Test: HP Omen X, atypické PC her, zatímco energie a výstřelky


zotavení HP na hraní se svými počítači a Omen Omen X. vyplývající z druhé kategorie, desktop PC jsme obdrželi testu je moloch v každém slova smyslu. Měli jsme široce prezentována v obrazech před několika dny, nyní je test!HP Omen X 900Lionel Morillon / 01net.com-

V preambuli uvedeno, že nebudeme opakovat všechny prvky věci, které jsme podrobně popsán v našem předchozím článku. Nicméně, my přinést tři vysvětlení.

HP Omen X 900LM / 01net.com- velká šrouby, tlusté ocelové plechy a opravdu solidní konstrukce jsou zárukou dlouhověkosti of Omen x 900 skříně

První se týká stejnou konstrukci pouzdra. To je velmi dobře provedena, jeho struktura a kovové panely jsou pevné, silné a není pravděpodobné, že deformovat i po mnoha letech věrné služby. Vzhledem k tomu, ano, můžete si udržet bydlení! Neboť ta má všechny běžné standardy jak z hlediska formátu základních desek síly, vyvinout komponenty uvězněné uvnitř bude hračka.

Druhé vysvětlení: orazítkovaný rozsah panel je -v made- logo magnetu k pouzdru a skrývá celou řadu užitečných doplňků pro demontáž a / nebo obsluhovat stroje.

HP Omen X 900LM / 01net.com-

Třetí a poslední bod se týká připojení. Vzrostlo (8 USB 3.0, Ethernet, WiFi, atd.), Aniž by se museli obtěžovat s zbytečné, například velké množství výstupů a audio vstupy pro 5.1 kitu, který někteří hráči používají.

Celkově vzato Omen X vloží combo konektor pro sluchátka (stereo výstup / vstup mikrofonu) a vstup pro mikrofon frontu. Na zadní straně, optický výstup a druhý analogový stereo výstupu jsou k dispozici. Bod.

HP Omen X 900LM / 01net.com-

Omen X: rafinovaná kombinace dobře větrané

Vzhledem k tomu, cena stroje (3000 eur, je třeba připomenout), věříme, že všechno musí být perfektní. Montáži výběr komponent, nemluvě o nějaké malé dodatečný software nebo pomůcky.

Stačí otevřít případ realizovat: HP konečně dal využít odborných znalostí kanadské značky Voodoo výrobce nabídl v roce 2006. VoodooPC specializující se na vývoj a instalaci právě high-end PC a prodal své výtvory než v Kanadě nebo ve Spojených státech, zatímco pracuje občas se společností HP. V současné době je rodina logo Omen je jasně inspirován bývalý assembler.

HP Omen X 900LM / 01net.com-

Po této historické odbočení, vstoupit do víru dění. HP udělal dobrý snahu o sestavení tohoto netvora. Černé a červené dráty nemají toulat všude a všechno proběhlo v různých prvků podpory bydlení pro skupiny. Oceňujeme také HP jde dát nějaké filtry na voštinové materiálu v prachu v různých strategických místech ve stroji. Rošty jsou -pro plupart- přístupné a snadno se čistí. čistota Manic budou nadšeni!

HP Omen X 900LM / 01net.com-

Čerstvý vzduch v krytu je opatřena velkým ventilátorem na předním panelu. HP také zařídil, že foukat přímo na Nvidia GeForce GTX 1080, zmírnit případné teplo způsobené dlouhou hraní.

Rozptýlení teplého vzduchu je pak na dvou místech. Nejprve na ventilátor, který zajišťuje odvod tepla produkovaného procesorem. Ten ze své polohy, zachycuje část tepla generovaného ostatních složek a vypuzuje ji ven.

Druhým bodem hot přívod vzduchu se nachází na úrovni pevných disků. Ta mají 120mm ventilátor věnovaný jejich oddělení zůstat při pokojové teplotě, bez ohledu na to, co se děje.
AS / 01net.com-

A konečně, na vědomí přítomnost malého předinstalovaného softwarový nástroj, který umožňuje měnit díly barevné podsvícený bydlení nebo lépe definovat rozsah barev, které se liší v závislosti na zatížení komponent (levá strana obrázek).

Je také prostřednictvím tohoto malého programu můžete blikat svou Omen v rytmu vašich oblíbených hudebních skladeb nebo jiných zvukových efektů ve hrách (exploze, výbuch míčů apod.)

Omen X: Výkon habaděj

Tyto specifikace Omen x 900 hovoří sám za sebe: Tetris a minového pole jsou v řetězcích. Uf! S Core i7-6700K, 16GB paměti DDR4, GeForce GTX 1080 SSD 256GB točivého momentu (formát NVMe) a pevný disk 1 TB, jste oblečený po dobu několika let.

HP Omen X 900LM / 01net.com-

Ať už se jedná o hry zobrazené v rozlišení Full HD (1920 x 1080 pixelů) nebo 1440p (2560 od 1440p), nemluvě o náročné aplikace pro střih videa nebo úpravu fotografií, některé aktuální software jsou schopni dát kolena Omen X.

Jako důkaz, naše různé testovací hry jako The Division Rise of the Raider Tomb nebo Dirt 3 skóre displeje mezi 111 a 236 snímků za sekundu v plném rozlišení HD ve velkém detailu. V 1440p, stejná nastavení, pád výsledky, ale všichni zůstanou více než 75 snímků za sekundu. Je jasné, že je to krásné a tekutina!

Kromě toho bychom si uvědomit, že HP má dobroty svých srdcí zahrnout alespoň jeden nebo dva zápasy s jeho válečné stroje. Jedinými tituly v současné době nabízeny s Omen X je pro Ghost Recon Wildlands čest a Toma Clancyho, jako součást „Provoz Připravte se na bitvu“ provedeného společně Nvidia a Ubisoft (a za předpokladu, že dealer se také podílí) ,

AS / Ubisoft / 01net.com-

Boční hluk je Omen X je v přijatelných mezích: v plné rychlosti v obzvláště chamtivý hry, chladicí systém je nižší než 40 dB bar. Ne tak docela klidný, ale my jsme měli více hlučný!

Přesto pro požaduje 3000 eur, HP mohla dát trochu více do případu. Například, 512 GB SSD M.2 bylo módní místo 256 modelu GB, v současné době příliš klasický. Naštěstí je snadné ovládání stroje!

Make Omen X stále výkonný počítač

Omen X nabízí řešení pro získání vybavení, energie, a proto je součástí po celou dobu. Začněme s nejjednodušší: přidání tří pevných disků a / nebo SSD ve skříni, vyrobené neuvěřitelně snadno podle oddílů, které jsou přístupné z přední strany. významná věc, všichni jsou zajištěny samostatným uzavíracím systémem, neexistuje žádné riziko náhodně odpojit.

HP Omen X 900LM / 01net.com-HP Omen X 900LM / 01net.com-

Na základní desce, dva sloty pro paměťové karty jsou volné, které snadno zdvojnásobit tuto sázku. I až 64 GB, protože to je maximální množství podporované aktuální procesoru.

Mimochodem, jsme se zeptali, jestli HP BIOS dělat deska kompatibilní s novými procesory Intel se očekává KABY Lake. Čekáme na jejich reakci a tento test založený se bude aktualizovat.

V každém případě, jak bylo uvedeno výše, je možné měnit základní desku a sílu, protože oba se rozhodnou pro standardní, microATX a ATX, resp.

Také v případě, že GeForce GTX 1080 není jen větší a chtějí -pro Příklad-li přidat druhý namontovat SLI (dvě karty stejné hodnoty GeForce GTX), je to možné. Napájení je dimenzována tak, aby zcela a napájecí kabely jsou na straně, přitlačí na spodní části krytu.

HP Omen X 900LM / 01net.com-

Dokonce se zdá, že společnost HP také skočil zbraň přidáním napájecí šňůru přímo do základní desky k elektrickým PCI-Express sloty. Zeptali jsme se na výrobce, co přesně je jeho role a podívat znovu, jeho odpověď.

Pokud máte v plánu přidat další grafickou kartu v počítači (a tedy řídit se rtuť), nebo chcete zlepšit větrání, vím, že je možné namontovat dva 120mm ventilátory na horní doplňkového krytu. Ale nemožné, aby více čerstvého vzduchu v přední ... škody. Také jsme litovat nebude mít přístup k pevné disky ventilátor při případné odstranění prachu a čištění fáze.