בעקבות ההצלחה של Switch, נינטנדו מכפיל שוב לייצר הקונסולה שלה


חלף 25 כדי 30 מיליון איש היה להיוצר בשנה הבאה. בתחילה, נינטנדו מעולם לא דמיינתי יעלה 8 מיליון קונסולות שנה.

מי יכול היה לחזות הצלחה כזו עבור נינטנדו עדיין יש בשנה? לנוכח הכישלון של U Wii ואת הקושי להפעיל מחדש, החברה היפנית נראתה ירידה ידי משקיעים שכבר תכנן להיעלם מהשוק של הקונסולות. למרות הביקורת וחוסר הביטחון, ביג N המר הכל על המתג, היברידי מסוף אמור לשכוח את קיומו של U. Wii שנה לאחר מכן, ההימור הוא יותר מוצלח. המתג מושך, משחקים מקבלים רשומים הקריטית ומשקיעים יותר מתמיד מאחורי נינטנדו, כאילו בחמש השנים האחרונות היפניות נשכח.

על פי הוול סטריט הז'ורנל, חברת קיוטו הודיעה לשותפיה של החלטתה להכפיל את ייצור הקונסולה בשנת הכספים 2018. נינטנדו יפיקו בין 25 לבין 30 מיליון חלף נוסף.

אבל כמה רחוק יהיה Switch?

ב -31 במרץ, 2018, נינטנדו צריכה למכור 16 מיליון Switch. זהו יותר Wii U בעוד חמש שנים. תחזית זו הודיעה על ידי המותג בתוצאות הרבעוניות האחרונות שלה הייתה אז מותר לחברה להכפיל תחזיות כספיות.

על ידי הגדלת יעד הייצור שלה מאפריל 2018 עד מרץ 2019 ל- 25-30 מיליון Switch, נינטנדו נוגד מטרות משלה. בתחילה, החברה מתוכנן ייצור של 8 מיליון קונסולות שנה. כאילו שזו מטרה כבר עודכנו כלפי מעלה בחודש מרץ כאשר נינטנדו החליטה סוף סוף לייצר 16 מיליון קונסולות Switch. ה- Wall Street Journal, אומר כי המטרה של 25-30 מיליון יכולה להיות מוגברת עוד תלוי בהצלחת הקונסולה זה חג המולד, נינטנדו עדיין לא תוכל לצפות.

Psyonix- השבוע, משחקים שלישיים כמו Doom, Skyrim, LA Noire או רוקט ליגה נחתו על מתג ולחזק את קטלוג הקונסולה.

אם מכים ה- Wii U לא היתה המטרה הכי קשה להביס את המתג יכול לעבור הישג אמיתי: לעלות את ה- Wii. נמכר 101.6 מיליון פעמים במהלך 8 שנות קיומה, ה- Wii הוא עדיין מוצלח ביותר הידועה על ידי נינטנדו. אבל על פי Junko Yamamura, אנליסט ניירות נומורה, המתג יכול להימכר 115.8 מיליון יחידות עד מרץ 2023, ועל כן יהפוך להיסטוריה נינטנדו קונסולת הנמכר ביותר. במיוחד כמו בגידול הקבוע תחזיות ואת אפשרויות נינטנדו כדי לדחות את המתג בפורמטים חדשים עלולים לאפשר לחברה לקבל תוצאה סופית אפילו גבוהה יותר.

בשנים הראשונות לקיומה, המתג יכול אפוא לזרום יותר מ -40 מיליון עותקים אם אחד מסתמך על תחזיות מוקדמות. זהו כפול תוצאות Wii כי היה זה, חילקה 25 מיליון עותקים בתוך שנתיים. בשנה השלישית, מכירות של הקונסולה הוכפלו ל -50 מיליון. תופעה, אם מועתק Switch, נינטנדו יכול להציע שיאים חדשים. מאז שחרורו של הבורר, הפעולה נינטנדו יש חזרה לרמה שלא נראתה מאז 2008. החברה מתקרבת לשיא ההסטורי שלה בהדרגה של 2007, כאשר בכורת הנצחון של Wii.

מקור:
וול סטריט ג'ורנל

בעקבות ההצלחה של Switch, נינטנדו מכפיל שוב לייצר הקונסולה שלהקנה במחיר הטוב ביותר