סגירה ליברטי-לנד, אחד אתרי פירט הצרפתים הגדולים


יום שלישי, 24 במאי הז'נדרמריה רן סגר את האתר Liberty-Land.net, "אחד ספריות תוכן לא חוקי הגדול ביותר בצרפת," על פי תעשיית הקולנוע. פעולות אחרות תמקד את Warez באמצע.

החלק של רן הז'נדרמריה מחקר פשוט השלים מסע נחמד Warez באמצע צרפתית קבלת סגירת Liberty-Land.net. המבצע נערך יום שלישי, 24 במאי, בשעות הבוקר, וכן הוביל למעצרם ב Le Havre, מרסיי באזור פריז, לפחות שלושה אנשים (כולל היוצר של האתר), חשוד פועל בספרייה זו קישורים.

Liberty-Land.net, חי עשרות אלף תוכן בלתי חוקי מכל הסוגים, המוזיקה, סרטים אחרונים מאוד, תוכניות טלביזיה, ספרים, תוכנה. המידע נחשף אתמול על ידי האתר zataz.com. זה אושר על ידינו ועל המשטרה ALPA (אגודה נגד פיראטיות אורקולי), מקורם של התלונה SACEM."זהו מבצע גדול, הוא שמח פרדריק דלקרואה, נציג כללי של ALPA. Liberty-Land.net היה אחד אתרי הורדה ישירה בגודלה בצרפת, עם יותר מ 51 000 סרטים, 81 000 ו 25 000 תיעודיים בסדרה, מוסיקה, וכו ' "התכנים לא התארחו בשרתים ליברטי-הארץ, אשר רק בהפניה קישורים להורדת האתרים. על פי מידע מן Alpa, שירות זה טען 800,000 משתמשים קבועים, מאז הקמתה בשנת 2009. בעבר, הספרייה פעלה תחת שמות אחרים כמו DirectStreet.net אומר שלישות רומיין Beausse, שהוביל את חקירה בתוך הז'נדרמריה של רן.

אין שרתים תפסו

"זהו אתר שאנו עוקבים אחריו מאז מאי 2010. בשלב מסוים, הוא נכלל 200 האתרים הפופולריים ביותר בצרפת, אומר השוטר. זה לקח הרבה אמצעים טכניים כדי לגבות מנהליו. "פופולריות זו כנראה סיבת האתר השיג במהירות לעצמאות כלכלית באמצעות מודעות באנר ההכנסה.

"ברמה זו, אנחנו כבר לא חובבנות, אבל בעסקים," אומרת פרדריק דלקרואה. Alpa מעוררת סכום של 200 000 יורו מושם על חשבונות offshore. רומיין Beausse לא לאשר סכום זה, אולם זה מבטיח כי ההליכים מתנהלים ללכוד את החשבונות האלה. השוטר מסביר עוד כי שירת Liberty-Land.net נמצא פיזי קנדה, הוחרם. משתמשים אשר בשקידה מבקרים באתר זה לא צריך להיות מודאג. עם זאת, הדירקטורים צפויים גדול: עד 5 שנות מאסר ו 500,000 קנס האירו.

סנקציות זה יכול להכריז נוסף. Alpa לספק פעולות אחרות בקרוב נגד "אתרים המציעים תוכן בלתי חוקי ובמיוחד שעושים המון כסף." ברור, זה לא רק בלחימה Hadopi נגד פיראטיות.