Test: Rychlost Zopo 7, nově příchozí se bude třást konkurenci?


Zopo ZP951 Speed ​​7: Promise

Nováček v oblasti chytrých telefonů, Zopo zahájila své stěžejní modely minulý měsíc. Mezi nimi, 7 Speed ​​je model v Android 5 formátu palce, na papíře, vypadá velmi slibně, i přes svou příznivou cenu. Ať už je to konstrukce, nebo výkon, značka slibuje měsíc. A co v reálném životě?

 

Speed ​​Zopo ZP951 7: realita

Na velikosti 5 palců, rychlost 7 je relativně tenký a lehký telefon (8,6 mm silné na 136 g), bez přestávky záznamů. Hranice obrazovky, aniž by byl příliš vysoký, si zaslouží být jemnější, včetně nahoře a dole na obrazovce. To je daleko od prvních snímků zaslaných podle značky smartphone, který flirtoval s hranic konceptu.

Design poměrně standardizovaný

Design straně, ne kovovým pláštěm jako značky navrhl. Jedním z nich je na vůbec plastu s hladkým zádech, lehce strukturovaný tak, aby kov a dvojitou stříbrnou páskování. Speed ​​7 připomíná Alcatel OneTouch Idol 3 4.7, ale nic víc.

Smartphone není ošklivá, ale zůstává až příliš často používaný pro nás mít skutečný favorita. Trim level zdá celkově uspokojivý s výjimkou spoje mezi trupem a snímačem obrazu nebo není správně namontováno.

Pod kapotou je to lepší, že baterie je odnímatelná a je objevena dvě SIM sloty a MicroSD čtečka rozšířit 16GB paměť (11GB k dispozici pro uživatele).

dost, ale ne dost silný optimalizované

Zrychlené 7 běží na Android 5.1 s Z-UI překrytí vyznačuje Apus volitelným sesilatelem postrádá menu aplikací. Každý si vybere podle svých preferencí.

Levý, blízký rozhraní čistého Androidu, vpravo, Apus, 3D efekt interface

Jedna věc je jistá, navigace není dokonale hladká, aniž by bylo příliš rušivě použít. Procesor je osm nejnovější generace MediaTek srdce, která poskytuje dostatek energie pro všechny typy použití, hra hotelu. S plochou, Full HD obrazovce, která snižuje výkon 3D. Epický Citadel zejména Speed ​​7 se snaží vzlétnout z 20 snímků za sekundu, což není moc statečný. Skutečných her, jako v reálném Racing 3 nebo dokonce GTA Vice City, Smartphone je na tom docela dobře a to i přes ohřívač docela znatelné.

Není dostatečně odolný

Chcete-li se vrátit na obrazovku Full HD, as vysokým rozlišením, aby lépe ocenit detaily zobrazen, jak výkon desky chybí šmrnc, s jasem 368 cd / m² a kontrastem slaboch 856: 1. Jak pro srovnání, 3 Idol dodáno 627 cd / m² až 1081: 1. Ale to je nad úrovní odolnosti, že zařízení dodává výkon na půl žerdi: 11:26 hovoru 7h 4G Surf, 6 hodin přehrávání videa ... a jen 4:39 v univerzální autonomie. Docela chudý na baterie 2500mAh tak jako tak.

Na obrázku je také na jedné z střední jakosti s očí bijící nedostatečné ostrosti a pixelace současné i ve vysokém jasu. Videa jsou relativně tekutý, ale trpí také jako nedostatek ostrosti.