Test: SanDisk Extreme USB 32GB nabízí vynikající poměr cena / výkon


SanDisk 32GB Extreme: Příslib

SanDisk nabízí USB 3.0 s vysokou teoretickou výkon: až 245 MB / s při čtení a 100 MB / s pro zápis. Je tomu tak? Jaké jsou skutečné rychlosti? Testovali jsme kapacitu 32GB.

SanDisk Extreme 32 GB: realita

UPDATE 05/26/2015: Klíčem byla znovu testována s novější PC s operačním systémem Windows 8, dle očekávání mělo přinést lepší výkon. Výsledky v podrobných testů odrážejí nové hodnoty.

Externě, Extreme je omezena s černým plastovým krytem opatřeným kurzoru. Druhý výstup a vstup do zatahovací konektor USB bez nutnosti použití síly. Malé červené světlo, umístěných na horní bliká v průběhu přenosu, ale postrádá nějaké viditelnost. SanDisk kniha SecureAccess šifrovací software pro Windows (verze Mac OS je k dispozici ke stažení). Žádná instalace, program běží přímo a je velmi snadné použití. Jen budete muset přesunout soubory pomocí myši do okna programu na šifrování (128 bit technologie AES). Kromě toho SanDisk nabízí online úložného prostoru 2 GB.

To přesahuje 170 MB / s pro čtení

Po testech Windows Extreme dokazuje velmi rychle přenášet velké soubory, jako jsou videa. Spoléhat pouze 4 sekundy ke kopírování 700 MB DivX z klíče do počítače, vysoká míra čtení z 172,5 MB / s. Psaní skóre dosahuje 108,2 MB / s, a to trvá asi 6 sekund k provedení reverzní chod. Při tomto testu, klíč SanDisk je téměř stejně rychle jako vynikající JumpDrive Lexar P10 (175,8 a 110,1 MB / s).
Pokud přenášíte menší soubory, například obrázky ve formátu JPEG Extreme odpočinku rychlé přenosové rychlosti naměřené při čtení je 107,6megabajt / s. Při psaní výkon klesl na pouhých 33,5 MB / s. Tato skóre je však uspokojivý.
A konečně, na vědomí, že klíčem ohřívač po intenzivním používání, ale mírně ... 41 stupňů nanejvýš podle našich měření v blízkosti konektoru USB.