אמזון מכחיש להכין שירות הזרמה חינם נתמך על ידי פרסום


השמועה הודיעה כי e-tailer התכוננה שירות וידאו מקוון חדש כדי להיות ממומן על ידי פרסומות. הוא הכחיש.

בהודעת דואר אלקטרוני שנשלחה לתקשורת בארה"ב, אמר אמזון, בניגוד למה שהוצע אתמול הוא היה "אין תוכניות ליצור גרסה חופשית של וידאו פרמיה נתמכת על ידי פרסומות."

סעיף פרסם 14 בנובמבר, 2017

על פי אתר האינטרנט AdAge, אשר מבוסס על מקורות מקורבים מקרה, אמזון מכין שירות הזרמת וידאו חינם נתמך על ידי פרסום.

זה ישלים את תכניתה אמזון פריים וידאו נגישה למשתמשים שיש להם מנוי תכנית הנאמנות שלה. אבל זה לא יהיה גרסה חופשית של זה האחרון, אשר מאפשר לחברים לראות לא רק סרטים וסדרות פופולריים אלא גם תוכניות מקוריות שנוצרו עבור אמזון כמו האיש במצודת רמה או שקיפות.

אמזון אכן מדבר עם רשתות הטלוויזיה, אולפני קולנוע ומדיה אחרת כדי לראות אם הם יהיו מעוניינים קטלוגים שלהם דיוור באמצעות ערוץ זה. הם יזכו הכנסה חדשה אמזון ימצא מספיק כדי לפתח את הצעתה, במיוחד לגבי תוכניות ילדים כמו גם תוכניות לגבי נסיעות, אופנה ובישול.

מתחרי משקל

האלקטרוני tailer יכול גם ליצור ערוצים ייעודיים ליוצרים ולשתף איתם את ההכנסות מהפרסום בתמורה מספר מסוים של שעות של תוכן שידור בכל שבוע, אמר אחד המקורות של גיל מודעות.

שירות חדש זה יכול לאפשר לסוחר באינטרנט כדי להגדיל את הקהל שלה להתמודד עם תחרות קשה. שלא לדבר Netflix או YouTube, Facebook השיקה שעונים, שירות שידור וידאו הקיץ הזה והקבוצה דיסני הודיעה כי היא להשיק פלטפורמה משלה 2019 שם הוא לשדר סרטים עלילתיים הסאגה מארוול מלחמת כוכבים אלא גם תוכניות מקוריות. זה יכול להיות גם מנהיג הפסד כדי למשוך משתמשים חדשים כדי לעבור לשירות בתשלום שלה. אבל זה גם ידרוש מהם תוכן איכותי.