כיצד להוריד Zone חזר על האוכף בעוד כמה חודשים


האתר הנצפה ביותר 29 בצרפת הוא העתק של zone-telechargement.com קבוצה קטנה של אנשים בנתה מאפס בין דצמבר 2016 ליוני 2017.

המאבק נגד הורדה לא חוקית הוא נצחי. מספר סוף 2016, הז'נדרמריה היה מאוד גאה להודיע ​​על פירוק zone-telechargement.com (ZTcom), להוריד יצירות מזויפות ישיר צרפתים מובילות באתרים אורקולי. זה היה האתר הנצפה ביותר -11 בצרפת על פי סטטיסטיקת אלקסה. שני המנהלים העיקריים הוכנסו תחת מנעול תפס נכסים: חשבונות הבנק, מכוניות יוקרה, בתים שניים, וכו '

אבל ההצלחה הזו נגד פיראטיות הייתה קצרת מועד בלבד. בקושי היה לו zone-telechargement.com מחובר שאתר אחר הופיע ברשת: zone-telechargement.ws (ZTws). על פי ניתוח של Hadopi, העתק זה של האתר רצון הנפטר כמה חודשים כדי לבסס את עצמה בנוף. זה כרגע באתר הנצפה ביותר 29 בצרפת.

המידע שנאסף על ידי הרשות הגבוהה הייתי רואה את אתר ההורדה הבלתי החוקי חדש זו הוא רחוק מלהיות הנביעה הקולקטיבית של קהילת חובבי סרט משמחת אבל עבודה בכוונה תחילה להפליא ארגן קבוצה קטנה אנשים שרוצים למלא את הכיסים שלהם.
לפיכך, את שם הדומיין נרכש ב 2014, יותר משנתיים לפני תום ZTcom. הוא שימש רק לעיתים רחוקות מאוד, במיוחד לבדוק פריסה דומה לזה של ZTcom.

עם ההשלמה האחרונה, ZTws הוא מייד פורסם באינטרנט על ידי לקיחת ההיבט החזותי של המודל שלו. אבל תחילה, האתר הוא כמעט ריק. קומץ המשתמשים יתחיל למלא את הקטלוג בהקדם האפשרי. בין דצמבר 2016 לפברואר 2017, 1230 כותרים חדשים נוספים מדי שבוע. החל מחודש מרץ 2017, הקצב "לעבוד" עד 420 כותרים הוסיפו שבועי.

בחודש יוני 2017, החוקה של הקטלוג תושלם, עם כ 17,000 סרטים, 57,000 פרקים של דלפק משחק וידאו סדרת 500. בסופו של דבר, נראה כי 90% של מניות נעשו זמינים על ידי 14 חשבונות התורמים הפעילים ביותר.
לכן כה מפעילות קהילתית קרוב צורה של מקצוענות. "הפעילות של כמה תורמים חשבונות המצביע עבודה במשרה מלאה מבחינת כרכים מעורב," אמר Hadopi.

אם צוות ZTws מהוונת על הגנאי של ZTcom להגיע למקום, הוא מכיל רק חלק המודל שלו. זה משמר את המיצוב מאוד משושה של האתר, עם שני שליש מהמניות המוצעות בצרפתית. עם זאת, זה אינו מתייחס לכל דובים מוסיקה לתשומת לב מועטה בלבד למשחקי וידאו.

מודל עסקי דומה

הבעלים החדשים של אזור ההורדה גם עשו התאמות המודל העסקי. כמו קודמיהם, הם שואבים את הכנסותיהם מפרסום והשתייכות.
עם זאת, מתווכי פרסום מקוונים נוכחים רק בעקיפין. באתר הראשי, הוחלפו פרסומות קלסיות ידי באנרים קידום מכירות חלון קופצים מקדמות משחקי וידאו, לשלם לכל שירותים להורדת שירותי VOD די מפקפקים.

פאבים קונבנציונליים להופיע נקמת protect-zt.com באתר שמארח את "Obfuscator בקישור," טחנה כי מקצר כתובות המוביל קבצים להוריד. ואכן, ZTws רק מציג את הקישורים המקוצרים. רק כאשר המשתמש בוחר אחד, זה נופל על protect-zt.com ומוצג קישור האמיתי. טכניקה זו תמנע את הפעולות לבטל את ההפניה למבנה של מוטבים וכדי לְשַׁסֵעַ סוגרים פאבים נוספים.

בקיצור, כל האלמנטים נמצאים שם כדי שוב למשוך לקוחות ולעשות הון קטן על הגב של מוטבים. הם הרגישו כי ZTcom שנוצר 1.5 מיליון יורו בשנה. ZTws הוא לקרות לעשות טוב יותר?