עם אוזניות sleepbuds, Bose שיעזור לכם לישון טוב יותר


Sleepbuds לא לשדר מוזיקה אך צלילים מרגיעים. הם כוללים בעיקר מערכת הפחתת רעש כדי לבודד את האדם הישן מחוץ טוב יותר ולשפר את השינה.

עם בוס 35 אוזניות הוא המנהיג הבלתי מעורער של אוזניות הפחתת רעש. זה נתן רעיון לבנאי: להשתמש בטכנולוגיה שלה כדי לפתח "אטמי אוזניים" נכסים יבטלו רעש בחוץ (נחירות שכנות, מכוניות, וכו '), כך אחד לובש אלה sleepbuds המפורסם יכול לישון בשקט.

בנוסף מעגל הפחתת רעשים, האוזניה עלתה זיכרון פלאש קטן מאחסן עשרה צלילים מרגיעים. צלילים אלה נועדו לפייס את המשתמש להסיח את הרעש שיורית הפוטנציאל שהוא יכול לשמוע. הם בהדרגה להקטין והם להגדרה על ידי יישום חינם זמין על טלפונים חכמים. אפליקציה זו מציעה פונקציית שעון מעוררת, פחות פולשניות עבור בן הזוג מלבד השעון המעורר המסורתי. האוזניות גם מגיעות עם סוללה נטענת (אוטונומיה לא צוינה על ידי היצרן) וכוללות מקרה טוען באופן אוטומטי כאשר אינו בשימוש. לבסוף, Bose גם מספק שלושה זוגות של טיפים כדי להתאים בצורה אופטימלית את האוזניים.

Bose השיקה קמפיין מימון המונים על פלטפורמת Indiegogo, אשר דיווח על 430,000 דולרים על 50 000 $ מתוכננים. האוזניות נמכרו בין 150 לבין 185 דולרים, כנגד מחיר הודיע ​​על 249 $. Sleepbuds צפויים להישלח בפברואר 2018.

מקור: Bose