים של Oculus Rift ו HTC Vive יכול עכשיו לנצל את מלוא היתרונות של קטעי וידאו מציאות מדומה ב- YouTube, Facebook, Vimeo ואחרים, מאז אופרה.

נוסף חדש אופרה 49 יודע עכשיו להמיר יחידות ומטבעות פורסם אוטומטית באתרים. כדי לנצל, פשוט לסמן ערך כדי לראות אם התצוגה מרה אוטומטית ליחידה במקום באזורך בתוך tooltip. לבסוף, הודעה חדשה הופיעה לצד המרכיבים הקיימים: בנוסף פייסבוק Messenger, WhatsApp ו- Signal, ניתן כיום להשתמש VK, מסרים הקשורים ברשת החברתית הרוסית של אותו שם.

הורד אופרה עבור Windows (חינם)
הורד אופרה עבור Mac (חינם)
הורד אופרה עבור לינוקס (חינם)

2. LibreOffice

חבילת Office LibreOffice לקחת את עדכון האבטחה השלישי של הסניף היציב שלה 5.4. כדי לסכם LibreOffice ניתן למצוא הוא חבילת Office חינם וחופשי שילוב כלים דומים לאלה כי שלמו סוויטות מקצועיות כמו Microsoft Office.

וכך, LibreOffice מציע מעבד תמלילים (Writer), עורך גיליון אלקטרוני (Calc), כלי מצגת (Impress), תוכנת ציור (Draw), עורך נוסחא מתמטית (מתמטיקה), מנהל מסד נתונים נתונים (בסיס) ומודול דיאגרמות.

הורד LibreOffice עבור Windows (חינם)
הורד LibreOffice עבור Mac (חינם)
הורד LibreOffice עבור לינוקס 32 ביט (חינם)
הורד LibreOffice עבור Windows 64-bit (חינם)

3. עבור קבצים

גוגל מפתחת כיום שיתוף וניהול קבצי יישום חדש. Go קבצים, זה השם שלה, הוא כמנהל קובץ קל - הבקשה תופסת רק 6 מגה מותקנים פעם - יכול לייעל את שטח האחסון וביצועים של המכשיר.

היישום הוא אחראי לניטור אחסון של הטלפון החכם שלך ומציע מקום פנוי במידת האפשר. כדי להגיע לשם, Go קבצים מציעים לך להסיר קבצים מיותרים נתונים מיושנים אחרים שלא לצורך כובשים שטח האחסון היקר שלך: יישומים מטמון, קבצי מדיה קבלו על WhatsApp, קבצים שהורדו, לשכפל קבצים, וכו ' Go קבצים גם מציע להסיר את היישומים בהם אתה משתמש לעתים רחוקות כדי לקיים את המהירות של המכשיר.

Go קבצים הופך את ניהול הקבצים לפי סיווג אותם לפי סוג כדי לעזור לך למצוא אותם מהר יותר. לבסוף, היישום מספק את היכולת לשתף כל קובץ בקלות עם צד שלישי על ידי התגברות על חיבור לאינטרנט. לגמרי מאובטחת העברת קבצים דורשת שנתוני השער שני מכשירים קרובים גיאוגרפית להשיג העברה ישירה, כפי מה שהוא יכול לעשות על iOS עם הצנחה.

הורד FilesGo עבור אנדרואיד (APK) (חינם)

4. Avast

avast השלים את העדכון של תוכנת ההגנה מפני וירוסים שלה. 2318/08/17 עברו בגרסה, גרסה חדשה זו שלavast בעצם מתקן באגים אי יציבות של הגרסה הקודמת. בהודעת השחרור התוכנית, היזמים אומרים שהם תיקנו את הבעיה כי הסיר את הכללים של חומת האש במהלך עדכון התוכנה.

בעיות במצב פסיבי גם נפתרו, כמו הרצון לחזור סריקות מתוזמנות. לבסוף, הרענון היא הזדמנות avast כדי לתקן את המצב לגבי בעית שגיאת 007 בפני משתמשים עם חתימת Gmail שלהם עם דואר יוצא.

הורד Avast Free Antivirus עבור Windows (חינם)
Avast Antivirus Pro עבור Windows (הפגנה)
הורד Avast Internet Security for Windows (הפגנה)
הורד Avast Premier עבור Windows (הפגנה)

5. Emulator אנדרואיד memu

כפי שהשם מבהיר, Emulator אנדרואיד memu הוא אמולטור ליהנות אנדרואיד במחשב. הכוח הגדול שלו הוא ללא ספק ביכולתה לתמוך הקרנל אנדרואיד שונים. Emulator אנדרואיד memu אכן מציע להשתמש במספר המקרים של אנדרואיד: Jellybean, Kitkat ו Lollipop. התכנית מציעה ביצועים ראויים מכשירים מודרניים יכולה להיות מותקנת על רוב המחשבים, ללא תלות בתצורה שלהם.

עדכון אחרון Emulator אנדרואיד memu חונך את התמיכה עבור גרסת 32 ביט של Lollipop אנדרואיד, את היכולת לשנות את השם של רשת ה- Wi-Fi, שרתי ה- DNS ואת כתובת ה- MAC ואת היכולת להפעיל את המצב למשחקים יותר LOL MOBA. עדכון זה הוא גם הזדמנות Emulator אנדרואיד memu לנטוש את מנהל הקבצים סייר הקבצים ES לטובת מנהל הקבצים CM. לכל השאר, המפתחים שנערך באגים המתקן את השונות בגרסה הקודמת של התוכנה.

הורד אנדרואיד memu Emulator עבור Windows (חינם)

6. פלייסטיישן App

סוני הודיעה השבוע על שיפוץ מסיבי של היישום שלה פלייסטיישן App על אנדרואיד ו- iOS. מנקודת מבט גרפית, פלייסטיישן App יציע עיצוב מחדש נחמד, הכולל עיצוב יעיל התמקדות אינטואיציה. הבאנר בתחתית הממשק מקל ניווט בין קטגוריות שונות כמו לרשימת חברים המקוונים, מודול ההודעה ואת החוט מפרסומי קהילת פלייסטיישן.

פלייסטיישן App מרכזת התכונות העיקריות של היישום באותו כפתור בכל מקום בתחתית המסך. בנגיעה אחת, אתה מנהל ההורדות שלך מרחוק, לסייר בחנות PS, לגשת לעדכוני חדשות פלייסטיישן.

סוני לוקח הגרסה האחרונה של פלייסטיישן App כדי לחלץ את האפשרות להציג השני הופך יישום בזכות עצמו עם מסך PS4 שנית. זמין ב- Android, iPhone ו- iPad, עכשיו מודול העצמאי לשעבר מספק את היכולת לשלוט PS4 שלך באופן נרחב. אתה יכול לנווט בתפריט של הקונסולה, להזין טקסט על המקלדת ואפילו להציג קצת מידע נוסף כאשר אתה משחק, כגון מפות, מכ"מים או מלאי.

הורד App פלייסטיישן עבור אנדרואיד (חינם)
הורד פלייסטיישן App עבור iPhone / iPad (חינם)
הורד מסך שני PS4 עבור אנדרואיד (חינם)
הורד מסך שני PS4 עבור iPhone / iPad (חינם)

7. YesWeGreen

YesWeGreen מציג את עצמו בתור "מדריך עיר ירוק". שירות שיתופי, הפלטפורמה מסייעת ללקוחות לשנות את הדרך בה הם צורכים כדי לנווט אותם לכיוון אורח חיים בר-קיימא וכולל. לשם כך, אנו מגלים לעתים כתובות ידועות, לפעמים סודיות, עוסקות במעבר מקומי ואקולוגי. מסעדות, חנויות, בילויים, הבחירה היא מגוונת.

YesWeGreen בולטת מפנקס הכתובות למבדה ידי המציע למשתמשים שלה כדי לגלות את וסדנאות קולינריות ויצירתית. אנו לומדים להתאושש, למחזר, בישול, יצירה, לשכנע הפגנה כי ישנן צורות אחרות של צריכה, חסכוניות וידידותיות לסביבה.

ובכל זאת בגישה מחויבת ידידותית לסביבה, YesWeGreen דואג לארגן סדנות קבועות עבור הקהילה וכל אלה שרוצים לשנות את אורח החיים שלהם.

השתמשו YesWeGreen באינטרנט (חינם)
הורד עבור אנדרואיד YesWeGreen (חינם)
הורדת YesWeGreen עבור iPhone / iPad (חינם)

8. Nimbatus

ארקייד אמצע משחק, משחק סימולציה באמצע, Nimbatus בולט בנוף המשחקים העצמאי עבור מקוריות משחקיות תשומת הלב שלה הגרפיקה שלה. חינם נשאר שם הדמיון והיצירתיות שלו לייצר מזל"ט המקורי מחלקים שונים. השילובים הם רבים, אשר מציעה את ההזדמנות להתמקד הכח, התקפה או הגנה של הספינה שלך בהתהוות.

לאחר השלים עבודת הרכב שלך, אתה יכול לבדוק את האפקטיביות של מזל"טים שלך בסביבות שנוצרו באופן אקראי. החוויה היא שיפרה ידי משימות רבות תוטל עליך ועל המשפרים מודול בהתאם לביצועים הצפויים בתחום.

Nimbatus מטביע מימד רב שבאמצעותו אתה משווה הפרויקט שלך עם שחקנים אחרים יכולים לקחת על יריבים בזמן אמת.

עדיין בפיתוח, Nimbatus היה קמפיין מימון המונים על Kickstarter.

הורד עבור Windows Nimbatus (הפגנה)
הורד עבור Mac Nimbatus (הפגנה)
הורד Nimbatus עבור לינוקס (הפגנה)

9. קבל טדי

המשחק הראשון של Guaranapps סטודיו עצמאי צרפתית, קבל טדי הוא משחק פאזל כיף כי, מעבר הגרפיקה המצוירת שלו, הוא בעל גוף מלא יותר כפי שהוא נראה.

ב קבל טדי, אתה צריך לעזור לתינוק קורט לקבל הדובי שלו. על פיסת האצבע, נעה הילד בקו ישר משמאל לימין או למעלה ולמטה. מכשולים רק מסוגלים לעצור את הריצה של קורט. כפי שאתם מבינים כיצד להשתמש הצעצועים מפוזרים על המדף כדי לאסוף שלושה כוכבים בכל רמה כדי לשחזר את השמיכה.

קבל טדי יוצא כמעט מאתיים רמות קושי הולך וגובר. במהלך ההתקדמות שלך, אתה לפתוח שישה עשרה פריטי משחק כדי לעזור לך להתגבר על המכשולים המאתגרים ביותר.

הורד קבל טדי עבור אנדרואיד (חינם)

10. SEP 2018

PES 2018 סוף סוף מגיע ניידים לעקוב מקרוב עיתוי עונת 2017-2018 כדורגל. לצד עדכון של נתונים, אנו מוצאים הרבה תכונות חדשות, כולל תכונת "חברים" המאפשר לך לשחק חלקים בזמן אמת נגד אנשי הקשר שלך. משחקים מקומיים להציע את ההזדמנות ליצור אליפויות מקוריות פתוחות לחברים בלבד. אנו מעריכים את המבוא של מחווה תקדים שבאמצעותו תבצע ירי אונות יריות נשלטו.

PES 2018 היתרון של שיפורים גרפיים, שאפתן מתמיד יותר ריאליזם. מערכת הבקרה פשוטה - וגרור כדי להזיז והקש לירות - אם מסכי מגע adapteparfaitement ומעניק את היכולת לבצע פעולות דיוק.

PES 2018 מעדכן קטלוג של השחקנים שלה וכוכבים אגדיים זה כמו דייויד בקהאם כדי לאפשר לך להרכיב את קבוצת חלומותיך.

הורד PES 2018 עבור אנדרואיד (חינם)
הורד PES 2018 עבור iPhone / iPad (חינם)