הורדה: התוכנה עשר אפליקציות של השבועכתיבה מציעה מבחר השבועי שלו של יישומים ועדכוני תוכנה חדשים. התוכנית עבור מהדורת 30 ביוני 2017: Avast, Google המשולש, עווית, פיוצ'רמה: עולמות של מחר ...

1. Avast

תוכנת ההגנה מפני וירוסים avast עודכן ומעביר שחרור 2302/05/17. החידושים התוכניים, גרסה זו שלavast פותח סוכן כופר עבור גירסאות אבטחה באינטרנט ו א. באמצעות תכונה זו, המכונות מוגנות מפני rançongiciels איומים אפשריים. אחרת, מפתחים עבדו כדי לפתח מערכת חדשה של התראות על לוח מחווני התכנית משולב האזהרות במרכז ההודעות.

הפופ-אפ של התוכנה קבל מתיחת פנים תוך הודעה נגדית נוספה הסמל של מגירת היישום של שורת המשימות. לבסוף, תיקונים שנעשו לפתור בעיה המשפיעה על הפרופיל הציבורי תוכנת חומת האש.

הורד Avast Free Antivirus עבור Windows (חינם)
Avast Antivirus Pro עבור Windows (הפגנה)
הורד Avast Internet Security for Windows (הפגנה)
הורד Avast Premier עבור Windows (הפגנה)

2. Viber

מסרים מיידיים Viber עודכן על מחשב נייד. רענון זה מציג דרך חדשה כדי לשלוח קבצים לאנשי הקשר שלך. עכשיו זה אפשרי לשתף את התמונות שלך, מסמכים, קטעי וידאו ועוד על ידי ביצוע פשוט גרור ושחרר מספרייה אחד חלון הצ'אט Viber. גם גרסה חדשה זו מאפשרת שולחן עבודה כדי להעביר מסרים ותכנים אחרים ישירות מתוך שיחה באמצעות כפתור משולב לצד ההודעה, אלא גם על ידי ביצוע גרור ושחרר תוכן לכרטיסיית שיחה חדשה.

בניידים Viber השיקה את הפריסה של הרחבות צ'אט שלה, קיצורי דרך שירותים כמו YouTube, Spotify, Giphy ואחרים, כדי להקל על שיתוף ואינטגרציה של התוכן בתוך השיחות. לבסוף, Viber להפסיק תמיכה למכשירי אפל פועלים iOS 8 ומטה, וכעת יש צורך ב- iOS 9 לפעול.

הורד Viber עבור Windows (חינם)
הורד Viber עבור Mac (חינם)
הורד Viber עבור לינוקס (חינם)
הורד Viber עבור Windows 8 (חינם)
הורד Viber עבור אנדרואיד (חינם)
הורד Viber לאייפון (חינם)
הורד Viber עבור Windows Phone (חינם)

3. תמונות Google

גוגל חשפה גרסה חדשה של תמונות Google, הגלריה שלה יכולה לגבות ולסנכרן תמונות שנתפסו על ידי הטלפון החכם שלך. עדכון זה מתמקד שיתוף תוכן ומשלב מספר כלים חשפו במהלך הכנס Google I / O.

עכשיו תמונות Google אתה יכול להגדיר שיתוף הספרייה שלך עם צד שלישי על ידי הזנת כתובת הדוא"ל. מספר אפשרויות זמינות גם לשתף. למשתמש יש אכן הבחירה כדי לאפשר גישה חופשית לספרייה שלה כולו, אלא גם יכול להגביל את גישת תמונות ישנות בכך שהוא מאפשר גישה רק תמונות שתועדו מתאריך ספציפי . לתשומת הלב, ברגע המניות המורשות, התמונות שאתה מצלם ולמצוא עצמם מסונכרנים תמונות Google גם גלויים קשר זה.

תכונה חדשה נוספת שהושקה על ידי עדכון זה תמונות Google, היכולת לאחסן כמה תמונות. היישום מציע כעת את היכולת להסתיר כמה יריות "תמונות ראשיות" כמו צילומי המסך, התמונות שהתקבלו, וכו ', אשר, עם זאת, נותרו נגישים בתוצאות חיפוש, אלבומים וכמובן סעיף ארכיון.

לבסוף, תמונות Google יודע כעת ממליצים לשתף כמה תמונות. עם למידת מכונה, היישום מזהה את הפרצופים של אנשים בתמונות שלך ולשלוח הצעות חכמות מזמין אתכם לחלוק את התמונות הטובות ביותר שלך עם האנשים הנוגעים בדבר. הצעות אלה נגישות מתוך כרטיסיית "השיתוף" החדשה.

באמצעות תמונות Google (חינם)
הורדת אלבומי Google עבור Android (חינם)
הורדת אלבומי Google עבור iPhone / iPad (חינם)

4. במשולש Google

Google מתנסה כרגע יישום חדש כדי לחסום את השימוש בנתונים ניידים ביישומים מסוימים. באופן רשמי זמין רק בפיליפינים עבור שלב הבדיקה שלה, משולש Google אף על פי כן להורדה להתקנה על כל 5.x מכשיר אנדרואיד ומעלה.

משולש מציע לך לעקוב אחר צריכת הנתונים שלך ובעיקר לגלות את היישומים התובעניים ביותר בתחום. ובכך משולש מציע את האפשרות של חסימת השימוש בנתונים הניידים ולשמור המעטפה שלך במידת צורך. למרות שהבעיה היא פחות במדינתנו שבה חבילות נתונים ניידים לשלב פעם עסקות גדולות יותר, או אפילו, עבור חלק, ללא הגבלה, מציעה מעטפה קטנה רק שילוב להתמיד נתונים ניידים. הבעיה של שליטה על צריכת הנתונים יכולה להתעורר גם אם רוחב הפס שלך אינו מספיק כדי לגלוש בגלל, למשל, רשת קצת מטומטמת ובקשה כי הייתה להוריד נתונים ברקע .

היישום של גוגל, ומציע שליטה מדויקת יותר ברמת הפרט. משולש כדי לשלוט על משך אישור השימוש בנתונים עבור כל יישום בנפרד זה מזה על ידי בחירת אישור של 10 דקות, 30 דקות, או קבועות. בפיליפינים, שם היישום נבדק, חוסכת למשתמשים נתונים ניידים יותר מתוגמלים עם הפרס של מעטפה נתונים נוספים בנייד, פתרון למשתמשים מראש לגלוש יותר ללא עלות נוספת.

הורד Google המשולש עבור אנדרואיד (חינם)

5. Cyberduck

ובכן ידוע משתמשי מקינטוש, Cyberduck תוכנה חופשית היא לחיבור לשרתים מרוחקים (FTP, SFTP, WebDAV, Amazon S3, Google Cloud Storage, Google Drive, Dropbox, וכו '). עודכן לגרסה 6.1.0 Cyberduck משלב קבצי חיפוש מהירים חדשים onedrive, S3, Dropbox ו- Google Drive.

חידושים נוספים שהוצגו על ידי עדכון זה, אנו שומרים לעצמנו את האפשרות של קיבוץ סוג הפרוטוקול בחלון של המועדפים. לכל השאר, 6.1.0 Cyberduck מתקנת מספר באגים אשר בעיה הדדית עם Cryptomator או מניעת חשש לשנות שמות קבצים גדולים יותר 5GB.

הורד Cyberduck עבור Windows (חינם)
הורד Cyberduck עבור Mac (חינם)

6. Twitch

עדכון תקדים עבור יישומים Twitch עובר בגרסה 5.0 על אנדרואיד ו- iOS. שנתבע משתמשים ותיקים של וידאו הפלטפורמה, הזרמה זמינה לבסוף. שחקנים יכולים כעת לצלם ולשדר משחקי החיים שלהם ישירות מתוך הסמארטפון או הטאבלט שלהם. תכונה יותר ממוזמנים למי נאלצו בעבר לעבור למחשב או כלי צד שלישי עבור הזרמה.

מלבד תוספת גדולה זה, Twitch יש נייד לעצב מחדש הכולל והשתמש בו כדי להשיג בהירות. שלוש קטגוריות מרכזיות המרכיבות את סרגל הניווט החדש ומציעות גישה מיידית ישיר, דופק ואת מנוע החיפוש. השילוב של לסחוב עושה שימוש ביישום אינטואיטיבי הרבה יותר שכן הוא מספיק כדי לגרור תקין האצבע שלו או שמאלה כדי לגשת לכל השירותים הללו. בקטגוריה פנימית, החלקה גם מפשטת את הניווט בין קטעי וידאו, רשימות השמעת זרם.

שיפורי צגים להעניק Twitch אינטגרציה טובה יותר לתוך עולם הטלפונים הניידים. מודוס הלילה מתעורר כחלופת נושא אור מסורתי, בעוד מערכת ההודעות מכילה כל תכונה של גרסת שולחן העבודה.

עווית הורדה עבור אנדרואיד (חינם)
עווית להורדה עבור iPhone / iPad (חינם)

7. רדיו פרפקטו

הושק בשבוע שעבר, רדיו פרפקטו השבוע חשפו שני יישומים ניידים עבור אנדרואיד ו- iOS. פרויקט שיזם פיליפ תמרון, רדיו אינטרנט זה יש להבדיל בין מתחרותיה של פעולתו. זה כרגע היתרונות הם יותר מ -800 כותרים של רוק קלאסי שנבחרו על ידי רוק לשעבר ועורך פולק. הפצת החתיכות אינה כרוכה בתשלום והוא רצוף, ללא פרסומות.

רדיו פרפקטו צריך לראות בקרוב תוכניותיה להרחיב בתוספת כותרים חדשים לבין המבוא של המומחיות. שבת בחודשים יולי ואוגוסט ותמרונים בברכה אדם שמבטיח מפגשים של שעתיים שבו אתה יכול ליהנות המומחיות המוזיקלית מאויר על ידי מבחר של רשומות, אנקדוטות, מידע קונצרט וחדשות. ביום שישי, בינתיים, מוקדש שידורי קונצרטים אגדיים כגון "Live at Leeds" The Who או הרולינג סטונס "המאדים watter". שלך מקשיב תענוג, כל הקונצרטים משודרים במלואם.

תקשיב רוק ללא הפסקה ברדיו פרפקטו (חינם)
הורד רדיו פרפקטו עבור אנדרואיד (חינם)
הורד פרפקטו רדיו עבור iPhone / iPad (חינם)

8. Lucah

משחק תפקידים והרפתקאות עצמאיות Lucah שלוקח אותך לתוך עולם מסויט בכיוון אמנותי ניכר היטב. הוא מגלם את אחד Marques, ילדים קילל סמכויות, בכפוף המהומה והאימה.

פועל בעולם מפחיד, אתה מנסה נואש לשרוד ברטר הייסורים שלך נגד שלווה קטנה. כדי להתגונן מפני יצורים המאכלסים את החושך, אתה חייב להשתמש בכוחות שלך לפתח אסטרטגיה של תגרה קרב ההתקפה וההגנה מינגלינג ו נע.

Lucah מושלם מודגם בז'אנר הזה כולו של רקטות RPG. אתה ולהשיג מיומנויות ורמות שתתקדמו, לומד לשלב תנועות לבצע שילובי עצמה. הרפתקת מותמר כפי שאתה להתקדם במשחק, הסתגלות הדרך שאתה משחק ולשלוט במשחקים שלך.

עדיין בפיתוח, Lucah מספק תפוקה מלאה ב- Windows, Mac ו- Linux בקיץ 2018. כדי לעזור במימון שלה, קמפיין Kickstarter הושק על ידי היוצר שלה.

הורד עבור Windows Lucah (הפגנה)
הורד עבור Mac Lucah (הפגנה)

9. פיוצ'רמה: עולמות של מחר

אחיו הקטן משפחת סימפסון, פיוצ'רמה בעקבות להוביל שלו ישנים וחושף ניידים עם בונה עיר משלה פיוצ'רמה: עולמות של מחר. בעתיד הרחוק, אתה בונה ניו יורק עם התמונה שלך ולשים כל מאמץ כדי לעמוד במחויבות האולטימטיבית שלך הוא להציל את היקום.

כמו סימפסון: ספרינגפילד, פיוצ'רמה: עולמות של מחר מציע לבנות את הבניינים האיקוניים של הסדרה. בשעה שאתה ההתקדמות, אתה פותח את הדמויות המיתולוגי ומשימות אפים שלמות.

פיוצ'רמה: עולמות של מחר מהמר חקירה, סימולציה וניהול פעולת משחק, מיזוג מרובה. גלישה הגלקסיה בחיפוש אחר הרפתקאות בחלל יותר ויותר מטורף ולהילחם חייזרים עוינים בלחימה במצב 16 סיביות.

נכון לסדרה שהולידה אותו, פיוצ'רמה: עולמות של מחר אין הוא יוצא מן הכלל של הומור כי לא יעבר הגלקסיה כפי שאתה לבנות בהדרגה בהתאם לטעם שלך ואת הרצונות שלך.

פיוצ'רמה: עולמות של מחר עבור אנדרואיד (חינם)
פיוצ'רמה: עולמות של מחר עבור iPhone / iPad (חינם)

10. עד הכותל

אתגר בלתי עביר מורכב מחמישים עולמות עד הכותל מתגרה רפלקסים שלך ואת הכיף של חוסר תיאום שלך במשחק ארקייד שטני. דמות על שליטת לולאה הררית היא שם, והמטרה היא להשלים כל רמה כדי 100% מבלי להכות מכשולים.

עצבים, תמיד על המשמר כנגד החולשה הקלה, עד הכותל לרדות אצבעות המומות וחסר תחושה. תנו לעצמכם מוסחת לרגע, ואתה מאבד מיד. כמעט עונשיים, המשחק אוהב לדחוף את סגן הסרה כמעט כל פיסיקלי כי ייתכן וו לך. תפנית לא צפויה מעוותת חלל, וכעת מערכת הבקרה אינה מגיבה כמו שצריך.

למרות הקושי הגובר שלה, עד הכותל מניע את השחקנים העיקשים ביותר. בגלל זה הוא בעיקר תרגיל ריכוז אינטנסיבי. הרמות הקצרות יחסית לעקוף את הסיכון של תסכול עם הכישלון של כמה שניות לסיום. אבל כדי להגיע לשם, זה יהיה מעל לכל להדגים דיוק ומהירות מרשימה.

הורד עבור אנדרואיד במעלה הקיר (חינם)
את הורדת הקיר עבור iPhone / iPad (חינם)