Test: Leica Q, upscale expert bydlení, který poskytuje Leica v závodě


Leica Q (typ 116): slib

Trvalo včas Leica klamat nás s pevným ostřením! Po sporných volbách a ne vždy přesvědčivé případy (Leica X, Leica X Vario, atd.) Až do německé značky znepokojeni zastínit své jednotky M konečně podílí 110% ve vývoji platu Leica Q. úsilí.

Leica Q (typ 116): realita

První síla Leica Q je, že to vypadá jako strašně M, symbolické případě značky. Zda jedna nebo veselé, že bědování, celý obraz z fotografického ctihodné instituce za Rýna je propojen s „legendou“ bydlení. V případě, že Q zachovává vzhled a filozofii svých velkých bratrů, to má mnohem více moderní design.

Mezi jeho elektronickým hledáčkem přes 3 miliony bodů, jasným dotykovým displejem a jasnými, dobrými schopnostmi v návalu nebo jeho automatickým ostřením (konečně!) Výkon, Q je malý, že M je s to bylo vynalezeno v jednadvacátém století.

Snímač full-frame

Duše M


Z technického hlediska Q je naším úspěchem v průmyslu (tržby, které mají být viděn). Důvodů je mnoho (nejlepší volbou komponent, zralých techno, atd.), Ale také přichází ze závazku inženýry na starosti jeho vývoje. Doposud Leica vždy dávala dojem, ze nechce zastínit jeho Vážený pane Different ale nějakým způsobem lepší než milion, Q umožňuje Leica získat svůj inovační duši. Za předpokladu qu'ça vydrží!